Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie, ale jak znajdziesz gdzieś artykuł w którym na temat fitu aytona do Suns piszą "match made in heaven" albo coś podobnego to daj mi znać. 

Przecież to nie jest jakaś wiedzą tajemna że były w poprzednich latach dużo wątpliwości czy Suns potrzebują takiego gracza jak ayton i czy go zatrzymywać czy nie. 

Reagujecie jakbym pisał że landale jest lepszym graczem niż ayton. 

Podajesz link do artykułu, który rzekomo pisze o lepszym ficie, a tam nic ta ten temat nie jest napisane.

Artykuł trzyma poziom Onetu - 2/3 to streszczenie dotychczasowej kariery Australijczyka, a dalej bardzo odkrywcze myśl, że dodatkowy zawodnik daje elastyczność ławce Suns. Autor pisze, że Lonsdale przy dobrych wiatrach może zostać 6-7 graczem rotacji.

Na poparcie swojej tezy (może i slusznej) o kiepskim ficie Aytona do Suns wklejasz artykuł, który o tym nic nie mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

 

Na poparcie swojej tezy (może i slusznej) o kiepskim ficie Aytona do Suns wklejasz artykuł, który o tym nic nie mówi.

Moja teza jest taka że landale jest lepszym fitem do Suns niż ayton. Nie że ayton jest kiepskim fitem. Nie że ayton jest gorszym graczem. I podrzucilem artykuł w którym piszą dlaczego landale tak dobrze pasuje do Suns . Tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Moja teza jest taka że landale jest lepszym fitem do Suns niż ayton. Nie że ayton jest kiepskim fitem. Nie że ayton jest gorszym graczem. I podrzucilem artykuł w którym piszą dlaczego landale tak dobrze pasuje do Suns . Tyle. 

Wrzucając artykuł napisałeś, że nie tylko Ty to zauważasz, podczas, gdy autor artykułu o tym nie wspomniał. Jest to nieprawdą. Ale dla mnie EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Wrzucając artykuł napisałeś, że nie tylko Ty to zauważasz, podczas, gdy autor artykułu o tym nie wspomniał. Jest to nieprawdą. Ale dla mnie EOT.

Wrzucając artykuł napisałem że może przereagowuje, ale nie tylko ja. 

12 godzin temu, fluber napisał:

I wrzucilem artykuł gdzie jarają się landalem. 

Więc przestań pisać jakbym wrzucił info ze " To jest artykuł który potwierdza ze ayton to kiepski fit w suns - link".

W tej grze się już o niczym nie da podyskutować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to niezłe te zawieszenie Washingtona :D

co oni go w marcu pod tank zawieszo

Skad wy to k**** wzięliście ? Przeczytałem to będąc w pracy i zaakceptowałem szybko ben Simmonsa w ROTO za niego bo miałem taka ofertę na yahoo… Pajace k****, pajace :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał:

Nie. Tam się rozbijało o to, że Ayton powiedział chce Maxa a oni, że nie. Tak jest słabym fitem i dlatego wyrównali ofertę a mógł taki Jock za minimum biegać w s5 i wtedy jeszcze lepiej by grali, że też nikt na to nie wpadł w Phoenix 

No na ten moment ( mała próba) znacznie lepiej grają z Landalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

Ma ktos lepszy kontrakt niż Brunson za 5 mln?

Piękna sprawa, szacuneczek @LeweBiodroSmoka

sprawa piękna, ale bodaj nie mam do niego praw więc przyszedł pewnie na 1.5 sezonu 

bardzo cieszę się też z Conleya, rzutowo nie ma szału, ale wiadomo kto dowodzi rewelacyjnymi Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

sprawa piękna, ale bodaj nie mam do niego praw więc przyszedł pewnie na 1.5 sezonu 

bardzo cieszę się też z Conleya, rzutowo nie ma szału, ale wiadomo kto dowodzi rewelacyjnymi Jazz

Wydaje się oczywistym kierunkiem dla Bucks przy tym bieda FA za rok jeśli chodzi o allstarow. Większość pewnie zostanie w swoich klubach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LAF napisał:

LOL 

Przecież dość długo handlowane były prawa do niego tutaj dopiero @Qcin_69 i @mac się na nim poznali. To dla nich brawa powinny się należeć 

jakie brawa, Qcin oddał go za bieda (xd) pick Pels i swap + jeszcze będzie flaszkę stawiał 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.