Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

A zaczynałem sezon jak żebrak z sałary jak LAF i 3 kontuzjami na start

Spoko, ten WCS nie musi być taki zły, bo wątpię by ludzie w lato się zabijali o jego przepłacenie.

 

Niemniej wolałbym za ten pick chyba coś innego ściągnąć.

Byś trzymał Winslowa to byś może coś ....

Najlepsze jest to ze jak Makera brałem to był śmiech a jak go wykorzystałem do ściągnięcia bardzo dobrego centra to tez krytyka ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaczynałem sezon jak żebrak z sałary jak LAF i 3 kontuzjami na start

 

Byś trzymał Winslowa to byś może coś ....

 

No taki winslow jako rozgrywający to by pasował jak ta lala do twojej drużyny.

 

Ale bardziej szukałbym za dragicia dealu z ta 1 runda, i jakiś roles 1-roczny w zamian. Bez Clarksona. 

 

Tak na wyczucie myslac, bez glebszej analizy. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centra młodego pokolenia bo to rookie contract

Ale nie miałbym aż tak dobrego podkoszowego.

 

A przypominam ze Millsap wrócił przedwcześnie z kontuzji

Zabezpieczenia i tak potrzebowałem.

No taki winslow jako rozgrywający to by pasował jak ta lala do twojej drużyny.

 

Ale bardziej szukałbym za dragicia dealu z ta 1 runda, i jakiś roles 1-roczny w zamian. Bez Clarksona.

 

Tak na wyczucie myslac, bez glebszej analizy.

Opcji było sporo ale wybrałem opcje Tecu także za bardzo dobra atmosferę rozmów. Cenie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wypraszam sobie. Ja chciałem Winslowa już w poprzednim sezonie, ale ty chciałeś Hielda :smile:

 

No i też jak burą sukę potraktowałeś. A może nawet gorzej.

 

Bo co to za oferta Reggie Bullock...

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo grał wtedy słabo i wiesz o tym bo go wymieniłeś i stawiam ze żałujesz

 

Ja z wymian jestem bardzo zadowolony.

 

Ty krytykujesz moje a ja twoich nie.

 

Taka oto różnica.

 

Ja na krytykę jestem otwarty. I niestety sam biczuje się każdego dnia za deal który niebawem opublikuje.

 

Obok Wigginsa zdecydowanie mój najgorszy.

 

Tyle, że Wigginsa naprawiłem z nawiązką.

 

Teraz jedyną nawiązką może być mistrzostwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już czysta kosmetyka. Szukam zmiennika dla Tyus Jonesa. Kogo nie pozyskam, to już nie wskoczę na ten level.

 

Musiałby Tyus grać tak jak ostatniej nocy, być pierwszym rozgrywającym Wolves i może jeszcze wejść do PO, by Pels wciąż byli kandydatem do mistrzostwa.

 

Tak. Mudiaya bym chętnie pozyskał, ale jest za drogi.

 

P.S. Ozzy widzę wali z ucha, trafia na czarną listę negocjatorów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie najlepsze ruchy w tym trymestrze to chyba SlaKB. 

 

Green, Lee, Kleber zdobyci dość tanim kosztem. 

 

I ta ławka wygląda już sensownie. Tym bardziej jak wróci DMC i zrzuci Lopeza. 


Dla mnie najlepszy z gm'ów  z tych którzy nie zmienili swojego trzonu. 

 

Krok po kroku, systematyczne wzmocnienia.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lakers - Clippers

 

LAL out: Zizić, Broekhoff, Baldwin

LAL in: W.Johnson, CJ Williams, MIA '21 2nd

 

LAC out:  W.Johnson, CJ Williams, MIA '21 2nd

LAC in : Zizić, Broekhoff, Baldwin

 

 

Po tym liga już nie będzie taka sama  :nightmare: ...

 

Tera najlepsze : strzeliłem sobie kompletnie patrząc jak beznadziejny jest rynek PGs, by sobie podyskutować.

Jeb, trafiłem.

 

A ozzy'ego powiesili :grin:

 

Od zarania czasów uśmiech na mej twarzy z okazji postów Januarego, bądź parsknięcia pojawiały się tylko i wyłącznie z okazji kontrowersyjnych tez, czy nawijania makaronu na uszy.

 

Po powyższym parsknąłem mocno w pozytywnym słowa tego znaczeniu :D. Widzisz Styczniu. Jak chcesz to potrafisz ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że Ronnie wyczarował nawet gorszy bilans niż w realu, pewne rzeczy się nie zmieniajo :)

 

kucio to akurat wiadomo o co chodzi

 

Nikomu z zachodu procz Pels nie dałem więcej niż 20W, ty miałeś trochę kontuzji i niełatwy terminarz, to dlatego, a nie dlatego ze Cie nie lubie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po głosowaniach mamy kilka niespodzianek, Marcus to już świetnie opisał wczoraj. Żeby nie powielać informacji:

 

Na Wschodzie:

O awans do Finału po odejściu LeBrona do Lakers walczą - 76ers, Bucks, Knicks i Celtics. Czarnym koniem wg części GMów mogą być Wizards, ponadto spora część GMów nie docenia talentu Magic (tu głównie konkurenci z Konferencji), a fenomenalnie w sezon weszli Heat. Te drużyny wydają się pewniakami do playoffs. Cavs maja największe szanse, by dołączyć na Wschodzie do playoffowych teamów, ale Bulls i zwłaszcza wzmocnieni Pacers z pewnością będą walczyć do samego końca (choć z Bulls pewności nie ma ). Hawks, Nets i Raptors wyglądaja na solidne drużyny, które mogą wygrać około 30 meczy w sezonie, natomiast sytuacja Hornets jest o tyle fatalna, że nie ma tam perspektywy ani na playoffs, ani z powody braku własnego picku na tankowanie (tym bardziej dziwne się wydaje brak chęci pozyskania wyborów w drafcie podczas rozmowy z Magic), stawkę zamyka tanker nr 1 na Wschodzie, czyli Pistons. 

 

Na Zachodzie:

Tu ochotę na zdetronizowanie Warriors ma kilka ekip - przede wszystkim Nuggets, bardzo silni byli w I trymestrze Pelicans (tu niestety kontuzja Wall komplikuje sytuację i ciężko powiedzieć, jak GM Pels to rozwiąże. ). W playoffs z pewnościa groźni będą Lakers LeBrona, a nie należy lekceważyć Rockets. Gdy odnajdzie się GM Blazers, ta drużyna ma również szanse zrobić jakąś niespodziankę w playoffs. Playoffowy peleton powinni zamykać solidni i odmłodzeni Spurs oraz Jazz, jak zdrowie ich lidera pozwoli (Jazz wzmocnili po cichu głębie składu o dwóch dobrych graczy i na obwodzie i pod koszem). Tu na ten moment tylko Thunder mogą włączyć się w walke o playoffs. Dalej w grupie teamów na około 30 łinuff mamy solidnych Suns, Kings i Mavs, a do tej grupy mają szanse dołączyć Walves. Na ońcu czołowi tankerzy, czyli Grizzlies i Clippers.

 

Tym sposobem Zion trafia najpewniej do kogoś z trójki - Pistons,  Grizlies i Clippers. 

 

W trakcie negocjacji odnośnie wzmocnień Magic, musze uczciwie przyznać, że spotkałem sie z bardzo wysokimi oczekiwaniami za różnych graczy. Z jednej strony żałuję, że nie udało się w październiku przeprowadzić dealu, w którym pozyskałbym gracza, którego bardzo chciałem na sf, ale z drugiej strony przekonałem sie przez ten trymestr do Kylea Kuzmy, którego miałbym m.in. w tym dealu oddawać. Kilkoma młodymi graczami, którymi byłem zainteresowany GMowie nie bardzo chcieli oddać, a jeżeli już brali wymianę pod uwagę, to cena była zdecydowanie za wysoka. 

 

Odnośnie oceny przez część GMów Orlando i nie zauważenia głębi składu oraz życiowej formy przez większość trymestru Kylea Lowrego, a zasłanianie się kalendarzem (który wg mnie nie miał aż tak dużego znaczenia, jaki mu się przypisuje), ci GMowie będą konsekwentni w II trymestrze. 

Aktualnie nie mamy w Orlando aż takiej głębi:

Wymiana Darrena Collisona na JJ Bareę i Franka Masona III jako trzeciego pg pozwoli odpowiednio rozłożyć minuty na tej pozycji, choć aktualnie obaj muszą grać pod nieobecność kontuzjowanego Lowrego.

Wymianę Lamba i Holidaya na Matthewsa oceniam zdecydowanie na +, pozwoli to racjonalniej rozkładać minuty na pozycji sg/sf. Matthews jako doświadczony weteran jest tu idealnym uzupełnieniem. Do tego nadal potrafi jak trzeba solidnie pobronić i jest jednym z najlepszych w rzutach za 3.

Również na pozycjach podkoszowych doszło do znacznych zmian - aktualnie po tym jak Cody Zeller złamał sobie rękę, będzie miał więcej czasu na wprowadzenia swojego brata Tylera do organizacji, a możliwość wykazania się dostaną Markieff Morris i Kosta Koufos w ograniczonym czasie gry.

 

Jak Lowry wróci do gry, rotacja będzie wyglądała następująco:

Lowry/Mitchell/Oubre/Gordon/KAT, a z ławki: Barea/Trier lub Matthews/Matthews lub Kuzma/Kuzma lub Morris/Morris lub Koufos.

 

W garbage time grać będą: Mason/Trier/Luwawu/Morris/Koufos. Jak będzie potrzeba, to wtedy zostawie tez na boisku Oubre jako ich lidera i możliwe, że Kuzme czasami. 

 

Aktualnie pod nieobecność Lowrego i Zellera grają:

pg Barea/Mason i w miarę potrzeb Mitchell i Matthews

na sg głównie Mitchell, za nim Matthews i z rezerwami Trier

na sf zaczyna Oubre, a minuty dzieli z Matthewsem i Kuzmą, czasami jak trzeba w odpowiednich matchupach też Gordon;

na pf głównie Gordon, ale także Kuzma i Morris;

na C zwiększam minuty KATowi, a za niego wchodzi głównie Morris, ale jak trzeba tez Koufos na kilka minut. 

 

to tak aktualnie. Oczywiście powrót Lowrego i Codyego Zellera zmieni rotacje na ich pozycjach.

Ważne role od samego początku dostają Barea i Matthews, a chwilowo także Mason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - zajebiście mi się podobają ruchy Bucks. Wykorzystuje świetnie momentum Giannisa i Walkera, gdzie tego drugiego do pozostania może mocno przekonać wynik sportowy a to przy tych wzmocnieniach co zrobił dobrze rokuje. Ciekawi mnie tylko co będzie po sezonie, ale sądzę że SlaKB nie odpuści łatwo ani Middeltona ani Walkera. Cicho siedzi, ale w obliczu problemów głównych konkurentów wyrósł na głównego kandydata przynajmniej na ten moment do ECF.

 

Brawo SlaKB. Szacun. Choć nie powiem abym tryskał radością z tego tytułu. 

 

Ronnie włącza kolejny bieg i nie zamierza odpuścić PO. Oby mu tylko Conley w zdrowi pozostał a kolejnym trymestrze będzie zajebiście ciekawie pomiędzy nim a Cavs. Powinien odrobić kilka W do Cavs i na koniec RS będzie rzeźnia w walce o PO. Szkoda, że Hawks i Bulls śpią bo walka mogła by być jeszcze ciekawsza a tak to zrobiło się 7 pewniaków ( oby zdrówko dopisywało! ) i Fluber + Ronnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wielki dzień

 

Leonard wraca do San Antonio.

 

A w nocy jakby ktoś z kibiców spurs się łudził czy zagra...

 

Leonard 45 /6 na 16/22 z gry.

Większość rzutów vs jazz. Contested.

Career high KL.

Doskonały mecz. Zobaczcie jakie rzuty wpadały.

Takiego różnorodnego punktowania dawno nie widziałem.

Harden jest nudny na tle tego meczu ;).

Oczywiście pisze to z przekąsem bo szanuje sąsiada.

Nurkic 24/23/7/5/5

Pokłony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.