Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze mi Eld podziekujesz za tego Farieda, dzisiaj kolejny rewelacyjny wystep

 

Kurła, rzeczywiście. Trójkę nawet rzucił. Dobule-dobule w niespełna pół godziny. Ciekawe czy teraz znów odpocznie sobie kolejne 7 meczy, czy jednak wbije się do tej rotacji na stałe.

 

A no i dobrze że Nets mają jeszcze DLO i Napiera bo inaczej był by najgorszy w +/-. 

 

Zresztą, pozyskałem za jeden pick drugo-rundowy Farieda i Stauskasa. Nie będę narzekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Orlando grało z Utah:

Kyle Kuzma rekordowe 41pkt. w 3 kwarty (bodajże 22 w samej tylko 3qw.) 5x3

Donovan Mitchell jeden z jego najlepszych meczy w sezonie - 33pkt. 4x3, 7as. 4zb. 

Czyli w dwójkę mają 74pkt. i 9x3!

 

do tego Aaron Gordon 18pkt. 10zb.

Matthews i Oubre po 14pkt.

 

a nie liczymy jeszcze KATa z jego solidnym double double i do gry wrócił już Kyle Lowry od dwóch meczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy, że Michael Beasley zbiera zewsząd bardzo pochlebne recenzje za ostatnie występy w Lakers.

 

To mój człowiek, a za sprowadzenie go dostałem dużo bardziej po głowie niż za wzięcie John Walla.

 

Będzie mocno naciskał w rotacji na drugi trymestr na MKG, który pierwszy trymestr ma świetny, a tera mimo sprzyjających warunków jak kontuzja Cody Zeller, gdzieś jakby jego impact spadł i minuty też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacje Ptaka w sprawie draftu i Januarego są chyba na wyrost bo nie sadze ze bez ruszenia. 3 głównych graczy lakers ( co jest niemożliwe ) ktoś odda top10 draftu 2019.

 

Patrząc na nasze wyceny trudno to sobie wyobrazić.

 

Ale jeżeli miałbym grać w ta grę to mimo miłości do DiAR obstawiam ze cel to rozgrywający.

Taki z super rzutem.

Lub próba brania połamańca który spadnie w drafcie.

 

Były słowa ze Draft słaby i płytki ze poza Zionem na którego brak rzutu każdy narzeka nie ma nikogo a kontuzje jeszcze osłabiły conajmniej dwie pozycje ale chyba nie jest tak złe ? Kontuzje sprawiają ze będzie to ciekawe wydarzenie. Wymiesza się to po prostu trochę w hierarchi.

A przecież January parasolem ochronnym pokrył z 8 graczy?!

Chętnie posłucham jak się zdobywa top 10!

 

Oddając. Dobyte 14 i 25?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek jest oportonista

Siedział dosyć cicho ale ruszył się przy tych dwóch kontuzjach

 

Na moje zwietrzył możliwości przystilowanis

W normalnym układzie zdrowi idą top i nie ma tematu.

 

Teraz jest cień szansy.

Tak to widzę.

Tym bardziej ze dosyć sprawnie operuje Trade up or down

Tylko mało tych drugich rund

1&2 to mało przy takim kombinowanym 4 zespołowym pierwszorundowcu ale pozyskanie jeszcze jednego mid First może robić robotę.

Teraz GM i tak czeka który to pick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just when you’re ready to fully let go of Josh Jackson, he sucks you back in.

 

48.1 FG% and 41.7 3P% over his last 12 games. He’s shot 50% or better in 7 of his list 12. Has an average +/- of +2.4 over his last 14.

 

Per 36 of 15.6 PTS, 7.1 REB, 3.4 AST, 1.4 STL since Dec. 17th.

 

 

Akurat pasuje nasz drugi trymestr. Jest nadzieja. Od początku sezonu był dobry w defensywie a teraz jest już plusowy w ofensywie. Jest nadzieja, zaczyna grać tak jak go widziałem, mniej gry na siłę, bez grania czegoś czego nie umie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just when you’re ready to fully let go of Josh Jackson, he sucks you back in.

 

48.1 FG% and 41.7 3P% over his last 12 games. He’s shot 50% or better in 7 of his list 12. Has an average +/- of +2.4 over his last 14.

 

Per 36 of 15.6 PTS, 7.1 REB, 3.4 AST, 1.4 STL since Dec. 17th.

 

 

Akurat pasuje nasz drugi trymestr. Jest nadzieja. Od początku sezonu był dobry w defensywie a teraz jest już plusowy w ofensywie. Jest nadzieja, zaczyna grać tak jak go widziałem, mniej gry na siłę, bez grania czegoś czego nie umie.

Próba sprzedania zastępstwa dla Covingtona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ... czas na prezentacje dokonań spurs w nocy.

 

Stanley Johnson nowy nabytek spurs w meczu z Kings:

 

16/2/1/1 2trojki 5/10 z ławki

 

WCS

 

14/14/5 asyst 5/10 +17

 

Millsap

 

Skromne 8/9 4/4 FT w 23 minuty ( dalej ostrożnie ) +3

 

Murray

 

23/6/2 10/16 2/4 za trzy +19

 

No i oczywiście noc cudów w San Antonio

 

Bertans

 

12/4/2/1 0 strat 4/4 za trzy

 

Lider

 

LMA

 

56 punktów / 9 / 4 asysty / 4 bloki ( 56 punkty - rekord kariery) na 20/33 (61%) 16/16 FT

 

 

Udana noc.

Wszyscy gracze zdrowi i nie tylko w grze ale ponad 20 minut jazdy za wyjątkiem Metu

Klub 50 się powiększył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.