Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Caris LeVert wraca do gry w piątek. Paradoksalnie to nie za dobry news dla koladera:)

 

Jak to nie za dobry news? Liczę że wróci w pełni zdrowia i na spokojnie powoli będzie u mnie wprowadzany do gry. Tu nie ma ciśnienia walki o PO a Caris w formie i tak nie dociągnie rookasów + worka papy do wielu zwycięstw.

Szczyt na Wschodzie.

Co tam się kroi?10c4219196b7133f5f297f8678a57356.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Brakuje podpisu kto jest kto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie za dobry news? Liczę że wróci w pełni zdrowia i na spokojnie powoli będzie u mnie wprowadzany do gry. Tu nie ma ciśnienia walki o PO a Caris w formie i tak nie dociągnie rookasów + worka papy do wielu zwycięstw.

 

Tam na dole tabeli, to taki LeVert to jest X factor:) Zresztą na pewno pamiętasz swój bilans z 1 trymestru, który zawdzięczasz w dużej mierze Carisowi. Zobaczymy tylko w jakiej dyspozycji wróci i na ile Russell pozwoli mu znowu prowadzić drużynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizz BOS PHI

Jak to nie za dobry news? Liczę że wróci w pełni zdrowia i na spokojnie powoli będzie u mnie wprowadzany do gry. Tu nie ma ciśnienia walki o PO a Caris w formie i tak nie dociągnie rookasów + worka papy do wielu zwycięstw.

 

 

Brakuje podpisu kto jest kto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam na dole tabeli, to taki LeVert to jest X factor:) Zresztą na pewno pamiętasz swój bilans z 1 trymestru, który zawdzięczasz w dużej mierze Carisowi. Zobaczymy tylko w jakiej dyspozycji wróci i na ile Russell pozwoli mu znowu prowadzić drużynę.

 

Większość 2 trymestru miałem zdrowych 6 zawodników w tym 3 to byli Mahinmi, Dedmon i Powell czyli centrzy. W 3 trymestrze nawet z Carisem tu nie ma sporo szans na winy. I przede wszystkim wiem że ludzie w ogóle nie czytają opisów. Ja będę oszczędzać LeVerta, w rl będzie sporo grał - uznacie że ciągnie mój zespół mając w dupie rotacje. Tacy jesteście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość 2 trymestru miałem zdrowych 6 zawodników w tym 3 to byli Mahinmi, Dedmon i Powell czyli centrzy. W 3 trymestrze nawet z Carisem tu nie ma sporo szans na winy. I przede wszystkim wiem że ludzie w ogóle nie czytają opisów. Ja będę oszczędzać LeVerta, w rl będzie sporo grał - uznacie że ciągnie mój zespół mając w dupie rotacje. Tacy jesteście.

No akurat opis rotacji polegający na tym, że nie grasz najlepszym zawodnikiem i chcesz przez to mieć lepszy pick w drafcie, to pewnie każdy będzie ignorował:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jrue Holiday, Otto Porter, Kristaps Porzingis, Damian Lillard, Al Horford, Winslow, Bledsoe, Brogon, JaMyhall Green i kilkanaście picków zmieni swojego właściciela.

To ładnie się odjaniepawla na tym zlocie ;)

 

Mogłem podjechac, może by ktoś pickiem za Diopa poratował.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam was wszystkich prawie że pod nosem, idealna okazja na wejście w ligę, zrobienia czegoś spektakularnego...

Trzy baby w domu i wszystkie trzy chore.

Serce pęka przez takie zmarnowane okazje

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam was wszystkich prawie że pod nosem, idealna okazja na wejście w ligę, zrobienia czegoś spektakularnego...

Trzy baby w domu i wszystkie trzy chore.

Serce pęka przez takie zmarnowane okazje

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Żałuj.

 

76ers, Sota, Spurals, Wizzards, Denver, Celtics, Wolves.

 

Było by co ugadywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.