Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Alonzo napisał:

Qcin ale nie tnij w ch##ja drugi trymestr pod rząd. Tylko Twoje głosowanie zaniża mi bilans w tym sezonie o jakieś 10W co przy tak zaciętej walce na Wschodzie może się przełożyć na bilanse końcowe. Ta gra w swoim założeniu zakłada jednak jakieś minimum przyzwoitości..

@Szulim zrobicie coś jako Rada z tak bezczelnym oszustwem, czy Magic tradycyjnie sprawiedliwość nie dotyczy w tej grze?

Jawne oszustwa powinny być naprawiane od razu, a nie jakimiś durnymi przepisami po sezonie. Tu sprawa jest przecież oczywista.

a jaki byś chciał mieć bilans? dla mnie to skład węgla i papy co tam u Ciebie biega 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reikai napisał:

A to 16W u Spurs to bo Rozier jest nagle zdrowy I grał zajebiscie, czy zeby wkurwic Januarego? XD

Os początku sezonu cenie skład Ignazza, 2W są u mnie zawsze dodatkowe dla każdego zespołu który nie posiada swojego picku- wychodzę z założenia, ze takim zespołom by bardziej zależało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Alonzo napisał:

Qcin ale nie tnij w ch##ja drugi trymestr pod rząd. Tylko Twoje głosowanie zaniża mi bilans w tym sezonie o jakieś 10W co przy tak zaciętej walce na Wschodzie może się przełożyć na bilanse końcowe. Ta gra w swoim założeniu zakłada jednak jakieś minimum przyzwoitości..

@Szulim zrobicie coś jako Rada z tak bezczelnym oszustwem, czy Magic tradycyjnie sprawiedliwość nie dotyczy w tej grze?

Jawne oszustwa powinny być naprawiane od razu, a nie jakimiś durnymi przepisami po sezonie. Tu sprawa jest przecież oczywista.

oho, chyba nadchodzi krucjata GM Magic (b2b2b2b2b2), bójta się sukinsyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Ale o so chodzi? Uczciwie powiem, że głosowałem bez spojrzenia na nasze standings, tak, żeby w razie kontrowersji wiedzieć, że wyszły one ode mnie nieświadomie. 

Warriors maja ponizej 3W straty do Jazz, Ty dales 1W przewagi nad nimi kiedy nawet Szulim dal 2 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szulim napisał:

uczciwym jest że GSW mają trochę wyższy bilans niż Utah w tym trymestrze - to nie jest jakaś wiedza tajemna, aczkolwiek ja tak wciąż widzę się na przestrzeni całego sezonu na 6 miejscu :D 

Uczciwym jest ze Jazz maja trochę wyzszy bilans niz Utah za dwa pierwsze trymestry, to nie jest jakaś wiedza tajemna, aczkolwiek tu głosujemy tylko za T3, a nie caly sezon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Reikai napisał:

Uczciwym jest ze Jazz maja trochę wyzszy bilans niz Utah za dwa pierwsze trymestry, to nie jest jakaś wiedza tajemna, aczkolwiek tu głosujemy tylko za T3, a nie caly sezon :D

jak zara Jasiek dopierdoli 5W Minnesocie to będzie musiał je komuś odebrać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jprdl co wy mi dajecie za bilans xd

to trzeba było w zeszlych trymestrach mi dawac wyzszy, a nie tera sie niektrzy obudzili.

przypominam, ze braun nie gra, bo jest na two-way a gral wczesniej.

wiec no s5 cos tam pogralo, ale tez nie wiadmo jak zajebiscie. na lawce to nic nie ma

ovrl mysle, ze zasluszylem na play-in, ale przez te niskie bilanse w 2 pierwszych trymestrach (ja wiedziałem wczesnniej, że Bridges wybuchnie wczesnie. poole wybuchnie jak w koncu dostanie gre. mobley bez mitchella smiglaby easy >20 ppg i ocierałby o asg. collins tez kozak. no ale przyjdzie czas w realu takze na to), to tu juz by w 3 na logike nie byloby gonienia.

analagicznie do mavs/jazz w realu

mozecie mi kare 750 tys dolcow przywalic tylko dajcie top5 pick xddd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szulim napisał:

Dochodzą mnie głosy że pare osób dopiero dociera do komputera wiec głosowanie skończymy o 22:30

@MarcusCamby machniesz bilanse i standings jutro?

a ze Ashigaru jest z rodzina na wycieczce podczas FA głosy Cię nie doszly? xd

/

@karpik jak mam 6 miejsce przed loteria to mam pick taki jak rl Orlando, czy jeszcze jakieś dolosowywania są? (wole 6 bez dolosowywan jbc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.