Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

luzik Ignazz, od Minnesoty masz - po przemyśleniu- 22 W za ten trymestr, zaraz wrzucę 

Nie rób tego proszę. Mój wynik to szukanie 50% zwycięstw i jedyne co mi przeszkadza to wrzucanie mnie przez Jasia do bottom 5 co dziwne gdy nie mam picku i nawet przytankowac nie mogę. 
 

z najlepszymi nie mam szans i wiem czego mi brakuje…. Spoooooro 

Liczę na pare zwycięstw extra wpadnie przez mecze z tankerami i ze walczę do końca gdy niektóre inne ekipy oszczędzają swoje SS. Ja swoich SS dopiero szukam ;) 

Po prostu chciałbym aby OG Jalen Duren Mathurin czy Rui powąchali smak PO ;) 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Dużo gorszemu Wolves bez Bookera i połowy tych graczy, którzy grają w ogóle teraz dałeś 14W w 2T. 

po wysłaniu posta doszedłem do wniosku, że min 5W zaniżony bilans to przesada, mogę się przyznać do błedu, dalej 16W patrząc na różnica vs najlepsi oraz na to jak podobnie kadrowo mocna Sota była potraktowana w PO niemal przez wszystkich jest po prostu działaniem po złości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w realu tez masz to wkurzanie się rl ekip „posiadaczy” gdy inne ekipy OSTRO tankują a ta która nie ma swojego wyboru gra otwarty basket. PeWnego poziomu nie przeskoczysz gdy nie trafisz pick który jest złotem bo ekipa typu rl Portland by się rozłożyła poprzez kontuzje. Np 3 z S5 w tym Lillard. U mnie fatalnie dla Ciebie unikałem kontuzji przez pierwsze 2 T całkowicie a i w T3 tragedii nie ma . Co gorsze nie mam SSS którego kontuzja by mi rozwaliła sezon. Plus OG zagrał właśnie sezon życia a Dejounte bez Trae to inny gracz. Rookies w RS maja swój wpływ. Oni są za słabi aby wygrywać serie w PO. Ale młode silne nogi na RS usłany kontuzjami u gwiazd rywali to fajna sprawa. 

Takie ze mnie OKC. A nie rl spurs 

Reasumujac -gdy masz pick może lotto nie licz ze ekipa która oddała pick się podłoży gdy masz pare ekip realnie zainteresowanych tankiem 

Masz inteligentne metody dochodzenia do swoich celów. 

Wada beGM jest to ze się już  znamy jakiś czas 

Powtórzę. Obcy pick ma super wartość gdy posiadasz go a ekipa zbudowana na 2xSS np nasze Pels z Harden plus Sabonis kładą kontuzje liderów i masz Gwiazdkę w maju. Nasze spurs inaczej jest zbudowane i o cud trudniej. Mimo moich wad jako zespół to top 7 nie wyczarujesz 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno @Alonzo

przejrzałem bilanse z T2 i moje 14W to o całe 2 mniej niż dał Camby, który w sumie to nie wiem w takim razie z czego tak zacieszał

mam się odnosić do tego dalej czy do Twoich 8W orbitującej w galaktyce planety Melmac?

ps. 2 więcej oczywiście

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

LBS, dałeś Wolves 14W w 2T

moźe za dużo, ale mam wrażenie, że jakbym dał 13 do by już nie było się do czego przyjebać

chodzi o różnice w bilansach pomiędzy najlepszymi ekipami, gdzie wcześniej u Cb wynosiła -9 około, a teraz jest to -3, a do Nuggets u których ubytkiem był Bamba i Grant na pół trymestru dajesz różnicę jednego W

wiadomo, że to nie jest łatwe do oceny i wszystko można łatwo zbić innym argumentem, ale no Jasiu, tu się coś nie klei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

LBS, dałeś Wolves 14W w 2T

Wolves 2T:

LaMelo-Middleton(9 spotkań)-McDaniels-Tatum-Williams, fatalna ławka [Nix, Moore i Kabengele z toną minut]

Wolves 3T:

LaMelo (8 spotkań)-Booker-George(18 spotkań)-Tatum-Williams, mocno wzmocniona ławka, wymiana LaMelo na McConnella to prawie pozytyw :) 

I plujesz jadem odsądzając mnie od czci, że dałem 16W?

Serio? Ale naprawdę serio?

 

Tatum (23/27), Williams (14/27) xd ale tego już nie napisałeś xd

Nie no January jakim Ty jesteś c***em kłamliwym to nie masz porównania na całym forum trzeba przyznać xd

dla mnie tam luz, ale będę cytował te peany na temat Minnesoty za rok, gdy będziesz pisał o c***owej chemii, braku fitu, braku ławki (xddd) itd. 

Liczę ze reszta forum tez zapamięta ten nagły przypływ miłości do składu Minnesoty xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january pragnę jeszcze dodać do naszej dyskusji ze pomimo mojej niechęci do twoich metod otrzymujesz ode mnie ( chyba) najwyższe bilanse bo nie jestem ani pamiętliwy ani nie pałam rewanżem. Dla mnie dobry prospekt dla Wolves czy Lakers to nie problem ale problemem jest takie wybiórcze jednozdaniowce czasem. A niby obiecałeś ze nic nie będziesz pisał o spurs a co głodowanie to komentarz poprzedza mocno zaniżone ( porównanie do innych) bilanse. 
I to rozumiem bo im gorszy tym lepsze masz szanse. ;) to uczy szanowania własnych pickow aby nie czytać potem tylu złych rzeczy ;) o swojej ekipie gdzie serio cieszę się jak trafiłem z transferem OG i rookies x3  

Jak ktoś chce zweryfikować jak rozkładają się głosy spurs dla Ła względem średniej to poproszę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jeszcze jedno @Alonzo

przejrzałem bilanse z T2 i moje 14W to o całe 2 mniej niż dał Camby, który w sumie to nie wiem w takim razie z czego tak zacieszał

mam się odnosić do tego dalej czy do Twoich 8W orbitującej w galaktyce planety Melmac?

ps. 2 więcej oczywiście

ja uzasadniłem swój bilans Wolves bardzo szczegółowo. To, że inni zawyżali - na to nie mam wpływu.. 

Nic na to nie poradzę, że Wolves grając po 20 min. Moorem, Kabengele i Nixem wg was zrobili taki kosmiczny bilans. 

Wolves w 2T:

2 mecze - 10 graczy

4 mecze - 8 graczy

7 meczy - 7 graczy

3 mecze - 6 graczy

8 meczy - 5 graczy

3 mecze - 4 graczy

A w tym wszystkim Robert Williams 20 meczy na limitowanych minutach po 23,5min. i Middleton 9 meczy po śr. 19min. a Booker w tym jednym z trzech meczy grał 4min. 20 sek.

8W dla Wolves to i tak było za dużo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej walce o jak najlepszy pick moim zdaniem przekraczasz delikatne granice przyzwoitości. Moim zdaniem jakby przenieść nasze składy do reala i patrząc na kontuzje innych nie widzę siebie tak nisko. No cóż szkoda ze nie potrafisz choc trochę odpuścić i zdać się na los. Życzę aby ostecznie ekipa wyżej notowana niż spurs wylosowała #1. Może wtedy pożałujesz ze zydziles wygranych ;)  może być nawet Wolves ekipa dużo lepsza niż moje spurs. Ja pazerny ani mściwy nie jestem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

ja uzasadniłem swój bilans Wolves bardzo szczegółowo. To, że inni zawyżali - na to nie mam wpływu.. 

Nic na to nie poradzę, że Wolves grając po 20 min. Moorem, Kabengele i Nixem wg was zrobili taki kosmiczny bilans. 

Wolves w 2T:

2 mecze - 10 graczy

4 mecze - 8 graczy

7 meczy - 7 graczy

3 mecze - 6 graczy

8 meczy - 5 graczy

3 mecze - 4 graczy

A w tym wszystkim Robert Williams 20 meczy na limitowanych minutach po 23,5min. i Middleton 9 meczy po śr. 19min. a Booker w tym jednym z trzech meczy grał 4min. 20 sek.

8W dla Wolves to i tak było za dużo. 

 

musicie się z Januarym dogadać, Jasiu twierdzi ze lepiej mieć jednego SS niż cały skład Spurs, Ty z kolei wolisz mieć pol składu Spurs niż 2 SS :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

A ja nie jestem na Ciebie wkurwiony, tylko na głosujących, Twój głos się do bilansów nie liczy xD

 

Liczy bo nie daje sobie rekordowych wygranych ergo daje je innym … dodatkowo kolejny raz zrobię korektę mojej pomyłki kosztem oddania W mojej ekipie. Niby się nie liczy ale przecież innym wtedy dodaje zwycięstw. To lepsze niż jakbym miał innym zaniżać a sobie „zawyżać” bo NIBY się nie liczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

nie no, miałeś więcej znacznie absencji niż wcześniej innyych grajków przecież.

nieprawda, odliczając shutdowny to wygląda bardzo podobnie, nie licząc tego Bamby, ale też nie oszukujmy się, że on był jakoś bardzo istotny biorąc pod uwagę to jak grał gdy grał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Wolves w 3T dostali bilans na poziomie ekip 6-8 na zachodzie ode mnie z 16W

według tych Twoich advance podsumowań, mam najepszą ławkę w lidzę, jeśli porównać 7miu najlepszych graczy Nuggets i Soty (nawet bez Bamby i z Grantem na 1/2 trymestru to nie ma co zbierać w zasadzie, analogicznie przy podobnych problemach kadrowych jebałeś Sotę grającymi z Suns, dając im ile 1-4 czy 2-4? a teraz robisz z nich czarnego konia trymestru

mogę się zgodzić, że 14W to o 2W za dużo, tak jak dał Camby, Ty dałeś 11 bodajże, ale nie wciskaj mi, że teraz dajesz sprawiedliwy bilans, skoro nawet sam piszesz jak bardzo na to wszystko jesteś wkurwiony i że hańba wszystkim :D

7 minut temu, Tecu napisał:

No to niech przestanie na pierwszym zdaniu, że proszę nie czytać 😀

Z komórki niestety 🙁

bardzo obszerny opis jak na taki z komórki, szacunken

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

według tych Twoich advance podsumowań, mam najepszą ławkę w lidzę, jeśli porównać 7miu najlepszych graczy Nuggets i Soty (nawet bez Bamby i z Grantem na 1/2 trymestru to nie ma co zbierać w zasadzie, analogicznie przy podobnych problemach kadrowych jebałeś Sotę grającymi z Suns, dając im ile 1-4 czy 2-4? a teraz robisz z nich czarnego konia trymestru

mogę się zgodzić, że 14W to o 2W za dużo, tak jak dał Camby, Ty dałeś 11 bodajże, ale nie wciskaj mi, że teraz dajesz sprawiedliwy bilans, skoro nawet sam piszesz jak bardzo na to wszystko jesteś wkurwiony i że hańba wszystkim :D

bardzo obszerny opis jak na taki z komórki, szacunken

się tam przejmujesz Januarym xd on teraz robi super ławkę z moich grajków pozyskanych z FA, a latem u wszystkich będzie głosował za przyjęciem PO za minimum xd

Rok temu ten sam skald (gorzej grający) i z Meltonem nie był w stanie przejść Suns xd 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.