Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Jock Landale dziś 17-7 i +27 - kolejny undrafted gracz wziety przeze mnie znikąd

Jose Alvarado błyszczał choć doncicia tak do końca się nie da zatrzymać, ale dobry mecz w s5 i mocno plusowy i nawet trochę punktów dorzucił.

Kuzma najlepszy znów w Wizards, ale tu żadne zaskoczenie. 

Nawet kennard dziś najlepszym strzelcem w Clippers. 

Kijowo mi wychodzi to tankowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, january napisał:

Ale tu bym nie przesadzał, Landale wygrałeś ze mną na FA minimum vs minimum (a wziął PO po zeszłym sezonie, czyli miałem rację :P), o Aldamę biło się kilka ekip i też wygrałeś FA.

Landale, Alvarado, Aldama, czy Konchar to wszystko gracze pominięci w drafcie, których pozyskałem na FA i debiutowali u mnie w lidze, bo zobaczyłem w nich potencjał i rzuciłem umowy. Nie w każdym przypadku byłem jedynym, który to zrobił, ale przyznasz, że mam sporą skuteczność w wycenie talentów rolesów. I przede wszystkim wierzę w swoje oko i trzymam tych ludzi u siebie, a nie ich wymieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, january napisał:

Przyznam;) Natomiast chciałem zwrócić uwagę na różnicę między wygraniem kogoś po zażartej walce na FA, a całkowitym wyciągnięciem znikąd.

 

Rozumiem tę różnicę.

Jeżeli w 2 z tych 4 wymienionych przypadków, jeszcze 1 GM złożył ofertę minimalnej umowy, to jest to wygranie gracza po zażartej walce na FA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo trzeba hornets oddać, że ładnie wyciagneli paru grajkow z czelusci. 

ogolnie jedna z trudniejszych kwestii w tej grze. trzeba tez miec czas na to, w sensie wytypowanie potencjalnego kandydata.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, january napisał:

Aldamę to dużo ekip z wiadomych względów chciało wtedy 😉 

No, a nasza walka o Landale'a to była zażarta na pewno :D  Ale nie narzekam, na C i tak mam przesyt i akurat wszyscy tu wyciągnięci moi :), więc niech się Kangurowi Jockowi u Ciebie wiedzie!

 

Wieść to się na pewno będzie wiodło, zwłaszcza że on tam lepiej fituje niż Ayton, więc na pewno będzie grał minuty z ławki.

Teraz to trzymaj kciuki za Duke'a Jr-a, bo albo się wkopałem przeceniając swój skill, albo będe miał 5 do zestawu undrafted wynalazków w moim składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Landale, Alvarado, Aldama, czy Konchar to wszystko gracze pominięci w drafcie, których pozyskałem na FA i debiutowali u mnie w lidze, bo zobaczyłem w nich potencjał i rzuciłem umowy. Nie w każdym przypadku byłem jedynym, który to zrobił, ale przyznasz, że mam sporą skuteczność w wycenie talentów rolesów. I przede wszystkim wierzę w swoje oko i trzymam tych ludzi u siebie, a nie ich wymieniam.

Przecież podpisałeś ich po tym jak dostali kontrakt w NBA. Gdybyś ich znalazł wcześniej to może i byłoby się czym szczycić 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LONGER01 napisał:

Przecież podpisałeś ich po tym jak dostali kontrakt w NBA. Gdybyś ich znalazł wcześniej to może i byłoby się czym szczycić 🙂

Biorąc pod uwagę fakt, że u nas gracze bez kontraktu w RL NBA nie liczą się do grania, to podpisanie takiego gracza byłoby głupotą.

Natomiast przecież to jasne, że tych graczy miałem na radarze znacznie wcześniej niż zaoferowałem im umowy ( choćby taki Landale, @Alonzo mam nadzieję potwierdzi, ile lat temu już mu o nim pisałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

i wgl teraz do glowy mi przyszedl pomysl, post factum (knicks mieli z tym problem jak wiadomo)

w istocie jak Ci zawodnik wypada na caly sezon, to prawdopodobnie jego pensja pokrywana jest z ubezpieczenia. imo w sytemie finansowym te kontuzje caloroczne powinny byc uwzgledniane, a pensja odejmowana. byloby to sprawiedliwe

nie powodowaloby to bezsensownego i nierealnego rozpadu organizacji z powodow na ktore nie mamy wplywu. 

Lool, ale w realu po ewentualnym wypłaceniu ubezpieczenia nie znikają przecież te kontrakty z salary cap, wiec pomysł masz conajmniej dziwaczny. Mam lepszy pomysł, wyobraź sobie ze dostajesz to ubezpieczenie w begm i bedzie git. Mamy disabled player extension od tego, nie wiem po co jakieś inne wymysły. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Lool, ale w realu po ewentualnym wypłaceniu ubezpieczenia nie znikają przecież te kontrakty z salary cap, wiec pomysł masz conajmniej dziwaczny. Mam lepszy pomysł, wyobraź sobie ze dostajesz to ubezpieczenie w begm i bedzie git. Mamy disabled player extension od tego, nie wiem po co jakieś inne wymysły. 

nie znikają. u nas przeciez też nie znikaja. znikaja jedynie w sztucznie wymyslonym przez nas systemie finansowym, ktory powinien w granicach mozliwosci odzwirciedlac rzeczywistosc.

 

a fakt, ze masz kozacki sklad, ktory na jeden sezon niszcza ci kontuzje powoduje, ze nagle musisz podejmowac kroki oderwanie od rzeczywistosci (klub w realu by tak nie zrobil).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Miami Heat nie zamierzaja oszczedzac na swoich graczy i beda placic tak samo jak do tej pory. Heat Culture.

Pff, Pacers jeszcze dwa lata będą płacić LaMarcus Aldridge który skończył karierę i po załatwieniu sobie stretch provision zaczął karierę na nowo w innym klubie, try to beat that! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Pff, Pacers jeszcze dwa lata będą płacić LaMarcus Aldridge który skończył karierę i po załatwieniu sobie stretch provision zaczął karierę na nowo w innym klubie, try to beat that! 

Ja juz place Dipo 4 lata, ciezko stwierdzic za co xd

Ale Brooksa i tak do konca swiata bedzie mi sie wypominac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LAF napisał:

 

Dlaczego Jock lepiej fituje od Aytona ? Proszę o rozwinięcie czy to jest pusty slogan ?

Ogólnie to może przereagowuje, ale nie tylko ja, więc polecam tekst:

https://www.brightsideofthesun.com/2022/10/14/23402116/jock-landale-brings-needed-versatility-to-phoenix-suns-frontcourt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fluber napisał:

Że tak spytam, co jest tu napisane o relacji JL-DA? :) I ogólnie co wynika z tego artykułu? :) Że JL>DA w Twojej opinii wynika?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LAF napisał:

@fluber a oglądałeś choć raz Phoenix ? Jock to zwykły role player nic więcej. Co do Aytona to tutaj muszę przyznać, że gra wyśmienicie do tej pory. Pewny punkt drużyny @Pablo81

 

3 godziny temu, Pablo81 napisał:

Że tak spytam, co jest tu napisane o relacji JL-DA? :) I ogólnie co wynika z tego artykułu? :) Że JL>DA w Twojej opinii wynika?

 

Przeciez ja wiem ze ayton jest lepszy niż landale. 

Pisałem o ficie, a nie o poziomie graczy. Landale po prostu idealnie pasuje do tego zespołu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pablo81 napisał:

W tym artykule nie ma nic na temat fit Lansdale > fit Ayton.

Nie, ale jak znajdziesz gdzieś artykuł w którym na temat fitu aytona do Suns piszą "match made in heaven" albo coś podobnego to daj mi znać. 

Przecież to nie jest jakaś wiedzą tajemna że były w poprzednich latach dużo wątpliwości czy Suns potrzebują takiego gracza jak ayton i czy go zatrzymywać czy nie. 

Reagujecie jakbym pisał że landale jest lepszym graczem niż ayton. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.