Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Ale niejawne do deadlinu tak? Bo przy wrzucaniu chcialbym zeby informacja kto jak glosowal byla udostepniona. Nie bedzie dzieki temu trollowania (to w koncu jest gra na podstawie all-time fantasy, trzeba sie chwile przygotowac i umiec uargumentowac swoje typy) i wyeliminuje to mozliwosc ustawienia wynikow przez osobe do ktorej wysylamy glosy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwiera opcje do opluwania się, bo widać od razu, że co poniektórzy nie potrafią znieść innego zdania reszty.

 

Kazdy będzie miał możliwość opisania swojej drużyny i dyskutowania. Ale nie nad wstawionymi standings bo zrobi się z tego wielki pierdolnik i nagonka, że ten czy tamten dal 2 w za dużo albo 1 l za mało. Zresztą jak to miało by wyglądać? Ktoś wrzuca głosy i zaraz dostaje na ryj dwa teksty "Nie zna się bo Anwil 5 W za dużo " oraz " nie zna się Anwil 5 W za mało "?

 

Litości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie..co ci zmieni jak będziesz mogl na przykład mnie pojechać za mój ranking? I tak go raczej nie zmienię przez to .... jaki sens w otwartym głosowaniu po kolei, w rożnym czasie?? Żebym się sugerował odpowiedziami poprzednich pięciu ?? Jak tak to ma wyglądać to od razu mowie szukajcie gma bo ostatnie głosowanie nad bilansami zrobiłem tak jak to Tomek opisał, wkleiłem kogoś kto miał podobna opinie i zmieniłem tylko tam gdzie mi się nie podobało..i jestem pewien ze wielu z lenistwa zrobiło i zrobi tak samo.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie może być tak by głosowanie było jak ze składaniem ofert za graczy, czyli do Julka a później on wstawia? Byłyby widoczne, ale ludzie nie sugerowali by się innymi.

najlepsza opcja

 

Co do samego poczatku dysksuji to stary Pau jako druga opcja w LAL mnie nie przekonuje

walka o PO to tak ale nie taki bilans jak podał Hurd i do tego lepszy

 

i jeszcze Nuggets, Jokic zagra taki sezon, że nie będzie dyskusji

no i także boje się współpracy Dre- Horford

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tajne głosowanie jest lepsze, wcześniej każdy może promować swój zespół, a po ogłoszeniu wyników jest czas na dyskusję, zresztą to nie jest jedyne głosowanie w sezonie i chociaż na próbę można dać tajne pierwsze, jak się sprawdzi to tak zostawić. To przede wszystkim ogranicza jakąś presję na konkretne głosowanie, bo przy publicznym zaraz się zacznie wywieranie presji "czemu mój zespół tak nisko etc." i co niektórzy mogą później zmieniać / oddawać swoje głosy tylko po to, żeby na forum się specjalnie z nich nie tłumaczyć ;).

 

 

Czemu każda dyskusja jest nazywana gównoburza.

Dla mnie rada to forma umowna, uważam że nie tylko oni powinni decydować o kształcie gry.

 

Znak czasów, bo każda krytyka to od razu hejt :grin:.  

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu każda dyskusja jest nazywana gównoburza.

 

Dla mnie rada to forma umowna, uważam że nie tylko oni powinni decydować o kształcie gry.

tutaj takzę się zgadzam z pierwszym jak i z drugim stwierdzeniem

proponuję ankietę i niech kazdy GM się wypowie, najlepiej z uzasadnieniem

 

ciekawą opcją IMO by było:

-zapoznanie się z gameplanem

- wysłanie swoich typów do julka albo do któregoś z Gmów (np. do Tomka, którego GSW i tak będize najlepsze w lidze więc co go tam bilansy innych)

- wrzucenie wszystkiego naraz

i potem dwie opcje albo koniec głosowania albo jeden dzień na przekoanie do lekkich zmian i powiedzmy że kazdy GM miałby prawo zmienić 3 typy ze swoich wyników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menedżer 76ers rozmawia z Joelem Embiid na temat przedłużenia umowy. Ze względu na poprzednie urazy, zaproponowany będzie krótszy kontrakt o obniżonej wartości, ale z opcją zapodnika w ostatnim roku. W rozmowie padły argumenty o zniżce, którą mógłby dać 76ers Embiid by kontrakt był w pelni gwarantowany i by zespół miał możliwość w przyszłym roku próby ściągnięcia dodatkowej gwiazdy do zespołu by zagwarantować Joelowi walkę o najwyższe cele. Strony uzgodniły, że w przypadku nie uzgodnienia kontraktu w najbliższym czasie, wrócą do rozmów po zakończeniu sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sources: Denver Nuggets negocjują z Gary Harrisem warunki nowego kontraktu. Rozmowy trwają od dawna i ponoć zawodnik z agentem są skłonni nieco zejść ze swoich początkowych żądań. W kuluarach mówi się, że do Harrisa trafia argumentacja o wysokich kosztach utrzymania zespołu, jednocześnie jest bardzo zadowolony z perspektywy gry obok Erica Bledsoe. Z niepotwierdzonych jeszcze informacji Harris ma zarabiać w Denver 19 milionów dolarów za sezon gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją drugą gwiazdą jest Bledsoe, który jak tylko jest zdrowy spokojnie ociera się o poziom allstara.

No i bez złośliwości January, ale próbowałeś kiedyś pikować w górę? ;)

Bledsoe zdrowy, wiadomo. All star pełną gębą z dużym impactem na obie strony parkietu.

 

do tego Harris, który kto wie czy nie jest wart nawet więcej niż 22mln na sezon.

 

Zamieniłbym Cię miejscami z Wolves. To ty masz llepsze możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledsoe zdrowy, wiadomo. All star pełną gębą z dużym impactem na obie strony parkietu.

 

do tego Harris, który kto wie czy nie jest wart nawet więcej niż 22mln na sezon.

 

Zamieniłbym Cię miejscami z Wolves. To ty masz llepsze możliwości.

Nie no. Na tu i teraz Wolves są lepsi, a ja cały czas mam obawy czy prawdziwi Nuggets nie są przehajpowani i strasznie mnie irytuje typowanie ich na 5-6 seed. Dopóki EB będzie graczem Suns jego prawdziwa wartość też będzie kwestionowana. No i nie przesadzajmy, szanse, że Harris będzie wart więcej niż 22 bańki na sezon są bardzo iluzoryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupuje Celtics jako ekipa na tu. Fultz na razie nie może znaleźć rzutu, Thomas szybko nie wróci i nie wiadomo w jakiej formie będzie. Pod koszem tłok, Boogie zagra duże minuty, coś zostanie dla Nurka ale niewiele. Reszta jest młoda i chimeryczna. Dla mnie to raczej drużyna do koszyka wschodzące teamy bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.