Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno John Wall to cancer i zespoły bez Niego są lepsze niż z Nim.

 

Czy to znaczy, że jeśli w jego miejsce wskoczył Tyus Jones, plusowy obrońca z najlepszym AST/TO ratio w całej lidze to moi Pelicans są jeszcze mocniejsi?

 

Proszę, by January wstrzymał się od komentarza z swoją "błyskotliwą" analizą. Jestem ciekaw opinii innych.

 

Moim zdaniem dalej trzymasz się +/- w top4. 

 

Spokojnie sobie wyobrażam, że to funkcjonuje na niezłym poziomie z Jonesem w s5. 

 

ale pewnie rockets gdzies tam zbliza sie mocno. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko ignazz.

Pooglądaj sobie RL Brooklyn, a potem pisz takie głupoty dopiero.

 

Widzę, że pojawiają się przymiarki do oparcia bilansu Lakers w 2 trymestrze na bilansie Brooklyn Nets w RL NBA, co jest tezą bardzo karkołomną, bo Nets mają trywialny terminarz w 2 trymestrze, a Russell nie gra tam nawet 30 minut na mecz. I choć rzeczywiście Russell wyglądał jak na niego bardzo fajnie w kilku ostatnich spotkaniach przeciwko Bulls, Hornets, czy Hawks, to wciąż to jest 18-7 na 45% FG i 35% za 3 na łatwym terminarzu. 

 

Natomiast nasze obawy, co do tego, że Russell wyleci z ligi okazały się w tym momencie nietrafione, zatem zwracam honor:) Co nie zmienia faktu, że to jest poziom Spencera Dinwiddie.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno John Wall to cancer i zespoły bez Niego są lepsze niż z Nim.

 

Czy to znaczy, że jeśli w jego miejsce wskoczył Tyus Jones, plusowy obrońca z najlepszym AST/TO ratio w całej lidze to moi Pelicans są jeszcze mocniejsi?

 

Proszę, by January wstrzymał się od komentarza z swoją "błyskotliwą" analizą. Jestem ciekaw opinii innych.

Mówisz masz.

 

John Wall potrzebuje efyktywnego wysokiego aby pokazać co potrafi i wyciągnąć z niego co najlepsze.

 

U Ciebie miał dwóch. W RL Wizzards 0. Miał jednego. Gortata sprzed 3 lat ale ten zjechał do boksu a i sam Wall go troszkę nie lubi.

 

Podsumowując, strata Walla będzie Cię dużo kosztować a Jones na pewno nie wykorzysta potencjału Griffin/Davis tak jak by to zrobił Wall.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno John Wall to cancer i zespoły bez Niego są lepsze niż z Nim.

 

Czy to znaczy, że jeśli w jego miejsce wskoczył Tyus Jones, plusowy obrońca z najlepszym AST/TO ratio w całej lidze to moi Pelicans są jeszcze mocniejsi?

 

Proszę, by January wstrzymał się od komentarza z swoją "błyskotliwą" analizą. Jestem ciekaw opinii innych.

2 trymestr:

Buddy Hield 22,4PPG 4,1 trójki trafionej na mecz na skuteczności 46,3%

Blake Griffin 26PPG-6RPG-5APG 50% FG, 36% za 3

Anthony Davis 33PPG 15RPG 3,5APG 53% FG

 

Poza tym, że Twoja ławka wygląda jeszcze bardziej jak kupa, to ja nie bardzo widzę opcję, żebyś mógł być w 2 trymestrze słabszy niż w pierwszym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz masz.

 

John Wall potrzebuje efyktywnego wysokiego aby pokazać co potrafi i wyciągnąć z niego co najlepsze.

 

U Ciebie miał dwóch. W RL Wizzards 0. Miał jednego. Gortata sprzed 3 lat ale ten zjechał do boksu a i sam Wall go troszkę nie lubi.

 

Podsumowując, strata Walla będzie Cię dużo kosztować a Jones na pewno nie wykorzysta potencjału Griffin/Davis tak jak by to zrobił Wall.

 

Tyus Jones ma swoje ograniczenia, ale chyba akurat nie jest nią akurat kreowanie wysokich. Myślę, że pod kątem court vision i passingu wiele mu nie brakuje do największych tej ligi jak właśnie Wall.

 

Jego współpraca z Townsem wygląda bardzo dobrze, a nawet Butler go chwalił.

2 trymestr:

Buddy Hield 22,4PPG 4,1 trójki trafionej na mecz na skuteczności 46,3%

Blake Griffin 26PPG-6RPG-5APG 50% FG, 36% za 3

Anthony Davis 33PPG 15RPG 3,5APG 53% FG

 

Poza tym, że Twoja ławka wygląda jeszcze bardziej jak kupa, to ja nie bardzo widzę opcję, żebyś mógł być w 2 trymestrze słabszy niż w pierwszym. 

 

Beasley w drugim unicie dostaje wolną rękę i ciągnie cały atak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyus Jones ma swoje ograniczenia, ale chyba akurat nie jest nią akurat kreowanie wysokich. Myślę, że pod kątem court vision i passingu wiele mu nie brakuje do największych tej ligi jak właśnie Wall.

 

Jego współpraca z Townsem wygląda bardzo dobrze, a nawet Butler go chwalił.

Nie oglądam Wolves więc się nie będę wypowiadał o nim ale na pewno nie masz szybkości Walla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, strata Walla będzie Cię dużo kosztować a Jones na pewno nie wykorzysta potencjału Griffin/Davis tak jak by to zrobił Wall.

 

Jeśli chodzi o wykorzystywanie potencjału Griffina i Davisa, to w RL NBA potencjał Griffina wykorzystuje Reggie Jackson, a potencjał Davisa przez większą część sezonu Tim Frazier:) Tyus Jones raczej nie stoi na straconej pozycji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wykorzystywanie potencjału Griffina i Davisa, to w RL NBA potencjał Griffina wykorzystuje Reggie Jackson, a potencjał Davisa przez większą część sezonu Tim Frazier:) Tyus Jones raczej nie stoi na straconej pozycji:)

Tak wykorzystują ich potencjał że ani Griffina ani Davisa w PO może nie być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodziło mi o to, że LJ zdechł, ale szczęśliwie mój ulubieniec w końcu gra zajebiście, ktoś musiał zrobić coś extra i cieszę się, że to mój ulubiony zawodnik w NBA ;)

A Lakers to trudny terminarz u nas mają ;-)?

O DLO pogadamy przy bilansach, bo dziwnym trafem nie podajesz np meczu z Raps :tongue: i dziwnym trafem złe staty ;-)

Lakers mają trudniejszy terminarz niż Nets. W ostatnim miesiącu ( 15 meczów) Nets wygrali z jednym playoffowym zespołem i byli to osłabieni Lakers - 8 zespół Zachodu, a zrobili przecież w tym czasie 10-5. Z tych 10 winów Lakers bez Ingrama to był najtrudniejszy przeciwnik. Z czterema najtrudniejszymi przeciwnikami ( Celtics, Raptors, Bucks Pacers) zrobili -52. 

 

Przecież ten mecz, w którym Russell poprowadził Nets do wygranej z Raptors był w 1 trymestrze, to nic dziwnego, że o nim nie wspominam:) A jakie są prawidłowe stay? Dokładnie to jest 18,8 - 7,2, 45,7% FG i 35,0% za 3 w 2 trymestrze w wykonaniu Russella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cook to solidny strzelec. No i wziąłem go, bo nie wierzę do końca w zdrowie Curry.

 

Ogólnie chyba trochę niedoceniany grajek, bo przecież przeskoczył w rotacji Livingtsona.

 

Podczas nieobecności Stefka notował 13,4pkt na mecz i skuteczność za trzy 48,4% przy ponad pięciu trójkach na mecz.

 

Moim zdaniem na te 15-20 minut da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

catch and shoot za trzy Pels w drugim trymestrze

 

Buddy Hield 49,5%

Blake Griffin 48,9% ( pozdro Jasiu! )

Reggie Bullock 45,5%

i nawet pieprzony Derrick Jones Jr 45,8%

 

Ciut miazga :D

 

Ogólnie śmiesznie, bo po utracie Walla właściwie wszyscy moi gracze wrzucili wyższy poziom, wyjątek to MKG :)

 

Chyba wciąż mam mocne karty na ten trzeci seed, chociaż Rockets i Blazers mogą naciskać głębią.

 

Russelly i Huertery nawet fajne, ale jednak wiele zapowiada, że Lakers skończą na 6 seedzie po drugim trymestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, będzie śmiesznie w playoffach, jak nie awansują Lakers i Pelicans w prawdziwej lidze - zero punktu odniesienia. Załóżmy, że kontuzję łapie Curry i wypada na drugą rundę, a LeBrona nie ma w playoffach - wtedy traktujemy Curry'ego za kontuzjowanego, a LeBrona za zdrowego? Jak oceniamy grę LeBrona? Załóżmy, że gra ten swój typowy RS do końca, a Lakers brakuje jednego wina, bo robią jakieś 45-37. Jak oceniamy grę Davisa i Griffina (jeżeli Pistons się miną)? Jak oceniamy Orlando, które może nie mieć w PO Townsa i Mitchella, czyli z grubsza dwóch unproven graczy, i dwóch najważniejszych scorerów.

 

Śmiesznie zaczyna się rozmywać gra z prawdziwą ligą. To powyżej to już ogromny mankament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.