Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

 

„Freddie the Allstar” last 3 games : 
46,7%fg 6,0 3pm 100%ft 29,7pts  3,6 reb 6,3 as 2stl 1blk 1,3 to 

 

w zeszłym roku pod nieobecność Siakama napierdalal dokładnie tak samo. U mnie nie ma Siakama i VanVleet jest pierwszą opcją, a do tego kreuje go cp3, tak tylko przypominam ;) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystalizuje się mi siła zespołu. 
Co niezwykle cieszy świetnie grają podstawowi gracze w szczególności trio Dejounte Mathurin  & OG ale bardziej jestem zadowolony ze moje rezerwy nie tylko dostają minuty ale maja coraz więcej z gry. Pozytywnie pokazuje się w końcu Nassir Little  (15/6 z Pels) Rui Hachimura 23/8 ( z Dallas)  Tre Mann 22/6/2 z Bucks czy rookies Duren ( romansujący co druga noc z DD) i J. Williams ( ten lepszy z OKC) który dostaje 20 minut co noc. Wrócił tez Rozier gdzie rzuca te swoje 21 punktów na mecz ( 4 ostatnie mecze już zdrowy). Nawet z krytykowanego ( nielubianego?) na forum Johna Collinsa mimo niższej produkcji mogę być zadowolony gdy gracz wykańcza na poziomie 51,4% FG i rekordowe w karierze 92,9% FT (wtf?) 26/28 z wolnych. On w Atlancie jest po prostu piąty do piłki. Mogę z tym żyć. 
 

Stewart poprawnie poprawia średnie kariery (12,5/10) i błysnął w GSW 24/13  

Ba nawet głęboka ławka taki Hampton miał ostatnio 2x15 punktów jak tylko dostał ponad 17 minut na parkiecie (DAŁ GSW)

Najsłabsze ogniwo Duncan Robinson dużo nie pokazuje choć w ostatnim meczu rzucił 14 oczek. 

Zwracam uwagę z OG Anunoby gra po cichu świetny sezon:

16,8/6,4/1,8/3,1 przechwytu ( rekord kariery) na wysokich procentach tez rekordy kariery (40% za trzy 80% FT) gdzie przecież jego siła jest obrona. 

Liczyłem na więcej od Ousmane Dienga który niestety utknął w rotacji OKC ( ale te 15 minut dostaje ) i ma zbyt liczna konkurencje. 

Jego jedyny udany mecz moim zdaniem vs Bucks (8/4/5 +11)  a mialbyc taki all around player. 

Podsumowując : gra cała 14 składu plus 15 two way czyli Max Christie tez dostaje nieregularnie minuty w lakers ( 16 minut w nocy i 7/4 )ale tu graczami lakers lepiej się nie chwalić. Super stara jeszcze nie ma ale kazda moja linia na razie robi robotę a OG czy Dejounte grają najlepszy basket kariery. 

Mamy w realu dziwny sezon gdzie rl słabeusze wygrywają z faworytami dosyć często. Myśle ze szeroka ławka mogę tu korzystać przy takim sezonie dosyć skrupulatnie gdy jakiś lider przeciwnika nie zagra. Ciężko będzie to wycenić ale zapewne głosy w beGM będą słabsze niż wyniki które w takim sezonie szarpanym bym wykręcił jakby rozpisywać nieobecności Gianisa LBJ i innych gwiazd. 

Tu bym po prostu skrupulatnie punktował. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam w tej wymianie spurs rozwiązali pewien kłopot o którym nie wspomniałem. W pewnym momencie groziło mi ze będę miał gwarantowanych 17 graczy co nie jest komfortowe jak masz bardzo podobnych graczy których masz dosyć wartościowych a brak szrotu do zrzutu. Dlatego po bardzo długim namyśle uznałem z Reddish to ten gracz ( dosyć drogi) który musi odejść w wymianie 2 za 1 lub 3 za 1. 
Szukalem tez mimo wszystko wzmocnienia na teraz choć odrobine stad ryzyko z OG który był po słabszym sezonie. 
A moja propozycja wymiany gdzie do Franza idzie wymiana z dopłata została zablokowana przez Radę. Moim zdaniem powinna takowa iść ( bez wiedzy wtedy jak zagra OG) ale moja alternatywa było nie robienie wymiany lub zrezygnowanie z dopłaty. 
Gdyby Rada działała w tym przypadku zgodnie z przepisami ( kasowanie nierównych wymian a nie mieszanie się w detale ) byłoby lepiej o pick. 

OG starałem się pozyskać od momentu draftu i @Eld by to z pewnością potwierdził ile było moich zapytań. Dopiero słabszy sezon i nowy GM dał mi światełko w tunelu. 
Oczywiscie uważnie oglądam Franza i jego postępy w Orlando ale tak jak podejrzewałem on więcej teraz siedzi w lewym rogu i atak idzie przez wysokich Magic co może go niedługo frustrować. To świetny gracz ale przyjście #1 draftu musi mieć wpływ na wartość gracza. 

Z drugiej strony Rada słusznie pilnuje aby nowy GM nie oddawali niezastrzezonych  1rd wiec i tak o pick złoto byłoby trudno. 

To akurat jest w interesie nas wszystkich 

Stad nie zrobiłem dymu o interwencje Rady wyjątkowo moim zdaniem nie słusznej. 

Biorąc gracza którego zawsze chciałem poszedłem w grze dalej bez zbędnej dramy. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ignazz napisał:

Nawet z krytykowanego ( nielubianego?) na forum Johna Collinsa mimo niższej produkcji mogę być zadowolony gdy gracz wykańcza na poziomie 51,4% FG i rekordowe w karierze 92,9% FT (wtf?) 26/28 z wolnych. On w Atlancie jest po prostu piąty do piłki. Mogę z tym żyć.

Collins faktycznie w ataku ma mało piłek, bo paint blokuje mu wielka szwajcarska dupa Capeli, a sam JC ma niewiele do zaoferowania poza kończeniem akcji i okazjonalnym mid range J. Za to póki co jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jak dużo energii poświęca na obronę. Dalej jest dość słaby na low post, przez co nie da się nim grać jako small ball 5, ale fajnie wygląda jako help defender. Generalnie wolę obecną wersję Collinsa od tego z zeszłego roku.

Ogólnie Twoi Spurs mi się podobają, wciąż brakuje tu legit pierwszej opcji (może wystarczy po prostu poczekać aż Math się nią stanie?), ale w obronie jest bardzo dobrze. Murray-OG to świetny w defensywie duet wings, potrzeba byłoby jeszcze legit rim protectora, ale może ten Duren z czasem się wyrobi. Tak czy siak, Spurs są u nas trudnym i twardym rywalem dla każdego i mocno się trzeba z nimi napocić. Na ten moment są spokojnie w play-in z potencjałem na coś więcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

W ogóle biedny @LAF, co tam się za c***oteam po kontuzjach stworzył to nie mam pytań.

Jest świetny Tatum, bardzo dobry Booker, ale poza tym? Przeciętniak McDaniels, przeciętniak Jeff Green. Kompletny brak centra. Na PG duet śmiech McLaughlin-Nix. I tyle xD To się nie da nie grać, dobrze że w Socie mają swój pick :P 

Ja się spodziewałem, ze Lamelo opuści z 5 meczow, Middleton z 12, Yurtseven ze 3 i będzie spoko. Mamy 13 mecz, dziś 14 i póki co dalej żaden nie wrócił, a insiderzy Heat podali o konieczności operacji Yurtsevena. No nie zazdroszczę sytuacji zdecydowanie. Ciężka orka w T2 przed Sotą w walce o bilans.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai ile razy jeszcze powtórzysz o zwłokach Sabonisa z początku sezonu, co kompletnie nie jest prawdą? :)

Sabonis miał problemy z faulami, co wynikało z jego ogromnego zaangażowania w defensywę, co było widać po dużo lepszych statystykach obrony obręczy czy chociażby faktu, że notował dwa razy więcej bloków niż normalnie w karierze. Dlatego jego Flow gry było mocno zaburzone, bo trzy razy w ciągu pierwszych sześciu spotkań spadł za faule. Ale przecież w ofensywie praktycznie robił co chciał już od meczu z Heat, gdzie z DPOYa Adebayo zrobił sobie dziwkę. 

KingsMuse on Twitter: "The National Basketball Association needs to be investigated for their crimes against Domantas Sabonis." / Twitter https://mobile.twitter.com/kings_muse/status/1587253415133859840

Nie mogę znaleźć kompilacji fauli Sabonisa przeciwko Heat, gdzie spadł za faule, ale ten szósty to była wisienka na torcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

@Reikai ile razy jeszcze powtórzysz o zwłokach Sabonisa z początku sezonu, co kompletnie nie jest prawdą? :)

Sabonis miał problemy z faulami, co wynikało z jego ogromnego zaangażowania w defensywę, co było widać po dużo lepszych statystykach obrony obręczy czy chociażby faktu, że notował dwa razy więcej bloków niż normalnie w karierze. Dlatego jego Flow gry było mocno zaburzone, bo trzy razy w ciągu pierwszych sześciu spotkań spadł za faule. Ale przecież w ofensywie praktycznie robił co chciał już od meczu z Heat, gdzie z DPOYa Adebayo zrobił sobie dziwkę. 

KingsMuse on Twitter: "The National Basketball Association needs to be investigated for their crimes against Domantas Sabonis." / Twitter https://mobile.twitter.com/kings_muse/status/1587253415133859840

Nie mogę znaleźć kompilacji fauli Sabonisa przeciwko Heat, gdzie spadł za faule, ale ten szósty to była wisienka na torcie :)

Na ten moment to Kings bronią lepiej bez Sabonisa niż z nim według on offów, więc nie kupuje tej super obrony. Dziś bronił przyzwoicie co prawda, ale znowu miał problemy z faulami - jak w większości meczów w tym sezonie. Jeżeli ta lepsza obrona ma polegać na tym, że napierdala ludziom po łapach, to to nie jest poprawiona obrona a bycie overagressive bo nie nadazasz w D*

W pazdzierniku byl wyraznie gorszy niz w listopadzie, to akurat chyba nie ulega watpliwosci? 

Za to niesamowity jest z tym jak konczy w tym sezonie pod obręcza, 80% 0-3 ft to jest jakis kosmos jak na solidna juz dawke. Akurat Kings staram się śledzić, bo wielki Monk tam się stał z jakiegoś powodu playmakerem zamiast czarnej dziury ala THT, no i kibicuje im w walce o PO po tylu latach. No ja widze ogromna roznice z pierwszych ~~4 meczow, a to co gral chociazby wczoraj. Inna energia kompletnie. Na poczatku sezonu wygladal, jakby gral na jakis zakwasach po silowni.

*no srednie te gwizdki dzis dostawal co prawda.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też śledzę mocno Kings. Nie dość że wielki Sabonis, to jeszcze Metu wygląda bardzo dobrze w rotacji. Okpala to już historia ze swoją ofensywą, a Holmes to gdyby nie kontrakt byłby już chyba po za NBA. Totalnie zdziadział. 

Monk to wespół z Huerter walczy o miano trzeciego najlepszego gracza Kings. On już w Hornets był niedoceniany, często na to tutaj zwracałem uwagę. Niestety w on/off wyglądał fatalnie. W Lakers dostał szansę pokazania się w nowym otoczeniu, a teraz dorzuca jeszcze do ofensywnego repertuaru passing. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Też śledzę mocno Kings. Nie dość że wielki Sabonis, to jeszcze Metu wygląda bardzo dobrze w rotacji. Okpala to już historia ze swoją ofensywą, a Holmes to gdyby nie kontrakt byłby już chyba po za NBA. Totalnie zdziadział. 

Monk to wespół z Huerter walczy o miano trzeciego najlepszego gracza Kings. On już w Hornets był niedoceniany, często na to tutaj zwracałem uwagę. Niestety w on/off wyglądał fatalnie. W Lakers dostał szansę pokazania się w nowym otoczeniu, a teraz dorzuca jeszcze do ofensywnego repertuaru passing. 

Barnes tylko męczy bułę, nie wiem co z nim jest ale @RonnieArtestics na pewno jest bardzo zadowolony. Będzie ciężko, bo Warriors i Wolves podskoczą na pewno w górę(Wolves to powinni wysłać DLO za paczkę fajek do Tajwanu do Howarda), ale przy założeniu że Jazz przestaną sobie robić jaja i zaczną tankować, to Kings raczej mają obowiązek przy takiej konkurencji jak tankerzy i Lakers walczyć o playin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Reikai napisał:

Jak tu w ogóle oceniacie graczy, którzy jak np. właśnie Moore nie grają w NBA? Jest jakiś benefit of doubt? Czy raczej nie wrzucamy takich gości do rotacji?

jeśli grał już sporo to można wrzucić takiego typa od biedy ale to minimalny impact raczej da, mniejszy niż jakiekolwiek minuty w realu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.