Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Pablo81 napisał:

Hunter, Brooks, Lowry, Valanciunas, Herro. Co prawda najwyżej 62 Herro ale się liczy 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo niezlych wystepow indywidualnych tej pierwszej nocy, ale chyba najbardziej podobal mi sie Harden. Szkoda tego dojechania Smarta crossem, bo mialby highlight sezonu wysylajac go na dupsko na 7 metrow.
 


PS. Looney krolu zloty, co ty tam za robote w tych Golden robisz malymi rzeczami, to niech ci bozia w dzieciach wynagrodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Reikai napisał:

Duzo niezlych wystepow indywidualnych tej pierwszej nocy, ale chyba najbardziej podobal mi sie Harden. Szkoda tego dojechania Smarta crossem, bo mialby highlight sezonu wysylajac go na dupsko na 7 metrow.
 


PS. Looney krolu zloty, co ty tam za robote w tych Golden robisz malymi rzeczami, to niech ci bozia w dzieciach wynagrodzi.

Ja tam będę brał 33 % hardena z reala. Dostał kontrakt życia, a sportowo wysilanie się dla Pelicans nie ma sensu. Także przyjemna emerytura. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LAF jak się chce wrzucać cool-fajowskie fake tweety po angielsku, to wypadałoby trochę gramatyki się nauczyć najpierw ;] 

( bo chyba w każdym z cytatów masz błędy a John Stockton akurat nie jest nieukiem😛 )

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał:

Dla mnie gramatyka nie jest mocno istotna bo w języku angielskim ma ona prostsza konstytucję niż w naszym bardziej liczy się słownictwo niż to, której formy gramatyki użyjemy. 

Przypomina mi się dialog;

”chyba nie rozumiesz znaczenia slow których używasz”

”a co masz do mnie jakieś alibi?”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ale to kogokolwiek jeszcze dziwi? Gościu z powracających do gry ma chyba największy problem czyli odblokowanie się psychiczne, tak w ogóle to można mieć wątpliwości czy jeszcze kiedykolwiek wróci do dyspozycji z 76ers. Oby bo podczas RS oglądało się go przyjemnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehz, oczywiście jak wyjebałem tego wafla Richardsa, to od 2 ostatnich meczow w preseasonie nauczył się grac w kosza po 3 latach, a dziś zrobił 19/10 :]

Za to Bojan konkret wejście w sezon pięknie ich pociągnął. Tyus tez zamknął mecz z Knicks.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz no wreszcie coś wybrales porządnie w drafcie chyba. Tzn wagnera tez dobrze wytypowałeś ;]
 

Mathurin wygląda narazie (mocny preseason) na instant 20ppg scorera, być może nawet future allstara? 
Duren tez mocno zatrybił w 1-szym meczu. 
 

Ogolnie masz niewątpliwie skład żeby o coś tam pograć w tym sezonie, wiec jak w lutym znowu będziesz nurkował to pies Ci mordę lizał ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@ignazz no wreszcie coś wybrales porządnie w drafcie chyba. Tzn wagnera tez dobrze wytypowałeś ;]
 

Mathurin wygląda narazie (mocny preseason) na instant 20ppg scorera, być może nawet future allstara? 
Duren tez mocno zatrybił w 1-szym meczu. 
 

Ogolnie masz niewątpliwie skład żeby o coś tam pograć w tym sezonie, wiec jak w lutym znowu będziesz nurkował to pies Ci mordę lizał ;)

Dołączam się do propsow za draft na ten moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

@ignazz no wreszcie coś wybrales porządnie w drafcie chyba. Tzn wagnera tez dobrze wytypowałeś ;]
 

Mathurin wygląda narazie (mocny preseason) na instant 20ppg scorera, być może nawet future allstara? 
Duren tez mocno zatrybił w 1-szym meczu. 
 

Ogolnie masz niewątpliwie skład żeby o coś tam pograć w tym sezonie, wiec jak w lutym znowu będziesz nurkował to pies Ci mordę lizał ;)

Bouknighta c***owo wybrał xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał:

Bez LaMelo to nie to samo, ale chciałem zwrócić uwagę na jednego gracza. Jalen McDaniels mimo, że nie zdobył wielu punktów to świetnie się ustawia na boisku oraz wnosi pozytywną energię do zespołu. Oczywiście zdarza mu się zgubić kogoś na zasłonie czy się spóźnić w obronie, ale ta sekwencja gdzie najpierw odpala trójkę a później robi monster block była zacna.

Jest forma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, fluber napisał:

Wszyscy ominęli go rok temu w drafcie. Kolejny undrafted zawodnik po Koncharze i Alvarado, którego Hornets wyjęli znikąd.

Jedyny z big3 hornets, który nie dał się wydymac na extension ;) 

 

te 3 mln rocznie przez 4 lata wyglada serio komicznie ;) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jedyny z big3 hornets, który nie dał się wydymac na extension ;) 

 

te 3 mln rocznie przez 4 lata wyglada serio komicznie ;) 

Straszne są te kontrakty dla zawodników, biada nam że to przeszło bo to współczesne niewolnictwo w NBA.

Plus dla Flubera, ale dla zawodników to jest tragedia.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.