Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Podczas opisów mam zamiar odkleić łatkę słabej obrony Sabonisa, która się dość niesłusznie zanim ciągnie. Już w Pacers był neutral obrońcą grając na centrze bez Mylesa Turnera. W Kings jest już solidnym obrońcą, statystyki to potwierdzają i spora część fanów Kings nawet uważa go obecnie za najlepszego obrońcę w zespole. 

Przypomina mi to czasy jak bronilem Vucka na forum ;) Zobaczymy czy tym razem prawda zwyciezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, ignazz napisał:

Tego to na razie sam ukryj bo to największe rozczarowanie tego sezonu. Pisze z bólem bo HO lubię. Sabonis jest lepszy niż piszecie. 

Nie moja wina, że mamy powtórkę z Brooksa i stanie po cornerach 

Kolejny trener, który cofa mi zawodników w rozwoju 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Nie moja wina, że mamy powtórkę z Brooksa i stanie po cornerach 

Kolejny trener, który cofa mi zawodników w rozwoju 

Pop poustawiał rl spurs po cornerach i ci biją jakieś rekordy skuteczności. Ale do tego trzeba zespołowości. Nie zmienia to faktu ze gość mdły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

rozwiniesz?

sure - pisze że zawód ze względu na porównanie do ostatnich dwóch sezonów

wtedy ciągnął Denver za uszy dwojąc się i trojąc - teraz gra po prostu słabiej trochę

nie mówię, że tragicznie czy coś, ale jednak po MVP oczekujesz trochę więcej - ale to też może wychodzić zmęczenie po sezonie samotnej walki o PO i jeszcze Eurobaskecie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ignazz napisał:

Pop poustawiał rl spurs po cornerach i ci biją jakieś rekordy skuteczności. Ale do tego trzeba zespołowości. Nie zmienia to faktu ze gość mdły. 

Tylko wiesz, żeby on piłkę dostawał i mógł się wykazać. Atak Wizards to tylko i wyłącznie izolacje. Dzielenie się piłką nie istnieje. Tak naprawdę jedyny moment gdy gość ma piłkę to po zbiórce. Jak on ma złapać rytm rzutowy jak on średnio oddaje 4 rzuty. A przecież głupich rzutów nie będzie puszczał nie. Nie ma okazji wykazać się w ataku to chociaż w obronie zapieprza.

Kiedy Wizards rozwinęli w jakikolwiek sposób swojego gościa na rookie dealu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Tylko wiesz, żeby on piłkę dostawał i mógł się wykazać. Atak Wizards to tylko i wyłącznie izolacje. Dzielenie się piłką nie istnieje. Tak naprawdę jedyny moment gdy gość ma piłkę to po zbiórce. Jak on ma złapać rytm rzutowy jak on średnio oddaje 4 rzuty. A przecież głupich rzutów nie będzie puszczał nie. Nie ma okazji wykazać się w ataku to chociaż w obronie zapieprza.

Pachnie jak szkoła trenerska Scotta Brooksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

sure - pisze że zawód ze względu na porównanie do ostatnich dwóch sezonów

Jakby ciężko to porównywać, Nuggets póki co płacą frycowe za przemeblowanie składu i najbardziej tutaj odbija się słaba jeszcze forma Murraya, nawet taki Monte nie miał problemu z szybkim dostosowaniem się do gry obok Joka, mało jest wspólnych picków i generalnie Jok w wywiadach sam mówi, że trzeba na Jamala poczekać 

oczywiście były mecze gdy był pasywny i generalnie zgadzam się, że to nie jest MVP Jok, ale mimo wszystko chyba przesadziłeś umieszczając go obok Simmonsa, sporo rzeczy musi zaklikać, przede wszystkim ławka nie pomaga i to widać w każdym jednym meczu, Eurobasketu bym tutaj nie wymieniał bo grał tam krótko na małych minutach, bardziej zaszkodziła mu kontuzja nadgarstka a pomimo to kręci na razie najlepszy TS w karierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

ok, może umieszczenie go obok Simmona było słabe, ale do Simmonsa napisałem że nawet nie ma co opisywać jego dramatu w grze :D 

bardziej Jokic czy PG13 = to było porównanie lekkiego zawodu formy póki co 

Czy ja wiem czy PG to zawód. Mam wrażenie, że tylko on i Zubac się stawili w Clippers w tym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MarcusCamby napisał:

Czy ja wiem czy PG to zawód. Mam wrażenie, że tylko on i Zubac się stawili w Clippers w tym sezonie. 

znowu - eye-test

PG13 zagrał dopiero 2 dobre mecze - z Kings i wczoraj

pozostałe to raczej średnio - może to być jeszcze reperkusja kontuzji i braku rytmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.