Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Dejounte rekord kariery 

36/4/9/5 steals 

A OG oststnio gra jak skrzyżowanie Artesta i Leonarda 

 

18/5/3/5 steals 7/12 z gry 

Stewart tez cieszy 16/10

Powoli Rui wraca do żywych i z ławki przejmuje coraz więcej z gry choć skuteczność nadal słaba to jak na moje rezerwy 10/10 biorę w ciemno. 
 

szkoda Roziera jedynie bo zaczął sezon z przytupem  23,5/7/8,5 niech wraca chłop 

Day to day 

Btw. Fajny Simons bez Lillarda w nocy 

@LONGER01

Lonnie Walker ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Harden jest zajebisty w tym sezonie, ale Sabonis to jakaś porażka życia. Teraz chyba spoko zagrał, ale tak to dramat.

Widać, że w ogóle nie oglądasz Kings :)

I dalej boli po jego bezsensownej stracie, bo nawet na ogólnym szukasz klakierów do tak bzdurnych też :)

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

u hardena jedyne co mocno wyglada podczas pobytu u ciebie, to rachunki w mcdonaldzie

Widzę Ignor nie nauczył pokory :(

Może chociaż karpik przybiegnie z like na kolejny bzdurny post :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Widać, że w ogóle nie oglądasz Kings :)

I dalej boli po jego bezsensownej stracie, bo nawet na ogólnym szukasz klakierów do tak bzdurnych też :)

Widzę Ignor nie nauczył pokory :(

Może chociaż karpik przybiegnie z like na kolejny bzdurny post :(

Nie, wręcz przeciwnie. Mega się cieszę, że go przepłaciłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Widać, że w ogóle nie oglądasz Kings :)

I dalej boli po jego bezsensownej stracie, bo nawet na ogólnym szukasz klakierów do tak bzdurnych też :)

Widzę Ignor nie nauczył pokory :(

Może chociaż karpik przybiegnie z like na kolejny bzdurny post :(

ignor ma mnie zatrzymać przed głoszeniem prawdy?

w przeciwieństwie do Ciebie (ku mojemu ubolewaniu, bo długo się trzymałeś) nigdy się nie sprzedam!

nawet kosztem skazania na banicje przez moj autorytet cambygoata

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ignor ma mnie zatrzymać przed głoszeniem prawdy?

w przeciwieństwie do Ciebie (ku mojemu ubolewaniu, bo długo się trzymałeś) nigdy się nie sprzedam!

nawet kosztem skazania na banicje przez moj autorytet cambygoata

Hejteryzm to nie jest głoszenie prawd. 

Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że biorę 20% impact i rozwoju Mobleya, bo zamiast legit partnerów ma fatalnego Simmonsa i Poole. 

Mało kto już poważnie bierze twoje posty, więc się nawet nie odnosiłem wcześniej, zwłaszcza że jesteś internetowym trollem. 

Ja cieszę się z MVP formy Hardena i bardzo dobrego Sabonisa. Reszta to szum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Hejteryzm to nie jest głoszenie prawd. 

Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że biorę 20% impact i rozwoju Mobleya, bo zamiast legit partnerów ma fatalnego Simmonsa i Poole. 

Mało kto już poważnie bierze twoje posty, więc się nawet nie odnosiłem wcześniej, zwłaszcza że jesteś internetowym trollem. 

Ja cieszę się z MVP formy Hardena i bardzo dobrego Sabonisa. Reszta to szum. 

nie wiem gdzie tu hejteryzm.

a jak dobrze uzasadnisz ta obnizke mobleya to nie mam nic przeciwko.

grunt zeby ocena byla poparta logiczna podstawa.

wg mnie wjebales sie w hardena w oderwaniu od realiow. to typowy zarobek dla upadajacej gwazdy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj @MarcusCamby z tą MVP formą Hardena to był nie przesadzał :D 

owszem - gra o niebo lepiej niż w zeszłym roku, ale ewidentnie starość i zjazd atletyki na niego siadł 

Sabonis to inna historia - widziałem 3 mecze Kings w tym sezonie i może miałem akurat zły traf, ale wyglądał średnio.

choć myślę, że zestawienie Harden - Sabo na pewno ma wysoki usage i score w ataku - natomiast defensywa to raczej przeciętna. Statystyki ciekawe, ale tak patrząc naocznie to obaj są dość mocno objeżdżani w D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Szulim napisał:

 

choć myślę, że zestawienie Harden - Sabo na pewno ma wysoki usage i score w ataku - natomiast defensywa to raczej przeciętna. Statystyki ciekawe, ale tak patrząc naocznie to obaj są dość mocno objeżdżani w D

a tu jeszcze james wisemen aka najgorszy podkoszowy obrońca w historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas opisów mam zamiar odkleić łatkę słabej obrony Sabonisa, która się dość niesłusznie zanim ciągnie. Już w Pacers był neutral obrońcą grając na centrze bez Mylesa Turnera. W Kings jest już solidnym obrońcą, statystyki to potwierdzają i spora część fanów Kings nawet uważa go obecnie za najlepszego obrońcę w zespole. 

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

a tu jeszcze james wisemen aka najgorszy podkoszowy obrońca w historii

Ben Simmons 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat dużo meczy oglądam od początku sezonu bo mam LP na free (nie mam pojęcia dlaczego ani na jak długo :D ) więc miałem możliwość zobaczenia każdego teamu po 2-3 razy już 

ja rozumiem, u nas inne matchupy, taktyki itp, ale jednak trochę ten eye-test się przydaje w ocenie pewnych umięjętności i zachowań danego gracza 

np jestem fanem formy Murraya (dobrze @ignazz, że go jednak nie sprzedałeś) i SGA (trzymaj go @bogans2 jak najdłużej)

za to np Jokic czy PG13, nie mówiąc o Simmonsie to duże rozczarowanie póki co 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.