Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

1. Tony Snell

·         76ers 24 /1+1 TO

·         Warriors 3,4 /1

·         Jaz 18,9 /2+1 PO

·         Pistons 8,65 /2

Głos:

5. Mike Muscala

·         Jazz 3,2 /1+1 PO

·         Heat 1,6 /1

Głos:

11. Anthony Morrow

·         Warriors 2,1 /1

·         Blazers 2,1 /1

·         Jazz 2,1 /1

Głos:

23. Jonas Jerebko,

·         Jazz 2,1 /1

·         Sota 4,4 /2

Głos:

24. Mario Chalmers

·         Jazz 2,3 /1

·         Wizards 2,3 /1

Głos:

 

Mój opis odnoszący się do powyższych graczy i ich roli, gdyby zdecydowali się dołączyć do Jazz :)

 

1. Snell - dostałby 20-25 minut i dobre pieniądze, ale nie łudzę się, że wybrałby moją ofertę, bo 76ers dali 12 mln/1 (+TO, które lekko obniża wartość), a ja w zasadzie nieco ponad 12 mln/2 + PO za 6,6 mln, więc jedyny + mojej oferty to długość kontraktu i opcja gracza - trochę za mało ;)

 

2. Muscala - w Jazz dostanie szansę na walkę w play-offach, co jest ważne ;) dodatkowo dostanie solidne ok. 15 minut na mecz w dobrej atmosferze. Co ważne - ma on opcję zawodnika, czyli dobre zabezpieczenie, gdyby zagrał słaby sezon lub złapał kontuzję.

 

3. Morrow - weteran, doświadczony gracz z ławki, dobry strzelec, dostanie ok. 10-15 minut i będzie pełnił ważną rolę jako mentor dla młodszych graczy i dobra dusza poprawiająca atmosferę.

 

4. Jerebko - gdy nie przyjdzie Muscala - dostanie ok. 15 minut z ławki i będzie zadowolony - mnie też to nie przekonuje ;)

 

5. Chalmers - tu jest ciekawa historia - teoretycznie Jazz i Wizards dają taką samą ofertę, podobną rolę (drugi PG), podobny potencjał ekip, ale oczywiście są argumenty za Jazz ;) po pierwsze Utah podpisało Chalmersa w końcówce zeszłego sezonu - daliśmy mu szansę i sztab medyczny pomógł Chalmersowi wyleczyć do końca kontuzję Achillesa oraz trenować, aby złapać formę na kolejny sezon, a także Mario poznał już większość ekipy i zżył się z chłopakami i coachem Snyderem ;) Mario może się odwdzięczyć za wyciągniętą pomocną dłoń, wybierając teraz Jazz - współpraca korzystna dla obu stron :) Po drugie, patrząc na kontuzje pierwszego PG - Hill opuścił więcej spotkań niż Wall, więc jest większa szansa na duże minuty ;)

 

Dzięki za przeczytanie i mam nadzieję, że moje argumenty pomogą Wam w podjęciu dobrej decyzji dla gracza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3. Morrow - weteran, doświadczony gracz z ławki, dobry strzelec, dostanie ok. 10-15 minut i będzie pełnił ważną rolę jako mentor dla młodszych graczy i dobra dusza poprawiająca atmosferę.

 

 

Same here. Dorzucam słońce Cali, dupy z Venice i voucher do jubilera ;)

 

Według mnie za łatwo się rozstajesz ze Snellem. Wiem, że Tecu dał 12 milionów w pierwszym roku, ale właściwie tu się ta oferta może kończyć. U Ciebie ma 19 milionów na pewniaka, ale bardziej rozłożone w czasie, jednak zabezpieczone PO, a nie ograniczone TO. WIęc jest panem własnego losu. Gdybym miał tu oddać głos to bym się musiał naprawdę zastanowić dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same here. Dorzucam słońce Cali, dupy z Venice i voucher do jubilera ;)

 

Według mnie za łatwo się rozstajesz ze Snellem. Wiem, że Tecu dał 12 milionów w pierwszym roku, ale właściwie tu się ta oferta może kończyć. U Ciebie ma 19 milionów na pewniaka, ale bardziej rozłożone w czasie, jednak zabezpieczone PO, a nie ograniczone TO. WIęc jest panem własnego losu. Gdybym miał tu oddać głos to bym się musiał naprawdę zastanowić dobrze.

 

Jeśli Snell w siebie nie wierzy, to by wziął mój kontrakt ;) ale chyba w siebie wierzy ;) poza tym większość głosów i tak pójdzie za nawet taką kasą... bo teoretycznie może w 76ers w 2 lata zarobić więcej niż u mnie w 3... ja też bym się zastanowił na miejscu głosujących, ale jednak na miejscu Snella bym wybrał 76ers.

 

Voucher do jubilera i dupy z Venice? Panie Silver, widzi Pan to? ;) u mnie dostanie narty i wyślę go na skocznię w Salt Lake City, aby popracował nad wyskokiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Snell w siebie nie wierzy, to by wziął mój kontrakt ;) ale chyba w siebie wierzy ;) poza tym większość głosów i tak pójdzie za nawet taką kasą... bo teoretycznie może w 76ers w 2 lata zarobić więcej niż u mnie w 3... ja też bym się zastanowił na miejscu głosujących, ale jednak na miejscu Snella bym wybrał 76ers.

 

Nie no, jasne. Tylko mówię, że nie jest to aż tak jednoznaczne chyba, przynajmniej w moich oczach. Choć oczywiście wydaje się, że oferta 76ers dla 25 latka jest lepsza.

 

Tak się uaktywniłem, bo chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że już 3 raz trafiasz do potencjalnie wyrównanego głosowania. Najpierw Hayward, później Ersan, teraz to. A jeszcze był big if przy Galo :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1. Snell - dostałby 20-25 minut i dobre pieniądze, ale nie łudzę się, że wybrałby moją ofertę, bo 76ers dali 12 mln/1 (+TO, które lekko obniża wartość), a ja w zasadzie nieco ponad 12 mln/2 + PO za 6,6 mln, więc jedyny + mojej oferty to długość kontraktu i opcja gracza - trochę za mało ;)

 

 

Odniosę się do tego punktu, bo dotyczy mojej oferty ;)

Nie bardzo rozumiem jak przy takim układzie kontraktów to moje TO może być jakimś minusem. Jeżeli podejmę to zarobi 24 mln a u Ciebie w tym czasie 12. Także różnica się powiększa. Gdybyś miał kontrakt 12/1+1 PO to można by polemizować, że wolałby za rok wyoptować i mieć szanse na długi suty kontrakt jednocześnie z poduszką w postaci PO. Ale u Ciebie dopiero trzeci jest PO ;)

U mnie zarobi gwarantowane 12 baniek za 1 rok a później będzie miał dwa lata by zarobić minimum 6 baniek by się zrównać a to znaczy, że grałby za minimum by zarobić mniej. Za rok będzie atakował kolejny dobry kontrakt z 12 mln w kieszeni a jak będzie grał bardzo dobrze to być może dam mu kolejny rok za 12cie - to chyba dobry argument?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jasne. Tylko mówię, że nie jest to aż tak jednoznaczne chyba, przynajmniej w moich oczach. Choć oczywiście wydaje się, że oferta 76ers dla 25 latka jest lepsza.

 

Tak się uaktywniłem, bo chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że już 3 raz trafiasz do potencjalnie wyrównanego głosowania. Najpierw Hayward, później Ersan, teraz to. A jeszcze był big if przy Galo :grin:

 

no mam sporo takich 50/50 FAsów ;) Hayward i Gallo w 1.turze, Ersan w 3., teraz Morrow, Chalmers, Muscala, Jerebko i Snell też takie trudne do oceny - szczególnie Chalmers i Morrow, gdzie kasa jest identyczna ;)

 

Odniosę się do tego punktu, bo dotyczy mojej oferty ;)

Nie bardzo rozumiem jak przy takim układzie kontraktów to moje TO może być jakimś minusem. Jeżeli podejmę to zarobi 24 mln a u Ciebie w tym czasie 12. Także różnica się powiększa. Gdybyś miał kontrakt 12/1+1 PO to można by polemizować, że wolałby za rok wyoptować i mieć szanse na długi suty kontrakt jednocześnie z poduszką w postaci PO. Ale u Ciebie dopiero trzeci jest PO ;)

U mnie zarobi gwarantowane 12 baniek za 1 rok a później będzie miał dwa lata by zarobić minimum 6 baniek by się zrównać a to znaczy, że grałby za minimum by zarobić mniej. Za rok będzie atakował kolejny dobry kontrakt z 12 mln w kieszeni a jak będzie grał bardzo dobrze to być może dam mu kolejny rok za 12cie - to chyba dobry argument?

 

Przecież nawet w swojej wypowiedzi napisałem, że na miejscu Snella wziąłbym Twoją ofertę ;) jedyna opcja, żeby nie wziął to brak wiary w siebie - po sezonie z 12 mln, gdyby zagrał słabo, to byłby znów FA i nie byłoby chętnych... a u mnie 3 lata ma gwarantowane, a jak zagra 2 sezony super, to się wyoptuje. Jednak wiek Snella (25 lat) sprawia, że nawet po słabym sezonie zapewne dostanie jakiś spoko kontrakt i ktoś da mu szansę ;) dlatego jak pisałem wyżej, na jego miejscu bym poszedł do 76ers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie trochę przedobrzyłem. 

Czy to pierwszy podpis pod kontraktem 76ers ? ;)

Mam taką nadzieję ;) Zmiana taktyki, czekam na przyszłe FA, wtedy będę miał gorąco - wszyscy będą chcieli mi zabrać graczy a oprócz tego dobrze byłoby na kogoś zapolować, choć to trudne będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls z grubsza kończa offsezon.

Jamal Crawford raczej nie dołączy do Bulls, ale jeśli bedzie chciał to z otwartymi ramionami, ale nie zmieni to nazbyt wiele.

Lato pod znakiem trade'u Butlera. Fajnie wyszło, jest Lonzo. Do tego pośrednio dzieki tej wymianie jest CJ i Hassan. Wiele zależy od formy graczy, no ale PO to realny cel. Mills nie powinien zejsc poniżej pewnego poziomu, McCollum i Hassan raczej też. Pytanie czy Kent bedzie choć średnim graczem, jak Olynyk zagra obok Whiteside (w Miami w real NBA). No i młodzież. Mam nadzieję, że jeden z trzech Valentine - Portis - Zipser - Felicio zostanie starterem na przyszłość, a co najmniej jeden kolejny fajnym rolesem.

Reszta pewnie wiekszej roli w końcowym wyniku nie odegra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką nadzieję ;) Zmiana taktyki, czekam na przyszłe FA, wtedy będę miał gorąco - wszyscy będą chcieli mi zabrać graczy a oprócz tego dobrze byłoby na kogoś zapolować, choć to trudne będzie.

 

no ja się na Josha i RoCo na pewno czaję ale to to już wiesz :)

 

a co do Snella - dla mnie oferta Sixers raczej no brainer nr 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to T.Zellerowi i M.Muscali zlozone lepsze oferty od mojej, wiec nie bede tu bronil swoich propozycji.

 

Jednak co do Tarika Blacka uważam, ze w Miami mialby w przyszlym sezonie korzystniejsze warunki do grania:

a) wiele minut, pewne miejsce w S5 za czesto kontuzjowanego Noaha - Black do tej pory musial ciagle walczyc o garbage time w dysfunkcyjnych Lakersach, w mojej organizacji przez najblizszy rok uzyskalby po raz pierwszy w karierze szanse pokazania sie w szerszym wymiarze czasowym; do tej pory nigdy nie mial takiej stabilnosci, ani nikt nie obdarzyl go takim zaufaniem

B) co do zalet organizacji to Heat w ostatnich latach byli znani z wyszukiwania i promowania malo znanych wysokich np. W.Reede, Hassan czy Okaro White, co dla Tarika rowniez powinno byc istotne podczas decyzji

c) Black jest jeszcze mlody, nigdy nie podpisal duzego kontraktu, a z kolei wlasnie w slabszych Heat mialby szanse na to zapracowac, rozwoj powinien wazniejszy w tym momencie od sily druzyny, 

 

Podsumowujac, uwazam ze lepiej zaliczyc contract year w druzynie, w ktorej bedziesz gral grube minuty, a nie byc 3 czy nawet 4 centrem w rotacji w Bucks. Przed nim w rotacji bylby B.Lopez(rowniez w contract year), T.Maker, ewentualnie S.Hawes(c.y.), mozna jeszcze sie nawet zastanowic czy taki Patterson(c.y.) jakis minut na C nie dostanie. Z czterech obecnie zakontraktowanych wysokich w rotacji 3 walczy o nowy kontrakt, Black bylby 4 i moglby na tym bardzo ucierpiec.

 

Miami: Jonas Valanciunas,Meyers Leonard,Salah Mejri,

 

zle popatrzyles u mnie jedynym C jest J.Noah ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Interesujące. Ja na pewno jeszcze przemyślę, bo to był jeden z tych przypadków gdzie naprawdę nie wiedziałem co zrobić. Bo z jednej strony poukładany team na 2 rundę PO, w którym łatwiej dobrze wypaść przy lepszych kolegach. Z drugiej strony pikowanie po Doncicia, ale za to trochę większe minuty i więcej swobody chyba. Tylko czy Tarik Black to taki koleś, który wykorzysta dodatkowe posiadania w pozytywny sposóbb? Zastanawiam się.

 

BTW jutro wieczorem pewnie zacznę zliczać głosy. Także umówmy się, że jutro, jak już zacznę liczyć, dam info w pierwszym poście z ofertami. I od tej pory proszę wszelkie zmiany zaznaczyć POGRUBIENIEM i NIEBIESKIM KOLOREM. Cały segment tj od nazwiska zawodnika, przez oferty, aż po głosy. Przykład.

1. Koszarek

  • Wąchock Obierzyświaty
  • Wojownicy Zawoja 

Głos. 1. Wąchock 2. Zawoja.

 

 

Naprawdę pomaga w nieprzeoczeniu niczego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące. Ja na pewno jeszcze przemyślę, bo to był jeden z tych przypadków gdzie naprawdę nie wiedziałem co zrobić. Bo z jednej strony poukładany team na 2 rundę PO, w którym łatwiej dobrze wypaść przy lepszych kolegach. Z drugiej strony pikowanie po Doncicia, ale za to trochę większe minuty i więcej swobody chyba. Tylko czy Tarik Black to taki koleś, który wykorzysta dodatkowe posiadania w pozytywny sposóbb? Zastanawiam się.

 

u mnie dostalby 25-30 minut w kazdym meczu, Bucks sa zbyt dobrzy, zeby Black tam gral wiecej niz ochłapy. Zakladajac nawet, ze Hawes to zwloki i SlaKB nie bedzie chcial grac 3 rozciagajacymi gre Centrami to Brook i Maker beda grali grube minuty na C. Giannis z PatPatem tez wspolnie moga jakies minuty zaliczyc w smallballu. 

Czy Tarik wykorzystalby szanse? Patrzac na real NBA pewnie nie, ale to jednak gracz  w tym wypadku decyduje o tym gdzie podpisze, a chyba staramy sie podczas glosowanie wczuc w jego role. Ponadto biorac pod uwage fakt, iz Tarik o wszystko musial do tej pory zawalczyc od zera to mysle ze staralby sie wykorzystac okazje wlasnie w Heat. Zeszlego lata patrzyl jak Mozgov dostaje 64 mln, wiec dlaczego nie ty!? - powiedzial mu agent...

 

 https://www.youtube.com/watch?v=OaiSHcHM0PA

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę chyba napisać...

 

Williams w Pacers? Nie wiedziałem, że po tym jak otrzymał szansę w Suns, spieszno mu znowu do grzania ławy ;). Jeśli coś wiecie, że on tak naprawdę grać nie lubi, to w porządku :smile:

Kogo my tu mamy w Pacers. Turner/Okafor na C, Millsap/Leuer na PF. Sorry. Każdy z nich lepszy od Alana. Piąty podkoszowy to nic innego jak piąta kolumna i szczerze mówiąc, nie wiem na co Alan Ronniemu, zwłaszcza, że również ustawił go jako priorytet.

A u mnie? Capela, poza tym Ryan, Mirottic, Harrell, o kimś takim jak nieopierzony, nie grający z powodu kontuzji w SL Rabb nie wspominając. Okoliczności dużo bardziej sprzyjające Alanowi, również dlatego, iż poza Capelą byłby on jedynym rozsądnym podkoszowym grającym bliżej kosza. Podpisanie z Nikolą było dość pechowe, zabrakło dopisku "ewentualność". Nie planuję, żeby to Nikola, który nawet nie wiadomo do końca, czy będzie grał dalej w NBA, był zmiennikiem Ryana. Ta rola jest przewidziana dla Alana. Ba, w sprzyjających okolicznościach, mógłby być nawet tym pierwszym PF!

Wydaje mi się, że głosując niezbyt patrzycie na podkoszową siłę Pacers. Frontcort Ronnie ma jeden z najlepszych w lidze. Tu bardziej brakuje rasowego rzucającego, nie kolejnego PF-a, który nie rzuca z dystansu.

 

Nie będę opowiadał bajek, jaka to z Rockets silna drużyna. Ale Alan dopiero szykuje swoje miejsce w NBA. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że w realu przechodzi do drużyny, gdzie znów nie będzie grał, zamiast do ekipy o porównywalnej. niewiele mniejszej sile za niewiele mniejsze pieniądze, za to z pewną pozycją w rotacji.

Williams dopiero jest na początku kariery. Pół sezonu regularnej gry. Tacy zawodnicy chcą przede wszystkim grać, by później liczyć się na rynku FA w walce o pokaźniejsze pieniądze.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę chyba napisać...

 

Williams w Pacers? Nie wiedziałem, że po tym jak otrzymał szansę w Suns, spieszno mu znowu do grzania ławy ;). Jeśli coś wiecie, że on tak naprawdę grać nie lubi, to w porządku :smile:

Kogo my tu mamy w Pacers. Turner/Okafor na C, Millsap/Leuer na PF. Sorry. Każdy z nich lepszy od Alana. Piąty podkoszowy to nic innego jak piąta kolumna i szczerze mówiąc, nie wiem na co Alan Ronniemu, zwłaszcza, że również ustawił go jako priorytet.

A u mnie? Capela, poza tym Ryan, Mirottic, Harrell, o kimś takim jak nieopierzony, nie grający z powodu kontuzji w SL Rabb nie wspominając. Okoliczności dużo bardziej sprzyjające Alanowi, również dlatego, iż poza Capelą byłby on jedynym rozsądnym podkoszowym grającym bliżej kosza. Podpisanie z Nikolą było dość pechowe, zabrakło dopisku "ewentualność". Nie planuję, żeby to Nikola, który nawet nie wiadomo do końca, czy będzie grał dalej w NBA, był zmiennikiem Ryana. Ta rola jest przewidziana dla Alana. Ba, w sprzyjających okolicznościach, mógłby być nawet tym pierwszym PF!

Wydaje mi się, że głosując niezbyt patrzycie na podkoszową siłę Pacers. Frontcort Ronnie ma jeden z najlepszych w lidze. Tu bardziej brakuje rasowego rzucającego, nie kolejnego PF-a, który nie rzuca z dystansu.

 

Alan Williams to raczej C mimo wszystko, a w erze small-ballu, Harrell to często C i jeszcze zapomniałeś o Holmesie, który też może grać jako C i tak grał w 76ers. Dla mnie i w HOU, i w IND tłok pod koszem, ale dałem na Houston, bo lepszy kontrakt - 1+1 z PO, które daje więcej możliwości - jak się nie spodoba, to odejdzie, a jak wie, że nie dostanie więcej i do tego jeszcze ktoś z wysokich odejdzie, to zostanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan Williams to raczej C mimo wszystko, a w erze small-ballu, Harrell to często C i jeszcze zapomniałeś o Holmesie, który też może grać jako C i tak grał w 76ers. Dla mnie i w HOU, i w IND tłok pod koszem, ale dałem na Houston, bo lepszy kontrakt - 1+1 z PO, które daje więcej możliwości - jak się nie spodoba, to odejdzie, a jak wie, że nie dostanie więcej i do tego jeszcze ktoś z wysokich odejdzie, to zostanie ;)

Fakt, w tym wszystkim zapomniałem o Holmesie. Może i Williams to bardziej C, ale może też grać jako PF, zresztą podobnie jak i Holmes. Co do tłoku. U mnie tłok jest ilosciowy, ale niekoniecznie jakościowy. Praktycznie z każdym oprócz Capeli, Alan może spokojnie rywalizować o miejsce. Jak otrzyma minuty w realu, bardziej biorę jego pod wzgląd, niż Harrella, który wyglądem przypomina Farieda, ale nie jest mistrzem w odrywaniu się od ziemi. No i to o czym wspomniałeś - PO daje mu większe możliwości - gdyby znów został zepchnięty do roli piątej kolumny, czego nie chciałbym - to podpisze PO. Jeśli będzie inaczej, zrezygnuje z tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.