Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no szału raczej nie ma, higlightem tych spotkań jest jego cegła z rogu i reakcja Nurka, nie sądzę aby na koniec sezonu lepiej będzie mieć Wooda, no ale na dziś wygląda to dosć osobliwie 

 

Pominąłeś świetne D Davisa vs Blazers. Ogólnie jest dość chimeryczny i wkurwia mnie swoją mową ciała, ale sam jego impact w D jest konkretny. A robi 25/8 wyglądając meh w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Reikai napisał:

Pominąłeś świetne D Davisa vs Blazers. Ogólnie jest dość chimeryczny i wkurwia mnie swoją mową ciała, ale sam jego impact w D jest konkretny. A robi 25/8 wyglądając meh w ataku.

ja nie mówię, że on jest fatalny tylko zwracam uwagę na fakt, że Wood był tylko jedną ze składowych dużego pakietu Mavs, a na chwilę obecną nie ma między nimi większej różnicy, a wyniki Lakers też będą rzutować na jego odbiór i o to mi bardziej w sumie chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja nie mówię, że on jest fatalny tylko zwracam uwagę na fakt, że Wood był tylko jedną ze składowych dużego pakietu Mavs, a na chwilę obecną nie ma między nimi większej różnicy, a wyniki Lakers też będą rzutować na jego odbiór i o to mi bardziej w sumie chodziło

Jest ogromna roznica nawet jesli maja podobny boxscore, chociazby przez obrone*

*Chyba, ze Wood nauczyl sie bronic rozsadnie, nie widzialem Dallas jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Reikai napisał:

Jest ogromna roznica nawet jesli maja podobny boxscore, chociazby przez obrone*

*Chyba, ze Wood nauczyl sie bronic rozsadnie, nie widzialem Dallas jeszcze.

chciałem to w sumie sprawdzić w cyfrach ale od offseason na NBA.com jest jakiś bug i advance stats pokazują jakieś dziwne wartości też tak macie? 

jeśli LAL się nie ogarną to impact Davis zostanie zmniejszony, tak jak się to zwyczajowo tutaj dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chciałem to w sumie sprawdzić w cyfrach ale od offseason na NBA.com jest jakiś bug i advance stats pokazują jakieś dziwne wartości też tak macie? 

jeśli LAL się nie ogarną to impact Davis zostanie zmniejszony, tak jak się to zwyczajowo tutaj dzieje

Ja bym powiedzial, ze najbardziej na Lakers straci @Pablo81 i Bulls :D impact Kawhia i Georga -100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Ja? A to czemu?

Golden State Warriors:

Sign and trade Lu Dort (RFA) z Utah Jazz

12 500 000 + 13 125 000 + 13 750 000 + (14 375 000) = 53 750 000 / 3+1 PO

za Bojan Bogdanovic + 1st 27 UTA/GSW better

Podpisuje JEDNEGO z listy, jak nie 1, to 2, jak nie 2, to 3 itd.

1. Robert Covington 26/2(1+1 PO)

2. PJ Tucker 26/2 (1+1PO)

3. Marvin Bagley 22/2 (1+1 PO)

4. Russell Westbrook 20/2(1+1PO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Golden State Warriors:

Sign and trade Lu Dort (RFA) z Utah Jazz

12 500 000 + 13 125 000 + 13 750 000 + (14 375 000) = 53 750 000 / 3+1 PO

za Bojan Bogdanovic + 1st 27 UTA/GSW better

Podpisuje JEDNEGO z listy, jak nie 1, to 2, jak nie 2, to 3 itd.

1. Robert Covington 26/2(1+1 PO)

2. PJ Tucker 26/2 (1+1PO)

3. Marvin Bagley 22/2 (1+1 PO)

4. Russell Westbrook 20/2(1+1PO)

A, no w FBX tez go mam xD

Myslalem, ze nie moze byc gorzej niz rok temu, nowy trener, moze go wymienia do tankera i bedzie trzaskal numerki, bla bla bla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

A, no w FBX tez go mam xD

Myslalem, ze nie moze byc gorzej niz rok temu, nowy trener, moze go wymienia do tankera i bedzie trzaskal numerki, bla bla bla.

Widziałeś w nim potencjał, trzy mecze to mała próbka, BeGM Bulls są dużo lepszym środowiskiem dla Bricka niż real LAL (nikt nie potrzebuje tyle gały co LBJ, jest więcej shooterow). Takze hołd your horses :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Widziałeś w nim potencjał, trzy mecze to mała próbka, BeGM Bulls są dużo lepszym środowiskiem dla Bricka niż real LAL (nikt nie potrzebuje tyle gały co LBJ, jest więcej shooterow). Takze hołd your horses :)

Jako kibic Lakers jestem pierwszy do kibicowania mu, takze mam nadzieje ze bedzie lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Reikai napisał:

Patrzac na ten draft? Oby jak najmniej dla Hornets.

No niby wiadomo, że miałem walczyć o 1 pick w drafcie, ale na ten moment to wygląda jakbym miał znowu walczyć z Knicks o play in. 

Santi Aldama robi on/off +51,7.

Kyle Kuzma jest najlepszym graczem Rl Wizards 20 punktów 7 zbiórek, 40% za 3 ( 2 połowa sezonu to nie był fluke, jest lepszy i od Beala i od Porzingisa, dzięki za klepnięcie extension) On/off +17,6.

Magia małych próbek, ale jak to poniżej jest w ogóle k**** możliwe?

Ben Simmons robi on/off -48,1.

Jordan Poole robi on/off -56,6

Evan Mobley robi on/off -48,5

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.