Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

trochę zaskakujące ze tak ciskasz po RW (słusznie) a bronisz jednocześnie Lebrona który gra straszne gowno na razie :)

Nie no, bez jaj. Lebron nawet broni w tym sezonie(w 3 meczach co prawda). Z Warriors i Clippers byl sredni powiedzmy, z Blazers bardzo dobry - ale strasznego gowna to na pewno nie gra.

* choc patrzac na to jak tragicznie rzucaja Lakers i ze w pomalowanym stoi 4 chlopa, to bym powiedzial ze Lebron poki co gra wybitnie jak na te okolicznosci, zwlaszcza ze nie siedzi mu rzut.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

What?

1 minutę temu, Reikai napisał:

Nie no, bez jaj. Lebron nawet broni w tym sezonie(w 3 meczach co prawda). Z Warriors i Clippers byl sredni powiedzmy, z Blazers bardzo dobry - ale strasznego gowna to na pewno nie gra.

oglądałem mecze z Clippers i z Blazers w obu był bardzo słaby w obronie, by nie powiedzieć ze w ogóle w niej nie uczestniczył.

Cale Lakers ssie pale, ale zwalać wszystko na RW, który swoją droga zagrał bdb z GSW (nie oglądałem), długo tez wyglądał przyzwoicie z Blazers, aż do momentu pod koniec 4 kwarty gdzie mu Lebron zabrał piłkę i spudłował trójkę z rogu, po czym w kolejnym posiadaniu oddał te cegłę  z 5 metra.

Mecz z Clippersami ciężko w ogóle rozpatrywać w kontekście NBA, bo to była patokoszykowka przez większość spotkania i nie wiem czy byłby tam ktokolwiek do wyróżnienia :) 

W związku z tym zaskakujące są dla mnie tezy które tu padają o jakimś elitarnym impakcie w D Davisa, czy o tym jak to biedny Lebron gra z hydraulikami w rl Lakers, bo obaj graja bardzo przeciętnie imo, ba, nawet nie wymagają zbytniego podwajania w tym sezonie, co oczywiście może się zmienić, ale póki co wieszanie psów na RW który i tak powoli jest tam sprowadzany do roli spotup shootera (Blazers) o marginalnym wpływie na gameplan drużyny, a pisanie o wspaniałych Lebronie i Davisie uważam za mocno krzywdzące dla Westbrooka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Biorąc pod uwagę jak byli oceniani Rockets rok temu w T1 przy problemach Beala, Adebayo i krótkiej ławki, gdzie chyba zahaczyli koniec końców o play-in to wesoły sezon zapowiada się w Minnesocie.

Tam pierwszy trymestr to szykuje się na jakieś 10-11 winów przy tym rosterze.

prawda, sezon nie ułożył się po myśli Minnesoty ze względu na kontuzje.

Niemniej dalej powinni wykręcić lepszy bilans niż Hornets z top20 NBA Sabonisem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

No słabiutki bardzo początek sezonu ma Sabonis, ale to są tylko trzy mecze, także ja jeszcze nie wyciągam żadnych daleko idących wniosków z tego sezonu.

no oczywiście ze nie ma co wyciągać wniosków z 3 meczów, Minnesota ma swoje problemy to prawda, ale nadal ma dwóch graczy z top6-10 początku sezonu wiec na tle niektorych wyglada wystarczająco mocno by akurat o PO się nie martwić, a to, ze w PO na Zachodzie są 4 zespoły znacznie odbiegające od reszty, to chyba nie jest wielka kontrowersja, wiec czy wejdą tam z 1 czy z 8 miejsca niewiele znaczy, bo top4 Zachodu jest bardzo wyrownane.

Ja mogę na pewno spropsowac rolsow z Dallas, super trafieni ci gracze (nie widziałem Younga w tym roku wiec nie wiem jak tam z liderami do końca), alw jam przed sezonem byłem niemal pewny ze finał zachodu to będzie Lakers-Sota tak teraz uważam ze Dallas może siadać do jednego stołu z tymi zespołami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał:

Akurat w moim przypadku Cię to kole w oczy?

raczej dziwi mnie, że poszedłeś tym kursem zwłaszcza, że patrząc na real LAC - skoro oni przed tym sezonem mieli zgranie 100 to Twój team góra 30, poprzedni sezon Bricka też raczej powinien Ciebie powstrzymywać przed podobnymi deklaracjami

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no szału raczej nie ma, higlightem tych spotkań jest jego cegła z rogu i reakcja Nurka, nie sądzę aby na koniec sezonu lepiej będzie mieć Wooda, no ale na dziś wygląda to dosć osobliwie 

 

Aha, czyli nie widziałeś ani jednego meczu Mavs ani też Lakers, ale nie przeszkadza Ci to w wyciąganiu wniosków po niespełna tygodniu sezonu. Sounds legit.

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chciałem to w sumie sprawdzić w cyfrach ale od offseason na NBA.com jest jakiś bug i advance stats pokazują jakieś dziwne wartości też tak macie? 

Czy dobrze rozumiem, że chciałeś sprawdzać advanced stats po 2-3 meczach sezonu? 

Ogólnie uważam, że Wood będzie w Dallas wyglądał bardzo dobrze, bo wreszcie ma dobrego playmakera oraz spejsing, także będzie możliwość zobaczenia jak by on wyglądał rok temu w moich Mavs, gdzie miał podobne warunki, a może i nieco lepsze. 

I to w sumie śmiesznie pokazuje jak bardzo nie zwracasz uwagi Smoku kochany na okoliczności w jakich się znajdują poszczególni gracze w real. Rok temu Wood był tym samym graczem w tankerze i ponoć rozczarowywał (mnie nie, co najwyżej poza parkietem), a teraz paczcie jaki on zajebisty (po 2 meczach ofc). Nie to co Davis, który poza LeBronem gra głównie z kasztanami i ziutkami, co nie potrafią rzucać do kosza (a teoretycznie są koszykarzami, więc fajnie gdyby jednak umieli). Ten meczyk z Blazers, który przytoczyłeś to jak dotąd idealne podsumowanie całych Lakers - z jednej strony rzuty memy LeBrona i AD, Beverley trafiający w 3Q drugą trójkę w całym meczu (nie drugą Pata, drugą całych Lakers) i publiczność szalejąca niczym Wolves wygrywający mecz play-in. Z drugiej jednak Davis z LeBronem ciągnący to cale gówno, AD wygląda póki co jak DPOW (W = week, na więcej nie liczę, bo znając życie to zaraz się połamie i tyle z tego będzie, ale póki co broni rewelacyjnie, Nurkic zdobył na nim w całym meczu 2 pkt). A potem wchodzi Westbrook cały na biało i LAL przegrywają wygrany mecz. 

Także fajnie, że mamy październik i możemy sobie wreszcie pogadać o NBA, ale jednak pamiętajmy, że mamy październik i daj se spokój z jakimiś daleko idącymi wnioskami po 2 meczach, których w dodatku nie oglądałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

raczej dziwi mnie, że poszedłeś ,  tym kursem zwłaszcza, że patrząc na real LAC - skoro oni przed tym sezonem mieli zgranie 100 to Twój team góra 30, poprzedni sezon Bricka też raczej powinien Ciebie powstrzymywać przed podobnymi deklaracjami

 

To twierdzebie, że bgm Bulls są lepszym środowiskiem niż rl LAL to naginanie czasoprzestrzenie, a argument o zgraniu Clippers i Bulls jest ok? Wybiórczo.

Poza tym kiedy oni się zgrywali? Jak KL leczył rok uraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pablo81 napisał:

To twierdzebie, że bgm Bulls są lepszym środowiskiem niż rl LAL to naginanie czasoprzestrzenie, a argument o zgraniu Clippers i Bulls jest ok?

Leonard i George nie grali u nas razem, Kawhi zna lwią część obecnego rosteru pomimo przerwy także element zgrania nie ma takiego znaczenia zwłaszcza, że od dłuższego czasu jest już zdrowy, Ty natomiast zrobiłeś sobie sumę ratingów z 2k i wyszło Tobie, że masz lepszą s5 niż faworyci przemocnego Zachodu, nie wiem też czy jest obecnie jakieś dobre środowisko dla Westbrooka, typ wygląda jakby miał dość tego sportu 

wciąż jest to mocny team, ale na pewno nie top topów co chyba sugerowałeś? 

35 minut temu, karpik napisał:

Aha, czyli nie widziałeś ani jednego meczu Mavs ani też Lakers, ale nie przeszkadza Ci to w wyciąganiu wniosków po niespełna tygodniu sezonu. Sounds legit.

moim największym błędem było dopisanie "i AD" przy Lakers, chodziło mi właśnie o rokowania, które nie są najlepsze, a czy Wood jest tak wiele gorszy od droższego, łamliwszego i nie kosztującego tonę assetów Davisa, to juź niech inni ocenią czy ta teorią ma sens (pewnie nie ma, ale gdyby było inaczej to nie byłaby moja :P) na dziś dzień jest jak jest, nikomu szans nie odbieram po prostu zaskoczyła mnie forma Wooda i chyba zostałem opacznie zrozumiany, bo mecz z GSW akurat oglądałem, Mavs natomiast nie bardzo także chciałem zerknąć na adv stats by zobaczyć cokolwiek czego highlightsy nie pokaża 

ja za problemy swoich graczy w innych teamach często dostawałem po łapach, zwłaszcza w 3T gdy Jok zwykle niszczył Planetę toteż przestałem też patrzeć na to u innych przychylnym okiem, a to, że sezon się dopiero zaczął to wiadoma sprawa i na pewno nie miałem zamiaru przekreślać Davisa, choć jak pisałem rokowania są średnie, a Ty niezwykle potrzebujesz jego dobrej równej formy we względnie wygrywającym teamie 

a może to po prostu podświadomy żal na to, że Ból Ból wygryza mi Bambe z interesu, a Kyle Anderson notuje 1 punkt na mecz, nie wiem, acz nie wykluczam ;] 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja za problemy swoich graczy w innych teamach często dostawałem po łapach, zwłaszcza w 3T gdy Jok zwykle niszczył Planetę toteż przestałem też patrzeć na to u innych przychylnym okiem, a to, że sezon się dopiero zaczął to wiadoma sprawa i na pewno nie miałem zamiaru przekreślać Davisa, choć jak pisałem rokowania są średnie, a Ty niezwykle potrzebujesz jego dobrej równej formy we względnie wygrywającym teamie 

Dopóki Davis jest zdrowy i gra dobrze to ja naprawdę nie wiem gdzie Ty widzisz u mnie problem :)

Przypomina mi się zeszły sezon i Twoja krucjata antyholidayowa kiedy on akurat absolutnie rozwalał system. Masz zły timing, wpadnij jak rzeczywiście będzie grał źle albo jak się zaś połamie (to drugie moim zdaniem nastąpi prędzej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Leonard i George nie grali u nas razem, Kawhi zna lwią część obecnego rosteru pomimo przerwy także element zgrania nie ma takiego znaczenia zwłaszcza, że od dłuższego czasu jest już zdrowy, Ty natomiast zrobiłeś sobie sumę ratingów z 2k i wyszło Tobie, że masz lepszą s5 niż faworyci przemocnego Zachodu, nie wiem też czy jest obecnie jakieś dobre środowisko dla Westbrooka, typ wygląda jakby miał dość tego sportu 

wciąż jest to mocny team, ale na pewno nie top topów co chyba sugerowałeś? 

moim największym błędem było dopisanie "i AD" przy Lakers, chodziło mi właśnie o rokowania, które nie są najlepsze, a czy Wood jest tak wiele gorszy od droższego, łamliwszego i nie kosztującego tonę assetów Davisa, to juź niech inni ocenią czy ta teorią ma sens (pewnie nie ma, ale gdyby było inaczej to nie byłaby moja :P) na dziś dzień jest jak jest, nikomu szans nie odbieram po prostu zaskoczyła mnie forma Wooda i chyba zostałem opacznie zrozumiany, bo mecz z GSW akurat oglądałem, Mavs natomiast nie bardzo także chciałem zerknąć na adv stats by zobaczyć cokolwiek czego highlightsy nie pokaża 

ja za problemy swoich graczy w innych teamach często dostawałem po łapach, zwłaszcza w 3T gdy Jok zwykle niszczył Planetę toteż przestałem też patrzeć na to u innych przychylnym okiem, a to, że sezon się dopiero zaczął to wiadoma sprawa i na pewno nie miałem zamiaru przekreślać Davisa, choć jak pisałem rokowania są średnie, a Ty niezwykle potrzebujesz jego dobrej równej formy we względnie wygrywającym teamie 

a może to po prostu podświadomy żal na to, że Ból Ból wygryza mi Bambe z interesu, a Kyle Anderson notuje 1 punkt na mecz, nie wiem, acz nie wykluczam ;] 

 

 

Skąd wiesz, że sprawdzałem rankingi w 2k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Przypomina mi się zeszły sezon i Twoja krucjata antyholidayowa kiedy on akurat absolutnie rozwalał system

to chodziło raczej o to, że Trae tego nie robił co z biegiem sezonu zaowocowało korektą w Twoich bilansach, gdyż inni to w końcu (chyba) zauważyli, no ale teraz jest Murray, więc wiele będzie zależeć od obrazu tego fitu gdyż z Jrue są bardzo zbliżeni skillsetowo 

8 minut temu, Pablo81 napisał:

Skąd wiesz, że sprawdzałem rankingi w 2k?

kiedyś był taki user @jaggy007, który tak właśnie liczył siłę ekip, nie posądzam Ciebie o to, to była tylko przenośnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to chodziło raczej o to, że Trae tego nie robił co z biegiem sezonu zaowocowało korektą w Twoich bilansach, gdyż inni to w końcu (chyba) zauważyli, no ale teraz jest Murray, więc wiele będzie zależeć od obrazu tego fitu gdyż z Jrue są bardzo zbliżeni skillsetowo 

kiedyś był taki user @jaggy007, który tak właśnie liczył siłę ekip, nie posądzam Ciebie o to, to była tylko przenośnia

Nie była. Napisałes, że to robię. 

Ogólnie to nie mam ochoty na tę dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.