Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Bulls are very close to add Power Forward via Free Agency source tells ESPN.

Po jakiś absurdalnych głosach, nie róbmy k**** jaj

Po jakiś absurdalnych głosach, nie róbmy k**** jaj

 

Pomoc w Milwaukee są strasznie wkurwieni na taki przebieg tego wszystkiego, rozważają różne opcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakiś absurdalnych głosach, nie róbmy k**** jaj

 

Nie róbmy też ich w drugą stronę.

Jeśli chodzi o pierwsze miejsca tylko LAF chciał wysłać PP do Cavs.

Reszta to Bulls/Bucks więc aż taka reakcja też jest nie na miejscu, bo na 1. miejscu żadnych Philadelphi albo Wizards nie ma. A to tutaj gra rolę najważniejszą i wręcz jedyną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy też ich w drugą stronę.

Jeśli chodzi o pierwsze miejsca tylko LAF chciał wysłać PP do Cavs.

Reszta to Bulls/Bucks więc aż taka reakcja też jest nie na miejscu, bo na 1. miejscu żadnych Philadelphi albo Wizards nie ma. A to tutaj gra rolę najważniejszą i wręcz jedyną.

A jeśli Bulls są np 2, a ja 3 to nie idzie na moją niekorzyść?

 

I nie chodzi tu tylko o pierwsze miejsca, takie głosowanie na odpierdol to plucie nam w twarz.

 

@TuPalnik

 

Masz rację, że nasze oferty są najlepsze, naprawdę nie chodzi o to, że Bulls go wygrają bo po początkowych głosach tego się spodziewałem (mimo, że naprawdę uważam że oferta Bucks jest lepsza), ale głosy niektorych to porażka.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli Bulls są np 2, a ja 3 to nie idzie na moją niekorzyść?

 

I nie chodzi tu tylko o pierwsze miejsca, takie głosowanie na odpierdol to plucie nam w twarz.

 

@TuPalnik

 

Masz rację, że nasze oferty są najlepsze, naprawdę nie chodzi o to, że Bulls go wygrają bo po początkowych głosach tego się spodziewałem (mimo, że naprawdę uważam że oferta Bucks jest lepsza), ale głosy niektorych to porażka.

 

Nie.

Kto ma najwięcej 1 wygrywa i już. Nie ma żadnej punktacji.

 

Głosowanie na odpierol już wytknąłem kuciowi i go oznaczyłem. Wystarczająco czasu już zaoszczędził na nas. Mógłby i cały dzień nad tym sobie myśleć.

 

Natomiast wybory są takie, że po prostu na razie większość wybiera ofertę Bulls i nie widzę w tym nic kontrowersyjnego. Można się nie zgadzać, sam głosowałem na Bucks, ale nie jest to przecież żadne nie wiadomo co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast wybory są takie, że po prostu na razie większość wybiera ofertę Bulls i nie widzę w tym nic kontrowersyjnego. Można się nie zgadzać, sam głosowałem na Bucks, ale nie jest to przecież żadne nie wiadomo co.

Masz rację, że nasze oferty są najlepsze, naprawdę nie chodzi o to, że Bulls go wygrają bo po początkowych głosach tego się spodziewałem (mimo, że naprawdę uważam że oferta Bucks jest lepsza), ale głosy niektorych to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi sie sklad Indiany. W takim stopniu, ze mialbym ochotę wklepac ten roster w NBA 2K, co juz dawno, dawno nie mialo miejsca. Propsy.

 

No ja zastanawiam się nad wstawieniem naszej ligi do 2k18 i sprawdzić jak będzie się grało tymi ekipami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi sie sklad Indiany. W takim stopniu, ze mialbym ochotę wklepac ten roster w NBA 2K, co juz dawno, dawno nie mialo miejsca. Propsy.

Udał się też ruch z J.Holidayem. Ludzie najwyraźniej nie oglądają Knicks i o nim zapomnieli :) A w Pacers bym chyba go wrzucił nawet do s5, bo jest lepszym fitem od kitzpatricka.

 

ECF zależy od tego, jak Teodosic się sprawdzi. Pytanie, czy nawet taki wynik pozwoli zatrzymać George'a, bo nie jestem do końca przekonany.  Lakers i Celtics będą mieć bardzo mocne argumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli indy zrobi ECF a LAL nie wejdzie do 2 rundy to nie widzę powodu by PG miał iść do LAL. Coraz wiecej pojawia się informacji, że George po prostu chce zmaksymalizować szanse na miśka i oczywiście może być to Lakers ale nie musi

W sprawie Lakers nawet nie jest powiedziane czy wejdą do PO. Mają jednego z najgorszych liderów wśród all starów i masę młodzieży, a zachód ma od groma mocnych ekip. Są oczywiście Spurs, jest Sota, Clippers, Rockets, Jazz, Miśki, OKC z Westbrookiem, Portland z Lillardem, są oczywiście Denver i GSW. Także same play-offy mogą być tylko mokrym marzeniem. No i chyba nie muszę też dodawać że AD > Butler all the way.

 

Z Indiana to nie wiem. Trzymam kciuki od początku za Ronniego, najważniejsza umowa się udała, ale wciąż mam problemy z oceną ich względem Wizards i Bostonu, Chicago też ciekawy skład ma, choć tu pewnie miejsca 5-8 Pewnie jak się zacznie liga to będzie łatwiej.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udał się też ruch z J.Holidayem. Ludzie najwyraźniej nie oglądają Knicks i o nim zapomnieli :smile: A w Pacers bym chyba go wrzucił nawet do s5, bo jest lepszym fitem od kitzpatricka.

 

ECF zależy od tego, jak Teodosic się sprawdzi. Pytanie, czy nawet taki wynik pozwoli zatrzymać George'a, bo nie jestem do końca przekonany.  Lakers i Celtics będą mieć bardzo mocne argumenty.

 

Teodosic w towarzystwie George'a i Millsapa to powinien byc magik. Uber-zespolowy sklad, opcji prowadzenia ataku jest bardzo duzo. Jak odpowiednio ruszy 2nd roundery to dla mnie spokojnie 2 sila wschodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to poza Warriors, którzy na dziś są głównym faworytem do wszystkiego(co oczywiście nie znaczy, że wygrają) to na dziś pozostałe 3 miejsca są mocno otwarte i w sumie bardzo wiele drużyn ma szanse tam zawitac.

No to na pewno. Jest tych ekip z 5-6 i każda ma swoje wady i zalety. Ale i tak prowadzi to do tego, że wśród tych 6 LAL nie ma na pewno w tym momencie. Czyli 7 miejsc zajętych, a o ostatnie będą walczyć chyba wszyscy pozostali. Prócz Suns, Dallas i Sacto oczywiście.

 

Niezły ścisk.

 

BTW fajnie, że zostajesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teodosic w towarzystwie George'a i Millsapa to powinien byc magik. Uber-zespolowy sklad, opcji prowadzenia ataku jest bardzo duzo. Jak odpowiednio ruszy 2nd roundery to dla mnie spokojnie 2 sila wschodu.

Aj tam, przyjdzie Bonzo Lol i pozamiata z Bullsami ☺

 

No to na pewno. Jest tych ekip z 5-6 i każda ma swoje wady i zalety. Ale i tak prowadzi to do tego, że wśród tych 6 LAL nie ma na pewno w tym momencie. Czyli 7 miejsc zajętych, a o ostatnie będą walczyć chyba wszyscy pozostali. Prócz Suns, Dallas i Sacto oczywiście.

 

Niezły ścisk.

 

BTW fajnie, że zostajesz :)

Też się ciesze, choc jak pisałem, po prostu ogranicze się do spraw zwiazanych bezpośrednio ze mną, ewentualnie wiekszych zmian w regulaminie, bo za bardzo emocjonalnie podchodzę nieraz do wszystkiego, ale tak mam jak mi zależy czasem. Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi sie sklad Indiany. W takim stopniu, ze mialbym ochotę wklepac ten roster w NBA 2K, co juz dawno, dawno nie mialo miejsca. Propsy.

 

nie rozumiem hajpu, ale ok - jakby to  powiedział Camby: Okafór króluj nam :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=Xbf_AukNAn8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.