Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Szulim napisał:

well, to bardziej plus dla niego że wyciągnął ich znikąd - każdy mógł złożyć oferty z wolnego rynku dla nich, więc można powiedzieć, że to bardziej nasza wina, że się nie poznaliśmy, a fluber zaliczył steale za skauting 

Tak, Flubera się nie czepiam po prostu przycwaniakowal a to część tej gry.

Ale nam biada za klepanie takich deali, z drugiej strony zawsze jest taka sytuacja, że albo przyjmą niewolniczy kontrakt na 4 lata, albo zostaną bez pracy.

No ja w RL nie widziałem takich umów kompletnie, żeby młodzi grajkowie klepali cos takiego.

 

Btw. Wczoraj Tyus zamknął mecz z Knicks, dziś Matthews clutch trójka na 20s do końca.

Clutch clutch clutch.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

Czaiłem się na niego, on albo Monk. Wybralem Monka, bo Lakers mają stu obwodowych, ale wiedziałem że będzie zajebisty przy Bronie.

Po 2 meczach 15,5 punktu na 39% z gry, 16% z dystansu i on/off -9,2. Z jednej strony na razie najlepiej punktujący gracz Knicks, z drugiej nie róbmy sobie jaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Po 2 meczach 15,5 punktu na 39% z gry, 16% z dystansu i on/off -9,2. Z jednej strony na razie najlepiej punktujący gracz Knicks, z drugiej nie róbmy sobie jaj.

W Lakers wszyscy na razie ceglą,  plusów i minusów tez bym nie wyciągał bo to były dwa trudne mecze na start.

Chlop ścina, jest atletyczny, biega. Bardzo dobrze przy Lebronie będzie wyglądał, na ile to kwestia tragicznego rosteru Lakers to inna sprawa.

 

Ale Simmons to wiadomo ze pies.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Obejrzałem dopiero 16 spotkań nowego sezonu, chcę jeszcze nadrobić 4 + jutro z 5 obejrzeć, ale jedno Ci CM powiem - nie próbowałbym propsować Poole'a i Bena na ten moment :) 

Poole zacznie w końcu trafiać, ale ben to porażka i może jak się kiedyś ogarnie to zostanie draymondem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Obejrzałem dopiero 16 spotkań nowego sezonu, chcę jeszcze nadrobić 4 + jutro z 5 obejrzeć, ale jedno Ci CM powiem - nie próbowałbym propsować Poole'a i Bena na ten moment :) 

co ty nie powiesz :) choc o poolea jestem spokojny, a wrecz miedzy wierszami zadowolony, bo super kreuje i tych asyst powinno byc wiecej, gdyby nie nietrafiana open-looki reszty. tam raczej martwie sie o to zestawienie z wisemenem i kuminga, ktorzy sa po prsotu c***owymi zawodnikami na ten moment. 

ben natomiast poki co mocno zachowawczy. tak na pewno daleko nie zajedziemy, ale tez nie spoodziewalem sie cudow od poczatku p otakiej przerwie 

hartenstein zas mocno mi sie podobal i chyba masz racje, ze to spoko fit. ogolnie duo hartesntein i claxton spoko sie uzupelnia, choc raczej zaden z nich nie powinien konczyc spotkan.

rokasi braun i laravia poki co wygladaja git wybory i zapowiada sie kariera. biali, a skaczą 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co podrzucilem @Szulim smierdzace jajo z tym Dortem i chyba broni sie na ten moment ten deal, mimo kilku glosow krytycznych.

W dwóch meczach 24 FG%, 15FG%, -5.2 net rtg. Nie dosc ze cegli niesamowicie to jest totalnie minusowy w D, ja w ogole nie rozumiem skad on ma opinie dobrego obroncy, kiedy co rok jest minusowy, chyba caly czas ludzie zyja ta banka i tym, ze niezle kryl Hardena. On ma minuty i ten wysoki kontrakt chyba tylko za przyjazn z SGA, bo ponoc sa blisko.

Za to poki co Bojan wyglada zajebiscie, Cole tez poprawil decyzje i ma lepsza skutecznosc, przybral na masie i troche lepiej broni.

October hot takes, ale poki co jestem zadowolony ze swoich ludzi w 100%, oprocz Harrella ktory chyba gra poki co na opiatach. Reszta spisuje sie swietnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Szulim napisał:

@Reikai widziałeś choć jeden mecz OKC? Czy tylko hot take albo skróty? 
ja oglądałem oba w całości i Dort wykonuje super prace w defensywie - dużo małych rzeczy, body to body, handcheck - wszystko co ma wkurzać shootera

na pewno mówimy o tym samym Dorcie? ;) 


To jest o Dorcie. Casus Beverleya imo, a kiedys Averego Bradelya. Overagressive, macha lapami i robi wiatr, a bokiem mu chlop spierdala cutem na baselinie, ale przez to ze broni agresywnie ludziom wydaje sie, ze broni dobrze. Ale zobaczymy jak dalej pojdzie to w sezonie, moze to sie zmieni ale poki co imo nic sie nie zmienilo, he tricked yall ze broni. Nie bez powodu jest w zaawansowanych statach negatywny w D odkad jest w lidze.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Dziś jeszcze lepiej :)

Dzięki za odpuszczenie typka! :P 

A idz w c***, preseason zaczal od jakiegoś-26 w 15 minut, a tu nagle zmartwychwstał.

Przydałby się teraz :P Looney jest Bogiem, ale Harrell nie nadaje się póki co do tarcia chrzanu. Mark Williams tez pewnie nie pogra dopoki Śliwka lazi po ziemi w Charlotte, a Richards nauczył się grac w kosza.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.