Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, karpik napisał:

Z całym szacunkiem do Thunder, ale raczej nie. Licząc proste star power to ja mam 3 all-starów w T3, a Thunder 2, z tego Kawhi trzeba najpierw wkomponować w zespół. Kawhi nie grał w 5 meczach, SGA w 9. Moje całe S5 Trae-Jrue-Herb-Olynyk-AD opuściło łącznie jak dotąd 5 meczów. A jeszcze ci nasi Thunder są słabo zbudowani pod SGA, który opiera swoją grę na drives, a tutaj ma zatkany paint przez duet Green-Capela. Ja nawet nie mając Ziona w tym trymestrze widzę siebie na luzie jako #1 na Zachodzie (jak coś, to mogę rozwinąć).

No, na razie jednak to nie Bridges jest najlepszym graczem tego dealu ;]

Obaj jesteśmy zadowoleni z tej wymiany i to jest najważniejsze. U mnie Bridges i Poole by nie wybuchli tak w ataku jak w realu. Mając Vassella i Herba miałem ten luksus, że mogłem ich poświęcić, żeby się wzmocnić tam, gdzie najbardziej tego potrzebowałem. No i Davis, jeśli gra, to jest anchorem w defensywie, którego każdy miszczowski team potrzebuje. Dodatkowo duet Young-AD to najlepszy zestaw ball handler-roller do grania pnr w całej naszej lidze. Także nie dość, że Davis w próżni jest najlepszym graczem spośród tej trójki, to jeszcze jest dla mnie znacznie lepszym fitem. Wszystko oczywiście z gwiazdką, bo Bridges z Poolem nie opuszczają spotkań, czego nie można powiedzieć o AD :)

Akurat wkomponowanie Kawhia to mały problem, bo jak pokazał przykład Raptors jego wrzucisz gdziekolwiek i z miejsca będzie robił różnice, ten sam przypadek co Durant.

Ale rozwiń ten #1 seed bo resztę argumentów masz sluszna, a miło cos poczytać zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Ale rozwiń ten #1 seed bo resztę argumentów masz sluszna, a miło cos poczytać zawsze ;)

Przede wszystkim w T3 ta sama grupa graczy może ze sobą pograć przez kilkanaście gier z rzędu w tym samym składzie. 

Davis jest defensive anchorem najlepszej obrony w real NBA w T3, Herb jest najlepszym obrońcą trzeciej defensywy, dodaj do tego Jrue (Bucks trochę odpuścili obronę i są "tylko" na ósmym miejscu w T3), kilku solidnych w obronie wings na ławce (Bullock, NAW, Harris, Vassell), no i świetnego w T3 Reeda jako zmiennika AD. Nawet Olynyk czy Trae dają mocno radę w obronie jak na swoje standardy. Także szczerze mówiąc uważam, że mam na pewno TOP3 defensywę w lidze, a najprawdopodobniej w ogóle najlepszą.

Jak już wspomniałem o Olynyku, to warto się nad nim na chwilę pochylić, bo po cichutku gra świetnie w tych próbujących tankować Jazz. W T3 ma najlepszy netrtg w całej drużynie (Jazz z nim są +3.1/100 i -14.9/100 bez niego), wyraźnie lepszy od Kesslera (+1.5/100) czy Markkanena (+0.1/100). Olynyk momentami wygląda jak mini Sabonis z tymi jego handoffami, graniem high-low (hello AD!), a nawet czasem KO gra pnr jako ball handler. Ogólnie w S5 wokół Davisa mam 4 kreatywnych graczy z piłką, którzy dodatkowo trafiają trójki na dobrych % (nawet Herb ma w T3 39%). Uważam, że to jest idealne środowisko dla Davisa, który świetnie by tu był wykorzystywany jako finisher. Na ławce mam głównie rolesów w typie 3&D i Reeda, który właśnie się rozwinął do poziomu legit backupu w contenderze i ma najlepszy netrtg w Sixers w T3 (+9.7/100), lepszy od Embiida czy Hardena. Moi dwaj playmakerzy prowadzą odpowiednio czwarty atak (Hawks Younga) oraz szósty atak (Bucks Holidaya) w real NBA w T3. Także tutaj też widzę siebie gdzieś w okolicach TOP3 ofensywy w naszej lidze.

Jak dodamy do tego problemy konkurentów - szpital w Nuggets i brak głębi oraz kontuzje LeBrona i Stepha w Lakers połączone ze zjazdem Claxtona, to nie widzę opcji, żebym nie miał najlepszego bilansu na zachodzie w T3 i to o kilka W, choć oczywiście wyższy niż trzeci seed mi nie grozi. Także w Dallas nastroje są obecnie bardzo dobre, czekamy na powrót Ziona i będziemy się napierdalać w PO do czasu aż znowu się ktoś nie połamie :)

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Przede wszystkim w T3 ta sama grupa graczy może ze sobą pograć przez kilkanaście gier z rzędu w tym samym składzie. 

Davis jest defensive anchorem najlepszej obrony w real NBA w T3, Herb jest najlepszym obrońcą trzeciej defensywy, dodaj do tego Jrue (Bucks trochę odpuścili obronę i są "tylko" na ósmym miejscu w T3), kilku solidnych w obronie wings na ławce (Bullock, NAW, Harris, Vassell), no i świetnego w T3 Reeda jako zmiennika AD. Nawet Olynyk czy Trae dają mocno radę w obronie jak na swoje standardy. Także szczerze mówiąc uważam, że mam na pewno TOP3 defensywę w lidze, a najprawdopodobniej w ogóle najlepszą.

Jak już wspomniałem o Olynyku, to warto się nad nim na chwilę pochylić, bo po cichutku gra świetnie w tych próbujących tankować Jazz. W T3 ma najlepszy netrtg w całej drużynie (Jazz z nim są +3.1/100 i -14.9/100 bez niego), wyraźnie lepszy od Kesslera (+1.5/100) czy Markkanena (+0.1/100). Olynyk momentami wygląda jak mini Sabonis z tym jego handoffami, graniem high-low (hello AD!), a nawet czasem KO gra pnr jako ball handler. Ogólnie w S5 wokół Davisa mam 4 kreatywnych graczy z piłką, którzy dodatkowo trafiają trójki na dobrych % (nawet Herb ma w T3 39%). Uważam, że to jest idealne środowisko dla Davisa, który świetnie by tu był wykorzystywany jako finisher. Na ławce mam głównie rolesów w typie 3&D i Reeda, który właśnie się rozwinął do poziomu legit backupu w contenderze i ma najlepszy netrtg w Sixers w T3 (+9.7/100), lepszy od Embiida czy Hardena. Moi dwaj playmakerzy prowadzą odpowiednio czwarty atak (Hawks Younga) oraz szósty atak (Bucks Holidaya) w real NBA w T3. Także tutaj też widzę siebie gdzieś w okolicach TOP3 ofensywy w naszej lidze.

Jak dodamy do tego problemy konkurentów - szpital w Nuggets i brak głębi oraz kontuzje LeBrona i Stepha w Lakers połączone ze zjazdem Claxtona, to nie widzę opcji, żebym nie miał najlepszego bilansu na zachodzie w T3 i to o kilka W, choć oczywiście wyższy niż trzeci seed mi nie grozi. Także w Dallas nastroje są obecnie bardzo dobre, czekamy na powrót Ziona i będziemy się napierdalać w PO do czasu aż znowu się ktoś nie połamie :)

Do zobaczenia w 1 rundzie ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zion wróci czy po prostu wszyscy myślą, że wróci? 

Mogę przegrać tą jedynkę jeśli w zamian będę miał zdrowy roster, a aktualnie czekamy tylko na Bambe. Jeśli spotkamy się z Lakers w WCF bez hca, to najpewniej będzie to oznaczać, że tak czy inaczej miał bym przesraniutkie. Najgorzej z tymi Wolves, brak Reida może ich bardzo zaboleć nie mówiąc o i starych/nowych problemach, ale liczę, że powalczą w playinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Zion wróci czy po prostu wszyscy myślą, że wróci? 

Zion obecnie trenuje 3 na 3, ostatnio jak miał wracać i trenował 3 na 3, to odnowiła mu się kontuzja, więc póki co jesteśmy tam, gdzie byliśmy półtorej miesiąca temu. Jak mu się już nic więcej nie stanie, to może wróci jeszcze w tym tygodniu, najpewniej na ostatni mecz RS z Wolves. Ale może też wróci dopiero na play-in, chyba, że Pels wejdą bezpośrednio do PO, to wtedy na PO, pod warunkiem, że się w międzyczasie nie połamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, january napisał:

Nie ma lepszej (i nie będzie może w historii beGM/NBA) lepszej możliwej akcji dwójkowej niż gra Curry+LeBron, tu coś polemizować ktoś chce? Wrzucanie takiego typka jak Trae Young do takich rozważań to po prostu obraza, która powinna być srogo karana.

Ale to Curry-LeBron grajo pnr czy po prostu piszesz nie na temat?

16 godzin temu, january napisał:

Niesamowita jest ta Twoja ostatnia wybiórcza zabawa on/off, kiedy nagle cichutko pomijasz fakt, że Hawks z tego co widzę to są na parkiecie ostatnio znacznie lepsi niż bez Trae :P On/off kozak tylko jak działają :P

Nie podałem on/off ani Davisa ani Jrue ani Herba, którzy absolutnie wymiatają w tym względzie. Nie chce mi się wdawać w dyskusje nt czy on/offy są dobrym wyznacznikiem poziomu danego zawodnika, bo nie są (a już w szczególności za 20+ gier), ale w przypadku Hawks Trae jako JEDYNY ze S5 ma dodatnie netrtg i zdecydowanie najlepsze on/offy ze starterów (drugi najlepszy wynik to Capela z -9.3, tak bardzo ssie S5 Hawks), w skrócie jak grają starterzy to wygląda to źle, jak Young prowadzi 2nd unit to wygląda to zajebiście (ale głównie przeciwko 2nd unitom rywala), a jak Murray prowadzi 2nd unit to wygląda to bardzo źle. Ale jak chcesz, to porównajmy te on/offy naszych starterów, niech Ci będzie:

Young -3.6, Holiday +16.9, Jones +10, Olynyk +16.3, Davis +9.9, 

Curry +0.1, Reaves +9.4, Butler +7.9, Batum +7.9, Claxton +2.5

To jest przepaść misiaczku (zwłaszcza, że Batum to jest grajek na +/- 20 mpg), a jak dodamy do tego, że Butler z Claxtonem mają ujemne netrtg (zwłaszcza kwestia Butlera jest podejrzana, bo w tych Heat się nic ostatnio nie zgadza, a skład aż tak bardzo się nie zmienił względem zeszłego roku), to tutaj nie ma absolutnie o czym dyskutować. 

17 godzin temu, january napisał:

Bądźmy szczerzy -  Curry-Reaves-Butler-Batum-Claxton ten Twój team wciągają lekko :)

Ok

17 godzin temu, january napisał:

Nie wiem czy się śmiać czy płakać, jak do argumentacji o sile teamu pokazujesz z ławki Kevona Harrisa, chimerycznie kiepskiego (i mało dostępnego) Vassella czy przeklinanych/wyśmiewanych przez własnych fanów Bullocka czy NAWa, grubszy joke :P 

Harris to u mnie pogra pewnie tyle, ile w realu. Mimo wszystko to jest lepsza opcja od Wieskampa, bo mniej więcej o kimś takim w hierarchii naszych drużyn tutaj rozmawiamy. Vassell wrócił po kontuzji i jak zaczął się rozkręcać, to zrobili mu shot down (nawet nie chce się Spurs wymyślać mu kontuzji, bo w injury report ma wpisane "injury management"). Bullock czy NAW jako 3&D wings są absolutnie wystarczający, zwłaszcza dopóki trafiają trójki, a Bullock trafia pięknie, NAW z kolei tak sobie, ale obaj jako low volume wings są zupełnie w porządku. Ty masz za to Troya Browna i Hausera plus 9 meczów meczów Burksa i 7 Clarksona (może to i lepiej biorąc pod uwagę jak fatalnie grał) na ich pozycjach, może ja czegoś nie widzę, ale ni c***a nie masz tu żadnego game changera.

17 godzin temu, january napisał:

A ogólnie mimo tego ma +5 o/0 już w tym trymestrze (pozdro @LeweBiodroSmoka!)

Jeśli to o Claxtonie, to robi +2.5, minimalna pomyłka, tylko o 100%.

17 godzin temu, january napisał:

I nie wspominając, że Hartenstein gra wybitny (wyłączanie Anthonych Davisów tej ligi jak petów swą genialną obroną) trymestr w RL Knicks, więc na C to ja się znacznie wzmocniłem w tym trymestrze, a nei osłabiłem.

Mogę podobnie pochwalić Paula Reeda z wyjątkiem głupot, takich jak w nawiasie. 

Jasiu, generalnie próbujesz malować trawę na zielono, a prawda jest taka, że z jakiegoś powodu Curry nie wygląda tak magicznie jak rok temu i Dubs bez niego wcale nie wyglądają tak fatalnie jak nam to przedstawiałeś. Może Steph wskoczy na wyższe obroty w PO (o ile tam się dostanie), a może nie. Rok temu też druga połowa RS nie wyglądała u niego dobrze. Tak samo Butler i Heat wyglądają słabo w obronie, bez energii, chyba można od takiego kozaka jak Jimmy wymagać, żeby jego wcale nie tak słaby personalnie zespół był z nim na parkiecie na plusie? Skoro taki paszczur jak Young to potrafi, to cudowny Butler też by mógł. I nieważne ile razy se machniesz xD w poście czy się pośmiejesz, ośmieszasz się tu Ty udając, że nie widzisz tego, że Twoi liderzy póki co nie są w stanie wyciągnąć swoich ekip tak, jak robili to rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek piszący o manipulacji innych w momencie gdy Curry z Lebronem zagrają w 50+ spotkaniach, Butler ledwo dobije do 65, a ich ekipy są lekko powyżej .500 i każdy nie jest pewien nawet playofów 

jednocześnie w dwóch trymestrach dał sobie za to +40W, a w trzecim szykuje pewnie jakieś 24, co daje z 65W przynajmniej za cały sezon 

niepodrabialny

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Raczej nie jest odkryciem, że w tym sezonie skład Lakers jest idealny, nikt nie ma podjazdu do top3+obudowy+głębi LAL i gdyby wszyscy grali po 82g to byłby rekord. A tak to muszę dopiero niestety walczyć o #1 seed.

wstydu nie masz, ale to nic nowego

7 minut temu, january napisał:

Tylko wiesz - moi liderzy nie mają do zmazania plam (będąc najlepszymi graczami ostatnich PO) i wiadomo co tam pokazują, to nie jest Trae Young, którego jak nie wjedzie do PO to będzie go trza liczyć na podstawie zeszłorocznych PO :) A wtedy to lepiej go nie wpisuj do rotacji nawet w 1R ;)

tak jak tutaj bez ogródek pomijając zeszłorocznego Lebrona, któremu się nawet nie chciało sezonu dokończyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Doceniałbym bardziej konstruktywną krytykę :P Ale cóż, przypomnę tylko jak to po 2T wedle adv stats wyglądało (nie uwzględniające INJ! - pisałem to wtedy i teraz dodam jak coś)

 

  Ukryj zawartość

 

Zero uwzględnienia kontuzji tu jest.

Łączne zestawienie (LEBRON+EPM+Raptor):

 

Team EPM Power LeBron Power Raptor Power S5 Total Bench Total Total Power
Lakers 8,78 5,35 11,44 11,79 1,99 25,57
Mavericks 5,86 3,67 7,70 11,00 -4,76 17,23
Cavaliers 6,44 3,63 6,94 7,87 1,27 17,01
Nuggets 3,98 3,81 8,78 8,53 -0,49 16,57
Heat 4,62 2,77 6,70 7,97 -1,84 14,09
Pistons 5,06 3,47 5,22 7,62 -1,49 13,75
Raptors 4,80 2,32 4,92 6,07 -0,11 12,04
Thunder 4,68 2,80 4,50 6,78 -1,57 11,98
Sixers 3,08 1,63 2,02 6,58 -6,44 6,73
Hornets -0,22 1,08 4,48 2,62 0,09 5,34
Grizzlies 2,52 0,64 2,12 3,09 -0,89 5,28
Timberwolves 1,90 2,71 0,56 4,54 -3,92 5,17
Magic 2,02 1,67 1,16 3,33 -1,81 4,85
Pelicans 0,06 1,31 3,48 5,78 -6,71 4,85
Bulls 2,66 0,38 1,36 3,18 -1,96 4,40
Bucks -0,10 0,04 4,12 4,63 -5,19 4,06
Celtics 1,24 1,19 1,14 1,85 -0,13 3,57
Rockets 1,36 1,04 0,80 2,81 -2,42 3,20
Suns 1,72 1,42 -0,06 4,59 -6,10 3,08
Warriors 0,56 0,18 1,28 1,34 -0,66 2,02
Pacers 1,12 -0,06 0,90 2,84 -3,71 1,96
Nets 1,76 -0,26 0,40 2,78 -3,65 1,90
Clippers 0,62 0,43 0,04 0,92 -0,75 1,09
Jazz -0,20 -1,25 -0,16 0,81 -3,23 -1,61
Spurs -2,08 -1,71 -3,68 -1,30 -4,88 -7,47
Kings -3,40 -2,52 -3,08 -2,27 -4,46 -9,00
Knicks -2,46 -1,92 -6,04 -1,92 -6,57 -10,42
Hawks -4,54 -3,21 -4,88 -3,20 -6,24 -12,63
Traiblazers -5,02 -3,90 -6,02 -4,13 -6,69 -14,94
Wizards -10,30 -5,07 -17,10 -9,53 -13,41

-32,47

 

 

Wrzucę po 3T ofk updatowane zestawienie, ale serio przewaga Lakers była kosmiczna.

no ja powoli zaczynam przymykać oko na adv stats skoro w przypadku Lakers liderzy swoich ekip nie potrafią wyjść z 0.500 nawet gdy grają, a zeszłoroczny Jokić z Bartonem jako 3 opcja zrobił więcej zwycięstw niż zrobi dowolna z trójki Heat, Dubs, LAL, dodatkowo wybiórcze posługiwanie się on/offami gdzie Reaves w +/- zajebisty, ale już o wiele lepiej obudowany (top MIP, top 6men voting) Jokić nie tak bardzo choć kręci ten sam wskaźnik na poziomie alltime

bez kontuzji Jasiek, ale jak wypadnie ci z PO jeden lub więcej liderów, to będzie historyczna beka patrząc na bilanse i narracje jaką tu nam sprzedajesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, january napisał:

No oczywiście, że nie są - mnie po prostu śmieszy jak w 1 poście wrzucasz trochę (on/off Olynyka) tego, trochę tamtego (drtg/ortg poszczególnych graczy).

Kiedy wrzucałem drtg/ortg poszczególnych graczy? Proszę o konkretną odpowiedź bez wymigiwania się. 

Postanowiłem po prostu pochylić się bliżej nad Olynykiem, bo podejrzewam, że mało kto zerka na Jazz, którzy trochę tankują, a trochę jakby nie, więc ludzie mają z grubsza wyjebane na nich. A Kelly gra świetnie ostatnio i warto o tym wiedzieć. Te on/offy w jego przypadku trochę pokazują, bo on jednak spędza całkiem sporo czasu z THT czy randomowym Fontecchio i Utah z nim wyglądają zupełnie przyzwoicie (są na plusie, coś czego nie można powiedzieć o Heat z Butlerem, którzy mają jeszcze w składzie zdrowych Adebayo czy Herro, są na pewno personalnie mocniejsi od tych śmiesznych Jazz). 

17 godzin temu, january napisał:

Ale nie mam pojęcia czemu porównujesz ich pod kątem o/o - to już Twój pomysł. 

Bo sam te on/offy wywołałeś do tablicy przy okazji Younga, sam z nich dość swobodnie korzystasz przy okazji opisów (zazwyczaj, gdy pokazują one coś na Twoją korzyść, choć nie jest to akurat wielki zarzut, te nasze opisy to zwykle są laurki), więc skoro tak się bawisz, to uznałem, że będzie uczciwie popatrzeć na dane dla naszych starting five. Niestety dla Ciebie, nie wygląda to zbyt pięknie. 

17 godzin temu, january napisał:

Przepaść to jest jak się tam wrzuci np Hartensteina za Claxtona i jeszcze Brona;)

Do the math jasiu, Hartenstein ma +12.4 (grając oczywiście głównie vs rezerwy), a Davis +12, Bron zagrał w 9 meczach w T3, także jak chcesz to przeskalować na cały trymestr, to raczej nie szukałbym w tym żadnej logiki. W ogóle to jak to możliwe, że Calxton nie nabija lepszego on/off mając za zmiennika Day'Rona freakin' Sharpe aka "jestem gorszy od Wisemana"?

17 godzin temu, january napisał:

Nie no karpik, nie żartuj sobie teraz- sam go wypisałeś jako argument za bilansem swego teamu w poprzednim poście, więc c'mon. U mnie na tych miejscach w rotacji co Twój Harris są właśnie Troy/Hauser gdzieś.

Wpisałem go, bo od czasu do czasu zamierzam z niego korzystać, to bdb obrońca. Napisałem też, że pewnie tyle, ile real Magic, więc generalnie niewiele. Szkoda, że nie zamierzasz dać więcej minut Brownowi i Hasuerowi, całkiem spoko grajki.

17 godzin temu, january napisał:

Karpiu, czy Ty właśnie w 1 poście tłumaczysz Vassella shutdownem i zarzucasz mi małą liczbę spotkań Burksa i Clarksona :), poważnie?

Sam napisałeś, że Vassell jest "mało dostępny", a jednak pomimo ewidentnego shut downu przez Spurs rozegrał wyraźnie więcej minut od Burksa i Clarksona. Od tego się zaczęło, jeśli traktujesz Vassella w ten sposób, to uczciwie byłoby traktować tak samo Burksa i Clarksona, zwłaszcza, że oni mają w injury report wpisane realne kontuzje, a Vassell mityczne "injury management". Jakbyś nie był tak obłudny, to byśmy inaczej rozmawiali, bo na pewno te urazy Burksa i Clarksona (zakładam, że jednak jakieś były, w Pistons jakoś wciąż gra taki Joseph, a w Jazz Olynyk) nie są takie groźne, żeby opuszczać ponad miesiąc czasu.

17 godzin temu, january napisał:

Zdefiniuj 'wystarczający'. Taki zestaw z ławki (Vassell-Bullock-NAW-Reed) jest po prostu kiepski w porównaniu do mojego.

Google Ci nie działają?

image.png.af8a0e5af5935d18d31077e4326efa1c.png

To jest zestaw 3 defensywnych graczy plus 3 level scorer jako scoring punch. Jakbyś wystawił ich jednocześnie, to by to nie działało za dobrze. Ale jak grasz mieszanymi lineupami, to są wystarczający. Zasuwają w obronie i wywiązują się ze swoich ról w ataku. Są wystarczający. W dalszym ciągu nie widzę na Twojej ławce żadnego game changera. Tak samo przeciętni gracze, jak moi.

17 godzin temu, january napisał:

Nie żartuj z Reedem przy Hartensteinie.

Nie żartuję, chłop się poważnie ogarnął w ataku, bo w obronie zawsze dawał radę. Robi połowę double double w 12 minut i jest jednym z powodów dlaczego Sixers radzą se dobrze z Embiidem na ławce. 

17 godzin temu, january napisał:

Ale Ty żartujesz z tekstem o porównywaniu netrtg graczy z różnych teamów?  Tzn., zupełnie szczerze Ty chcesz w jakikolwiek Trae i Butlera jak chodzi o poziom gry porównywać?

Nie sądzę, żeby Butler miał gorszy zespół w Miami od Younga w Atlancie, albo jeśli ma, to wciąż nie na tyle, żeby nie być w stanie przerzucić przeciętnego rywala. Co do drugiego pytania, uważam, że Butler jest nieco lepszy.

17 godzin temu, january napisał:

Raczej z Reavesem Young ma już w porównywaniu powoli zerowe szanse pod kątem wartości dla contendera

Tu już niebezpiecznie zbliżasz się do dyskusji o wyższości DFS nad Georgem, ale jak tam chcesz :)

17 godzin temu, january napisał:

O RL Heat (3pt, undersized) też możemy pogadać jak coś;)

Powiadasz, że Heat są undersized? Kto jest u Ciebie czwórką grającą za Batumem przez 2/3 T3? 

17 godzin temu, january napisał:

Tylko wiesz - moi liderzy nie mają do zmazania plam

Nie no, wcale :)

Opera-Zrzut-ekranu-2023-04-06-142958-www

17 godzin temu, january napisał:

to nie jest Trae Young, którego jak nie wjedzie do PO to będzie go trza liczyć na podstawie zeszłorocznych PO :) A wtedy to lepiej go nie wpisuj do rotacji nawet w 1R ;)

Pachnie mi wrzucaniem hajlajtów Bena Simmonsa, ale w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Jak się zapatrujecie na sytuację takich graczy jak Garland, Huerter, PJ Washington u mnie w końcówce sezonu? Bo w rl już sobie odpoczywają, a na te 2-3 mecze pauzy przy walce o playoffy, raczej nie mógłbym sobie pozwolić. 

Graja normalnie, tak jak większość geajkow którym nie urwało nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.