Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Mały hot take z początku sezonu. Minęły 2 tygodnie, więc można mniej więcej zobaczyć kto złapał formę na początku sezonu, a kto jeszcze jej szuka.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Utah Jazz

+ plusy

-- Banchero - wygląda jak nr 1 draftu i wygląda bardzo dobrze, robi dokładnie to co było oczekiwane przeze mnie - 22pkt/8reb/3as na 44%fg. Do tego nie wygląda źle w obronie jak niektórzy próbowali mu to zarzucić (0,6stl + 1blk). Jestem fanem jego dalszego rozwoju i możliwości - zdecydowanie to mój franchise na lata

-- strefa podkoszowa - Lopez + Zubac - 25pkt/19reb/6blk na mecz - bardzo fajny, defensywny, ale też nie kulejący w ofensywnie zestaw podkoszowych

-- rozwój Murphy III - wyciągając go z draftu od @człowiek...morza liczyłem, że w ciagu 3lat rozwinie się na przydatnego zadaniowca 3&D - i już od początku sezonu pokazuje swoje możliwości 15/6 + 1,6stl +54% 3pt. Świetnie czyta grę i szuka dobrych pozycji, stabilny rzutowo, bardzo dobry w obronie - tego szukałem u niego

-- defensywa Russela - tak, wielu z was nie lubi DRa, ale od 2 sezonów naprawdę poprawił się w defensywie 1,6stl + 0,8blk dla typowego pointa to solidny wynik, zwłaszcza jak popatrzymy na jego lata wcześniej, kiedy był sporą dziurą w obronie. Teraz mocno się stara i widać efekty również w boxscore. Szkoda tylko, że cała Sota ssie i nie potrafi wykorzystać swojego potencjału. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- minusy

-- kontuzje - nadal nie grają u mnie Isaac, Bogdan i TyTy z powodu kontuzji. Najbliżej do powrotu ma Bogdan, a Isaac mam nadzieję, że zagra w ogóle w tym sezonie

-- Cam Thomas w organizacji gów... Nets - szkoda mi chłopaka, w Nets totalnie nie dostaje szans (średnio 1,5minuty(???)), a w SL i preaseson pokazywał swoje umiejętności ofensywne - u mnie na pewno dostawałby o wiele więcej minut, a wiem że spokojnie jest w stanie robić średnio po 15pkt na mecz jako 6th man. Póki co, oby nowa miotła Nets ogarnęła trochę ten zespół i dała mu szansę na rozwój

-- słaba forma rzutowa Dorta - 35%fg i 20% 3pt to zdecydowanie słaby wynik. Nadrabia to walecznością i nieustępliwością w defensywie (1,6stl na mecz). Póki co u mnie starter, ale prawdopodobnie z powrotem Bogdana przesunę go na ławkę jako spec D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólnie - jestem zadowolony z kierunku jaki wyznacza Jazz. Aktualny off rating to ok 110-112pkt/mecz. Def rating ciężko policzyć u nas, ale pewnie jestem w średniej dolnej części - nie ma co tu koloryzować, że jestem w topce - drużyna się wciąż buduje i rodzi swoją tożsamość. Brakuje mi trochę ludzi z ławki i ich produkcji, czekam na powrót Bogdana i myślę, że kolejny miesiąc będzie jeszcze lepszy.

Patrząc na rozkład jazdy października:

Denver (H), Sota (A), Pels (A), Hou x2 (A & H), Denver (A), Mem x2 (H)

Upatruję zwycięstw w Socie (brak Lamelo, RobWilla, Omera, Middletona), może jedno z Hou (problemy Beala i Bama), split z Mem, na styku pewnie z Pels choć to wyjazd więc zawsze gorzej. Denver jest o wiele mocniejsze, więc tu nawet nie dywaguje ;) 

Bilans października 3-5 lub 4-4 jest realny.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zachęcam innych do szybkich analiz swoich zespołów i do dyskusji - może to wprowadzi trochę świeżości do naszego działu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Regis napisał:

A jakie problemy mają Beal i Bam? 

gramy 4 i 5 game 

w game 4 zarówno Beal jak i Bam mieli problemy ze skutecznością (ok 40%), trafianiem, a Beal chyba skończył wcześniej z lekkim urazem

Więc myślę że 1 z 2 meczy pod rząd mógłbym urwać ;) ale jak napisałem - być może ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

Yup

Bam z Toronto i PTB a Beal z Detroit i Indy

czy jestem gorszy niż rl NBA Indy czy Detroit? 
moze mam wysokie mniemanie o swoim zespole ale nie wydaje mi się ze jestem gorszy ;) 

Nie ma to większego znaczenia czy jesteś gorszy czy lepszy, pisanie, że x miał problemy ze skutecznością w G4, więc ze mną też będzie miał, to nie jest poziom argumentacji, na który tutaj liczę. You're better than that ;)

BTW @ozzy110 mógłbyś uzupełnić arkusz o two-ways?

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj @karpik daj się człowiekowi trochę podjarac swoim młodym zespołem ;)

poza tym nie napisałem ze wygram bankowo - tylko że może jeden z 2 meczy granych po sobie 

Uważam że mój skład ma szanse na wyrywanie takich meczy - tym bardziej, że nie stoję źle z defensywą, a taki Lopez czy Zobac mogą przytrzymać Bama + House, Murphy i Dort poprzeszkadzać Bealowi 

także daje sobie przestrzeń na możliwą wygrana w jednym game tego dwumeczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors wrzuca jakies podsumowanie, jak chmury się trochę rozgonią i będzie większa próbka ;) Bo póki co dość ciężki kalendarz, kontuzje większe lub mniejsze, mój skład praktycznie nie zagrał meczu w pełni zdrowia i ciezko tu cos oceniac, jak praktycznie co mecz gram w innym skladzie, do tego  same krzywe akcje typu -> wypada Cole Anthony -> Spurs uwolniają bestie Wesleya dzień po tym, jak Primo pokazał wacka -> Blake zagrał super pierwszy mecz -> W drugim zerwał MCL ;)
Ingram gra super sezon, wjeżdża z buta i Pelicans dominują -> dostaje w cymbał i wypada na kilka meczów
Lavine nie gra dwa pierwsze mecze, nie gra w b2b
Cole Swider nie ma szansy powalczyć o spot w nierzucających Lakers, bo kontuzja na cały miesiąc
Covid Covingtona
Harrell wyglada dramtycznie i jak na RS byl zawsze gwarantem energii i cyferek, tak teraz wyglada okropnie
Do tego dwa mecze z Heat, jeden z Lakers i Nuggets, a teraz road trip - no sredni kalendarz na start Szkoda tych wszystkich problemow ze zdrowiem, bo przy problemach Soty mozna zaatakowac HCA walczac z @Regis, ale na ten moment na pewno Rockets wyglądają lepiej, najwazniejsze ze sa zdrowi.


Tylko wielki Bojan mi to wynagradza - 23 ppg, 71TS%, 3.8 3PM na 51% ;) Kosmos.

Kalendarz i przewidywane wyniki:
Home Lakers(L), Nuggets(L), Kings(W), Heat(L)
Away Suns(W), Hornets(W), Pistons(L), Heat(L)

No jakies 3:5 z tego ulepie pewnie, bo i tak nie jest zlym wynikiem patrzac na moje problemy, ale i tak szkoda tych wszystkich kontuzji - mozna bylo pogryzc po pietach w jednym meczu Heat, czy urwac jakis mecz u siebie z Lakers lub Nuggets, albo wyjazd z Pistons, i wbic sie na topke zachodu odsuwajac sie od peletonu playinnowego - no ale jest jak jest. Zaraz wraca Ingram, Lavine łapie rytm i jedziemy przed siebie ;) Dość łatwy kalendarz przed Warriors teraz w listopadzie, także leczymy się i walczymy.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tangiers napisał:

Za to moi gracze oddaja tylko dobre rzuty z przygotowanych pozycji.

moi też niecelne, ale tylko kiedy sami tego chcą!

czyli, żeby spotkania nie były tak jednostronne, czasem damy fory przeciwnikowi i coś nie trafimy. 

 

1 godzinę temu, Tecu napisał:

I tylko te celne 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

moi też niecelne, ale tylko kiedy sami tego chcą!

czyli, żeby spotkania nie były tak jednostronne, czasem damy fory przeciwnikowi i coś nie trafimy. 

 

 

Twój podstawowy gracz to nie oddaje rzutu wcale. 

Wiec w sumie nie pomylisz się jak napiszesz ze nie masz rzutów niecelnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.