Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Jak się zapatrujecie na sytuację takich graczy jak Garland, Huerter, PJ Washington u mnie w końcówce sezonu? Bo w rl już sobie odpoczywają, a na te 2-3 mecze pauzy przy walce o playoffy, raczej nie mógłbym sobie pozwolić. 

W begm nikt nie odpoczywa i to mi się podoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Zach Collins gra jak wypada co chwila na te pojedyncze spotkania?

 

Cytat

Pop names Zach Collins as starter at center in 2023-24 after his strong play following the Jakob Poeltl trade, a run that including shooting 39.2 percent from 3-point range.

“He’s made it. He’s going to be the guy at five for us,” Pop said.

“He’s playing with abandon now, for a long time, for months,” Popovich said. “He’s added the three-point shot to his game, he’s balanced better on the post, he’s playing good defense.”

Collins was particularly strong in the final weeks of the season. He finished with a 12-game streak of double-figure scoring games and averages of 19.2 points and 7.9 rebounds over his final nine games. During that span, he hit 43.9 percent of his shots from beyond the arc on 4.6 attempts per outing.

 “The fact he can shoot it and has gained confidence in it really makes him that much more dangerous,” Popovich said.

Collins also has impressed with his playmaking skills. In the 129-127 win over Portland on Thursday in Austin, he found Keita Bates-Diop down low for a basket that gave the Spurs a 125-121 lead with 42 seconds left.

“He’s really, really good from that top spot,” Bates-Diop said of Collins’ high-low passing. “He knows the angles, he knows how to lead guys.”

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Spoko, ja potem wrzucam wykaz wszystkich graczy, których wklepywałem - '10ki' poszczególnych teamów są już w zakładce Injuries w arkuszu wpisane. I chyba trzeba będzie zrobić wersje bez out of season przed PO (LaMelo, Zion, Adams, Simmons, McDaniels?).

Zion nie jest out of season.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

a czyli nieprawda, to zwracam honor jak coś :P

Nie rozumiem

Dort to bardzo fajny obrońca na pilce, trochę mniej fajny offball i top5 ceglarzy w tym sezonie, który zagrał wczoraj zajebisty mecz

Każda z tych rzeczy jest faktem i nie bardzo wiem co masz na mysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.