Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

czyli Rondo wynegocjował za Rappara jakiś któtkoterminowy zarząd składający się z 5 gmow? tak?

dali mu więcej kasy niż LAF?

 

a co z Jordanem jest nie tak?

 

dawajcie info bo tak zbieram newsy by sobie to poskładać w jedną całośc

1. Rappar dał oferty, które były żałosne, bo byly ofertami dla graczy ktorzy prawdopodobnie nie dostana umowy w lidze w tym sezonie.

 

Edit:

To sa te oferty

1 - 8/2 za Barnesa

2 - Min za Splittera

3 - Min za Dericka Williamsa

4 - Min za Stuckeya

5 - Min za Brooksa

 

2. Rapparowi podziekowano za calokształt i wyrzucono.(on nawet nie wiedział, że jest cos takiego jak 3 tura FA, gdyby nie przypadek to by nie wiedział)

3. Skład 5 GMow wybranych losowo skleił nową ofertę Cavs (zrobił to PRZED publikacją ofert przez Julka - tylko ze wzgledu na zamieszanie Julek nieco później ta oferte przedstawił) i ta oferta akurat za Rondo wygrała

 

 

Sytuacja byla specyficzna i wyjscie o ile nie bylo idealne, o tyle jedyne logiczne jakie wówczas wymyslono.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no to wygląda to na fair rozwiązanie więc o co jest dym?

@LAF przedstawisz swoją opinie?

 

a Julek się kapnął że oferty Rappara są słabe?

 

i losowo wybrani gmowie? dobrze że na mnie nie padło bo bym nie podołał z urlopu :tongue:

 

tu się wszystko zaczęło: http://www.e-nba.pl/topic/5541-begm-free-agency-komentarze/page-77

 

 

tu rozpiska klubów, które wtedy nie dały oferty i w razie nie wysłanie ich lista osób wybierających oraz początkowa niezgoda LAFA: http://www.e-nba.pl/topic/5571-begm-fa2017-3tura/

 

a tu dyskusja: http://www.e-nba.pl/topic/5254-begm-random-shit/page-84

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W ramach propagandy chcialbym podkreslic, ze Tarik Black w Miami mialby miejsce w S5 ;]

 

Niefortunny dobór słów :grin:

 

Jak coś to silnie powątpiewam czy Young porzuciłby duże szanse na pierścien w Oakland, grę w najbardziej swagowym teamie (ta, też mnie wkurzają) i swojego ziomka JMG w KALIFORNII żeby udać się na przedmieścia Chicago. ;)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dooobra, nie chce mi się bardzo, ale wypada.

Bez żadnego worthless pitu pitu i zmyślnych historyjek.

 

Aflalo

 

Warriors:

+duża szansa na pierścień

+w o wiele lepszym środowisku łatwiej się wybić nawet przy mniejszych minutach (patrz Ezeli i inne ławkowe gracze z GSW co są wychwani pod niebiosa powyżej skilla)

 

W tamtym roku na SG Klay 34 mpg / Clark 15 mpg /McCaw 15 mpg

Więc jego czas gry to będzie +/- 15 minut, a to już bardzo dużo.

 

- zarobi 1,7 mln brutto mniej w tym roku

 

Nick Young

gra z ziomkiem McGee, Kalifornia, odskocznia i szanse na pierścień i kolejny duży plus. Wyobrażacie sobie Younge'a w Milwaukee? ;)

 

Anthony Morrow

 

No rzuca za 3 coś tam i potrzebuje reanimować karierę żeby dostać jakiś kontrakt chociaż na 10-15 mln. To gdzie mu się będzie lepiej reanimowało karierę niż w Golden State jak my też trochę rzucamy za 3? ;)

 

No, to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Wayne Selden podpisze kontrakt to może liczyć na 20-23 min minuty w pierwszej piątce. Jordan Clarkson będzie odpowiadał za zdobywanie punktów z ławki w najbliższym sezonie, więc taki zawodnik jak Wayne ze swoją solidną obroną i sporym wingspanem może pomóc chłopakom z S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze Tyler Zeller podpisal realnie z Nets tez chcialbym aby zasilil moje szeregi, ci co juz zaglosowali i ci co beda prosze aby zamienili sie na 5 sekund z Tylerem na mozgi i zadali sobie pytanie

 

 Nets 3,89 (1,892,978/2,200,000) /1+1 TO

 Heat 1,7 /1

 Rockets 3,4 /1+1 PO

 

Miami: Jonas Valanciunas,Meyers Leonard,Salah Mejri,

Houston: Clint Capela, Montrezl Harrell, Ivan Rabb

Nets: Monroe Greg, Patton Justin(kontuzjowany mozliwe, ze na caly sezon), Hamilton Justin

 

Pytanie:

 

Ide do Houston lub Miami gdzie praktycznie nie mam szas na zadne minuty (w Miami mam nawet mniejszy hajs ) lub na Brooklyn gdzie mam jeszcze chociaz szanse na uratowanie kariery patrzac, ze na upartego moglbym liczyc na 10-12min w meczu patrzac przez pryzmat personelu i kontuzji

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.