Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

a co pewnie uważasz, że powinieneś dostać taki bilans jak dał Ci kucio?

Z opisu wynika, że zasługiwał na  24-4, bo jednak Butler i Ingram opuścili trochę meczów, no i terminarz nie był najłatwiejszy. Jako, że daliśmy mu 19, to January czuje się okradziony z 5 wygranych:)

Nom, myślę że LJ w 1T (mvp według tu wielu) obudowany shooterami (bo tak rzucali) z finisherem/oreb (Favors) lepszym niż kiedykolwiek miał, z bdb defensywą (bo tak grali moi w 1T) overall i po dodaniu top10 z 1T Butlera nie powinien skończyć jako 8 team ligi.

Zaraz tam ósmy... Przecież tam ścisk jest niemiłosierny, brakło Ci 2 wygranych do pozycji lidera po 1 trymestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron był jakoś realnie w MVP Race w top3 w tym sezonie?

 

Może po pojedynczych meczach tak.

 

1. Giannis

2. Jokić

3. Harden

4. Leo/PG13

6. Curry

7. Durant

8. Embiid

9. LBJ

10. Niech będzie Davis

 

Embiid pewnie był by spokojnie top3 gdyby nie przyjście Butlera i brak tchu w drugich połówkach. Curry robi swoje, ale Durant też a z jednego teamu wydaje się, że może być tylko jeden, więc chyba jednak bardziej Curry. Jokić mimo że na NBA RACE jest dopiero 7 to jest to mega niesprawiedliwe. Harden ofensywna bestia, ale przegrywa z Giannisem i Jokićem bilansem drużyny. Leo 10 meczy odpuszczonych, 32 zagrane w którym zdarzało mu się zrobić na brązowo ( mecz z SAS czy ORL ), ale też należy pamiętać o jego perfekcyjnych meczach jak z Jazz. Kolejne dwa najlepsze mecze nabił sobie vs tragiczne Cavs, ale za równy poziom to spokojnie top5. PG13 gra sezon życia póki co po obu stronach parkietu. Gdyby nie on, OKC było by gdzieś koło Memphis/Mavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu, oddychaj :smile:

 

dlaczego Curry z Durantem są tak wysoko skoro nie mają nawet top3 bilansu? trochę dziwne te kryteria, Lebron to top5, no doubt

 

LBS to moja subiektywna lista ale patrząc na te dwie poniżej ( nomen omen NBA wskoczyła nowa przed chwilą! ), nie wyglądam chyba zbytnio kontrowersyjnie...

 

https://www.basketball-reference.com/friv/mvp.html

http://www.nba.com/mvp-ladder

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBS to moja subiektywna lista ale patrząc na te dwie poniżej ( nomen omen NBA wskoczyła nowa przed chwilą! ), nie wyglądam chyba zbytnio kontrowersyjnie...

 

https://www.basketball-reference.com/friv/mvp.html

http://www.nba.com/mvp-ladder

Mowa o 1 trymestrze, a w 1 trymestrze, przynajmniej ja, LeBrona miałem lekko w TOP 5. Kilku z tych graczy zyskało dopiero niedawno.

 

Przy okazji, popraw tego Adamasa w sygnaturze, bo nie wiem co to za litewski center do Ciebie zawitał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o 1 trymestrze, a w 1 trymestrze, przynajmniej ja, LeBrona miałem lekko w TOP 5. Kilku z tych graczy zyskało dopiero niedawno.

 

Przy okazji, popraw tego Adamasa w sygnaturze, bo nie wiem co to za litewski center do Ciebie zawitał :smile:

 

Połowę pierwszego trymestru byłem out of space. Poza tym nie ma co do niego wracać. Bilanse klepnięte i zamknięte. 

 

A co do drugiej linijki do BIG LOL :D. Dzięki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dlaczego Curry z Durantem są tak wysoko skoro nie mają nawet top3 bilansu? trochę dziwne te kryteria, Lebron to top5, no doubt

 

Na siebie poproszę :)

 

Bo obaj grają bardzo dobre sezony, ale jednocześnie obaj (zwłaszcza Curry) przyzwyczaili nas do tego jak i Lebron stąd takie zdziwko jak te Twoje. 

 

Curry robi 29/5/5 na 49/45 %.  TS 66% Gdyby nie nazywał się Stephen Curry i nie robił czegoś podobnego już wcześniej w mega sezonie 15/16 to byłoby wielkie zidziwienie i opadające kopary, ale już się przyzwyczailiśmy. Tak, ja też. 

 

Durant 28.5 / 7.5/ 6 / 1 /1 tak samo chyba łapie 50 i 36-38%. TS 63.  Podmień Stephen Curry na Kemba Walker, podmień Kevin Durant na dowolnego skrzydłowego poza Lebronem i masz highlighty i nagłówki w lodówce.

 

No i też masz odpowiedź czemu Lebron tak nisko i czemu nie wygrywał każdego MVP 2010-2015. Bo się przyzwyczailiśmy i byłoby nudno.

 

No, ale to odwieczny problem kryteriów, które Ty już sam łamiesz. Piszesz, że bo Warriors nie mają bilansu TOP 3 (notabene to już coś mówi o poziomie, który sobie ustawili, ale nie bezpodstawnie. Patrz wyżej) a Warriors wiszący tylko na KD i SC mają 26W. Tyle samo co rewelacyjnie grający Nuggets i tyko 1 mniej niż objawienie Bucks. Tak, wiem, że Bucks mają ze 2 mecze mniej zagrane ale chodzi o sam fakt, że jedna drużyna na śpiąco wchodzi w RS i się robi z nich słabych (w sumie są, ale o tym zaraz) jakiś, a tu tak naprawdę na zaciągniętym ręcznym są tylko tuż za tą ścisłą czołówką i tu mówimy o RS jedynie wciąż czyli piaskownica.

 

A a'propos Warriors bo zaraz powiesz (to nie zarzut) że Lakers mają słaby roster i Lebron ich ciągnie. No mają. Tak samo jak Warriors, bo jak już wspomniałem w tym roku wiszą tylko na bardzo dobrej grze Currego i Duranta. Pewnie gdyby wypadł jeszcze jeden z nich to podobnie jak Lakers mieliby 50-55% W tylko.

Klay w poprzednim RS długo grał słabo, w tym postanowił zostać dziadem (niech pan zapyta bramkarza) i choć powoli chyba się odbija to jego brak jest bardzo widoczny. Przez brak Klaya widać też to, że Draymond zamiast 30% trójek trafia 25. Shieeet. Normalnie nikt nie zwróciłby uwagi na to, ale przy braku rzutu Klaya to jest jednak spora różnica i widać to jak reagują obrony na grane wysoko picki - mają możliwość podwajania, boooo

 

bo ławka rl Warriors też ssie. Jedyni, o któych możesz powiedzieć coś pozytywnego to Jerebko i Looney. Chociaż Jerebko już spuszcza z tonu bo bardzo fajnym początku. Teraz jest po prostu ok. Iguodala i Livingston regularnie opuszczają mecze albo grają po naście minut, a nawet jeśli grają spoko to nie są to gracze, którzy mogą rozwiązać takie problemy.

 

Reszty chyba nie trzeba komentować, bo zwyczajnie ławka Warriors z roku na rok jest coraz słabsza i taka zapaść jak ta Klayowa połączona ze zniknięciem rzutu Greena powoduje, że naprawdę ta drużyna jest na poziomie Lakers. Jedyną różnicą jest to, że Lebron w LA jest sam, a w Warriors Curry z Durantem są razem. Stąd Lakers się biją o utrzymanie .50 a Warriors są jednak w tej górnej części tabeli, ale jeśli chodzi o jakość rosteru w momencie takiej gry Klaya, wieku AI i SL to wcale nie powiedziałbym żeby to się jakoś diametralnie różniło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się tu zgodzić.

Jedyna „szansa” to przegrzanie głowy trenera ( mała szansa) ze zbyt mocno ich przeciągnie przez regular.

 

Gsw w realu tym Kuzynem trochę sobie zasponsorowali niepewność w stylu wróci nie wróci zagra na poziomie nie zagra co przy słabej grze innych jest języczkiem uwagi.

 

U nas korekta zrobiona na czas raczej uniknie dramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno duże ale. Słaba skuteczność Draymonda Greena nie jest w żaden sposób powiązana z Klay Thompsonem, to jest odwrócenie przyczynowo-skutkowe. To Green jest już totalnie odpuszczany na dystansie i rzuca tragicznie na open lookach. Zresztą widziałem już to w poprzednim sezonie. Dlatego Warriors dużo łatwiej stopować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis Bertans, on the career-high five assists he dished out in the first half tonight: "I'm basically Magic Johnson."

Via tweet

 

Lubię gościa coraz bardziej.

5 asyst jak na shootera który w nocy dostał kolejne duże minuty i role obrony na Griffie tylko mnie utwierdzają ze to dobry materiał będzie.

Rewelacyjna skuteczność, postęp w D, pokazanie się z dobrej strony w zbiórkach i asystach co dla pure shootera nie jest takie oczywiste sprawia ze to obiecujący gracz.

 

LMA w nocy tez bardzo mocny i twardy występ przeciw twardej linii pistons

26/6/2 9/12 z gry

Dwa faule ofensywne z dupy.

Niestety o meczu Denver trzeba zapomnieć bo poza Jokerem wszyscy w tym Murray zagrali tragicznie

Kolejne DD ( 11/11) WCS

Oraz dobry mecz z ławki Ross

20/2/2/2 7/12 5/10 za trzy. Najlepszy w drużynie.

Tmoore poza gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.