Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Reikai napisał:

Jak to wygląda? Utah vs Memphis

Pelicans vs Clippers?

dokładnie tak

już wrzuciłem wszystkie tematy

14 minut temu, Reikai napisał:

Udało się?

GG, kto wie czy byś nie pchnal tego przy wszystkich głosujących. Future is bright in Utah.

brakło bardzo niewiele :D chyba 0,6W 

ale tak - przyszłość jest ciekawa - to dopiero początek tego zespołu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batum jest żałosny, a Morris wbrew zaleceniom FO wrócił do rotacji, kiedy Roco napierdala w rzeczy wokół szatni i odsunął się od drużyny nie rozgrzewając się nawet po tym jak nie grał cały sezon pod pretekstem większych minut w PO.

Fani Clippers podejrzewają ze Covington ma romans z Lue albo powiedział mu w towarzystwie, że Lue jest niski, póki co efekt niezły, Morris dzis w s5 1/7 fg.

 

 

 

Imo po sezonie RL Clippers idą do piachu patrzac na kolejny sezon przegrany.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał:

Batum jest żałosny, a Morris wbrew zaleceniom FO wrócił do rotacji, kiedy Roco napierdala w rzeczy wokół szatni i odsunął się od drużyny nie rozgrzewając się nawet po tym jak nie grał cały sezon pod pretekstem większych minut w PO.

Fani Clippers podejrzewają ze Covington ma romans z Lue albo powiedział mu w towarzystwie, że Lue jest niski, póki co efekt niezły, Morris dzis w s5 1/7 fg.

 

 

 

Imo po sezonie RL Clippers idą do piachu patrzac na kolejny sezon przegrany.

tbh czego oczekiwałeś po Clipers bez Georga? 

Clipper mieli szansa na tytuł tylko w pełnym zdrowiu swoich liderów, widać to dokładnie po takich seriach. 

Te forum generalnie stawia rolsow nad gwiazdy ( byś był wcześniej to byś trafił na fenomen DFS >Paul George)- ale realia są inne. To gwiazdy kreują rolsow, jak zabrakło Georga to taki Batum stał się zupenie bezużytecznym graczem bo nagle mógł być kryty normalnie, a nie odpuszczany w każdej akcji gdyz obrona była skoncentrowana na Leonardzie i Georgu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

tbh czego oczekiwałeś po Clipers bez Georga? 

Clipper mieli szansa na tytuł tylko w pełnym zdrowiu swoich liderów, widać to dokładnie po takich seriach. 

Te forum generalnie stawia rolsow nad gwiazdy ( byś był wcześniej to byś trafił na fenomen DFS >Paul George)- ale realia są inne. To gwiazdy kreują rolsow, jak zabrakło Georga to taki Batum stał się zupenie bezużytecznym graczem bo nagle mógł być kryty normalnie, a nie odpuszczany w każdej akcji gdyz obrona była skoncentrowana na Leonardzie i Georgu. 

 

Nie wiem o co chodzi nad DFS > George i nie wiem czy chce wiedzieć xD podpruwam się jedynie do dziwnej sytuacji w Clippers, gdzie tam są cuda na linii FO -> Lue. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Nie wiem o co chodzi nad DFS > George i nie wiem czy chce wiedzieć xD podpruwam się jedynie do dziwnej sytuacji w Clippers, gdzie tam są cuda na linii FO -> Lue. 

spytaj @Alonzo to Ci wyjasni dlaczego 

Conley-Booker-George-Tatum-Ayton

Brunson-Melton-KCP-R.Williams

nie zasłużyło 2 lata temu na tytuł, bo lepiej jakby był DFS zamiast Georga.

Liźnij trochę true beGM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał:

Można gdzieś poczytać?

zapewne, chociaż i tak jest kilka ciekawszych rzeczy do nadrobienia dla rookasow, proponuje tematy:

*Lebron wybierający Lakers ze względu na szkole syna 

*Russell biorący  extension 13 mln/y ze względu na laske GMa i kończąca karierę kontuzje Dangelo

*Ingram lepszy strzelec od Lillarda (wiem, ze to ciężki temat ze względu na Twój roster, ale fajny watek) 

*Noah Vonleh kryptonit na Jokicia

*Aaron McKie krytptonit na K.Leonarda (generalnie polecam odświeżyć cała serie Knicks-Magic , bo to chyba #1 alll time)

Od tego bym zaczął, jak nadrobisz to podrzucę kolejne top wątki

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

zapewne, chociaż i tak jest kilka ciekawszych rzeczy do nadrobienia dla rookasow, proponuje tematy:

*Lebron wybierający Lakers ze względu na szkole syna 

*Russell biorący  extension 13 mln/y ze względu na laske GMa i kończąca karierę kontuzje Dangelo

*Ingram lepszy strzelec od Lillarda (wiem, ze to ciężki temat ze względu na Twój roster, ale fajny watek) 

*Noah Vonleh kryptonit na Jokicia

*Aaron McKie krytptonit na K.Leonarda (generalnie polecam odświeżyć cała serie Knicks-Magic , bo to chyba #1 alll time)

Od tego bym zaczął, jak nadrobisz to podrzucę kolejne top wątki

Nawet jakbym wodę podawał Ingramowi, to bym nie nazwal go lepszym strzelcem od Lillarda xD

Jeszcze ze 3 drinki i wjeżdżam w archiwum Begm 

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Nawet jakbym wodę podawał Ingramowi, to bym nie nazwal go lepszym strzelcem od Lillarda xD

Jeszcze ze 3 drinki i wjeżdżam w archiwum Begm 

 

człowieku :D Na bank są lepsze jeszcze wątki tutaj, ale już pamięć nie ta niestety.

Aaa Tyreke Evans lepszy od Klaya Thompsona tez było :D 

Clint Capela top20 ligi tez klasyk

Generalnie zachęcam do przejrzenia starych składów Lakers i szukania po autorze :D 

Oczywiscie nie fair byłoby pisanie, ze tylko owy GM Lakers napierdalal takie historie, ale z perspektywy czasu trzeba przyznać ze 90% bzdur zostało napisanych właśnie przez kolegę z Bytomia (ale ładnie opakowanych w piękne eksperckie słowa wiec znalazło podatne audytorium)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Nie wiem o co chodzi nad DFS > George 

W skrócie, że Qcin nie ogarnia, że ktoś musi bronić i 5 graczy nie będzie zdobywało po 25-30pkt. w jednej drużynie grając 3 piłkami.. Dlatego napisałem, że zamiast kolejnego gracza do piłki potrzebują kogoś, kto nie musi zdobywać 20pkt. i nie potrzebuje piłki w ataku, a po prostu będzie bronił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

W skrócie, że Qcin nie ogarnia, że ktoś musi bronić i 5 graczy nie będzie zdobywało po 25-30pkt. w jednej drużynie grając 3 piłkami.. Dlatego napisałem, że zamiast kolejnego gracza do piłki potrzebują kogoś, kto nie musi zdobywać 20pkt. i nie potrzebuje piłki w ataku, a po prostu będzie bronił. 

bo jak wiadomo, Conley, George, Tatum, Ayton, Robert Williams nie potrafia bronić xd

Nie to co Karl Anthony Towns i Mitchell!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Reikai napisał:

Przy takim Kawhiu i Georgu dającym cokolwiek?

Po pierwsze to LAC, oni nigdy WCF nawet nie zrobili 

Po drugie musieliby jebnąć Nuggets (i Suns) z którymi od bańki wygrali bodaj tylko raz, a w tym rs dostali +30  do przerwy i nie wyszli na drugą połowę (z PG13 i KL w składzie) oni nawet dostali w cymbał u siebie bez Joka 

po trzecie nawet jakby im się jakimś cudem udało to w finale mieliby Bucks lub Cs, a nawet nie wspomniałem o rywalu w WCF

po czwarte oni nie mają centra, Zubac jak zwykle jest w PO w zasadzie niegrywalny, a Śliwka pomimo dobrego rs to wciąż tylko Śliwka 

po piąte mają Westbrooka 

po szóste zdrowi PG13 i Kawhi przez całe PO to większe s-f niż posty @Alonzo

jeszcze zapomniałem o banalnym fakcie - LAC nie mieliby hca przez całe PO, no chyba, żeby jakoś magicznie trafili na Lakers w WCF 

także Qcin lubi sobie podickrajderować mrzonkami o wielkim supestarze PG, ale prawda jest taka, że wystarczyło wytrzymać z Middletonem, a potem nie robić dealów w trade deadline minutę po terminie, aby być teraz groźnym rywalem dla czubu Zachodu

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.