Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

na oko to Jazz brakuje kogoś bardziej doświadczonego i mniej chimerycznego niż Banchero i ta pozycja mogłaby być utrzymana, świetny ruch z Lopezem, którego sam bałem się tykać, Dort też udowodnił swoją wartość tu z kolei GM GSW mógłby Pana Lu przeprosić po fali krytyki w czasie T1 

jakby nie było @Szulim może być bardzo zadowolony z tego sezonu, zostawiając już na bok dramy transferowe to pewnie mało kto się spodziewał takiego sezonu w wykonaniu Jazz

Dort ma 36FG% w tym trymestrze, nie widze absolutnie powodow do przeprosin. Zaczal trafiac(''trafiac na 30%) trojki bo mu zostawiaja mase miejsca, ale skutecznosc to jest dalej bottom ligi jak na ilosc minut.

Ale tak, w D wyglada lepiej niz na poczatku sezonu.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai w podsumowaniu brakuje mojego hot strzelca Joe z 3 trymestru ;) także proszę o nim nie zapominać bo nie wyskoczył z konopii tylko co trymest dostawał coraz więcej minut ;) 

Lopez w tym momencie jest brany pod uwagę jako DPOTY i MIP - gra najlepszy sezon od lat, a na pewno o wiele lepszy niż rok temu. Marzec miał przepiękny bo blisko 20ppg i świetna obrona

Dort się ogarnął, zarówno rzutowo jak i w D - może jeszcze nie wskoczył na poziom jaki oczekiwałem ale 3 trymestr zdecydowanie najlepszy

Murphy III jest również bardzo mocno brany pod uwagę do MIP  (choć na koniec pewnie weźmie to Lauri ;) ) - ale jako 2-go roczniak bardzo dobrze wszedł w buty startera i to wcale nie w najgorszym teamie.

DFS, Levert i MRob - wszyscy dodali defensywnej tożsamości, a LEvert dodatkowo trochę rozegrania pod nieobecność Russela - aczkolwiek w szczegóły to wejdę już w opisach ;)

w każdym razie ten sezon na pewno jest na duży plus po 2 latach dość mocnego tanku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

@Reikai w podsumowaniu brakuje mojego hot strzelca Joe z 3 trymestru ;) także proszę o nim nie zapominać bo nie wyskoczył z konopii tylko co trymest dostawał coraz więcej minut ;) 

Lopez w tym momencie jest brany pod uwagę jako DPOTY i MIP - gra najlepszy sezon od lat, a na pewno o wiele lepszy niż rok temu. Marzec miał przepiękny bo blisko 20ppg i świetna obrona

Dort się ogarnął, zarówno rzutowo jak i w D - może jeszcze nie wskoczył na poziom jaki oczekiwałem ale 3 trymestr zdecydowanie najlepszy

Murphy III jest również bardzo mocno brany pod uwagę do MIP  (choć na koniec pewnie weźmie to Lauri ;) ) - ale jako 2-go roczniak bardzo dobrze wszedł w buty startera i to wcale nie w najgorszym teamie.

DFS, Levert i MRob - wszyscy dodali defensywnej tożsamości, a LEvert dodatkowo trochę rozegrania pod nieobecność Russela - aczkolwiek w szczegóły to wejdę już w opisach ;)

w każdym razie ten sezon na pewno jest na duży plus po 2 latach dość mocnego tanku

Pardon, zapomnialem o nim a patrzylem na niego. Ten Lopez jako MIP to rozumiem taka mala satyra? :D Bo chyba nikt nigdy nie dostal MIP w tym wieku, ale tak - genialny sezon i wlasnie dlatego przymusilem Cie troche do wrzucenia wiecej siana na niego latem wysylajac samemu oferte, bo tak mi wlansie pachnialo fajnym sezonem u niego.

Nie powiedzialbym ze Dort sie ogarnal rzutowo, po prostu nie rzuca 23% za trzy tylko 30%, ale ilosc meczow w stylu 4/16 przeraza, 36FG% w trymestrze to jest dramat jak na grajka grajace duze minuty, nie wiem czy jego D jest az na tyle dobre, zeby to zrownowazyc. Natomiast Murphy i Levert zagrali kozackie trymestry(Murphy nawet giga trymestr), mysle ze te 2W przewagi moga wystarczyc na ten 7 seed przy tylu problemach konkurencji, ale tak jak mowie - strasznie ciezko mi to ocenic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Still uważam, że to jest ogarnięcie się - poza tym on jest przede wszystkim od takich akcji:

 

Z Lopezem lekka satyra, bo na 99% nie będzie w top3 MiP, natomiast patrząc na ten sezon vs poprzedni to ma ogromny progres. Jak na gościa, który poprzedni kończył z rozwalonymi plecami to ładnie go poskładali. 37% za 3pt - rekord kariery, do tego średnia PPG najwyższa od chyba 2016/17 jeśli dobrze patrzę na staty. Fajnie go mieć pod koszem :D 

Ogólnie - nie umniejszając nikomu z konkurencji, ale walka o ostatnie miejsce nad play-in rozegra się między Utah, GSW i NOP - i to zostanie w rękach opisów a potem głosujących jak ocenią dopasowanie i grę zespołową. 

Choć nie zapominajmy, że Rockets, którzy są 2W nade mną, wcale super trymestru nie mieli przez absencje Beala i kilka meczy Browna. Choć oni raczej się wybronią - kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, jako zespół uważam że mam sporo bdb obrońców, którzy przy close game mogą wygrać to obroną. 

Aczkolwiek, na pewno są zespoły które mogą mnie po prostu przerzucić, bo wszystkiego nie wybronię.

Na podsumowanie całego sezonu jeszcze przyjdzie czas, ale uważam że zrobiłem dobrą robotę z poukładaniem elementów w Jazz, które i już dają dużo radości, a i mają gigantyczny upside na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Reikai napisał:

Nie powiedzialbym ze Dort sie ogarnal rzutowo, po prostu nie rzuca 23% za trzy tylko 30%, ale ilosc meczow w stylu 4/16 przeraza, 36FG% w trymestrze to jest dramat jak na grajka grajace duze minuty, nie wiem czy jego D jest az na tyle dobre, zeby to zrownowazyc

No to trochę jednak wygląda na uprzedzenie bez większego spojrzenia na kontekst i okoliczności. Dort w wygranych spotkaniach (czyli w zasadzie w połowie rozegranych) robi zaokrąglając 120 ortg i 107 drtg, to jasno pokazuje, że przy dobrej formie rzutowej kolegów bywa bardzo przydatny i wcale nie osłabia przy tym ofensywy, trzeba pamiętać, że on jest w Thunder w zasadzie weteranem i przy takim młodym rosterze ciężko o stabilną formę gdzie srogie blowouty potrafią też te statystyki mocno zakrzywić 

Conley ani nie miał wybitnego sezonu w ofensywie a tym bardziej w obronie, a jakoś nikt mi bilansu za granie nim w s5 nie dawał, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

No to trochę jednak wygląda na uprzedzenie bez większego spojrzenia na kontekst i okoliczności. Dort w wygranych spotkaniach (czyli w zasadzie w połowie rozegranych) robi zaokrąglając 120 ortg i 107 drtg, to jasno pokazuje, że przy dobrej formie rzutowej kolegów bywa bardzo przydatny i wcale nie osłabia przy tym ofensywy, trzeba pamiętać, że on jest w Thunder w zasadzie weteranem i przy takim młodym rosterze ciężko o stabilną formę gdzie srogie blowouty potrafią też te statystyki mocno zakrzywić 

Conley ani nie miał wybitnego sezonu w ofensywie a tym bardziej w obronie, a jakoś nikt mi bilansu za granie nim w s5 nie dawał, prawda?

Nie rozumiem argumentu, w wygranych spotkaniach zazwyczaj wyglada sie lepiej w statystykach niz w tych przegranych. OKC to okolo playoffowy team, tam tych blowoutow za duzo to nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Reikai napisał:

Nie rozumiem argumentu, w wygranych spotkaniach zazwyczaj wyglada sie lepiej w statystykach niz w tych przegranych. OKC to okolo playoffowy team, tam tych blowoutow za duzo to nie ma.

No z tymi blowoutami to akurat nigdy niewiadomo do końca, bo często wynik nadrabia ławka i wynik jest mylący na koniec 

może fakt, że tak broniony przez Cb Vanderbilt wygląda w tych wskaźnikach zwykle gorzej (i to nie ma znaczenia czy przed czy po wymianie) Ciebie przekona? :)

to bardzo podobni profilowi gracze, z tą że różnicą, że Dort w porównaniu do Vandera ma zadatki na to by zacząć być przynajmniej neutralnym po tej stronie parkietu, po prostu mu nie siedzi, ale mój Grant na początku w Sixers i Thunder wyglądał pod tym względem jeszcze gorzej, a Dortowi po prostu nie wpada 

jestem przekonany, że nikt dziś tyle o Dorcie nie napisał, mam nadzieję, że było warto i wyjdzie na moje :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

No z tymi blowoutami to akurat nigdy niewiadomo do końca, bo często wynik nadrabia ławka i wynik jest mylący na koniec 

może fakt, że tak broniony przez Cb Vanderbilt wygląda w tych wskaźnikach zwykle gorzej (i to nie ma znaczenia czy przed czy po wymianie) Ciebie przekona? :)

to bardzo podobni profilowi gracze, z tą że różnicą, że Dort w porównaniu do Vandera ma zadatki na to by zacząć być przynajmniej neutralnym po tej stronie parkietu, po prostu mu nie siedzi, ale mój Grant na początku w Sixers i Thunder wyglądał pod tym względem jeszcze gorzej, a Dortowi po prostu nie wpada 

jestem przekonany, że nikt dziś tyle o Dorcie nie napisał, mam nadzieję, że było warto i wyjdzie na moje :)

 

 

 

 

Lets agree to disagree, dla mnie jesli ktos nie trafia i cegli, to albo nie rzuca i skupia sie na cutach, rzuca z jednego miejsca jak Vando z rogu, albo nazywany jest ceglarzem jesli rzuca duzo i caly czas cegli, a nie ''w wygranych rzuca troche lepiej, a w ogole to mu nie wpada''. No nie wpada, dlatego ma tak fatalne numerki. Co nie zmienia faktu, ze na pewno sie rozwinie skoro juz sie rozwinal pod tym wzgledem, w bubble zostawiali go kompletnie niekrytego np a teraz az tak zrobic nie mozesz.

@Szulim przejrzalem Rockets tak jak juz o nich wspomniales.

Brown 18 meczow 27.1/6.2/4.0 58.3 TS%, 2.3 3PM na 36.6%, net rating +5.9
Beal 18 meczow 24.9/5.8/4.7 57.4 TS%, 1.6 3PM na 37.7%, net rating -2.1
Adebayo 22 mecze 18.3/8.0/3.5 57.8 TS%, net rating -2.3
Nance 15 meczow 3.5/3.9/1.6 58.4 TS%, net rating +9.5
Hart 22 mecze 10.5/6.7/3.5 73 TS%, net rating +15.1
Plumlee 20 meczow 7.4/7.4/1.8 74.8 TS%, net rating -1.4
DSJ 20 meczow 10/5.5/3.7 48.1 TS%, net rating -1.7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

dla mnie jesli ktos nie trafia i cegli, to albo nie rzuca i skupia sie na cutach, rzuca z jednego miejsca jak Vando z rogu, albo nazywany jest ceglarzem jesli rzuca duzo i caly czas cegli, a nie ''w wygranych rzuca troche lepiej, a w ogole to mu nie wpada''

No i właśnie Dort nawet cegląc z każdego rejonu parkietu (załóżmy, bo shot chartów nie widziałem) jest i tak wskaźnikowo lepszy od Vanderbilta w Lakers, uparty jesteś strasznie, zupełnie jakbym od 5 postów pisał tylko "nie no co Ty zajebiście rzuca, super fit pod contenera" 

trochę eot, idę robić wyzualizacje Andersona i Conleya w playoffach za pomocą power pointa i Ivony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje @karpik interesy z tobą to sama przyjemność. Do zobaczenia w finale 

Anthony Davis and Mikal Bridges have been named the NBA's Players of the Week for Week 24.

Davis averaged 38.7 points and 11.7 rebounds as the Los Angeles Lakers went 3-0.

Bridges averaged 33.0 points, 5.7 rebounds and 3.7 assists as the Brooklyn Nets went 3-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Gratuluje @karpik interesy z tobą to sama przyjemność. Do zobaczenia w finale 

Anthony Davis and Mikal Bridges have been named the NBA's Players of the Week for Week 24.

Davis averaged 38.7 points and 11.7 rebounds as the Los Angeles Lakers went 3-0.

Bridges averaged 33.0 points, 5.7 rebounds and 3.7 assists as the Brooklyn Nets went 3-0

a to się pochwalę, a co ;] 

Screenshot-2023-04-03-22-33-17-05-be80ae

 

1,5 roku temu, wprawdzie myślałem, że to będzie bardziej Jrue case, ale już potem zmieniłem na lite-PG gdy zobaczyłem jak zaczął trudne rzuty trafiać 

nasz Goat chyba z 5 dni ten deal klepał, choć mówiłem mu żeby brał i spierdalał 

i tylko tego Simmonsa szkoda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a to się pochwalę, a co ;] 

Screenshot-2023-04-03-22-33-17-05-be80ae

 

1,5 roku temu, wprawdzie myślałem, że to będzie bardziej Jrue case, ale już potem zmieniłem na lite-PG gdy zobaczyłem jak zaczął trudne rzuty trafiać 

nasz Goat chyba z 5 dni ten deal klepał, choć mówiłem mu żeby brał i spierdalał 

i tylko tego Simmonsa szkoda

Ale sam CM to jeszcze niedawno nie do końca był przekonany, co do Mikala. Niewiele brakowało, a by wylądował u mnie. Pewnie gdyby rozmowy zaczęły się trochę wcześniej, czyli po T1, a nie pod koniec T2 to tak, by się stało. 

Ofc dobrze się stało dla Knicks, że został. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Braveheart22 napisał:

Ofc dobrze się stało dla Knicks, że został. 

Czasem sporo musi się wydarzyć by ktoś odpalił, przecież gdyby nie łeb Kyrie to Durant mógłby do Suns nie trafić i Bridges wąchałby bąki Bookera przez następne x sezonów a PHX dalej forsowaliby w ataku Camów Johnsonów, mając żywe srebro pod nosem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Ale sam CM to jeszcze niedawno nie do końca był przekonany, co do Mikala. Niewiele brakowało, a by wylądował u mnie. Pewnie gdyby rozmowy zaczęły się trochę wcześniej, czyli po T1, a nie pod koniec T2 to tak, by się stało. 

Ofc dobrze się stało dla Knicks, że został. 

ja myślę raczej odwrotnie.

fakt, ze odrzucilem twoja oferte swiaczy raczej o tym, ze koniec koncow bylem co do niego przekonany ;)

a logicznym jest raczej, że musiałem ją rozważyć, bo owszem, była dobra. koniec koncow niewystarczająco, i jak widac, psotawilem na dobrego konia. 

9 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

nasz Goat chyba z 5 dni ten deal klepał, choć mówiłem mu żeby brał i spierdalał 

 

i to ma o mnie zle swiadczyc? xd

9 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

i tylko tego Simmonsa szkoda

 

a tu owszem, bo jak widać moj plan był wręcz idealny - ten simmons sprzed 2-3 lat byłby najlepszym z możliwych fitow do tej czworki poole-bridges-mobley-collins (gdzie kazdy jak widac rozwija sie w najlepszym z mozliwych kierunkow. co do poole'a sa aktualnie pewne watpliwosci, natomiast cierpliwie czekam, az wskoczy za klaya i wtedy wybuchnie). 

wiadomo w PO byłyby problemy z simmonsem, natomiast na RS prawdopodobnie krecony byłby najlepszy bilans z czasem, a mowimy o teamie 21-26 lat z polem do rozwoju, a do tego sporą liczbą pickow z ktorych moglbym cos jeszcze lepszego stworzyc.

niestety historia simmonsa toczy sie tak a nie inacze i tera musze korygowac. ale wzgledna elastycznosc jest, rozne kierunki otwarte, wiec zobaczymy.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Reikai napisał:

Mam nadzieje, ze @bogans2 wroci do aktywnosci w tym temacie, bo teraz zauwazylem ze Mavs maja taki sam bilans jak OKC po T2, a spokojnie ma argumenty na podjecie rekawicy.

Z całym szacunkiem do Thunder, ale raczej nie. Licząc proste star power to ja mam 3 all-starów w T3, a Thunder 2, z tego Kawhi trzeba najpierw wkomponować w zespół. Kawhi nie grał w 5 meczach, SGA w 9. Moje całe S5 Trae-Jrue-Herb-Olynyk-AD opuściło łącznie jak dotąd 5 meczów. A jeszcze ci nasi Thunder są słabo zbudowani pod SGA, który opiera swoją grę na drives, a tutaj ma zatkany paint przez duet Green-Capela. Ja nawet nie mając Ziona w tym trymestrze widzę siebie na luzie jako #1 na Zachodzie (jak coś, to mogę rozwinąć).

11 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a to się pochwalę, a co ;] 

No, na razie jednak to nie Bridges jest najlepszym graczem tego dealu ;]

Obaj jesteśmy zadowoleni z tej wymiany i to jest najważniejsze. U mnie Bridges i Poole by nie wybuchli tak w ataku jak w realu. Mając Vassella i Herba miałem ten luksus, że mogłem ich poświęcić, żeby się wzmocnić tam, gdzie najbardziej tego potrzebowałem. No i Davis, jeśli gra, to jest anchorem w defensywie, którego każdy miszczowski team potrzebuje. Dodatkowo duet Young-AD to najlepszy zestaw ball handler-roller do grania pnr w całej naszej lidze. Także nie dość, że Davis w próżni jest najlepszym graczem spośród tej trójki, to jeszcze jest dla mnie znacznie lepszym fitem. Wszystko oczywiście z gwiazdką, bo Bridges z Poolem nie opuszczają spotkań, czego nie można powiedzieć o AD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.