Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

No skoro ingram prowadzil rezerwowe lineupy w 1 trymestrze to kontuzja jamesa w zadnym razie nie tlumaczy robienia z ingrama 3 opcji skoro jak lebron byl zdrowy to byl 2 opcja:)

 

Russell byl absolutnie kijowy w 1 trymestrze i wtedy sam pisales z tego co pamietam z opisu ze nie nadaje do duzej roli i u Ciebie zyskuje bo gra w malej roli a po 10 meczach w rl nba na dobrym poziomie w duzej roli nagle sie dowiaduje ze russell ma wieksza role niz ingram:) przeciez to sie kupy nie trzyma:)

 

Jesteśmy uzależnieni od RL NBA. Ja rok temu grałem Tyus Jones jako starterem i głównym ball handlerem, gdy on w RL NBA marnuje się często jako off-ball player mimo kiepskiego rzutu. Myślę, że po takim doświadczeniu dzisiaj byłby w innym miejscu jako zawodnik, ale niestety wciąż oceniamy go jako gracza zabijanego przez rotacje Thibsa oglądającego plecy Jeffa Teague na skromnych minutach.

 

Pewnie w jakiejś innej sytuacji mam profit np. konieczny rozwój Davisa jako faciliatora

 

Tu Jasiek też zbiera zaufanie, które dali mu Nets na rozwój, podczas gdy u Nas tak jak wspominasz Jasiek trochę go ograniczał, by móc go efektywniej wykorzystywać.

ogolnie to daliscie sie ojebac z tym kontraktem d'angelo.

 

graty

 

Było sporo red flag. Zdrowie, nieefektywny styl gry, trudny charakter, przez trzy lata bardzo ujemny zawodnik. Winslow pokazał przez ten czas dużo więcej, a chyba dostał tylko 10mln za sezon. Te 14 za DARa wydawało się akceptowalne biorąc pod uwagę, że młodzi sprawdzeni gracze dostają 20mln za sezon.

ogolnie to daliscie sie ojebac z tym kontraktem d'angelo.

 

graty

 

Było sporo red flag. Zdrowie, nieefektywny styl gry, trudny charakter, przez trzy lata bardzo ujemny zawodnik. Winslow pokazał przez ten czas dużo więcej, a chyba dostał tylko 10mln za sezon. Te 14 za DARa wydawało się akceptowalne biorąc pod uwagę, że młodzi sprawdzeni gracze dostają 20mln za sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie był 2 opcją, tylko musiał być karmiony jako lider 2nd unit, teraz też będzie.

Dalej uważam DLO za najlepszego w roli drugiej opcji (u mnie jest Butler), ale obecnie wymiata (nie był kijowy w 1T swoją drogą) również jako 1 opcja ;-)

Przejął większą rolę podczas INJ Ingrama i Butlera na początku 2T i nie oddał ze względu na poziom gry- trzyma się to kupy ;-) ?

Nie, nadal nie trzyma sie kupy to ze ingram dostaje mniejsza role w ataku po kontuzji jamesa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, po prostu ignazz już przegiął z atakowaniem Lakers i mnie po wielu próbach w końcu zmusił do przerwania polityki ciszy.

Ale czas wrócić do spokojnego wylegiwania się, ewentualne jedynie atakowania wszystkich wokół i pomijania milczeniem swego teamu ;-)

Zła kolejność.

 

Najpierw napisałeś w swoim stylu nieprawdę a potem dopiero się odniosłem do twoich wpisów.

 

Wiec to nie jest tak ze zaatakowałem lakers i Ty łaskawie zmieniłeś taktykę niewypowiadania się na swój temat bo atak.

 

W obecnej trudnej sytuacji lakers gdzie masz kontuzje składu zbudowanego na zasadzie wszystko albo nic logiczne było milczenie.

 

Ale zacząłeś podpinać się do sukcesu Nets na co zareagowałem.

A ze odpowiedziałeś w bardzo nieprzyjemnym stylu z isobista wrzutka ze to brednie ( stały twój styl taki niemiły dla rozmówcy) to odpisałem na odpisanie.

 

Każdy z nas się tłumaczył z kontuzji które np mnie zmusiły do zmian składu.

 

Wiec wchodzisz w kolejna narracje o osłabieniu zespołów które zrobiły wymiany wyrównując wszystkich i nie patrzysz ze 3 z 4 moich zmian dalej gdzieś indziej leczy urazy

 

Twoje każde zdanie ma taki kontekst zebrania jak największej ilości wygranych a jak przez kontuzje przegrywasz to zaczynasz dbać o to aby konkurencja za bardzo nie odjechała.

 

Nie przypominam sobie abyś pochwalił kogokolwiek z teojej bezpośredniej konkurencji o przyznaniu się do błędu nie wspominając.

 

Ja bardzo obawiam się Rakiet i Pelikanów co nie przeszkadza mi chwalić te drużyny.

 

Bez obaw ze przez dobre wpisy o konkurencji dostanę w czapę.

 

Niestety codziennie od samego poczatku krok po kroku zbierasz głosy jak Frank Underwood w s.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu subiektywnym okiem..

 

.. Tankerzy ;)

 

LA Clippers 4-24

Czy Clippers tak naprawdę mogą cokolwiek wygrać? Sextom, który gra słabszy trymestr, jest tam jedynym graczem, który stanowi jakiekolwiek zagrożenie, ale śr. mu spadły do 14pkt (w tym trymestrze notuje chyba z 12,5pkt.). Jedyni gracze regularnej rotacji w klubach to Turner 6pkt. (Evan nie Myles) i Dieng (5pkt.), a w tym trymestrze po kontuzji Litwina gra regularnie Monroe, który notuje zawrotne 6pkt. 5zb. Pozostali notują po 2-4pkt. graja nieregularnie lub w ogóle nie graja i większość nawet nie jest kontuzjowana. W sumie to przekroczenie przez nich w meczu progu 40pkt. to już jest sukces. Perfekcja zaorania. 

 

Detroit Pistons 5-23

Po kontuzjach wrócili Markkanen i Waiters, solidny sezon w tankerze gra Mudiay, są młodzi - Dunn, Knox, Justin Jackson, Wagner oraz gracze rotacji - Marvin Williams, Miles Plumlee (na szczęście ten gorszy) i Hood, który z powodu kontuzji opuścił 7 meczy w tym trymestrze, ale sam potrafi rzucic tyle punktów, co połowa naszych Clippers. Z takim składem przynajmniej co 3 mecz powinni wygrać. 

 

Memphis Grizzlies 6-22

Sład jest tak beznadziejny, że w tankowaniu spokojnie powinni wyprzedzić Detroit. Praktycznie nie ma kim grać - jedyny wartościowy gracz rotacji to Batum i tak grający słabszy sezon, jest ewentualnie Snell, jest tez król tankerów - Jordan Clarkson, tradycyjnie kontuzjowani - Fultz i Exum oraz paru młodych - a właściwie dwóch - Zubac i Grayson Allen oraz 3 graczy z końca rotacji i paru wykreślonych. Tu GM wykonał solidna robotę. 

 

Charlotte Hornets 7-21

Niestety brak własnego picku komplikuje tankowanie. Skład pod tank bardzo solidnie skrojony, jakieś poważne minuty graja tylko 4 gracze - Schroeder, Fournier, Robin Lopez i Kennard, a kontuzje wykluczyły aktualnie RHJ i Crabba. Jeszcze tylko Noah i Amir Johnson mogą liczyć na jakieś tam minuty. Skład skrojony pod tank - szkoda tylko, ze nie ma tego picku..

 

Minnesota Timberwalves 7-21

Tu GMowi pomimo licznych wymian, nie udało sie jakos szczególnie osłabić drużyny. Wszystko komplikuje Tatum, choc juz prawie nie ma z kim grać. Dragic jest w tym trymestrze kontuzjowany, zatem graczem nr2 po oddaniu Jordana Clarksona jest chyba De'Anthony Melton.

 

Brooklyn Nets 10-18

Az 10 łinuff w pierwszym trymestrze może przeważyć o nieudanym zaoraniu doskonałym, choć GM wykonał fenomenalna pracę oddając kilku dobrych graczy rotacji za picki i jakieś badziewia, zeby trade przeszedł. Nadal Reggie Jackson i Dedmon sabotują osiągnięcie przez Nets poziomu Clippers, ale w lutym jest jeszcze jedno okienko i wtedy GM powinien dopełnić dzieła zniszczenia. 

Nieoficjalnie nagrodę Sama Hinkiego przyznałbym własnie temu doskonale sie zapowiadającemu GMowi ;)

 

Toronto Raptors 8-20

Tu również widać talent w dziele destrukcji. Do ideału brakuje jeszcze wymiany De'Arona Foxa na JJa Bareę, co z pewnością zwiększyłoby szanse na wyższy pick, ale Fox i Siakam te plany pokrzyżują i szansę na top 5-7 draftu oceniam na bardzo mało prawdopodobną. Zawsze jednak są szanse w szczęśliwym losowaniu lub ponownym wysłaniu Foxa na Florydę ;)

 

Sacramento Kings 9-19

9 jest tu liczbą kluczową, gdyż jeżeli Kings znajda sie w najgorszej 9 ligi, to powinni raczej utrzymać swój pick, a jeżeli nie, to młody gracz z draftu odleci w siną dal do Kanady. Nic tez dziwnego, że GM poczynił odpowiednie starania w solidnym tanku oddając lub zwalniając graczy ambitnych walczących o kontrakt. Jak nikogo nie będzie tradeu Carrolla w lutym, to i tu spodziewany jest wg mnie buy out. Mógłbym pomóc utrzymać GMowi pick i wymienic perfekcyjnie pasujący do planów na ten sezon kontrakt Alexa Ajincy na któregos z młodych graczy na draftowskim kontrakcie ;)

 

Tak moi drodzy GMowie! Nie przepłacajcie - to tankerzy powinni nam dopłacić, żebyśmy uwolnili ich od graczy, którzy burzą im przez swoją ambitną grę kompletne zaoranie drużyny ;)

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi to ze myślicie „ Tatum przeszkadza w tankowaniu”

GM nie powinni być „ nagradzani” za skrupulatność rozbiórki ;)

Nie ma klubów w Real nba tak rozebranych jak u nas gdzie 13 osób na mecz by się nie pofatygowało

Często gęsto to 7 osobowe składy bo reszta to kontuzje zebrane skrupulatnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby mavs opuścili już zaszczytne grono tankerów?:)

Oj tu jest najbardziej w całej lidze wysmakowany zestaw talentów

One maja taki potencjał ze jakbym na słońce gołym moim okien patrzył

Niestety u nas przez to nie będzie nagrody w postaci top picku bo inni zaorali w nierzeczywisty poziom niespotykany w Real nba

A szkoda bo dovenusm

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oceniając mecze i licząc bilanse, ja rozpatruje w systemie roto, ponieważ wtedy mi łatwiej uczciwie i obiektywnie ocenić wiarygodnie rezultat. Po takich meczach jakie rozegrała dziś moja czwórka starterów - KAT, Mitchell, Gordon i Oubre liczę pierwszy pewny łin z Bostonem, tym bardziej, że grafik faktycznie Magic maja banalny i ten mecz był jednym z kilku teoretycznie najtrudniejszych w tym trymestrze.

W sumie to jeżeli wygrałeś z Bostonem, to po 14 meczach 2 trymestru możesz mieć bilans 14-0 spokojnie:) Przecież najtrudniejszy mecz poza tym z Bostonem w 2 trymestrze do tej pory, to miałeś ze Spurs po 4 dniach przerwy i to u siebie:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.