Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie do końca łapę. Leuer na 30/3 wygląda śmiesznie, ale poza tym jedyną wątpliwością jest płacenie 30 mln 36 letniemu Millsapowi. Tylko, że tutaj nie było wyjścia no i pewnie cap jeszcze podskoczy do góry. Elastyczność w Indianie jest dość dobra chyba. 

 

Z zastrzeżeniem tego, że bez George'a to i tak nic warte pieniądze nie będą raczej. Pozostanie przepłacanie graczy z tych ciut dalszych rzędów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers, Indiana i kto inny będzie miał kasę i możliwości?

 

Celtics się wjebią na grubo na pewno, jeśli tylko w kogoś wstąpi duch Reda Auerbacha.

 

Camby, długość jest ponoć przereklamowana. Jakość się liczy  czy coś tam.

O niektórych to nawet nie ma o pisać, inni przebudowali się od piwnicy po strych. Czekam z niecierpliwością i pochwalam inicjatywę.

 

Mam tylko nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy sie obrażać o punkt widzenia jednej osoby. 

 

 

* no i Bucks. Wyobrażacie sobie George'a z Gainnisem razem? Oglądałbym  :rugby:

 

+ w grze być może będą też: Atlanta, Denver, Dallas, no i oczywiście naczelny dziadujący ligi z Arizony :D 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet odejmując 12 mln Snella to się nie kalkuluje. Musisz doliczyć około 25 żeby Embiid podpisał extension, co zostawia Ci raptem kilkanaście wolnych milionów.

Skąd wyszło to 25 i skąd założenie, że przedstawię mu extension? Nie takie salary się czysciło :)

Pytanie nie czy będę miał salary, ale czy miałbym jakieś szanse by na mnie spojrzał łaskawym okiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny post, fajny refresh sezonu i składów. Z 99% się zgadzam, gdzieś tam bym polemizował, ale są to takie detale, że raczej mi sie nawet nie chce zaczynać.

 

Muszę jednak zaznaczyć, że Portland zostało przejęte przez koladera w bardzo złej sytuacji i stawał on na głowie by cokolwiek wykombinować. Co prawda nie udało mu się zrzucić salary, ale lepiej mieć Horforda w składzie niż Turnera, Harklessa i jeszcze tam kogoś, zapomniałem personaliów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to chyba nie jest power ranking, co?

 

Power ranking w sensie działań GMów na rynku. Uznałem, że sortowanie po sile drużyn mija się z celem, bo każdy przyjął zespół z innym dobrodziejstwem inwentarza. A chciałem ocenić pracę GMów.

 

A co do Portland to wiem, że nie przyjęli zespołu w dobrej sytuacji, ale jednak skoro klub jest w trudnej sytuacji i zrzuca McColluma, by cokolwiek zaoszczędzić to głupotą jest uzupełnianie rosteru Amirem Johnsonem. Ściągnięcie Al Horfrorda pochwaliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13. PHILLADELPHIA 76SERS – Nie do końca potrafię zrozumieć działania GM Szóstek. Kiedy podpisali Klay Thompsona, właściwie niemal za nic, wydawało się, że wykorzystają ten doskonały rok kontraktowy na nawiązanie walki na Wschodzie. Tymczasem GM Sixers spasował, odpuścił wszystkich wolnych agentów i ostał mu się na pociechę Tony Snell za 12mln na sezon. Z zaoszczędzonych pieniędzy może cieszyć się tylko właściciel, który jest 7 dużych baniek do przodu, bo raczej nie będzie widział powodów, by nagradzać sowitą premią swojego GMa. Sixers mieli koło 30-40mln wolnej gotówki, a wykorzystali to na zbieranie kolejnych picków i 12mln rezerwowego. Jedyne ewentualne rozwiązanie jakie widzę to próba ataku zimą, gdzie kilka klubów może zmienić plany na sezon i wtedy Tecu zaatakują wolną gotówką. Chociaż co bardziej złośliwi już się śmieją, że GM Sixers już wylicza salary cup na Ntilinkę i Jose Jacksona. Na ten moment wydaje się, źe Klay Thompson nie będzie widział powodów, by zostać w tej organizacji. Przeciętna polityka, zmarnowany rok. Niezłe wymiany, ale jak ktoś z szlemem na ręku, gra 4 piki to nie zbiera pochwał za partię.

 

 

Świetny cały tekst, odniosę się do mojej drużyny.

Też bym siebie skromnie gdzieś po środku ustawił. FA chciałem zagrać spokojnie jako, że nie miałem szans by zachęcić do mnie gwiazd pokroju Paula, Haywarda czy Milsappa. Wydanie ze 20 baniek na graczy średnio lepszych, nie miało dla mnie większego sensu,bo Tague czy Gay nie polepszyliby mojej drużyny. Wydanie na nich 40 baniek spowodowałoby, że po przedłużeniach ewentualnych Embiida, Covingtona czy LaVina, mój payroll byłby na poziomie 150 a poziom niewiele wyższy. Jedyne co mi zostało to przyczaić się na elastyczne niskie kontrakty, dlatego Evans, Mcgee, Johnson dostali ode mnie takie a nie inne kontrakty. Czy gdybym dał im nie To a PO i wygrał głosowanie to miałbym dużo lepszą drużynę? A payroll miałbym już zapchany. Nie potrzebuję uzupełnień a wzmocnień a takich na rynku było mało i uznałem, że dawać im maxy, mija się z celem.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power ranking w sensie działań GMów na rynku. Uznałem, że sortowanie po sile drużyn mija się z celem, bo każdy przyjął zespół z innym dobrodziejstwem inwentarza. A chciałem ocenić pracę GMów.

 

A co do Portland to wiem, że nie przyjęli zespołu w dobrej sytuacji, ale jednak skoro klub jest w trudnej sytuacji i zrzuca McColluma, by cokolwiek zaoszczędzić to głupotą jest uzupełnianie rosteru Amirem Johnsonem. Ściągnięcie Al Horfrorda pochwaliłem.

 

Jedyne czego żałuje w przypadku podpisania Amira to tego, że zaoferowałem 3 letni kontrakt a nie 2 letni. Ostatni rok może mnie zaboleć. Niestety ogarnąłem się po fakcie.

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z kolei trochę zacząłem bać kontraktu Jamychala - chyba te 4 latka to za dużo jak dla niego, może być decline i trzeba będzie dumpować za 3 lata kto wie.... Plus taki, ze w realu się nie obłowił więc będzie miał chyba motywację do gry.

 

Dedmon to z kolei inwestycja krótkoterminowa - liczę na mocny start sezonu w Atlancie i ciekawe oferty w okolicy trade deadline od druyzyn szukajcych elitarnego rim-protectora na malutkim kontrakcie :)

 

Do tego Mudiay wczoraj błysnął, gra jakby z głową na karku i rzut wyglada lepiej, jest też chyba silniejszy - może z tej chmury bedzie jednak deszcz?

 

A na koniec Jabari, czyli wielka niewiadoma - ale jeśli wróci chociaż 80% sprawności to bedzie w tej drużynie kilku niezłych scorerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.