Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, LAF napisał:

LOL 

Przecież dość długo handlowane były prawa do niego tutaj dopiero @Qcin_69 i @mac się na nim poznali. To dla nich brawa powinny się należeć 

oj, tu się mylisz ;) 

podczas RFA to ja zaproponowałem ten kontrakt Brunsonowi, bo oni nie chcieli go przedłużać - dzięki temu mogli wyrównać ciekawego rolsa za małe pieniądze, choć jeszcze wtedy Qcin mi proponował odpuszczenie wyrównania w zamian za picki z drugiej rundy ;) a jeszcze wcześniej twierdził, że nie chce go równać, bo nie jest tyle wart

jak to się wszystko zmieniło, przez 2 sezony :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Szulim napisał:

oj, tu się mylisz ;) 

podczas RFA to ja zaproponowałem ten kontrakt Brunsonowi, bo oni nie chcieli go przedłużać - dzięki temu mogli wyrównać ciekawego rolsa za małe pieniądze, choć jeszcze wtedy Qcin mi proponował odpuszczenie wyrównania w zamian za picki z drugiej rundy ;) a jeszcze wcześniej twierdził, że nie chce go równać, bo nie jest tyle wart

jak to się wszystko zmieniło, przez 2 sezony :P 

czyli wolales 2 rundę zamist Brunsona? Dobre świadectwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Tak patrzę że Laf ma w tej chwili 4 zawodnikow zdrowych którzy dostają jakieś minuty w realu. Booker, Tatum, Green i Jalen. Szykuje się mocna strata do play-in w I trymestrze ;D 

Nix zaczął grać i griffin dostaje czasem kilka minut w Bostonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie patrząc na ilość kontuzji w 1 tygodniu, to nie wiem czy ktoś u nas ma łatwo

całkiem na szybko to zdrowie i formę mają:

Boston, Cavs, Pacers, Hornets (lol :D ), Pistons, Magic, Mavs, Rockets, Grizz, Nuggets, OKC, Lakers i chyba tyle

cała reszta ma mniejsze, lub większe kontuzje albo podstawowych zawodników, albo pierwszoplanowych rolsów

także, po T1 szykuje się bardzo płaska tabela chyba

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Szulim napisał:

generalnie patrząc na ilość kontuzji w 1 tygodniu, to nie wiem czy ktoś u nas ma łatwo

całkiem na szybko to zdrowie i formę mają:

Boston, Cavs, Pacers, Hornets (lol :D ), Pistons, Magic, Mavs, Rockets, Grizz, Nuggets, OKC, Lakers i chyba tyle

cała reszta ma mniejsze, lub większe kontuzje albo podstawowych zawodników, albo pierwszoplanowych rolsów

także, po T1 szykuje się bardzo płaska tabela chyba

 

u mnie nie ma kontuzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.