Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

J

 

Ładny pojedynek 1 opcji Knicks z 4 czy tam 5 Warriors.

 

Gdyby jeszcze Jae nie musiał użerać się z takimi łapserdakami jak Rubio czy Mitchell.

 

/żart off.

 

Mitchell jest fatalny imho. Bije od niego taki nieskalany myślą wyraz twarzy. Mam wrażenie, że chciałby tymi samymi - w dodatku najprostszymi - metodami nabierać ciągle tych samych albo i lepszych obrońców. Piła i na pałę. Ja rozumiem, że teraz bronią bardziej pod niego (a raczej bronili, bo teraz to jużchyba lotto na ten backcourt Jazz) ale to nie usprawiedliwia tak ograniczonej gry i głupich decyzji.

 

Przy okazji pytanko apropos Crowdera - czy wy też macie wrażenie, że jak rzuca trójki to nie wie co robi? Mi się zawsze wydaje, że każdy jego rzut jest off balance, że nie potrafi sobie ogarnąć piłki w dłoniach, że stopy mu uciekają, że tułów wiecznie skręca. Pewnie dla niego to wszystko jest naturalne i tak się nauczył, ale ja oglądając to w TV za każdym razem mam taką myśl a'la Tomasz Hajto "Ale nie tak! k***, złap dobrze tę piłkę, ustaw stopy równologle, zablokuj łokieć, puść nadgarstek" :D 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem tu w beGM zarzut ze Murray to głupi rozgrywajek.

 

Im więcej oglądam Denver tym bardziej przekonuje się ze to nie prawda.

 

Środkowa cześć filmu pokazuje fajna dyscyplinę w Denver.

 

https://youtu.be/wxzcADOswbg

 

Mając głupiego rozgrywajka to byłoby ciężko do zrealizowania.

Gość jak większość PG młodego pokolenia oczywiście rzuca dużo bo tak się gra dziś.

Ale proszę nie walcie tu farmazonów tylko oglądajcie Denver.

 

Ja oba mecze ze spurs rozłożyłem na czynniki pierwsze i bardzo mi się Denver podoba.

Bardzo dobre sety

Dobry passing

Dobre wyczucie momentu podania do wysokiego

Świetne granie przy miss matchu w obu kierunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murray ma ten problem, że nie wie kiedy przestać. Było to wałkowane w temacie Denver. Generalnie to naprawdę fajny gracz, który ostatnio wychodzi ze slumpu rzutowego i do końca sezonu powinien dobić do przyzwoitych średnich rzutowych (co w systemie z BeGM powinno Ci pasować, bo 2 i 3 trymestr statycznie powinny być u Jamala lepsze, choćby ze względu na mniejsze obciążenie minutowe-USG, gdy Denver wróci do bycia względnie zdrowym zespołem). Najgorsze są mecze, w których mu nie idzie i zamiast trochę oddać piłki kolegom to pałuje kolejne rzuty szukając przełamania. Jest to jakaś metoda, ale wtedy fatalnie się go ogląda.

 

No ale mimo niechęci (to najmniej lubiany przeze mnie gracz z core Denver) do Jamala to w tym sezonie zrobił spory postęp w kreowaniu i obronie (co widać i w statach, ale i w oczach, gdzie w końcówkach potrafi zrobić kluczowe zagranie także w D, a w crunch time w ataku zawsze był ponadprzeciętny jak na swoje doświadczenie) i na pewno będziesz miał z niego sporo pożytku w Spurs :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mocno przegapiłem, bo z szerokiej rotacji w Cavs 9 typków do grania zostało ;d

Wczoraj ktoś napisał że nie mam szans na housa bo nie ma u mnie minut i mam przeladowany sklad:) kto to byl?:) juz pamietam! TY:)

 

A jak sie okazalo ze nie masz szans go podpisac to moj sklad z wczoraj nagle jest waski:)

 

Powinienes pojsc na jakies leczenie do anonimowych klamcow czy cos takiego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieładnie tak pisać fluber :(

Właśnie cały czas miałem w głowie w pizdu ludzi w Cavs, szukam sobie wymian, a tu widzę nagle 9 NBA typków.

A po House'a nawet nikt ofert nie składa już po Twojej grubej ofercie :)

Oddałem graczy 9-11 z rotacji za collisona wiec nie mam co narzekac:)

 

W sumie Ty zrobiles to samo:) za wesleya johnsona:)

 

Poza tym theo pinson zagral w ostatnim meczu nets 27 minut, wallace jest w regularnej rotacji clippers, w przeciwienstwie do jeroma robinsona. Jak na 11 i 12 gracza rotacjj to nie narzekam. W tej chwili to ja mam problem ogarnac minuty dla wszystkich w skladzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wymyślaj, bo sam się zbliżasz do jakiegoś kółeczka anonimowych fluberów ;0

Nic nie wymyslam, po kontuzjach ingrama i butlera grales w osmiu czyli gracze 9-15 grali tyle samo;) zero:)

 

Juz mialem Ci odpuscic ale chyba musze wrzucic staty Twoich ludzi z 2 trymestru wraz z liczba opuszczonych spotkan:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca, Patterson był wpisany jako awaria np ;>

 

Wrzuć na koniec trymestru, nie będę musiał sam szukać :grin:

 

+ ja sam nie wiem jeszcze w jakim składzie trymestr zacznę^

Ja wiem ze patterson ssal w 1 trymestrze ale zeby od razu "awaria"?:) teraz mu przykro:)

 

Czyzby 15ppg na 41 fg% butlera mialo zmienic wlasciciela?:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady jak dotąd słabo, ale 52 ts to pewna różnica niż 43 które podałeś^

Jednak sam będę musiał szukać, bo byś mi jak widzę po 10 punktów procentowych w każdej statystyce opuścił jeszcze^

Przepraszam, w ramach przeprosin podam skutecznosc z 2 trymestru Twojej doborowej dziewiatki z dystansu. Wszak wszyscy pamietamy z Twojego opisu jakie to wazne:)

 

D'angelo russell 33.9%

Brandon ingram 29.4%

Jimmy butler 33.3%

Lebron james 23.1%

Derrick favors 27.3%

Bruce brown 30.8%

Kevin huerter 34.9%

Doug mcdermott 34.6%

Kelly olynyk 27.3%

 

Troche przypal ze w rotacji nie masz w 2 trymestrze nikogo kto rzuca 35 procent za 3:)

 

Gdyby nie wymyslili tej glupiej linii do rzutow z dystansu moze mialbys udany trymestr:)

 

No i gdyby liczba opuszczonych meczow przez russella, butlera, ingrama i lebrona nie byla juz dwucyfrowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż sprawdziłem sobie Warriors

 

Harris 56 % 57 jednak :P !!!!!!

Crowder 45%

Cook 42%

Durant 43%

Curry 38%

 

Hart i Bjelica też chyba się na 35% łapią mimo sporego spadku :(  Aż szkoda, że Draymond i Ibaka romansują ciągle z 30%, ale u Draymonda to i tak postęp już :grin:

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

The NBA G League announced that Miami Heat two-way player Yante Maten has been named NBA G League Player of the Month for games played during the month of December.

Maten appeared in nine games (nine starts) in December, averaging 29.2 points, 11.4 rebounds, 2.2 assists and 1.4 blocks per game while shooting 59.0 percent from the field, 47.4 percent from three-point range and 80.3 percent from the free throw line. Maten’s December was highlighted by a career-high 42-point, 14-rebound performance in a win over the Stockton Kings on December 2, marking one of seven double-doubles during the month.

In total, Maten has appeared in 20 games (20 starts) for the Skyforce this season and has averaged a team-high 27.0 points and 10.5 rebounds per game. Maten has led the team in scoring on 14 separate occasions and has posted at least 20 points in 17-of-20 games, including nine performances with 30-or-more points.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy do mnie pretensje mieliście, że mpg zwiększam.

To Huerter po 40 min 2 dni temu dziś pograł 44 minuty i autentycznie się w końcówce słaniał na nogach^

Trochę nie rozumiem Hawks.

44 minuty dla rookasa w zaciętym meczu ;d ?

Przecież oni tankują... chcesz się wzorować na tankującym teamie żeby więcej przegrywać?:)

 

Widze ze wielka 4 kwarta ingrama:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wielka 4 kwarta ingrama:)

 

+ Butler i LBJ dzisiaj nie grali, Olynyk przyspawany do ławki, McDermott zmniejszone minuty, pospadały mu staty np za 3 pkt. bo jak w zeszłym sezonie robił niezłe 42%, tak w tym II trymestrze ledwo wystaje ponad 37%. a Huerter 1/7 za 3pkt. 

 

Aż mi się tekst jednej melodii Peji przypomniał.

 

"Ciemno już, zgasły wszystkie światła".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers po kontuzji Walla są największym zwycięzcą drugiego trymestru już teraz, pytanie brzmi czy january ruszy tych Ingramów, skoro w playoffach są na ten moment contenderem nr 2 na Zachodzie, i tutaj moglibyście go cisnąć, skoro koniecznie musicie to robić. 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers po kontuzji Walla są największym zwycięzcą drugiego trymestru już teraz, pytanie brzmi czy january ruszy tych Ingramów, skoro w playoffach są na ten moment contenderem nr 2 na Zachodzie, i tutaj moglibyście go cisnąć, skoro koniecznie musicie to robić.

Nie ruszy, Tomek zlozyl takiego potwora że Jasiek nawet nie będzie próbował. Lakers na playoffs sa aktualnie zespolem nr 2 ( choc poczekajmy na playoff jokića) ale jak sie jego gracze nie ogarna to trafi na tych warriors wczesniej niż w finale konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się trzeba zgodzić że PO LBJ to monstrum. Wejść wejdzie ale jak w II rundzie wpadnie na GSW to po ptokach.

 

Ma sprzyjające okoliczności. NOP straciło Walla, GM portland zaginął. 3 seed w spokojnym zasięgu chyba że Regis przy tak grającym Hardenie się uaktywni. Jazz mam nadzieję że wyjdą z problemów i pocisną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się trzeba zgodzić że PO LBJ to monstrum. Wejść wejdzie ale jak w II rundzie wpadnie na GSW to po ptokach.

 

Ma sprzyjające okoliczności. NOP straciło Walla, GM portland zaginął. 3 seed w spokojnym zasięgu chyba że Regis przy tak grającym Hardenie się uaktywni. Jazz mam nadzieję że wyjdą z problemów i pocisną.

Jak Wall był zdrowy to pisało się, że to 4 opcja i kompletnie nie pasuje do Davisa, więc jeżeli głosujący będą konsekwentni to powinni docenić Tyusa Jonesa, który gra od 6 spotkań jakieś 33MPG w Wolves i w tych 6 meczach Towns nagle zaczął robić 28ppg. To nie jest przypadek.

 

Harden gra taki 2 trymestr, że Rockets mogą być u nas w TOP 2 w głosowaniu na luzie. Rockets są 9-1 w ostatnich 10 meczach (efekt Danuela House'a: https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612745&Season=2018-19&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=1627863,201935) i to na świetnych rywalach: Blazers, Lakers, Jazz, Spurs, Thunder, Celtics i Pelicans. Plus 2x Grizzlies, ale Memphis w 2 trymestrze złapali straszną zadyszkę (2-8, porażki z Heat, Kings i Pistons) i zarówno Gasol jak i Conley ssą ( jak na ich możliwości), więc tutaj nie liczę tego zespołu, jako czołówkę. Mimo wszystko bilans Rl Rockets imponujący.

 

Blazers faktycznie szkoda, że GM zniknął, bo powinni się włączyć spokojnie z tym rosterem do walki o HCA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo kontuzji Chrisa Paula, gracze Jazz nie zwalniają tempa ;) Gordon Hayward wreszcie pokazał, że gdy trzeba (wobec nieobecności Kyriego i Marcusa Morrisa) potrafi zdobywać punkty (35 oczek w ostatnim meczu), Deandre Ayton i Ed Davis kolejny raz zanotowali dwucyfrową liczbę zbiórek, a Dillon Brooks wygląda coraz lepiej w powrocie po kontuzji (14 punktów).

 

Ponadto Tobias Harris nie zwalnia tempa i zdobywa średnio 21 oczek i 8 zbiórek na świetnych procentach (50% z gry, 42% za 3, 88% z linii), Finney-Smith mimo roli rezerwowego ciągle robi swoje (wczoraj 7/7/3), Sefolosha ciągle defensywa dobra i skuteczność fajna, a Seth zaczyna grać coraz lepiej i robi rzeczy typowe dla Curry'ego ;)

 

49418255_482010832323492_575236766080958

 

Oprócz tego nowe nabytki prezentują się dobrze - Noah Vonleh w 2. trymestrze flirtuje z double-double, a Justin Holiday chociaż traci efektywność w wolnej koszykówce Boylena, to i tak notuje dobre 1,7 przechwytu na mecz. Liczę na wsparcie Justina i jego lepsze występy jako fajnego rolesa (na 20 minut, a nie 40 ;)) w szybszej koszykówce beGM-owych Jazz ;)

 

Jazz mimo problemów ze zdrowiem CP3 (oraz Dejounte, który chyba jest out of season) walczą o jak najlepszy wynik w sezonie regularnym i zamierzają najlepszą formę zaprezentować w play-offach. Jeśli zdrowie pozwoli, to Utah może zaskoczyć każdą ekipę i na pewno postarają się być czarnym koniem w play-offach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.