Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

także Qcin lubi sobie podickrajderować mrzonkami o wielkim supestarze PG, ale prawda jest taka, że wystarczyło wytrzymać z Middletonem, a potem nie robić dealów w trade deadline minutę po terminie, aby być teraz groźnym rywalem dla czubu Zachodu

 

wy, kibice Denver i Pogoni, wszyscy jestescie tacy sami - „ być groźnym dla czubu Zachodu” 

jest dla was wystarczające, no i potem są efekty w postaci łącznej liczby mistrzostw- 0.

My, w Minnesocie, zawsze idziemy all in- z Khrisem byłoby ciężko o tytuł, byłaby szansa, ale mała, z PG była o wiele większa:) Pechowa kontuzja nas zasmuciła ale nie zabiła, 6 pick przed loteria jest fajna nagroda za te cierpienie :) 

Za rok wrócimy silniejsi :)

a Denver dalej będzie się biło żeby być w czubu tabeli.

Łubudubu łubudubu

Sota jedzie, wszystkich z czubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

wy, kibice Denver i Pogoni, wszyscy jestescie tacy sami - „ być groźnym dla czubu Zachodu” 

jest dla was wystarczające, no i potem są efekty w postaci łącznej liczby mistrzostw- 0

raz się przegrywa, a raz się przegrywa 

niemniej trochę dziwne jednak, że od przegrywów dissuje mnie ziomek, który na zlotach paradował w koszulce Goberta

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

raz się przegrywa, a raz się przegrywa 

niemniej trochę dziwne jednak, że od przegrywów dissuje mnie ziomek, który na zlotach paradował w koszulce Goberta

bo jak powszechnie wiadomo Jokic ma 4 tytuły mistrza NBA, 2 mistrza świata i złoto olimpijskie 🥹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Ehh, LBS, LBS - ja tam wolę nie zapeszać, bo w PO to się mecz po meczu zmienia, ale nie ukrywam, iż jest odważna krytyka mojego rezerwowego z Twojej strony patrząc na to co pokazują w PO Twoi gracze :) A Claxton to się w tych PO akurat całkiem spoko pokazał.

Poczekajmy z napinkami na poszczególne serie :P, bo wystarczy że tu straszliwie Qcina tyłeczek boli, że w ostatnich 2 latach ta Sota to 1 mecz w PO wygrała łącznie :D 

z tego co się Laf chwalił to 2 wygrała :D 

Poza tym co w tym dziwnego, jak to były moje dwa niepełne sezony, w moim ostatnim pełnym był tytuł :) i w moim kolejnym pełnym pewnie znowu będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

A Claxton to się w tych PO akurat całkiem spoko pokazał

nom, zwłaszcza w meczach w Philly 89ortg i 123drtg na -34NET

jego highlightem w PO jest moment gdy dostał po jajach, a najlepiej w bronieniu Biida spisywał się Royce

ja się porażkami takich graczy jak Conley czy Anderson niezbyt przejmuje, wszystko to było do przewidzenia

24 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Poza tym co w tym dziwnego, jak to były moje dwa niepełne sezony, w moim ostatnim pełnym był tytuł

no nic dziwnego, zostawiłeś LAFa na pastwę losu, zbluzgałeś kogo się da, odszedłeś jak obrażona gimbusiara przewidując rychły upadek gry, a teraz wracasz w glorii pseuodo zwycięzcy, płacząc o niski bilans w 3T, który miał być najlepszy w historii i kończysz w ogonie ligi choć miałeś 2 pełne trymestry 

złota ręce Cygana przestały działać, a może to karma za brak honoru, czas pokaże ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nom, zwłaszcza w meczach w Philly 89ortg i 123drtg na -34NET

jego highlightem w PO jest moment gdy dostał po jajach, a najlepiej w bronieniu Biida spisywał się Royce

ja się porażkami takich graczy jak Conley czy Anderson niezbyt przejmuje, wszystko to było do przewidzenia

no nic dziwnego, zostawiłeś LAFa na pastwę losu, zbluzgałeś kogo się da, odszedłeś jak obrażona gimbusiara przewidując rychły upadek gry, a teraz wracasz w glorii pseuodo zwycięzcy, płacząc o niski bilans w 3T, który miał być najlepszy w historii i kończysz w ogonie ligi choć miałeś 2 pełne trymestry 

złota ręce Cygana przestały działać, a może to karma za brak honoru, czas pokaże ;]

 

buahahahaha

20.10.2022 xd Grupa Minnesoty, od razu plan był nakreślony :D 

Wiec japa tam, bo klasycznie wyprzedziłem grę o rok :)

/jedyna różnica ze zamiast Khrisa jest George/ 

29C64B3C-1F3E-4477-AFCE-10B8465AFAC2.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

/jedyna różnica ze zamiast Khrisa jest George/ 

różnica jest taka, że z ty, Georgem chciałeś atakować 28-0

po upublicznieniu takich rozmów mając Tatuma, Bookera i Krissa w składzie, na miejscu dwóch pierwszych żądałbym wymiany po 15 minutach, ale taka to już "kultura" organizacji, a raczej brak empatii przy handlu ludźmi jak bydłem :P

4 minuty temu, BMF napisał:

Dawno nie widziałem wymiany po rolesa, która robi swing na mianę 2 rundy playoffów, lol. 

ja też dawno nie widziałem wymiany po takiego rolsa +swap za pick top20 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, january napisał:

Nets byli z nim znacznie lepsi na parkiecie niż bez niego

to znaczne lepsi to dalej spory minus w zasadzie dramatyczny w pierwszych dwóch meczach, a statsy podciągnięte u siebie w jednym meczu bez Embiida

oj Jasiu, Jasiu;)

przecież wiadomo, że to tylko lekkie prowokacje, więcej będzie wiadomo w połowie 2 rundy, ale chyba naprawdę niewiele Cię nauczył 3 trymestr, gdzie wyciągając pierdyliart adv stats  i mając tam jakąs kosmiczną przewagę nie zdołałeś nadrobić choć 0.5W

ale z jednym masz racje, Royce też będzie biegał wśród lepszych kreatorów, stąd różnicą, że u mnie nie będzie musiał robić za często za 3/4 opcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Tam chyba chodziło BMFowi o Josha Harta.

też o tym pomyślałem po chwili, ale w sumie Brunson przy Donku w Mavs robił za rolsa a i u mnie początkowo był traktowany tylko jako uzupełnienie rotacji, solidne, no, ale dopiero w serii z Jazz się zorientowałem co może z tego być, choć i tak tego bym nie przewidział

spokojnie, jak ktoś ma to spi*****ić, to będą to Knicks, a nawet jeśli, to w drugiej rundzie musi potwierdzić to co pokazuje, a to baaaaardzo spore buty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Qcin_69 napisał:

z bólem serca, wyglądasz znów na faworyta :(

ja się tam nigdy za faworyta specjalnie nie miałem, śmieszki, śmieszkami, ale trzeba było by być mocno odklejonym by ufać, że trio Jok-Brunson-Brogdon (reszta za chwilę odpadnie lub już odpadła) to otwarta droga do Finału skoro wszystkie gwiazdy Jaśka grają w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.