Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Reikai napisał:

@ignazz chyba sie mscisz za te gwizdki na Lakers, bo dales mi 2W wiecej niz w T2 gdzie gralem bez Ingrama, a rolesi byli ceglarzami - 1W mniej niz Cavs i 1W wiecej niz Heat z problemami xD

I 2 W wyżej niż Sota, 2W więcej niż Pistons xD

Good job

no Minnesota ma najlepszy trymestr od 2 lat chyba :D 

Sen @człowiek...morza niezle wystraszył co niektorych haha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

@ignazz chyba sie mscisz za te gwizdki na Lakers, bo dales mi 2W wiecej niz w T2 gdzie gralem bez Ingrama, a rolesi byli ceglarzami - 1W mniej niz Cavs i 1W wiecej niz Heat z problemami xD

I 2 W wyżej niż Sota, 2W więcej niż Pistons xD

Good job

Spokojnie to pewien eksperyment   ( żart) 

zaraz poprawie pare rzeczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Qcin_69 napisał:

January ale z Ciebie jest niezły c***ek z tymi bilansami xd 

16:11 elegancko, mam nadzieje ze w przyszłym sezonie jak będzie taka sama sytuacja kadrowa w 1 trymestrze to tez dasz taki bilans xd 

Beka, bo jakby był pierwszy trymestr teraz to pewnie dalbys 10-17 i pisał ze centrem był Diop xd 

No nic, wychodzi na to, ze jakbysmy mieli pełny skład to byłoby 26:1 :D w sumie elegancko na przyszłość, doceniam!

Kpisz sobie z Jasia, a twój teoretycznie główny oponent do picku to Phoenix Suns i tu January dał im taki sam bilans, także jak to mówią w internetach - twój argument jest inwalidą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Kpisz sobie z Jasia, a twój teoretycznie główny oponent do picku to Phoenix Suns i tu January dał im taki sam bilans, także jak to mówią w internetach - twój argument jest inwalidą.

i to usprawiedliwia bilans zawyżony realnie o przynajmniej 5W, w momencie gdy w lepszych trymestrach były sztucznie zaniżane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

i to usprawiedliwia bilans zawyżony realnie o przynajmniej 5W, w momencie gdy w lepszych trymestrach były sztucznie zaniżane?

O 5 W?

Poważnie?

To fakt, że w drugim trymestrze Booker prawie cały opuścił, a teraz jest zdrowy nie ma znaczenia?

Z Paul George Qcin chciał atakować ponad 20 zwycięstw, a bez Niego to zespół na 11 wygranych?

Śmieszni już jesteście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shams Charania: Sources: New NBA Collective Bargaining Agreement numbers: – Non-Taxpayer MLE increases 7.5%: $10.5M to 12.2M – Room MLE increases 30%: $5.5M to $7.6M; max contract length now 3 years – New Second-Round Pick Exception: 3-4 year contracts up to minimum salary for third-year player 

Bontemps] As part of the new CBA, if a team goes over the second tax apron, their 1st round pick 7 years out is unable to be traded, sources told me & @wojespn. Teams that then exceed the apron twice over the following four years will have that pick dropped to the end of the 1st round.

A team goes over the 2nd apron in 2023-24, so their pick in 2031 is unable to be traded. They then go over the 2nd apron in 2025-26 & 2027-28, so their pick in 2031 is now the 30th overall pick.

OR

A team goes over the 2nd apron in 2023-24, so their pick in 2031 is unable to be traded. They then go over the 2ndapron in 2025-26, so their pick in 2031 is now the 30th overall pick.

 

Ale zakombinowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MarcusCamby napisał:

O 5 W?

Poważnie?

To fakt, że w drugim trymestrze Booker prawie cały opuścił, a teraz jest zdrowy nie ma znaczenia?

Z Paul George Qcin chciał atakować ponad 20 zwycięstw, a bez Niego to zespół na 11 wygranych?

Śmieszni już jesteście.

nie ma Lonzo, PG13 i RobWilla prawie w połowie trymestru dodatkowo na restrykcji minut, nie ma rezerwowego centra

a Sota dostaje 16W czyli zdaniem Jaśka jest to drużyna o 1W gorsza od Nuggets i o zaledwie 3W gorsza od topki ligi

Marcus, co ty za przeproszeniem pitolisz? w podobnej sytuaci kadrowej nasza Sota była jechana w PO mając hca z randomowymi Suns (nie obrażając Suns) i to często w 5, 6 meczach

i jeszcze przychodzisz tu oburzony, że przecież rywal soty do picku dostał tyle samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

Z Paul George Qcin chciał atakować ponad 20 zwycięstw, a bez Niego to zespół na 11 wygranych?

Śmieszni już jesteście.

może zacznij trochę oglądać NBA w tym roku xd 

bo to ze George wypadł na pol trymestru to tam c***, przy okazji wypadli tez Robert Williams (na pol trymestru, a ćwierć grał po 18 min) i Lamelo na praktycznie cały :D 

Ja tam się kłócić o jak najgorszy bilans nie mam zamiaru na pewno xd ale to jak patrzę ze Jasiu który wcześniej dawał takiemu samemu składowi w 1 trymestrze 6W mniej (gdzie Tatum grał w c*** lepiej) to jest przecież już nawet nie hipokryzja a januarocambizm xd

No chyba ze dołożenie Justina Holidaya zrobiło taka robotę to spoko! 

Poszedłem allin w ostatnie okienko i liczyłem na mega trymestr, nawet jak wypadł Lamelo to nie płakałem tylko walczyłem o PO, ale jak wypadku Lamelo, George i Robert to sorry, trochę ciężko było tutaj o jakiś mega zryw.

Wiec jak ktoś tu jest śmieszny to nie my, a ci którzy dając wcześniej po 10W na trymestr teraz odpierdalaja 16 haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

bo to ze George wypadł na pol trymestru to tam c***

Przecież absencja Paul George jest dla Ciebie względem bilansów z pierwszego i drugiego trymestru bez znaczenia. Nie miałeś go wcześniej, tylko Middletona, który też nie grał. To samo tyczy się Roberta Williamsa. 

Także mamy powrót Bookera i dodanie do rotacji Justina Holidaya, Kris Dunna i Bate-Diopa zamiast jakiś wynalazków.

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

No chyba ze dołożenie Justina Holidaya zrobiło taka robotę to spoko! 

Ale ty jesteś obrzydliwy. Jakbyś walczył o wynik to by zachwyty nad Dunnem i Diopem rozjebały forum, a teraz jest tylko wspomnienie o beznadziejnym Holidayu, który i tak jest w c*** upgrade nad tym co miałeś w rotacji przez dwa poprzednie trymestry.

Ja nie wiem jak można, aż tak nie mieć zasad i przyzwoitości dla wyników gry forumowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Przecież absencja Paul George jest dla Ciebie względem bilansów z pierwszego i drugiego trymestru bez znaczenia. Nie miałeś go wcześniej, tylko Middletona, który też nie grał. To samo tyczy się Roberta Williamsa. 

Także mamy powrót Bookera i dodanie do rotacji Justina Holidaya, Kris Dunna i Bate-Diopa zamiast jakiś wynalazków.

Ale ty jesteś obrzydliwy. Jakbyś walczył o wynik to by zachwyty nad Dunnem i Diopem rozjebały forum, a teraz jest tylko wspomnienie o beznadziejnym Holidayu, który i tak jest w c*** upgrade nad tym co miałeś w rotacji przez dwa poprzednie trymestry.

Ja nie wiem jak można, aż tak nie mieć zasad i przyzwoitości dla wyników gry forumowej.

nie no luz, ja zapisuje te wasze posty i traktuje w przyszłym roku ze Tatum, Booker i gracze na pograniczu kontraktu w NBA dają minimum 16W xd 

czyli po dołożeniu Lamelo, Williamsa i Georga liczę ze dasz minimum 24W :) i pisze to serio, bo ja się kłócić o bilanse nie mam zamiaru, zwyczajnie korzystam z waszej argumentacji :) 

Aha a odnośnie Justina, Dunna i Diopa to proponuje cofnąć się do własnych opini na ten ich temat xd

ale dobrze wiedzieć ze mam takich kotów w rotacji na przyszły sezon :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Jakbyście podawali rotację normalnie z mpg uśrednionymi to bym Waszej Socie różnic między 1, a 3 T nie musiał tłumaczyć, bo byście sami to zauważyli, a nie musieli polegać na tym, że co niektórzy się w przeciwieństwie do Was przykładają do oddawanych głosów.

W 1T pykał po 30 mpg Daishen Nix, w 3T McConnell
W 1T było ledwie kilka gier fatalnego wtedy Middletona, w 3T masz 2/3 mocnego trymestru PG13 (18 spotkań rozegrał w 3T).
W 1T pykał po 30 mpg Wendell Moore, tu miałeś nie fantazje LAFa, tylko normalnych rotacyjnych graczy NBA 
W 1T Robert Williams nie powąchał parkietu, tu zagrał 15 spotkań.

I jeszcze uwzględnić trzeba pewne shutdowny.

Yup, różnica między 1, a 3 T była bardzo duża.

Po prostu zrobiliście podobnie jak CM fikołka na pseudotank i to jest obrzydliwe, że przejdzie to, że Wolves czy Knicks skończą z gorszym bilansem na koniec sezonu od beznadziejnych Spurs, tylko dlatego, że ja mam ich pick.

 

u mnie Spurs maja akurat 20-7 w tym trymestrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób zabieganych nie mając czasu na opis tym bardziej nerwowo może kopiować jak nie głosy to chociaż pewna logikę w ocenie siły zespołu. Zmieniliśmy termin opisów aby dać szanse wszystkim na opis co nie przeszkadzało Jaśkowi wrzuceniu szybko głosów i co ważne swoich mini opisów zespołów NIEPRZYPADKOWO. to jedna z bardzo inteligentnych ale ukrytych próbach manipulacji głosowania choć legalna metoda bo nikt nikomu nie zakazuje głosować jako pierwszemu. Jaś z tego skrupulatnie korzysta aby mimo wszystko DAĆ SOBIE ekstra punkty w głosowaniu pod swoje interesy. Dlatego sztuczki z Minny czy Spurs ( nagminne używanie Roziera jakby w tej mojej bardzo szerokiej rotacji z OG Dejounte trafionymi rookies i odkurzonym Rui Hachimura Rozier grał pierwsze skrzypce) mnie u Jasia nie dziwią. Wszyscy robieni jesteśmy przez Jasia jednym palcem. Lekko. Bez popity.  
 

ja tam tych szybkich głosów i komentarza extra się spodziewałem. 


https://m.facebook.com/Kultowe.Cytaty.Filmowe/videos/1146464175712370/?locale=pl_PL&_rdr
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie ma Lonzo, PG13 i RobWilla prawie w połowie trymestru dodatkowo na restrykcji minut, nie ma rezerwowego centra

a Sota dostaje 16W czyli zdaniem Jaśka jest to drużyna o 1W gorsza od Nuggets i o zaledwie 3W gorsza od topki ligi

Marcus, co ty za przeproszeniem pitolisz? w podobnej sytuaci kadrowej nasza Sota była jechana w PO mając hca z randomowymi Suns (nie obrażając Suns) i to często w 5, 6 meczach

i jeszcze przychodzisz tu oburzony, że przecież rywal soty do picku dostał tyle samo?

Dużo gorszemu Wolves bez Bookera i połowy tych graczy, którzy grają w ogóle teraz dałeś 14W w 2T. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Wiele osób zabieganych nie mając czasu na opis tym bardziej nerwowo może kopiować jak nie głosy to chociaż pewna logikę w ocenie siły zespołu. Zmieniliśmy termin opisów aby dać szanse wszystkim na opis co nie przeszkadzało Jaśkowi wrzuceniu szybko głosów i co ważne swoich mini opisów zespołów NIEPRZYPADKOWO. to jedna z bardzo inteligentnych ale ukrytych próbach manipulacji głosowania choć legalna metoda bo nikt nikomu nie zakazuje głosować jako pierwszemu. Jaś z tego skrupulatnie korzysta aby mimo wszystko DAĆ SOBIE ekstra punkty w głosowaniu pod swoje interesy. Dlatego sztuczki z Minny czy Spurs ( nagminne używanie Roziera jakby w tej mojej bardzo szerokiej rotacji z OG Dejounte trafionymi rookies i odkurzonym Rui Hachimura Rozier grał pierwsze skrzypce) mnie u Jasia nie dziwią. Wszyscy robieni jesteśmy przez Jasia jednym palcem. Lekko. Bez popity.  
 

ja tam tych szybkich głosów i komentarza extra się spodziewałem. 


https://m.facebook.com/Kultowe.Cytaty.Filmowe/videos/1146464175712370/?locale=pl_PL&_rdr
 

 

luzik Ignazz, od Minnesoty masz - po przemyśleniu- 22 W za ten trymestr, zaraz wrzucę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.