Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ogolnie dla mnie najwiekszym bolem bylo przedluzenie KCP, no ale musialem niestety bo inaczej nie mialbym kim handlowac w przyszlosci. Za to o wiele trudniejsze od oddania Wighinsa bylo znalezienie chetnego na Bazemora bo jakim cudem on znalazl sie w Minnesocie bez armii pickow to nie mam zielonego pojecia.

 

 

 

ja też nie wiem, ale chyba po prostu poprzedni GM bardzo cenił HB, ale jak wuja baze'a zrzuciłem to wszyscy w Arizonie odetchnęli

 

do tego dochodzi czynnik tych gigantycznych deali kręconych przez Ainge'a Karpika, w których niektórzy mogą się pogubić XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power ranking w sensie działań GMów na rynku. Uznałem, że sortowanie po sile drużyn mija się z celem, bo każdy przyjął zespół z innym dobrodziejstwem inwentarza. A chciałem ocenić pracę GMów.

 

kurde 5 miejsce! dziękuję bardzo za docenienie :)

 

też liczę że chłopaki się rozwiną i za 2 lata dołączę do walki o coś konkretnego i np. będę się przejmował bardziej FA a nie draftami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat:

 

17. SAN ANTONIO SPURS – Głośno się o tym nie mówii ale odnosi się wrażenie, że projekt Spurs powoli wygasa. Tak naprawdę Ostrogi nie mają nic, by za dwa lata Leonard chciał tu zostać. Nic nie zapowiada, by w 2019 roku klub miał jakiegoś wabika. Można się czarować, że Spurs to więcej niż klub (ta….), ale klub nie ma żadnego talentu, by móc wyhodować sobie nową gwiazdę drugiego szeregu lub pozyskać ją w wymianie. Ciekawe tylko czy Ignazz, kochający ten klub nade wszystko będzie potrafił się pogodzić z tą smutną prawdą. Skoro to mogą być ostatnie podrygi na Titanicu, może przyjrzyjmy się czy Spurs zrobili wystarczająco dużo, by włączyć się do walki na teraz? Pozyskanie Dragica, Howarda i MKG oceniam na plus. Pierwsza piatka jest mocna, mamy tu bardzo mocną defensywę, a jeszcze ten niesamowity MKG na wsparciu. Dragic jest obecnie znacznie lepszy niż Tony Parker.  Do tego Kyle Anderson, Simmons i ściągnięto Cartera. Pytanie co się dzieje pod koszem. Aldridge i Howard to nie są okazy zdrowia, nie mówiąc o ich problemach z fauli. Na dość spore minuty, a zapewne i występy w pierwszej piątce czekają Bertans i rookie Wilson. Tak słabo w tym elemencie nie wygląda chyba nikt.

 

 

chciałbym w realu taki skład spurs... a tu krytyka?

 

Rozumiem, że para wysokich Tobie nie odpowiada ale chyba przesadą jest nazwać taki 4 osobowy zestaw najgorszym w lidze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

9. DENVER NUGGETS – Przy Nuggets widzę sporo plusów. Wyciągnęli dwóch graczy z okolich TOP50 ligi, jakim jest Bledsoe ( zdrowy może się zmieścić nawet w TOP30 ) i Iguadola. Udało się niskim kosztem zbudować mocny zespół z bardzo wartościową ławką, co w sumie od lat jest domeną Bryłek. Pytanie jest czy mogli zrobić więcej, wciąż trzymając się swojej polityki nastawionej na niski nakład finansowy. Raczej błędem można nazwać wzięcie Kyle Quinna za pierwszo-rundowy pick.  Gdzieś mi tutaj brakuje jeszcze jednego nazwiska pod koszem, na którym można by było bardziej polegać. Gdyby tak odpuścić kontrakt Mike Millera i zamiast Sessionsa dobrać kogoś lepszego?

 

Z tym Zbójem to może być naprawdę spora wtopa, wierzyłem, że chociaż podtrzyma te kilkanaście minut z zeszłego sezonu, a tu się chyba okazuje, że jest pierwszy do wylotu z Jabłuszka, no nic takie ryzyko. Na szczęście jest Taj, który prawdopodobnie będzie pierwszym wyborem Tibsa, więc to jest naprawdę dobra wiadomość, zwłaszcza, że spokojnie może grać też na centrze. Nie bardzo rozumiem zarzuty o "niskim nakładzie finansowym" wydaje mnie się, że dawałem jedne z najwyższych kontraktów w lidze, ten dla Iggy'go to już w ogóle. Żałuję trochę, że przywiązałem się do Millera i Beasleya, ale nie powinno mieć to większego znaczenia, wszystko rozbije się o zdrowie EB i rozwój młodzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LBS, niski nakład finansowy połączony z potencjalnym dobrym wynikiem jest tutaj wymieniony na plus. Pisałem Ci już to kiedyś na PW, że obrałem na twoim miejscu podobną strategię ;)

 

@Ignazz, Spurs w RL NBA to najwięksi przegrani tego roku, a decyzje tam podejmowane były komiczne. Ma się wrażenie, że po decyzji CP3 komuś tam odcięło prąd. U Ciebie jest lepiej, ale trochę błędów moim zdaniem popełniłeś. Chociaż, może January ma słuszność, że pora już z MKG zrobić etatowego power forwarda. Nie bardzo wiem jednak na czym oparł osąd, że na tej pozycji jest dwa razy lepszy. Próbka gry na tej pozycji jest za mała, by powiedzieć, że to pozwoli mu stać się bardziej wartościowym dla zespołu.

 

@Qcin. Ta ławka to może być duże wsparcie, ale też niektóre nazwiska takie, że mogą okazać się bardzo minusowi i jeszcze Ci szatnie rozwalać od środka ;) O Jerebko chyba się kłóciłem z Karpikiem podczas pierwszego sezonu, to nie jest mój żołnierz :) Za to lubiłem zawsze Ekpe Udoha i ciekaw jestem jego powrotu na parkiety NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston Celtics ponoć sfinalizowali umowę z nowym, młodym, energicznym GM, który ma za zadanie przywrócić organizacji utracony blask. W jego osobie zarząd upatruje tego, który wykona ostateczny krok w wędrówce Dannego A. ku finałom, a być może i do jubilera.


Władze wierzą w nowego managera i liczą na owocną współpracę, ale jego nikłe doświadczenie z pewnością zaowocuje dokładnemu przyglądania się wszystkim jego poczynaniom przez zawodników i właścicieli.


 


170509_SNUT_IsaiahThomas.jpg.CROP.promo-


 


Boston Celtics - Eryko


Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede bronil swojej druzyny jak przyjdzie na to czas. Rozumiem, ze przed pierwszym glosowaniem napierdzielamy jakies opisy? 

 

Każdy będzie miał do przedstawienia swój depth chart i opis, jak to było w poprzednim roku.

 

Mój subiektywny ranking, na podstawie dotychczasowych dokonań graczy na ten moment wyglądałby mniej więcej tak:

 

Zachód: 

2. Spurs

3. Jazz

4. Sota

5. Clippers

6. Blazers

7. Nuggets

8. Rocks/Thunder

 

Wschód:

1. Cavs

2. Wizards

3. Raptors

4. Pacers/Boston/Bucks

5. Pacers/Boston/Bucks

6. Pacers/Boston/Bucks

7. Bulls/Philly

8. Bulls/Philly

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.