Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Namnożyło się tutaj różnych tematów i w końcu trzeba będzie to wszystko posprzątać jak ktoś dostanie w końcu moda od administracji, ale...

 

brakowało mi wydzielonego miejsca na rozmaite newsy, fake tweety i buńczuczne zapowiedzi na nadchodzący sezon ;) Dla mnie jednym z fajniejszych elementów tej gry jest wczuwanie się w rolę GM i przywoływanie rozmaitych smaczków, budowanie jakiejś swojej opowieści trochę jak w grze role-playing. Wiem, że jest też kilka innych osób, którym takie rzeczy się podobają co było widać w temacie ogólnym z randomowymi kwestiami. Moim zdaniem szkoda, żeby to wszystko w tamtym temacie "zniknęło w tłumie", dlatego otwieram nowy dział, w którym można pofantazjować, popisać się wyobraźnią, c***owymi skillami w fotoszopie i wrzucać co tylko dusza zapragnie.

 

Wrzucamy tu rozmaite newsy, plotki, insajderskie informacje, wizje na nadchodzący sezon, słowem wszystko co może wzbogacić grę.

 

 

Ja zacznę od tego, że w stolicy kraju kaktusów został wreszcie zaprezentowany nowy nabytek ostatniego draftu, gwiazda uczelni Kentucky - Malik Monk! Na konferencji prasowej mówił, że nie może się doczekać dołączenia do młodego core'u i stworzenia elektryzującego backcourtu z Devinem Bookerem [splash brothers 2.0]. Niestety drobna kontuzja nie pozwoliła naszemu pierwszoroczniakowi na udział w tegorocznej Las Vegas Summer League, ale Monk zadeklarował, że to nic poważnego i będzie gotowy do gry na 100% już we wrześniu gdy rozpocznie się training camp. Malik Monk będzie występował w koszulce z numerem "11". Cała Arizona z nadzieją czeka na pierwsze występy naszego rookie, wierząc, że w parze ze zapierającą dech grą w ataku, Booker i Monk rozwiną się również w elementach gry po tej mniej seksownej stronie parkietu.

 

ZOPFc4p.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny breaking news z Doliny Słońca: wbrew wcześniejszym plotkom drużyna Suns nie zamierza złożyć oferty wolnemu agentowi Celtics Kelly'emu Olynykowi. Po oddaniu Jusufa Nurkica roster wymaga solidnego wzmocnienia na pozycji centra, jednakże żródła blisko organizacji donoszą, że front office Suns skłania się ku pozyskaniu klasycznego rim protectora, a silnym kandydatem do tej roli jest Dewayne Dedmon. Niezależnie od powyższego włodarze drużyny wierzą, że rozpoczynający swój drugi rok na parkietach NBA Dragan Bender jest gotowy do grania ograniczonych minut na pozycji "5". Po niemrawym początku Summer League, chorwacki zawodnik pokazał w ostatnich występach dlaczego został wybrany z tak wysokim numerem draftu 2016. Imponował przede wszystkim świetnymi decyzjami i podaniami, widać również progres jeśli chodzi o warunki fizyczne i siłę. Jeśli do tego popracuje nad skutecznością rzutu z dystansu [który jest - co to dużo mówić - dość nierówny], to Suns będą mieli z niego pociechę na długie lata.

 

https://www.youtube.com/watch?v=amRq2OXkjCs&t=1s

 

#BenderIsland

 

#TrustTheTimeline

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs zakończyli lato.

Jedynie kosmetyczne dodatki są przewidywane.

 

Zatrudniono specjalistę od pleców aby nowy center Ostróg w spokoju przepracował lato nad odbudowaniem mięśni wokół pleców.

 

Gm zostaje milczący i nie spodziewa się telefonów od innych zespołów.

 

Indywidualnie skupia się na dalszym rozwojem leonarda i jego współpracy z góranem.

Najbardziej gorącym tematem pozostaje dyskusja o Bogu pomiędzy howardem i robinsonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według doniesień drużyna Słońc po nieudanej próbie podpisania Andre Iguodali nie będzie dalej szukać na rynku FA potencjalnego startera na pozycji SF. Zarząd Suns postanowił w najbliższym sezonie postawić całkowicie na rozwój młodzieży, zaś rolę niskiego skrzydłowego w wyjściowej piątce ma na stałe objąć Stanley Johnson, który po dwóch nieco rozczarowujących latach spędzonych w Detroit wraca do miasta, w którym odnosił sukcesy na uczelni Arizona pod skrzydłami trenera Suns - Seana Millera. W organizacji panuje przekonanie, że Stanley będzie miał bounce-back year i do znakomitej gry defensywnej wreszcie dołoży elementy skutecznej gry w ataku, w szczególności będąc zagrożeniem w rzutach z dystansu. 

 

460816560_master.jpg 

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zabieganiu w trakcie FreeAgency nowy GM Orlando znalazł czas na opowiedzenie naszej gazecie Orlando Sentinel o początku swojej pracy na tym stanowisku a także o ruchach jakie wykonał i co planuje w przyszłości. Zapraszamy do przeczytania wycinku rozmowy z nim (reszta na stronie 19).

 

Od razu po przejęciu stanowiska zaczął pan wielkie sprzątanie, można określic mianem prawdziwego Magika? 

 

<śmiech> Trochę tak to może wyglądać. Niestety nie wszystkie decyzje draftowe i transferowe wypaliły a także dawwanie długich i dużych kontraktów weteranom spowodowało, że klub stanął w miejscu w którym nie było gotowy na walkę o PO a także na przebudowę. Trzeba było pójśc w jedną lub w drugą stronę a nie stać dalej w rozkroku. Dostałem zielone swiatło od włascicieli by zanurkować w dół draftu.

 

Dokładnie, sporo picków pan przejął od innych drużyn. Ponoć w kuluarach padały żarty o tym że jeszcze trochę i będzie pan sam ze sobą wybierał w tym drafcie.

 

Takie było założenie by oddać wszystkich ciekawych zawodników na których znajdą się kupcy za picki dzięki którym pozyskamy nowych perspektywistych zawodników. Jestem bardzo zadowolony z pracy jaką wykonał cały mój zespół.

 

Przejdźmy zatem wymiana po wymianie i przyjrzyjmy się pana poczynanim.

 

Pierwsza wymiana jaką udało mi się wykonać to wymiana z GM Hornets.

(CHA out : CHA 2017 1st (top3 protected), Batum, Lamb

CHA in : Fournier, Vucevic, ORL 2017 2nd

ORL out : Fournier, Vucevic, ORL 2017 2nd

ORL in : CHA 2017 1st (top3 protected), Batum, Lamb - red.)

W tej wymianie w zamian za dwa przepłacone kontkrakty pozyskałem jeden spory Batuma. Bardzo zależało mi na picku gdyż liczyłem że będzie on w okolicach 10 picku. W tym bardzo mocnym drafcie mozna było nawet z tym wyborem wziąć do drużyny kogoś naprawdę perspektywistycznego. 

Po długich negocjach przejąłem dodatkowo kontrakt Jeremiego, który jako six man idealnie się nada do młodej druzyny jaką buduję.

Tutaj przy okazji pozwolę sobie zaapelować do wetereanów naszej drużyny, którzy mam nadzieje wykażą się zrozumieniem dla sytuacji w jakiej się znajduje nasza ekipa i zrozumieją że musimy stawiać dla młodych. Mianowicie dlatego jak utaliliśmy z trenerem w wyjściowej piątce znajdą się sami młodzi gracze by już na starcie swojej przygody z nba potrafili sobie radzić z presją i wymaganiami.

 

Oooo, to powazne deklaracje. Przejdzmy do kolejnej wymiany w takim razie.

 

UTA out : 2017 UTA 1st

UTA in : 2019 CHA 1st, 2019 ORL 1st (1-14 protected) or 2019 ORL 2nd (best ORL/POR/HOU/CLE)

CHA out : Mi.Plumlee, 2019 CHA 1st

CHA in : J.Green

ORL out : 2019 ORL 1st (1-14 protected) or 2019 ORL 2nd (best ORL/POR/HOU/CLE), J.Green

 

OTL in : Mi.Plumlee, 2017 UTA 1st

 

Kolejna wymiana to potrójna, znowu z Hornets i Utah. Tutaj wszystko się rozbijało o picku Jazz, który chciałem pozyskać. W zamian za niego pozyuskałem kontkrat Plumleego. Wielu GMów wspominało że jest on bardzo kosztowy jedank będzie się on kończył akurat pod koniec naszego planowanego etapu przebudowy więc nie będzie zbytnio przeszkadzał w naszym salary.

 

Trzecia wymiana to poważny deal z Minnesotą.

MIN out : Pekovic, Rush, Muhammad, Payne, LaVine, WIZ 2017 1st, MIN 2018 2nd, WIZ 2018 2nd, right to swap picks (1-6) MIN 2017 1st, right to swap picks 2019 MIN 1st, 

MIN in : Ibaka, Batum, Wilcox

ORL out :  Ibaka, Batum, Wilcox

 

ORL in :  Pekovic, Rush, Muhammad, Payne, LaVine, WIZ 2017 1st, MIN 2018 2nd, WIZ 2018 2nd, right to swap picks (1-6) MIN 2017 1st, right to swap picks 2019 MIN 1st, 

 

Tak, mając dobre stosunki z GM Timberwolves przegadalismy nie jedną noc w trakcie okienka i to zaskutkowało dużą wymianą. W której z jednej strony pozbyłem się dużych kontrkatów Ibaki i Batuma a pozyskałem pick od Wizzards i swap picków z Minnesotą a także parę młodych ciekawych graczy, z którymi na tamtą chwilę wiązałem spore nadzieje.

 

Dlaczego na tamtą chwilę? 

 

Gdyż obecnie żadnego z nich nie ma w moim klubie! <śmiech>

Zach Lavine w większej wymianie poszedł do Sixers ( ORL out : Hezonja, Meeks, LaVine, Payton

ORL in : Noel, Bayless

PHI out : Noel, Bayless

PHI in : Hezonja, Meeks, LaVine, Payton - red.) razem z innymi obwodowymi gdyż liczyłem że tych pozyskam przez draft. 

Dobre stostunki z GM Philly zaowocowały kolejnym - oprócz Gordona - młodym zawdonikiem, którego uda się pozyskać. Mianowicie Noelem, którego także z wielką radością podpisalismy zeszłej niedzieli! 

 

O to bardzo dobra wiadomośc dla fanów Magic.

 

Tak jestesmy bardzo zadowoleni że podpisał z nami i stworzy ciekawy deut podkoszowych razem z Gordonem.

 

Wracając do wymian, do dwóch kolejnych zawodników pozyskanych w wymianie z Timberwolves także zostało użytych w następnej wymianie.

 

Tak, porozumieliśmy się z GM Pacers, który przyjął ich dwóch w zamian za zbędne kontkraty i  za pick z tego draftu -co był najważniejsze na tym etapie przebudowy.

 

(ORL out : Shabazz, Rush
ORL in : 1st round pick 2017 Ind, Ci Miles, Seraphin
IND out : 1st round pick 2017 Ind, Ci Miles, Seraphin
IND in : Shabazz, Rush - red.)

 

Tuż przed draftem wypłynęła wielka bomba! Udało się pozbyć panu kontkratu Bismarcka? 

 

Tak, tak. Wielu GM'ów uważało go za nie trejdowalny jednak nie ma w tym wielkiem moejej zasługi. Po prostu GM Pelicans bardzo wierzy w to że w nowym srodowisku Bismarck się odbuduje i będzie grał na miarę swojej płacy. Życzę powodzenia i cieszę się że w druga stronę powędrował pick z przyszłorocznego draftu.

 

Który już także nie jest w panach rękach?

 

Nie uprzedajmy faktów! <smiech> Nim doszło do przez większosć GMów negatywnie ocenionej wymiany z karpikiem GM Mavs to wpier wybraliśmy w drafcie dwójkę bardzo dobrych zawodników, którzy już teraz podczas Summer League pokazują się z nawprawdę bardzo dobrej strony.

 

Własnie. Tatum wybrany z 4. Dla niektórych to była niespodzianka. Jak pan to skomentuje?

 

Bacznie przyglądaliśmy się wszystkim naszym wyborom i mogę uspokoić kibiców że były one w pełni przemyślane. Dzięki dobry relacjom z GM Sixers wiedzieliśmy że nie planują oni wybrać Jaysona który świetnie będzie się uzupełniał z Gordonem. Dlatego był on naszym celem numer jeden. Kolejny wybrany zawodnik to z 12 Donovan Mitchell na którego mieliśmy chrapkę i wmieszaliśmy się w wymianę czterostronną by własnie dla niego zaklepać sobie 10 pick. Gdy wydawało się że jednak wytrwa do nszego wyboru do gry włączył się GM Knicks który zaczął nam grozić wyborem teog zawodnika z 11 numerem! Wytrzymaliśmy ciśnienie i pick ten poszedł razem z Laurim do Detroit.

 

Działo się! A jeszcze pan nic nie powiedział o wymianie dzięki której pozyskał pan 10 numer draftu?

 

Działo się co nie miara. Jeśli ta klasa draftu poziomem zaangażowanie dorówna GMom którzy tak się o nich starali to jestem spokojny o ich przyszłość. 

Tutaj muszę wnieść małą poprawkę gdyż ta wymiana odbyła się już po wybraniu zawodnika z 10 pickiem czyli Foxa. Dlatego mając tą wiedzę stanęliśmy w szranki by nie jako wykupić go od GM Maverics. Karpik znany jest z tego że jest twardy negocjatorem i własnie dlateog oddalismy nie lada paczkę za usługi tego perspektywistycznego rozgrywającego.

(DAL out : Fox

DAL in : Anuoby, J.Allen, NOP 2018 1st, rights to swap 2018 ORL 1st (top 2 protected)

ORL out : Anuoby, J.Allen, NOP 2018 1st, rights to swap 2018 ORL 1st (top 2 protected)

ORL in : Fox )

Środowisko GM raczej negatywnie oceniło ten wybór jednak my znając prawdziwa wartośc Foxa wiedzieliśmy że gra jest warta świeczki. Niestety karpik miał podobne zdanie dlateog deal jest tak przepłacony z naszej strony. Z dalekimi pickami do pozyskania byli sami podkoszowi których już mamy więc oddałem je bez żalu, podobnie jak pick Pels gdyż może on byc bardziej w okolicach 14 niż top 10. Jedyne co może zaboleć to swap picków. Liczę jednak że Mavs także bedą na dole tabeli i tego zbytnio nie odczujemy. Poza tym w końcu czas by Magic po latach szorrowania dna i walczenia o jak najższy pick dostali tą jedynkę, prawda? 

 

Gdzieś w całym tym zamieszaniu miała miejsce jeszcze jedna wymiana.

 

Tak, to prawda. W międzyczasie doszło do wymiany z Wizards. Bardzo mi zależało na pozyskaniu młodego skrzydłwoego Oubre, który mam nadzieję że przy dużej ilości minut szybko się rozwinie. W zamian pozyskaliśmy Iana, który mam nadzieje będzie dobrym mentorem dla naszych podkoszowych. 

(WAS out : Oubre, Mahinmi

WAS in : Ajinca, Bayless, #24
ORL out :  Ajinca, Bayless, #24
ORL in : Oubre, Mahinmi - red.)

 

To tyle o wymianach i drafcie. Po skończeniu Ligi Letniej wrócimy do rozmowy o prospektach i młodych graczach z pana drużyny. Póki co żegnam się, dziekuje za rozmowe i do widzenia.

 

Do widzenia!

 

 

cdn.

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, jaki będzie odbiór w środowisku osoby, która:
a) już na samym początku swojej pracy obraża swojego poprzednika
 

 

Od razu po przejęciu stanowiska zaczął pan wielkie sprzątanie, można określic mianem prawdziwego Magika? 

 

<śmiech> Trochę tak to może wyglądać. Naprawdę kontkratky mojego szanownego poprzednika to było dno, dno i metr błota. Nieprzemyślane decyzje draftowe i transferowe a także dawwanie długich i dużych kontraktów weteranom 

 

b.) nie traktuje poważnie swoich zawodników(Plumlee, Mahiammi) - bardziej jak kule u nogi. Jak wymóc szacunek kolegów z drużyny wobec zawodnika w stosunku do którego sami przełożeni na starcie odnoszą się bardzo niepochlebnie. Nie chcę być złym prorokiem, ale to są takie niuanse które mogą się przyczynić do konfliktu na lini zarząd-zawodnicy.

 

 

Kolejna wymiana to potrójna, znowu z hornets i Utah. Tutaj wszystko się rozbijało o picku Jazz, który chciałem pozyskać. W zamian za niego pozyuskałem spory kontkrat Plumleego. Będzie się on kończył akurat pod koniec naszego planowanego etapu przebudowy więc nie będzie zbytnio przeszkadzał.

 

Mocne wejście nowego gm'a. Pojawia się jednak pytanie, czy na takim stanowisku nie powinno zachować się choćby odrobiny dyplomacji.

 

 

Edit: No i wchodzenie w buty trenera i z góry narzucenie mu, że w s5 mają grać sami młodzi. Pytanie, czy to na pewno ma aż taki dobry wpływ na ich rozwój. Magic tak czy siak będą na szarym dole i jeden czy dwóch weteranów w s5 raczej wyników by nie poprawiło, za to ich obecność i wskazówki na pewno okazałyby się pomocne dla młodszych kolegów .

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez jaj przeież to z przymrużeniem oka, nie mialem czasu by wszystko wygładzić ;)

 

jak rzeczywiscie ma być taki odbiór to usunę i jeszce raz napisze

 

editl

i tak to pisałem full czasu


Zastanawiam się, jaki będzie odbiór w środowisku osoby, która:
a) już na samym początku swojej pracy obraża swojego poprzednika
 

 

b.) nie traktuje poważnie swoich zawodników(Plumlee, Mahiammi) - bardziej jak kule u nogi. Jak wymóc szacunek kolegów z drużyny wobec zawodnika w stosunku do którego sami przełożeni na starcie odnoszą się bardzo niepochlebnie. Nie chcę być złym prorokiem, ale to są takie niuanse które mogą się przyczynić do konfliktu na lini zarząd-zawodnicy.

 

 

Mocne wejście nowego gm'a. Pojawia się jednak pytanie, czy na takim stanowisku nie powinno zachować się choćby odrobiny dyplomacji.

 

 

Edit: No i wchodzenie w buty trenera i z góry narzucenie mu, że w s5 mają grać sami młodzi. Pytanie, czy to na pewno ma aż taki dobry wpływ na ich rozwój. Magic tak czy siak będą na szarym dole i jeden czy dwóch weteranów w s5 raczej wyników by nie poprawiło, za to ich obecność i wskazówki na pewno okazałyby się pomocne dla młodszych kolegów .

dobra poprawię,

 

edit2;

mam nadzieję, że teraz lepiej ;)

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałem wywiad to myślałem ze to rozmowa z Gortatem.

 

Może i wiele prawdy w zdaniach ale właśnie dyplomacji mi zabrakło.

 

W USA na wstępie dziękuje się poprzednikom a nie tworzy swoją markę od negacji poprzedniej opcji.

 

To nie Polska polityka tylko biznes.

 

Wymiana wymiana wymiany pogania i nie buduje to więzi.

 

U mnie jedynym wiatrakiem był wade ale on przyszedł do mnie dużo przed playoffs i było oczywiste ze to transfer typu Last shot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez jaj przeież to z przymrużeniem oka, nie mialem czasu by wszystko wygładzić ;)

 

jak rzeczywiscie ma być taki odbiór to usunę i jeszce raz napisze

 

editl

i tak to pisałem full czasu

dobra poprawię

 

Wywiad poszedł już w świat, a w internecie nic nie ginie :D

 

Teraz trzeba wypić rozlane mleko.

 

No chyba, że wywiad poszedł bez autoryzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic nie będą na samym końcu, bo "mają" Shaqa i Kobe.

Nie, Hurd? :grin:

 

na końcu to jestem ja bo mam Mudiaya na pg, Stanleya na sf, a średnia wieku jest chyba 19, do tego nie mam centra ;)

 

w zeszłym roku Qooniu niezrozumiale przerwał tankathon, widocznie poczuł presję Sarvera na wygrywanie, ale w tym roku czołgu nie na zatrzyma juuuuuż niiiiiic i top3 pick jest kuurwa nasz 

 

edit: no chyba że młodzież nagle zacznie napierdalać, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;) anyway mi się nigdzie nie spieszy, prime mojego core zacznie się jakoś w 2020 najwcześniej 

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.