Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Szulim napisał:

a za przeproszeniem - ale jaki gen wyparcia? XD 

ja nigdy nie twierdziłem że Dort jest shoterem - tylko defensorem ;) 

Ja bym Giddeya pompomowal chyba bardziej jeszcze niż Dorta po wczoraj, chociaż tu dochodzi kwestia brudnych rąk po tej wymianie według niektórych xD

A Lavine dzis odprawił Raptors, 30 pkt w samej drugiej połowie. Czy wielki Jimmy Butler najpierw dostanie wpierdol od Trae A potem Lavina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chodzi mi o inną kwestie, była już dziś poruszana, więc liczyłem, że załapiesz :)

sorry, musiałem cofnąć się o stronę wcześniej

rozumiem, że nadal pijesz do Giddeya? nie mam pojęcia co mam na ten temat jeszcze opisać - jest mi tylko przykro że @Eryko zniknał nagle i nieoczekiwanie i nawet nie ma szansy przedstawić swojego punktu widzenia + cały czas przypomnę - to nie ja chciałem sprzedać Lonzo (co zresztą kilku GM może potwierdzić bo odmawiałem przez długi czas) tylko Eryko bardzo chciał go kupić i męczył mnie też dość długo.

Temat tyle razy wałkowany, że nie wiem ile razy będzie wypomniany, ale cóż - przyjmuję że nie każdemu się podoba outcome ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

sorry, musiałem cofnąć się o stronę wcześniej

rozumiem, że nadal pijesz do Giddeya? nie mam pojęcia co mam na ten temat jeszcze opisać - jest mi tylko przykro że @Eryko zniknał nagle i nieoczekiwanie i nawet nie ma szansy przedstawić swojego punktu widzenia + cały czas przypomnę - to nie ja chciałem sprzedać Lonzo (co zresztą kilku GM może potwierdzić bo odmawiałem przez długi czas) tylko Eryko bardzo chciał go kupić i męczył mnie też dość długo.

Temat tyle razy wałkowany, że nie wiem ile razy będzie wypomniany, ale cóż - przyjmuję że nie każdemu się podoba outcome ;) 

Będzie wałkowany tak długo aż go oddasz za darmo gdziekolwiek 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja by się nie katować daruje sobie statystyki, jedynie może sprzedam te najważniejsze, jak Jasiek chce zażynać swoich dziadków dla hca to jego sprawa :P

odniosę się do narracji tutaj sprzedawanych i końcówki sezonu, absencji itd.

najważniejsze, że gdyby nie Bulls to bym miał cały core w playoffach, prócz Granta, który i tak jest z najdłuższym stażem w drużynie prócz Joka chyba

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja by się nie katować daruje sobie statystyki, jedynie może sprzedam te najważniejsze, jak Jasiek chce zażynać swoich dziadków dla hca to jego sprawa :P

odniosę się do narracji tutaj sprzedawanych i końcówki sezonu, absencji itd.

najważniejsze, że gdyby nie Bulls to bym miał cały core w playoffach, prócz Granta, który i tak jest z najdłuższym stażem w drużynie prócz Joka chyba

Nie bądź ciapa, nie daj się :D Lakers bez Lebrona w T3 nie mają aż takich argumentów żebyś bez walki poddawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

Nie bądź ciapa, nie daj się :D Lakers bez Lebrona w T3 nie mają aż takich argumentów żebyś bez walki poddawał.

ale ja nic nie poddaje, faktem jest, że Jok miał kontuzje pod koniec trymestru, więc nie będę na siłę innych zmuszał do bicia się o złote kalesony i żeby się w 7miu czy tam ilu zabijali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.