Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, january napisał:

Sam Hauser na 3y minimum ❤️ 

Chwalenie się umowami śmieciowymi powinno odbierać 5W przez brak chemii w zespole, a agentom klepiącym te chamskie wieloletnie kontrakty na zlecenie bez zusu biada.

 

Kiedy ktoś w NBA poniżej 25 roku życia podpisał minimum na 3 lata, czy te Fluberowe chamskie 3+1 za worek ryżu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Kiedy ktoś w NBA poniżej 25 roku życia podpisał minimum na 3 lata

Nie chce mi się sprawdzać wszystkich drużyn, ale w takich Pels są to Alvarado, Jones i Marshall. Resztę ekip sam se sprawdź 😛

Ten Hauser wygląda spoko nawet, za minimum dobry podpis.

Ja bym przy okazji chciał serdecznie podziękować wszystkim, którzy nie pozwolili mi popełnić błędu z podpisem Damiana Jonesa, w związku z czym trafił do mnie Olynyk. Bardzo mi pomogliście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

Nie chce mi się sprawdzać wszystkich drużyn, ale w takich Pels są to Alvarado, Jones i Marshall. Resztę ekip sam se sprawdź 😛

Ten Hauser wygląda spoko nawet, za minimum dobry podpis.

Ja bym przy okazji chciał serdecznie podziękować wszystkim, którzy nie pozwolili mi popełnić błędu z podpisem Damiana Jonesa, w związku z czym trafił do mnie Olynyk. Bardzo mi pomogliście :)

Yup. pacers żałują mocno ze odpuscili Olynyka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, january napisał:

Zapłać 2nd rounderem to Ci na jeden trening Claxtona pożyczę i może Luka się poduczy jak grać przeciw takim kozakom defensywnym, a nie robić przeciw nim 1/8 z gry.

Bo przeciw obronie KD to sobie Luka miał leciutko;)

Niewatpliwie najwiekszym zadaniem dla Luki w tym sezonie bedzie adjustment na Claxtona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.