Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@january o jakiej próbie tanku piszesz? 

Zalozenie 25W było przy pełnym składzie i formie jak z początku trymestru ;) 

Imo najsłabszy sportowo trymestr Minnesoty ze względu na kontuzje niestety. 

10-12 W to dotychczasowe bilanse jakie dostawała Minnesota przecież. Po kontuzji Lamelo i wypadnięciu Roberta liczyłem, ze jeszcze do tych playinow się doczłapiemy, ale po kontuzji Georga nie było już o czym gadać.

Oczywiscie przyjmę jak najwyzszy bilans dla duetu Booker-Tatum ale proszę byś zachował później konsekwencje w ocenianiu Minnesoty, bo jak czytam Twoje posty to im gorzej u nas tym lepszy bilans, a czym lepiej to gorszy xd 

Chetnie wysłucham argumentów za tym ze proponowany zakres W jest nieodpowiedni (z uwzględnieniem poprzednich notowań xd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Reikai napisał:

Eee a co się dzieje w polskim sporcie?

U mnie kary za brak opisu będą, bez przesady T3 to najważniejszy okres przed PO, masa czasu, a tu 3/4 opisu nie zrobiła :D

Wiesz jak w tygodniu na opis robisz po 10h, masz studia w weekend od 8 do 20 i wymianę rur w pionie jednocześnie walcząc ze spółdzielnią to można nie myśleć o opisie. Mój będzie na koniec niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LAF napisał:

@LeweBiodroSmoka , @Reikai 

No jakby nie patrzeć to akurat moment robienia opisów zbiegł się z występami polskich drużyn w fazie pucharowej europejskich pucharów. Do tego pewnie jakby dołożyć wszystko co związane z Wielkanocą to jednak może nie być kiedy usiąść i zrobić opis. 
 

@january to nie jest Wendella wina, że trafił do pato zespołu. 

W sensie ze jeden Lech z Florentina i Anwil ktory ogladasz tylko Ty i ja  przeszkadza komus zrobic opis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January ale z Ciebie jest niezły c***ek z tymi bilansami xd 

16:11 elegancko, mam nadzieje ze w przyszłym sezonie jak będzie taka sama sytuacja kadrowa w 1 trymestrze to tez dasz taki bilans xd 

Beka, bo jakby był pierwszy trymestr teraz to pewnie dalbys 10-17 i pisał ze centrem był Diop xd 

No nic, wychodzi na to, ze jakbysmy mieli pełny skład to byłoby 26:1 :D w sumie elegancko na przyszłość, doceniam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Qcin_69 napisał:

January ale z Ciebie jest niezły c***ek z tymi bilansami xd 

16:11 elegancko, mam nadzieje ze w przyszłym sezonie jak będzie taka sama sytuacja kadrowa w 1 trymestrze to tez dasz taki bilans xd 

Beka, bo jakby był pierwszy trymestr teraz to pewnie dalbys 10-17 i pisał ze centrem był Diop xd 

No nic, wychodzi na to, ze jakbysmy mieli pełny skład to byłoby 26:1 :D w sumie elegancko na przyszłość, doceniam!

Tez nie czaje tego 16:11 , brak mi konsekwencji jak kontuzji wcale nie było mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

Tez nie czaje tego 16:11 , brak mi konsekwencji jak kontuzji wcale nie było mniej

no January już jest obsrany, ze do tego składu dojdzie jeszcze top pick tegorocznego draftu, wiec robi wszystko by Minnesota awansowała do playinow wiedząc ze tam nie ma szans w tym roku powalczyć :) 

Generalnie mogę iść o zakład, ze jakby wszyscy byli zdrowi i w mega formie to Jasiek dałby 19W w maksie.

Za krótko jeszcze tutaj jesteś by wiedzieć ze January rok w rok zaniżał bilanse Minnesocie i pisał farmazony (już 3 lata temu George np. nie był dla niego allstarem, Lillard (był wcześniej w Socie) był słabszym strzelcem od Joe Harrisa chyba (albo kogoś podobnego), Devin Booker to był cancer, Brunson to kiep itd. itd. Jedynie do Tatuma nigdy się nie przywalił xd) 

No niestety sezon ułożył się jak ułożył, robiłem wszystko by powalczyć, ale kontuzje pokrzyżowały plany, nie ma co się oszukiwać, Minnesota pewnie skończyłaby z bottom 6?7?8?bilansem za ten trymestr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.