Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Wojciech Michałowicz : Witam bardzo serdecznie widzów kanału Canal + Sport. Moim i Państwa gościem będzie nowo upieczony GM Clippers

GM:Witam bardzo serdecznie Pana , wszystkich kibiców NBA oglądających nas a w szczególności kibiców Clippers jak i mieszkańców LA.

 

WM: Na początek jak wygląda funkcjonowanie takiego klubu czy musiał Pan zacząć od porządków czy już po prostu przyszedł Pan na gotowe ?

GM: Nie aż tak od razu nie zacząłem robić drastycznych zmian. Doszedłem do wniosku ,że pozwolę dokończyć sezon w tym składzie jaki jest robiąc okazjonalnie drobną kosmetykę w składzie.Chciałem zobaczyć jak ten zespół wygląda co udoskonalić co zmienić a co funkcjonuje na najwyższym poziomie.Miałem okazje bliżej się temu przyjrzeć w szczególności w trakcie spotkań z ekipą z Utah.

 

WM: No właśnie zespół Pana stoczył zaciętą rywalizacje z ekipą Jazz. Jak Pan to widzi ? Co zadecydowało o tym ,że to zespół z Jazz mierzył się z Golden State Warriors a nie Pański ?

GM:Zdrowie , wie Pan kiedy nie może grać zawodnik robiący regularnie Double-Double a przez nie których dziennikarzy został okrzyknięty graczem w prime to twój zespół jest o klasę niżej. Nie twierdzę ,że Jazz są słabi , wręcz przeciwnie to dobry zespół z klasowymi zawodnikami ale nieobecność Griffina była tutaj kluczowa.

 

WM: A może to trener nie pasował to stylu zespołu , w końcu zdecydował się Pan na wymianę head coacha ?

GM:może ... ale to nie zwalałbym to wszystkiego na trenera.

 

WM: A Pański ruch na to wskazuje ?

GM: Po prostu uznałem ,że przyda się świeży powiew w szatni.Z tego miejsca pragnę podziękować Riversowi za cały trud włożony w trenowanie tej ekipy i jednocześnie informuje ,że Jeff ma pełne poparcie z mojej strony i cieszę się ,że zdecydował się na współpracę z Clippers.

 

WM: Czy długo musiał Pan namawiać Jeffa aby zamienił komentowanie meczy w ESPN na trenowanie zespołu NBA ?

GM:To były długie rozmowy jednak chciałem powiedzieć ,że kluczową rolę w tym procesie odegrał Paul , który osobiście zjawił się w stacji telewizyjnej aby namówić Jeffa to trenowania nas.Nadmienię też ,że w wielu aspektach się zgadzamy a Jeff nie mógł się powstrzymać przed objęciem stanowiska head coacha i współpracy z takim utalentowanym zawodnikiem jakim jest Chris Paul.

 

WM:Chris Paul no właśnie słyszy się tu i ówdzie ,że to Pana ulubiony zawodnik.Zgodzi się Pan z tym ?

GM:Każdy zawodnik jest traktowany na równi w tej ekipę.Paul , Griffin czy Nene są graczami zespołu Clippers i każdy jest traktowany równo.Jednak posiadanie gwiazdy w zespole to dodatkowy przywilej dla kibiców przychodzących na spotkania zespołu i zasiadających na widowni i obserwowanie jednych z lepszych graczy w lidze.

 

WM: W środowisku uchodzi Pan za fanatyka zespołu. Padają takie hasła jak ślepa miłość do Clippers czy fanboy zespołu przez co jest to wyśmiewane a nawet hejtowane.Jak Pan odniesie się do hejtu który spływa ze stron innych GM-ów , kibiców , dziennikarzy ?

GM:Tak zgadza się , jestem fanem tego zespołu inaczej nie przykładał bym się do rzetelnego prowadzenie zespołu.Cóż może czasami przegnę i powiem głupotę albo za bardzo wyolbrzymię umiejętności któregoś z moich graczy czy drużyny jednak to jest sport i normalne jest ,że każdy kibic patrzy przez różowe okulary na swój zespół.Na początku przejmowałem się krytyką zespołu , moich opinii ale ostatnie wydarzenie spowodowały ,że stałem się na to obojętny i spływa to po mnie jak po kaczce.

Chociaż jeszcze dodam ,że ostatnio prowadziłem ciekawą dyskusje na temat czy obecni Clippers są w stanie zagrać w finale NBA i wie Pan co ? Większość przyrzynała już GSW tytuł więc po co gramy skoro możemy już na starcie wręczyć pierścionki graczom GSW i się rozejść.

 

WM: No tak ale jednak w GSW jest Curry , Durant obaj byli MVP Finals . Green jako gracz  DPOTY i ławka rezerwowych jako pełne wzmocnienie

GM:Oczywiście zgadza się to nie jest słaby skład jednak to jest sport.Nie podejmę się tematu i powstrzymam się od udzielania opinii który zespół ma mocniejszy skład.

 

WM: No właśnie skład , niedawnym pozyskanym graczem został Nene ale wcześniej mieliśmy najgłośniejszą wymianę z udziałem super stara Anthony'ego , jaka rola w zespole zostanie mu przydzielona w zespole czy nie dubluje się z Griffinem i czy nie dał Pan za dużo za niego ?

GM:Co do roli w zespole to trener zadecyduje w jakim charakterze będzie występował na boisku.Carmelo jest uniwersalnym zawodnikiem mogący występować na pozycji zarówno SF jak i PF więc nie ma mowy o dublowaniu się z Griffinem.Czy dałem za niego zbyt dużo ? Ciężko odpowiedzieć na ten moment gdyż patrząc personalnie to wymiana Riversa i Jamala za Anthony'ego wychodzi na plus dla mnie no kwestia dodatków jakie poszły w drugą stronę. No na pewno mógłby by być chronione ale też ciężko się negocjowała a jednak chciałem zbudować super team w LA.

 

WM: Czy lubi Pan Silvera ?

GM:A co to za pytanie ?

 

WM: Pytam bo ostatnio to Silver miał udział w większości Pańskich ruchów w te F.A. Zablokował podpisanie Redicka,extension dla DeAndre Jordana czy ostatnio Rondo.To trzy ruchu wymierzone w Pański klub , GM NOP widział w nim osobę Sterna dla Lakers gdy ten blokował podpis Paula

GM: Powiem tak.Co do zablokowania Redicka to wszystko zostało wyjaśnione i nie mam o to pretensji i z tego miejsca chciałem powiedzieć ,że Redick to profesjonalny sportowiec i zespół z Bostonu będzie miał z niego uciechę.DeAndre Jordan sprawa w toku jednak największe pretensje mam o Rondo gdzie pozwolił jawnie na złamanie CBA.

 

WM:Ostre słowa

GM: Nie wiem czy ostre czy tępe ale wiem jedno ten ruch był nielegalny.Rondo był dogadany z naszym zespołem i brakowało tylko kropki nad i.I wtedy jakaś osoba bo do tej pory nie ustalono ,kto podszywając się za GM Cavs złożyła ofertę znając wszystkie nasze ustalanie gdzie według regulaminy nie można wcześniej upublicznić ofert jakie zawodnicy otrzymali od klubów aż do momentu w których zostanie to zrobione przez specjalną osobę. Samo to było dziwne do tego stopnia ,że  prawdziwy GM Cavs zdziwił się mocno gdy na jego biurku leżała oferta z podpisem Rondo.

 

WM: Po tym ruchu zmniejszył się Panu zapał do NBA , zespołu ...

GM:Ależ oczywiście zwłaszcza ,że Silver miał to gdzieś i nie zabrał głosu w tej sprawie.Dodatkowo to był kluczowy ruch ,który mocno osłabił naszą ławkę rezerwowych mimo ,że parę razy stawałem na czele opozycji przed przejęciem władzy przez niektórych GM-ów w lidze po tym zajściu jest mi obojętne czy przejmą władzę nad ligą czy nie.

 

WM: Czy po za tym incydentem jest Pan zadowolony z F.A ?

GM:Nie bardzo. Plany były takie : zostawić trzon i obudować to weteranami jednak zmiany , które zachodziły w CBA w trakcie F.A na to nie pozawalały . Rondo , Nene to mieli być weterani jako spokojnie zabezpieczenie pozycji PG i C.Na SG miał występować Redick a z ławki chociaż być może w s5 miał grać LMAM. W tej chwili mamy super silną s5 i na ławce Nene i Johnsona to nie jest silny contender. Na tym etapie bliżej jest do solidnego zespołu niż do true contendera.

 

WM:Na koniec naszego wywiadu zapytam. O co grają Clippers ?

GM:O pierścień ... jak 29 innych drużyn w NBA.

 

WM:Dziękuje za wywiad.

GM:Również dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laf standardowo polecial. Wszyscy zli tylko on jest ok.

 

Swpja droga to cena za Jordana powinna byc niska a Laf powinien pisac i szukac najlepszej wymiany dla Clippers. Mlody center i mlody sg to powinno byc to czym sie teraz zajmie a nie pi****lety z Wojtkiem ;-)

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się LAF-owi nie dziwię. Obiektywnie patrząc z boku, uważam, że został och**any.

 

Na siłę robić z Cavsów contendera? A ja się pytam po co, jeśli Irving nie chce grać z Lebronem i już samo trzymanie tego duetu razem grozi autodestrukcją?

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obiektywnie patrząc z boku uważam, że nie został.

 

Denerwuje mnie takie jego smęcenie tym bardziej, że 

 

a) nie potrafi czytać ze zrozumieniem, czego dowód daje w co drugiej swojej wypowiedzi na forum. Od zawsze

B) wmawia sobie głupoty i próbuje wmówić je innym, nie wiem, na litość wziąć czy whatever.

c) ma swój wyimaginowany świat

 

Jak ktoś LAFa wyc***ał, to sam LAF. Nikt by tak tego nie wymyślił, jak LAF zrobił - parafrazując znane powiedzonko.

 

LAF nie potrafi zrozumieć, że te oferty Cavs dbające o dobro ogółu były przygotowane przez ludzi wcześniej i nikt sie nie gapił w to, co jakieś podwaliny zespołu ze wsi LA wysyłały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się LAF-owi nie dziwię. Obiektywnie patrząc z boku, uważam, że został och**any.

 

Na siłę robić z Cavsów contendera? A ja się pytam po co, jeśli Irving nie chce grać z Lebronem i już samo trzymanie tego duetu razem grozi autodestrukcją?

 

Znaczy powinniśmy Cavs wyrzucić z rozgrywki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy powinniśmy Cavs wyrzucić z rozgrywki?

Nie. Ale czemu przyznawać Rondo, który różnicy żadnej już nie zrobi, ale w każdym teamie może być solidnym zadaniowcem?

 

Od wyrzucenia z rozgrywek do wodzenia kogoś za nos (w tym przypadku drużyny widmo) jest bardzo daleka droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ale czemu przyznawać Rondo, który różnicy żadnej już nie zrobi, ale w każdym teamie może być solidnym zadaniowcem?

 

Od wyrzucenia z rozgrywek do wodzenia kogoś za nos (w tym przypadku drużyny widmo) jest bardzo daleka droga.

Tym bardziej, że nowy GM mógłby wykorzystać wyjątek, który z racji posiadania Rondo już mu nie przysługuje, w według własnego uznania w IV rundzie.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że nowy GM mógłby wykorzystać wyjątek, który z racji posiadania Rondo już mu nie przysługuje, w według własnego uznania w IV rundzie.

 

 

A to była wcześniej pewność, że tak szybko znajdzie się nowy GM?

 

Już człowieku morza stajesz się irytujący, wiecznie widzisz problemy, a nigdy nie proponujesz rozwiązań.

 

Coś było ustalone. Koniec dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to była wcześniej pewność, że tak szybko znajdzie się nowy GM?

 

Już człowieku morza stajesz się irytujący, wiecznie widzisz problemy, a nigdy nie proponujesz rozwiązań.

 

Za każdym razem proponowałem.

 

A pewności nie było, że GM się znajdzie, ale skoro się jednak znalazł, a FA nie zostało zakończone, proponuje mu dać możliwość swobodnej decyzji co do wyboru ściągnięcia gracza, tym bardziej, że w swoich ruchach jest mocno ograniczony i nie dysponuje wieloma "wyjątkami".

 

I przy okazji Laf nie będzie czuł się pokrzywdzony, do czego według mnie ma trochę prawo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Zostało przyjęte jakieś rozwiązanie. Oferty Rappara były żartem, więc PRZED OTWARCIEM KOPERT złożyliśmy nową ofertę w 5 osób. Nikt nie wiedział jakie były inne oferty. Nikt nikogo nie oszukał. Cavs wygrali głosowanie, memento ich przyjął jak stoją. Koniec tematu z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem proponowałem.

 

A pewności nie było, że GM się znajdzie, ale skoro się jednak znalazł, a FA nie zostało zakończone, proponuje mu dać możliwość swobodnej decyzji co do wyboru ściągnięcia gracza, tym bardziej, że w swoich ruchach jest mocno ograniczony i nie dysponuje wieloma "wyjątkami".

 

I przy okazji Laf nie będzie czuł się pokrzywdzony, do czego według mnie ma trochę prawo.

 

A może nowemu GM-owi będą odpowiadać nowi gracze? A kiedy LAF nie czuł się pokrzywdzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O piekne stwierdzenie. Kiedy LAF czul ze jest ok? Krytyka za transfer Melo, ale my sie nie znamy, proba wrzucenia opcji rezerwowych za Cavs, tez skrzywdzony a inni gracze ktorzy walczyli o Rondo juz nie. Nie wspomne o porazce z Utah w po ktorej LAF nie przyjmowal do wiadomosci. Clippers to teraz zespol emerytow i no name'ow. Spokojnie wokol Griffina i CP3 mozna bylo zbudowac cos innego. A straszenie na zasadzie ,,bo odejde" to slaby pomysl. Nowy gm jakos moze sobie poradzi posprzata po swojemu. Tylko wtedy szybki rebulding moze byc jedyna opcja choc chetni na duo z LAC sie znajda i tez slono zaplaca ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli Rondo wynegocjował za Rappara jakiś któtkoterminowy zarząd składający się z 5 gmow? tak?

dali mu więcej kasy niż LAF?

 

a co z Jordanem jest nie tak? 

 

dawajcie info bo tak zbieram newsy by sobie to poskładać w jedną całośc

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.