Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko 4 wysokich i potem nic, potrzebuje piątego w razie jakiejś kontuzji, a Jahillem może i pohandluje jeżeli coś zyska na wartości jeszcze kiedyś, w co nadal wierze... nie potrzebuje faktycznie aż tak dobrego grajka jak Alan, ale jakiekolwiek mięcho już tak, a skoro mam miejsce, siano to czemu bym mial nie próbować?? Lee tez będzie spoko.. Wiec olalem argumentacje, widzę ze raczej i tak przegram alana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to ja dałem głos za Indianą z prostego powodu - Okafor to pizda, która wyleci z rotacji więc minutki dla Williamsa się znajdą.

 

p.s. dbać mi tam o niego bo jest spoko gość, w moim długoterminowych planach się niestety nie mieścił, świetny zbierający, ale przy składzie z Bookerem, Jabarim i Monkiem to na C musi grać jakiś dojebany obrońca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak btw. uwazam, ze stworzylem calkiem fajnie dopasowany sklad. W S5 dwoch (Clark i Langston) powyzej przecietnej defensorow, ktorzy w pewnym stopniu ukryja brak rim protectora, jest slasher(Moe), jest miejsce do drivow Clarka w skutek obecnosci Bojana. Z Moe na PF bedzie problem ze zbiorkami, ale to w sumie najwieksza zaleta Tarika. 

 

Druga piatka to kompletne przeciwienstwo i wolne mielenie setow w HCO, ewentualnie z miejscem na heat check Dorseya i Ellingtona

 

Mysle, ze ten sklad spokojnie wystarczy na final four Euroligi 

 

p.s.

 

daj Boże zeby Doncic nie trafil do Knicksow

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak btw. uwazam, ze stworzylem calkiem fajnie dopasowany sklad. W S5 dwoch (Clark i Langston) powyzej przecietnej defensorow, ktorzy w pewnym stopniu ukryja brak rim protectora, jest slasher(Moe), jest miejsce do drivow Clarka w skutek obecnosci Bojana. Z Moe na PF bedzie problem ze zbiorkami, ale to w sumie najwieksza zaleta Tarika.

 

Druga piatka to kompletne przeciwienstwo i wolne mielenie setow w HCO, ewentualnie z miejscem na heat check Dorseya i Ellingtona

 

Mysle, ze ten sklad spokojnie wystarczy na final four Euroligi

No na Stelmet i Rose Radom zdecydowanie starczy. Na drużyny NBA raczej nie, ale chyba o to chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak btw. uwazam, ze stworzylem calkiem fajnie dopasowany sklad. W S5 dwoch (Clark i Langston) powyzej przecietnej defensorow, ktorzy w pewnym stopniu ukryja brak rim protectora, jest slasher(Moe), jest miejsce do drivow Clarka w skutek obecnosci Bojana. Z Moe na PF bedzie problem ze zbiorkami, ale to w sumie najwieksza zaleta Tarika.

Co masz dopasowane?!?!

 

Nie denerwuj mnie :-D zabierasz mi pewna #1 draftu...to jak wygladaja Heat wola o pomste do nieba. Myslalem ze moje Sacto nikt nie przebije ale sie dalo.

 

Ten sklad wyglada jak straszna kupa. Sorry no ale nie widze w nim nic fajnego. Suns zacieraja raczki na pick 2019 z top5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz dopasowane?!?!

 

Nie denerwuj mnie :-D zabierasz mi pewna #1 draftu...to jak wygladaja Heat wola o pomste do nieba. Myslalem ze moje Sacto nikt nie przebije ale sie dalo.

 

Ten sklad wyglada jak straszna kupa. Sorry no ale nie widze w nim nic fajnego. Suns zacieraja raczki na pick 2019 z top5

 

chyba slabo jestes wyczulony na sarkazm... czy w 2018/2019 ten sklad bedzie wygladal podobnie? Watpie, skoro juz nie bede musial walczyc o pick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba slabo jestes wyczulony na sarkazm... czy w 2018/2019 ten sklad bedzie wygladal podobnie? Watpie, skoro juz nie bede musial walczyc o pick

Wierzysz ze tak latwo pozbedziesz sie takich kontraktow bo ja przyznam szczerze watpie. W miare ok sezon Oarsonsa u mnie i zdrowy sezon moga dac szanse na handel nim ale noah to od Ciebie nikt nie wezmie :-) nie jestem wyczulony, po prostu uwazam, ze liczba teansferow zmaleje a co za tym idzie szybko nie wyjdziesz z tego sosu jaki masz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej grze nie ma umow, ktorych nie da sie ruszyc.  Zeby latem zlowic kogo na maxa potrzeba w tym momencie juz jednego franchise playera i to najlepiej na rookie kontrakcie, takiego bede mial w przyszlym roku, kolejny rok musi minac zeby wykazac ze mlody sie nadaje wlasnie na tego franchise playera; wiec w zasadzie dopiero latem 2019 albo 2020 moge po kogos takiego uderzac a wtedy taki Noah/turner to juz dobry zapychacz do tradow.  Za Harklessa, Gallowaya czy Bojana mozna uzyskac jeszcze jakies assety do tradow. 

 

Majac Hassana czy Gorana na swoich kontraktach wiecej bym nie ugral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz ze tak latwo pozbedziesz sie takich kontraktow bo ja przyznam szczerze watpie. W miare ok sezon Oarsonsa u mnie i zdrowy sezon moga dac szanse na handel nim ale noah to od Ciebie nikt nie wezmie :-) nie jestem wyczulony, po prostu uwazam, ze liczba teansferow zmaleje a co za tym idzie szybko nie wyjdziesz z tego sosu jaki masz ;-)

To fakt, że przewiduję zmniejszenie ilości transferów w lidze, chyba, że będą nowi managerowie, bo Ci starzy mogą być już zadowoleni ze swoich składów i robić tylko kosmetyczne zmiany.

 

Ja niedługo zrobię podsumowanie swojego składu, tylko, że boję się, że to i tak umknie w nawale postów. Może jakiś temat prezentacji?

Przy okazji - jak w końcu z two wayami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, że przewiduję zmniejszenie ilości transferów w lidze, chyba, że będą nowi managerowie, bo Ci starzy mogą być już zadowoleni ze swoich składów i robić tylko kosmetyczne zmiany.

 

Ja niedługo zrobię podsumowanie swojego składu, tylko, że boję się, że to i tak umknie w nawale postów. Może jakiś temat prezentacji?

Przy okazji - jak w końcu z two wayami?

 

Teraz to i tak nie ma znaczenia.

Znaczy popieram zapał i chętnie przeczytam, ale przy tworzeniu power rankingów każdy będzie opisywał swoją ekipę i depthart. Więc myślę, że po 1 to nie zginie, a po drugie i tak będzie miejsce na opis zalet swoich ekip ;) Tutaj podejrzewam, że też wisasa WIEM 

 

I tak fajnie by było gdyby każdy wrzucił print screen swojego rosteru do tematu... rostery. To znaczy edytował post z początku zabawy i dodał tam ss z tabelki. Bo są osoby, które śledzą grę z boku i na pewno chętnie się przyjrzą co i jak. Myślę, że to będzie fajne miejsce na taki opis swoich działań w FA ;)

 

 

Twowaye, wężykiem, równolegle do extension. Czyli prawdopodobnie od następnego poniedziałku będa na to 2 tygodnie. Będzie jak draft od 30 do 1 i od 1 do 30. Po 5 rundzie, bo imho na ten twoway powinny się łapać już totalne odrzuty, których w lidze nikt normalnie nie chciał.

 

Extension, w sensie wprowadzenia opisu etc, będzie jutro. Chciałem dziś dać, ale cały dzień przejeździłem po lekarzach różnych. Niestety. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej grze nie ma umow, ktorych nie da sie ruszyc.  Zeby latem zlowic kogo na maxa potrzeba w tym momencie juz jednego franchise playera i to najlepiej na rookie kontrakcie, takiego bede mial w przyszlym roku, kolejny rok musi minac zeby wykazac ze mlody sie nadaje wlasnie na tego franchise playera; wiec w zasadzie dopiero latem 2019 albo 2020 moge po kogos takiego uderzac a wtedy taki Noah/turner to juz dobry zapychacz do tradow.  Za Harklessa, Gallowaya czy Bojana mozna uzyskac jeszcze jakies assety do tradow. 

 

Majac Hassana czy Gorana na swoich kontraktach wiecej bym nie ugral

 

Tylko weź pod uwagę, że lato 2020 to koniec chorych umów z 2016. Sporo ekip będzie mieć kasę. Choćby moje Sacto może mieć na debiutanckich umowach Smitha, Bagleya i tego Kanadyjczyka, Bogdan będzie RFA i kasa na FA. Wyczuwam wtedy chore FA. To będą leciały maxy za maxami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.