Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

watpie by Lakers byli przed Jazz, Thunder, czy nawet Blazers z lawka rezerwowych na poziomie Anwilu Wloclawek (Butler i Gasol w s5 jako 2 najwieksze gwiazdy, gdzies juz to widzialem nie pamietam gdzie ale.zdaje sie ze nie w Playoffach), tak samo jak to ze Clippers beda mieli szanse na 3 na Zachodzie

 

A gdzie do wuja Pelicans, młody padawanie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy będzie miał do przedstawienia swój depth chart i opis, jak to było w poprzednim roku.

 

Mój subiektywny ranking, na podstawie dotychczasowych dokonań graczy na ten moment wyglądałby mniej więcej tak:

 

Zachód: 

2. Spurs

3. Jazz

4. Sota

5. Clippers

6. Blazers

7. Nuggets

8. Rocks/Thunder

 

Wschód:

1. Cavs

2. Wizards

3. Raptors

4. Pacers/Boston/Bucks

5. Pacers/Boston/Bucks

6. Pacers/Boston/Bucks

7. Bulls/Philly

8. Bulls/Philly

 

Ja wiem, że nie wszystko się w Denver udało, ale serio impact Bledsoe i Igoudali oceniasz tak nisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wylądować za trójka Lillard - Horford - Drummond? 

Tak. Na ten moment tak.

 

Ale oczywiście wiesz. Sezon wiele pewnie zmieni, ktoś zaliczy doła, ktoś wystrzeli, CP3 standardowo się skontuzjuje. Teraz to jest tak napisane fi razy drzwi, w ogóle chyba niepotrzebnie widzę. Na dokładne analizy i przeglądanie gry przyjdzie czas za 10 tygodni. A i tak nikt monopolu na rację nie ma ;)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem w stanie ocenić jak może wyglądać podział konferencji.

 

Ten sezon przyniesie zapewne wiele zmiennych. Jak będziemy oceniać takiego G. Hilla, który całą karierę ma naznaczoną kontuzjami, nigdy nie był więcej jak 3/4 graczem w rotacji, a teraz wyląduje w tankujących Kings. Czy wtedy ktoś będzie pamiętać o jego walorach defensywnych i solidnej trójce.

 

Czy Drummond zacznie wyglądać jak koszykarz dając cokolwiek z przodu lub z tyłu. Czy przejdzie metamorfozę jak Jordan a może zawsze będzie tylko kołkiem rebounderem. Kim na poważnych minutach będzie Crabbe. Czy wystrzeli jak McCollum? A może będzie zwykłym cancerem.

 

Czy będzie zdrowy Holiday i znowu wskoczy w buty all-star playera.

 

Czy DAR zacznie grać tak jak w snach na jawie Januarego?

 

Czy Towns przejdzie przemianę w prawdziwego franchise playera, a może będzie zwykłym łowcą statów jak kiedyś Kevin Love oddając w obronie, tyle ile daje w ataku.

 

Na pewno sezon obrodzi w nowych bohaterów, wielkie zaskakujące powroty i całe to analizowanie nie będzie wiele warte.

 

Spokojnie czekam na to jak zaczną wyglądać moi herosi :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem w stanie ocenić jak może wyglądać podział konferencji.

 

Ten sezon przyniesie zapewne wiele zmiennych. Jak będziemy oceniać takiego G. Hilla, który całą karierę ma naznaczoną kontuzjami, nigdy nie był więcej jak 3/4 graczem w rotacji, a teraz wyląduje w tankujących Kings. Czy wtedy ktoś będzie pamiętać o jego walorach defensywnych i solidnej trójce.

 

Czy Drummond zacznie wyglądać jak koszykarz dając cokolwiek z przodu lub z tyłu. Czy przejdzie metamorfozę jak Jordan a może zawsze będzie tylko kołkiem rebounderem. Kim na poważnych minutach będzie Crabbe. Czy wystrzeli jak McCollum? A może będzie zwykłym cancerem.

 

Czy będzie zdrowy Holiday i znowu wskoczy w buty all-star playera.

 

Czy DAR zacznie grać tak jak w snach na jawie Januarego?

 

Czy Towns przejdzie przemianę w prawdziwego franchise playera, a może będzie zwykłym łowcą statów jak kiedyś Kevin Love oddając w obronie, tyle ile daje w ataku.

 

Na pewno sezon obrodzi w nowych bohaterów, wielkie zaskakujące powroty i całe to analizowanie nie będzie wiele warte.

 

Spokojnie czekam na to jak zaczną wyglądać moi herosi :smile:

 

Zdrowe podejście.

Wiadomo, że na te "przewidywania" trzeba brać duży potencjalny margines błędu, ale jest sezon ogórkowy, a forum jest od dyskutowania więc każdy ma prawo sobie jakiś swój ranking stworzyć. Tak samo jak w dziale NBA każdy może napisać, co mu się wydaje że się stanie. Nic niezwykłego. Dystans to podstawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie te  "zdrowe podejście" coś tutaj kuleje

 

wzmocniona D dzięki EB AI i Tajowi, potencjalny (raczej pewny) atak w top3, a Tobie Tomek wychodzi, że scrubowaty jak dotąd Drumm i zjeżdzający ostatnio w rs 32 letni Al robią tutaj różnicę, rozumiem, że każdy ma swoje zdanie, ale bez jaj, ja znacznie bardziej ceniłbym PTB z Nurkiem, ale kto co lubi

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BREAKING:

 

Znany i powszechnie nielubiany analityk K.Pelton z ESPN ogłosił dzisiaj swoje prognozy na nadchodzący sezon beGM

 

#więcej #gównoburzy 

 

 

DLBYQ8U.jpg

 

Nie wiem, jak to skomentować wobec mojej ekipy :P prawie spadłem z krzesła i nie wiedziałem, czy się śmiać czy załamać (LAL > Jazz to brzmi raczej jak żart) ;)

 

W zeszłym sezonie Jazz zrobili 51- 31 (4. miejsce ex aequo z LAC) mimo, że Favors grał mało (50 meczy, ale ledwo ponad 20 min na mecz) i "na jednej nodze", jak to zaznaczał , Hood opuścił 23 mecze, Hill - 33.

 

Nie wiadomo, jak ze zdrowiem będzie teraz, ale zatrzymałem najważniejszych graczy, co powinno dać tylko lepsze rezultaty - większe doświadczenie wspólnej gry, zgranie, zagrywki, atmosfera, itd.

 

Mam Terrence'a Rossa porównywalnego z Hoodem, dobrego stretch4, momentami będzie grał jako stretch5 - Muscala (kogoś takiego w zeszłym sezonie Jazz brakowało - Lylesa z jego słabą formą nie liczę, a Diaw dość słabo rzucał). Zobaczymy, co pokaże Chalmers, ale nie powinno być gorzej niż wiecznie łamliwy (teraz też :P) Exum + zawsze mogę dać line-up bez nominalnego PG (Ingles-Ross-Hayward) i jeszcze są młodzi Whitehead i Baldwin (raczej niewiadome, ale mogą dać energię z ławki). Mam Swanigana - niby niewiadoma, ale możliwe, że starter w PTB :P no i na C backup solidny Reed, a nie Withey (z całym szacunkiem, ale zapchajdziura typu AJ Hammons - mój trzeci C ;p). Dodatkowo u mnie Iso Joe będzie grał sporo na PF, gdzie dobrze to wychodziło. Myślę, że mój skład trzeba będzie raczej rozpatrywać pod względem statsów zespołowych z zeszłego sezonu :P w sensie line-up Hill-Ingles-Hayward-JJ-Gobert (byli +14 w 140 min) np.

 

Uważam, że nawet przy lekkich problemach ze zdrowiem 50 W to powinno być minimum i co najmniej 5. miejsce :P oczywiście w najbardziej optymistycznych scenariuszach widzę Jazz na 2.pozycji z 60W (raczej nierealne, ale 55 W już tak).

 

Jeszcze inne rzeczy mi się tam nie podobały w tym rankingu - Bulls, LAL, Wolves (mimo wszystko) zbyt wysoko, Wizard, Rockets i Bucks zbyt nisko. Jeszcze będę przedstawiał mój zespół, spokojnie ;) ale gówno burzę trochę wywołano :P poczułem się dotknięty tymi projekcjami, stąd ten komentarz na szybko (mam nadzieję, że nikogo nie obraziłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze inne rzeczy mi się tam nie podobały w tym rankingu - Bulls, LAL, Wolves (mimo wszystko) zbyt wysoko, Wizard, Rockets i Bucks zbyt nisko. Jeszcze będę przedstawiał mój zespół, spokojnie ;) ale gówno burzę trochę wywołano :tongue: poczułem się dotknięty tymi projekcjami, stąd ten komentarz na szybko (mam nadzieję, że nikogo nie obraziłem).

 

taki był właśnie cel, żeby wywołać gównoburzę

 

a espn to przecież sprzedawczyki i taniocha więc muszą podhajpować duże rynki jak LAL i CHI

 

no i dodam, że modelowi Peltona nie spodobało się, że oddałeś Hooda - niby (semi)contender a robi kroczek w tył, gadanie, że Ross=Hood no bez jaj ;)

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki był właśnie cel, żeby wywołać gównoburzę

 

a espn to przecież sprzedawczyki i taniocha więc muszą podhajpować duże rynki jak LAL i CHI

 

no i dodam, że modelowi Peltona nie spodobało się, że oddałeś Hooda - niby (semi)contender a robi kroczek w tył, gadanie, że Ross=Hood no bez jaj ;)

 

Hood 12,7 pkt, 40,8% FG, 27 min,

Ross 11 pkt, 43,7% FG, 25 min ,

 

to chyba są zbliżone liczby, porównywalne (zeszły sezon) :P oddanie Hooda to nie było wzmocnienie na pewno, ale przyszłościowo to dobry ruch może będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.