Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

już tak na sam koniec, bo chyba wszystko zostało powiedziane, a i tak nikt nikogo do niczego raczej nie przekona

tak sobie pomyślałem, bo bardzo lubię Cambusa, choć mnie zostawił w Krk na pastwę skacowanego losu - żeby zakopać topór wojenny dam teraz Wolves z 10W, to wyrówna moje wcześniejsze pomyłki i wszyscy będą zadowoleni, prawda?

prawda? :D

do takich absurdów właśnie doszliśmy, eot i z fartem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

Umiesz czytać?

Tak

38 minut temu, Tecu napisał:

Philadelphia 76ers - III trymestr

 

Minuty:

Gdy w zdrowiu wszyscy to mniej więcej:

Embiid 35/ Clarke 5/ Drummond 8/ Gabriel

Clarke 28/ Mcdaniels 6/ Lyles 14/ Minott

McDaniels 26/ Klay 14/ Duarte 8/ Roddy

Klay 20/ Maxey 28/ Duarte

Irving 35/ Hyland 13/ Keon

Bez Clarke

Embiid 35/ Drummonda 13

Lyles 30/ McDaniels 10/ Roddy 8

McDaniels 22/ Klay 14/ Roddy 12

Klay 15/ Maxey 33/ Duarte

Irving 35/ Hyland 13/ Keon

 

 

 

Wenyen Gabriel

 

 

Piękny trymestr Gabriela. Serducho do gry jest. Dobra obrona, rim protection, zbiórka czasami trójka na przyzwoitych procentach, bardzo dobrze kończy pod koszem, roluje (1,41 ppp).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Tak

 

To przeczytaj jeszcze raz pierwsze zdanie opisu. I postaraj się zrozumieć a nie pokazywać jaki jesteś złośliwy.

 

To co cytowałeś jest z drugiego trymestru, skopiowałem sobię by obrobić. Dlatego tak ważne jest czytanie ze zrozumieniem i od początku a nie od środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tecu napisał:

To przeczytaj jeszcze raz pierwsze zdanie opisu. I postaraj się zrozumieć a nie pokazywać jaki jesteś złośliwy.

 

To co cytowałeś jest z drugiego trymestru, skopiowałem sobię by obrobić. Dlatego tak ważne jest czytanie ze zrozumieniem i od początku a nie od środka.

Napisałeś Philladelphia III trymestr.

Spoko. :) 

Po prostu przyzwyczaiłeś mnie, że grasz graczami, którymi nie możesz grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Napisałeś Philladelphia III trymestr.

Spoko. :) 

Po prostu przyzwyczaiłeś mnie, że grasz graczami, którymi nie możesz grać.

Czyli nie umiesz czytać albo czytasz wybiórczo pod swoją tezę.

Przykro mi. Złośliwość to ludzka rzecz, ale niekoniecznie to cnota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tecu napisał:

Lubię jak ludzie idą w zaparte po swoim błędzie.

Powyższe to oczywiście ironia 😉

To nie  żaden błąd, a doświadczenie z tego co i jak pisałeś w naszej serii sprzed roku.

Przeczytałem pana Melmaca ten post:

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

bardzo obszerny opis jak na taki z komórki, szacunken

Nawiasem mówiąc dał ci lajka za to że mi niby dowaliłeś (czyli sam nie przeczytał ze zrozumienie ale lajka za brak czytania ze zrozumieniem dał - ot taka ironia :) )

Rzuciłem okiem na nagłówek - III trymest i że jeszcze uzupełniasz. Zjechałem na rotację i widzę Gabriela. 

Tak to wyglądało. Nic więcej nie czytałem.

Pisz spokojnie opis. Możliwe, że wrócimy do dyskusji w playffs :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Nawiasem mówiąc dał ci lajka za to że opis napisałeś z tel kom (czyli sam nie przeczytał ze zrozumienie ale lajka za brak czytania ze zrozumieniem dał - ot taka ironia :) )

Kto co dał komu? 

Chciałem Ci Alonzo przypomnieć Twoje postanowienie o nie udzielaniu się w dziale, nie żeby co, ale chyba jednak Ci nie służy, śmiało możesz wrócić do spamowania mi PMami, na które nie odpisuje 

zdrówka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Kto co dał komu? 

Chciałem Ci Alonzo przypomnieć Twoje postanowienie o nie udzielaniu się w dziale, nie żeby co, ale chyba jednak Ci nie służy, śmiało możesz wrócić do spamowania mi PMami, na które nie odpisuje 

zdrówka 

Poprawiłem. Chodziło o tego Twojego złośliwego lajka.

Z boku jak się czyta BeGM to inaczej wygląda. Jednak z ta bzdurą z którą wyskoczyłeś do Marcusa nie mogłem się powstrzymać - jak można takie bzdury wypisywać. 

A na PM pisałem Tobie o Birchu, bo go nie chciałem zwalniać (ale nie przeszłoby wg przepisów - co później też napisałem), więc sobie nie pochlebiaj. 

 

Wzajemnie

Zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem Ci lajka za ten post, są one dla Ciebie tak ważne, że liczę na to, że teraz będziesz chodził skonfundowany przez miesiąc 

a post Tacu polubiłem, bo elegancko wyjaśnia Twoje podejście i tłumaczy kto tu tak naprawdę jest złośliwy wyciągając jakieś bieda minuty nic nie znaczącego Gabriela, wracam do Sukcesji, bez odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz złośliwość z oburzeniem na hipokryzję. Jednak cieszy mnie że tyle radości i samozadowolenia dał Tobie lajk mojego posta. 

76ers mają bardzo mocna S5 z wątpliwym Irvingiem i bardzo duże problemy na ławce. Jednak 1st seed w sezonie regularnym robią przez problemy innych spokojnie z tak grającym Embiidem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, january napisał:

Nie licząc Granta i Bamby - Jokic 5, Brunson 10, Caruso 7, Brogdon 7, Royce 3, Anderson 2.

czemu nie uznajesz oczywistych shutdownów? 

52 minuty temu, january napisał:

Przy Twojej wąskiej 9 os. rotacji to owszem różnica jest diametralna.

no nie jest, to nie są wielkie absencje, a w porównaniu do Soty to już w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Qcin_69 napisał:


Magic    14 13
 

Qcin ale nie tnij w ch##ja drugi trymestr pod rząd. Tylko Twoje głosowanie zaniża mi bilans w tym sezonie o jakieś 10W co przy tak zaciętej walce na Wschodzie może się przełożyć na bilanse końcowe. Ta gra w swoim założeniu zakłada jednak jakieś minimum przyzwoitości..

@Szulim zrobicie coś jako Rada z tak bezczelnym oszustwem, czy Magic tradycyjnie sprawiedliwość nie dotyczy w tej grze?

Jawne oszustwa powinny być naprawiane od razu, a nie jakimiś durnymi przepisami po sezonie. Tu sprawa jest przecież oczywista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.