Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

1000.jpg

 

 

Ten shots - część 11.

 

Jesteśmy w stolicy. Wszak tylko stanu a nie Stanów 'but still', jak to mawiają klasycy tego forum. Pisałem wczoraj o teamie, który w nadchodzącym FA zatrzęsie rynkiem. No bo jak inaczej można nazwać sytuacje, kiedy ich GM po ciężkiej pracy, wielu wyrzeczeniach ma przygotowane na przyszły offseason około 70 milionów USD? Durant, Klay, Irving, Leonard, Walker, Middelton, Butler, Cousins...kto z nich zagości w drużynie która jest dla mnie równie wielką zagadką, co sam GM? Głęboko życzę, aby przynajmniej dwóch! Mimo tego nie zrezygnują z młodości, zachowując aż 7 młodych, perspektywicznych graczy. Fascynujące lato szykuje się w stolicy Kaliforni.

 

Panie i Panowie

 

Gm Sacramento Kings

 

Shevcu!

 

--------------------------

 

1. Shams Charania: Zmiany, zmiany, zmiany - w kogo, albo przynajmniej z jakiej pozycji Kings celują w przyszłe lato?

 

Shevcu: W największe grube ryby, które będą dostępne na FA... ;)

 

 

2. SC: All-stare game - kto z Pana drużyny powinien w nim zagrać?

 

S: Będziemy szczerzy, nikt na dzień dzisiejszy.

 

 

3. SC: Młodzi przyszłością - który z Pana młodych graczy jest szykowany na lidera drużyny i dlaczego?

 

S: Dennis Smith Jr, kocham tego chłopaka, jego atletyzm, to jak prezentował się na uczelni. Po powrocie do Dallas pokazał się z dobrej strony i jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to będzie błyszczał w...Nowym Jorku :)może przeżyje przemianę podobnej do DAR-a.  

 

 

4. SC: Czy Sacramento będą tak samo aktywni w nadchodzącym okienku, czy pozostała tylko kosmetyka? Jakieś szczególne cele?

 

S: Cele są jasne, ściągnąć jak najlepszych graczy i zacząć się liczyć w walce na Zachodzie

 

 

5. SC: Wg. Pana - najlepsza drużyna w naszej lidze to...?

 

S: Bez dwóch zdań GSW, transfer Ibaki był kozacką odpowiedzią na wzmocnienia konkurencji

 

 

6. SC: Wg. Pana - najlepszy gracz w naszej lidzie to...?

 

S: Na dzień dzisiejszy James Harden

 

 

7. SC: Re-draft trzech ostatnich lat 2016, 2017, 2018. Załóżmy, że ma Pan #1 ale tylko na jednego gracza z tych lat. Kogo Pan bierze?

 

S: Bez dwóch zdań Luka Doncić

 

 

8. SC: "Nikt mnie tak nie oszukał jak on" - na kim się Pan najbardziej zawiódł? Największe rozczarowanie?

 

S: Chyba duet Stanley Johnson i Jahilil Okafor mnie najbardziej rozczarował w ostatnich latach...

 

 

9. SC: Draft 2019 - czarnym koniem będzie "...."?

 

S: Pomidor...  :smile:

 

 

10. SC: Dostaje Pan posadę komisarza: jaką była by pierwsza zmiana którą by Pan wprowadził w lidze?

 

S: Nie przyjąłbym takiej posady, gdyż wg mnie to zbyt duża odpowiedzialność...

 

---------------------------

 

Dziękuję Shevcu za poświęcenie czasu. Mimo, że w wywiadzie nie przystoi i jest to dalekie od profesjonalizmu ale podsumuję Kings jednym, młodzieżowym zwrotem: "jaram się"!

 

Swoją drogą, nie tylko z powodu drużyny polecam Wam poświęcić więcej uwagi Sacramento. Piękne miasto. Szczególnie nocą w wyborowym towarzystwie po 10 shotach.

 

HH_skyn_1270x560_FitToHeight_Center.jpg

 

-------------------------------

 

Jutro część 12. Zostaniemy na zachodzie. Udajemy się do GMa cichego, kulturalnego, niezmiernie tajemniczego od którego otrzymałem dzisiaj następującą wiadomość:

 

"Na lotnisku jak wylądujesz i odbierzesz bagaż, szukaj gościa ubranego w garnitur w kratę księcia Walii. Do tego specjalnie na tą okazję dobrałem białą koszulę i grafitowy krawat z widoczną łezką. Jak by było nas więcej tak ubranych - poznasz mnie jeszcze po brązowych monkach".

 

Wow. Ja osobiście się nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że Wy też!

 

Do jutra!

Edytowane przez Shams Charania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000.jpg

 

 

Shotów dzięsięć na część dwunastą. Obiecajcie mi coś. Zanim ułożycie się wygodnie do kolejnego wywiadu, na serio nalejcie sobie co lubicie, bo dziś będzie wyjątkowo ciekawie. Takiego wywiadu jeszcze nie miałem!

 

Lądując, nie wiedziałem czego się spodziewać po wczorajszej wiadomości zapowiadającej kogo mam szukać. Przyznam się szczerze, że miałem lekkie obawy. Czy to nie będzie suche, puste, formalne. Prawie nic nie wiem o tym GMie. Mało się udziela, był ostatnimi czasy na stepach Mongolii...ale stało się. Był ubrany tak jak pisał. Czekał na mnie w idealnie uszytym na miarę szarym garniturze w kratę księcia Walii, biała koszula uzupełniona grafitowym krawatem z widoczną łezką. Do tego brązowe monki. Wszystko tak jak pisał. Jego idealne oblicze uzupełniały z niesamowitą pieczołowitością dobrane szczegóły. Kwadratowe, brązowe okulary Raya Bana, brązowy pasek i zegarek Daniela Wellingtona na pasku - oczywiście brązowym. Ponieważ pogoda na północnym-zachodzie nie należy do najpewniejszych miał ze sobą granatowy, dwurzędowy płaszcz. 

 

We wstępie nie będzie dziś o drużynie GMa u którego goszczę. Zbyt duże wrażenie wywarł na mnie sam GM i wszystko co na wstęp miałem ułożone, okazało się marnością przy jego obliczu.

 

Napiszę tylko, że jak by ktoś był ciekawy jak wygląda GM Portland Blazers to: włosów brak, zarost średniociemny, kilkudniowy. Połączenie Jasona Stathama z Panem z avatara Tomka.

 

Panie i Panowie

 

Ashigaru!

 

----------------------

 

1.   Shams Charania: Zmiany, zmiany, zmiany - w kogo, albo przynajmniej z jakiej pozycji Blazers celują w przyszłe lato?

 

Ashigaru: Na chwilę obecną nie mamy wybranego zawodnika. Tak samo nie planujemy jeszcze konkretnych wzmocnień na danych pozycjach. Wszystko się wyklaruje w czasie, a najważniejsze w tym biznesie jest by pozostawać czujnym, bowiem sytuacja zmienia się dynamicznie. Analizujemy rynek, ale nie kładziemy jakiegoś specjalnego nacisku na jakiegoś zawodnika lub pozycję.

 

 

2.   SC: All-stare game - kto z Pana drużyny powinien w nim zagrać?

 

A: Zdecydowanie Damian Lillard, który w tym sezonie spisuje się rewelacyjnie. Zresztą, spisuje się tak jak na lidera przystało.

 

 

3. SC: Młodzi przyszłością - który z Pana młodych graczy jest szykowany na lidera drużyny i dlaczego?

 

A: Obserwując nasz obecny zespół ciężko wskazać młodego zawodnika, który może być szykowany na lidera zespołu. Postaramy się w najbliższej przyszłości pozyskać taki talent, gdyż na chwilę obecną nie widzę w składzie młodego zawodnika, który spełniałby niezbędne kryteria.

 

 

4. SC: Czy Blazers będą tak samo aktywni w nadchodzącym okienku, czy pozostała tylko kosmetyka? Jakieś szczególne cele?

 

A: Celem głównym jest maksymalizacja zysków i sukcesów długoterminowych Blazers. Wszystko po to by uniknąć rozczarowań i frustracji, a przede wszystkim nie popaść w stagnację, która jest największym niebezpieczeństwem zespołów w NBA. Sposobów na realizację tych celów jest wiele i mamy naprawdę dużo możliwości. Wiem, że tego nie widać póki co, ale wiele się może zmienić w najbliższej przyszłości. Najważniejsze jest jednak to by cała organizacja i właściciele klubu zaakceptowali wizję moją i moich współpracowników. Na zmiany, które chce przeprowadzić w najbliższym czasie, mam pełne poparcie samej Jo Lynn Allen, nowej właścicielki klubu. Nie pozostało mi nic innego jak ciężko pracować dla dobra Blazers i całego miasta Portland.

 

 

5. SC: Wg. Pana - najlepsza drużyna w naszej lidze to...?

 

A: Trudne pytanie. Nie jestem w stanie na nie odpowiedzieć jednoznacznie. Wszystko zależy od tego jakie kryteria przyjmiemy. Patrząc na ogólną dyspozycję - ekipy Sixers, Bucks i Nuggets to trzy najlepsze zespoły w tej lidze. Która z tych ekip jest najlepsza? Nie jestem w stanie powiedzieć. Play-offy zweryfikują.

 

 

6. SC: Wg. Pana - najlepszy gracz w naszej lidzie to...?

 

A: Pod jakim względem najlepszy? By móc odpowiedzieć na tak zadane pytanie, muszę przyjąć jakieś założenia. Przyjmuje więc, że chodzi o zawodnika z największymi umiejętnościami i możliwościami. Na tej podstawie stwierdzam, że najlepszym graczem w lidze jest bez wątpienia LeBron James. Jednak, jeżeli przyjmiemy, że najlepszy gracz to ten, który jest w najlepszej formie, to nie mogę nie wspomnieć o Jamesie Hardenie.

 

 

7. SC: Re-draft trzech ostatnich lat 2016, 2017, 2018. Załóżmy, że ma Pan #1 ale tylko na jednego gracza z tych lat. Kogo Pan bierze?

 

A: Bez cienia wątpliwości i momentu zawahania – Luka Doncić. Taki kamień węgielny zespołu daje bardzo dużo możliwości.

 

 

8. SC: "Nikt mnie tak nie oszukał jak on" - na kim się Pan najbardziej zawiódł? Największe rozczarowanie?

 

A: Pozostawię tę kwestię bez komentarza. Wiele jest zdarzeń i osób, które mogę umieścić w tej szufladce. Znaleźliby się tam niektórzy GMowie, ale także zawodnicy. Nie ma co się jednak na tym skupiać, bowiem życie toczy się dalej.

 

 

9. SC: Draft 2019 - czarnym koniem będzie "...."?

 

A: Z całą pewnością Ja Morant z Murray State. Przed sezonem zawodnik nie znalazł się w rankingach rekrutacyjnych ESPN, 247Sports czy Rivals, a obecnie walczy o bycie numerem 2 draftu. Nikt mu nie odbierze tego i już można uznać go największym zwycięzcą w NCAA i czarnym koniem tego draftu.

 

 

10. SC: Dostaje Pan posadę komisarza: jaką była by pierwsza zmiana którą by Pan wprowadził w lidze?

 

A: Jeżeli miałbym iść obecną drogą – stworzyłbym sztywne ramy w salary cap i ustalił granice, których nie można przekroczyć. Choć najchętniej… wziąłbym CBA i spalił je, wynegocjował niezbędne minimum zasad, regulacji i obostrzeń, a następnie wprowadził je w życie. W obecnym kształcie CBA nie pozwala na uwolnienie pełnego potencjału ligi.

 

-------------------------

 

Oryginalny do końca. Całe spotkanie popijał yerbę z czarnego matero i srebrnej, zdobionej bombilli. Oczywiście shotów nie odmówił.

 

Przynajmniej tu mi poszło zgodnie z planem. 

 

Dziękuję Ashigaru za wyjątkowy wywiad, za poświęcony czas i za gościnę. Zdecydowanie jeden z najlepszych wywiadów jakie miałem. Ze swojej strony pragnę życzyć powodzenia w realizacji planu!

 

-------------------------

 

A jutro trzynastka. Nadal zostaję na zachodzie. Odwiedzę contendera. Odwiedzę legendę. Odwiedzę pracoholika, ale również bardzo pomocnego człowieka. Nie opuścicie! Uchylę Wam malutki szczegół z wywiadu. Na jedno z pytań po części odpowiedział tak:

 

"nie płyniemy na fali hurraoptymizmu"

 

Co jak co, ale On ma do tego pełne prawo a mimo to mocno stąpa po ziemi.

 

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000.jpg

 

 

Dzisiaj, jak zwykle późna pora. Część trzynasta. Mam nadzieję, że weszło już to Wam na tyle w nałóg, że siadacie z kolejką i czekacie zadając sobie pytanie - kto dziś na tapecie?

 

Po wczorajszym ogromnym wrażeniu jakie wywarł na mnie GM Portland Trial Blazers, dzisiaj czeka mnie wizyta u innej indywidualności. Sytuacji i osiągnięć zazdrości mu 29 innych GMów. Kiedy konkurencja już zaczęła dochodzić jego drużynę, jednym sprytnym tradem pokazał im, że jeszcze nie dziś, ani nawet nie jutro. Co najwyżej w czerwcu. Przyszłego roku. W przyszłym roku też przeniosą się na drugą stronę mostu do hali, którą budują w 100% ze swoich własnych środków. W końcu uczciwie na nie zarobili głownie za sprawą ich GMa. Dla mnie osobiście człowiek legenda, a jego wiedza jest nieoceniona dla społeczności beGM.

 

Panie i Panowie

 

Manager Golden State Warriors

 

Tomek!

 

---------------------------

 

1. Shams Charania: Zmiany, zmiany, zmiany - w kogo, albo przynajmniej z jakiej pozycji GSW celują w przyszłe lato?

 

Tomek: Priorytetem jest zatrzymanie obecnego core drużyny, który zapewnił wieloletni pobyt na szczycie. Na konkretne decyzje i rozliczenia przyjdzie czas po zakończeniu sezonu gdy przeprowadzone zostaną rozmowy z poszczególnymi graczami na temat ich celów zawodowych.

 

 

2. SC: All-stare game - kto z Pana drużyny powinien w nim zagrać?

 

T: Oczywiście Stephen i Kevin. Myślę, że ze względu na niesamowitą dyspozycję i regularność strzelecką obecność także Joe Harrisa nie byłaby wielka faux pas patrząc na migrację graczy w kierunku wschodniego wybrzeża.

 

 

3. SC: Młodzi przyszłością - który z Pana młodych graczy jest szykowany na lidera drużyny i dlaczego?

 

T: Stephen Curry, bo jak się ogoli to młodo wygląda, a lepszego nie znajdziemy.

 

 

4. SC: Czy GSW będą tak samo aktywni w nadchodzącym okienku, czy pozostała tylko kosmetyka? Jakieś szczególne cele?

 

T: W poprzednim okienku udało się nam pozyskać grającego świetny sezon Serge'a uzupełniając odstającą do tej pory pozycję centra, a przy okazji załatać niespodziewane problemy rzutowe na pozycji nr 4 gdzie kontuzje storpedowały sezon LMaM, a później częściowo Jamesa Ennisa. Nie przewidujemy dalszych ruchów w przypadku braku urazów. Drużyna jest na najlepszej drodze do osiągnięcia celu i stawiamy na stabilizację.

 

 

5. SC: Wg. Pana - najlepsza drużyna w naszej lidze to...?

 

T: Powtórzę po wszystkich poprzednikach  - Golden State. Natomiast ciekawszą kwestią wydaje się to, kto przejmie schedę po Warriors. Nie da się ukryć, że ograniczenia finansowe nieubłaganie ograniczą nasze pole manewru w nadchodzące lato, a skompletowanie threepeatu może także skłonić niektórych do szukania nowych wyzwań, co spowoduje, że kolejny sezon zaczniemy z bezkrólewiem i bardzo, bardzo mocną ale zbliżoną poziomem grupą drużyn, które będą walczyć o pierścienie w każdym posiadaniu. Konia z rzędem temu, kto trafnie wskaże mistrza przyszłego sezonu.

 

 

6. SC: Wg. Pana - najlepszy gracz w naszej lidzie to...?

 

T: W kontekście regular-season wskazałbym na unikatowy skillset w połączeniu z niesamowitą efektywnością Stephena. W play-offs wszyscy wiemy, że sporą przewagę dają warunki fizyczne. Za kilka miesięcy dowiemy się, czy korona wciąż należy się Lebronowi, czy może już na stałe przejmie ją Kevin bądź czający się na wschodzie Giannis.

 

 

7. SC: Re-draft trzech ostatnich lat 2016, 2017, 2018. Załóżmy, że ma Pan #1 ale tylko na jednego gracza z tych lat. Kogo Pan bierze?

 

T: Lukę Doncicia. 

 

 

8. SC: "Nikt mnie tak nie oszukał jak on" - na kim się Pan najbardziej zawiódł? Największe rozczarowanie?

 

T: Wszystkie nasze ruchy są stonowane i nie płyniemy na fali hurraoptymizmu. Stawiamy sobie ambitne acz realne wymagania. Stąd wydaje mi się, że najbardziej z oczekiwaniami rozminęliśmy się rok temu podpisując latem Aarona Afflalo i Anthonego Morrow.

 

 

9. SC: Draft 2019 - czarnym koniem będzie "...."?

 

T: (... otwiera pierwszy lepszy mock...) Bruno Fernando, oczywiście!

 

 

10. SC: Dostaje Pan posadę komisarza: jaką była by pierwsza zmiana którą by Pan wprowadził w lidze?

 

T: Chyba nikogo nie zaskoczę: byłaby to zmiana komisarza  :smile:

 

----------------------------

 

Zdecydowanie jeden z moich ulubionych wywiadów. Dziękuję serdecznie Tomkowi za udział w wywiadzie. Shoty w towarzystwie GMa drużyny która zrobił zapewne 3-peat to zaszczyt! Niewątpliwie jak zrobię na zakończenie podsumowanie wszystkich wywiadów i będę wybierał najlepsze odpowiedzi - Tomek się tam znajdzie.

 

----------------------------

 

Z ogłoszeń parafialnych:

 

Jutro...odcinka nie będzie!

 

Nie jest to spowodowane brakiem udzielonych wywiadów, bo jestem mile zaskoczony Waszą reakcją i póki co tylko może ze 4-5 GMów mi nie odpowiedziało. Nie jest to również spowodowane zanikiem chęci aby nadal to prowadzić. Jest to spowodowane trade deadlinem i tym, że będę ciężko w tym czasie pracował dla Was zbierając najświeższe newsy wprost z Gostyńskiej! 

 

Natomiast w piątek co powiecie znów na Wschód? Otrzymałem zaproszenie od wyjątkowo sprawnego GMa, bardzo sympatycznego i nie omieszkam z niego skorzystać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ten Zdzisław pieprzy?

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Co ten Zdzisław pieprzy?

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Czytaj: Knicks są zdziwieni że insiderzy uchodzący za rzetelnych spekuluja na temat ich graczy przy ofertach które na pierwszy rzut oka dla Knicks sensu nie mają.

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ten Zdzisław pieprzy?

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Czytaj: Knicks są zdziwieni że insiderzy uchodzący za rzetelnych spekuluja na temat ich graczy przy ofertach które na pierwszy rzut oka dla Knicks sensu nie mają.

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Jak powszechnie wiadomo, Zdzisław Ptak wrzuca tylko sprawdzone informacje, to czy ta wymiana ma sens czy nie, nie zmienia faktu ze źródło uważam za wystarczająco rzetelne by informacje upublicznić.

 

Faktem jest, ze ta propozycja padła i faktem jest, ze był Pan nią zainteresowany, ostateczne rozwiazazanie jest tu nieistotne.

 

Powodzenia w roli GMa, #protip - nie będzie tak łatwo jak w fantasy, tu GMowie oglądają mecze, nie tylko boxscory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Faktem jest, ze ta propozycja padła i faktem jest, ze był Pan nią zainteresowany, ostateczne rozwiazazanie jest tu nieistotne.

 

Faktem jest że padła.

Faktem jest że odpowiedź brzmiała "Nie, dzięki".

Więc pisząc "faktem jest że był Pan nią zaintersowany" albo schodzi Pan na poziom Sama Amico, albo celowo mataczy na szkodę dumnej organizacji New York Knicks.

 

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Faktem jest że padła.

Faktem jest że odpowiedź brzmiała "Nie, dzięki".

Więc pisząc "faktem jest że był Pan nią zaintersowany" albo schodzi Pan na poziom Sama Amico, albo celowo mataczy na szkodę dumnej organizacji New York Knicks.

 

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

New York Knicks mieli już u nas jednego piewce wśród insiderow, teraz na forum czeka ich tylko prawda. Szczera prawda.

 

PS. PJ Tucker w New York Knicks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

New York Knicks mieli już u nas jednego piewce wśród insiderow, teraz na forum czeka ich tylko prawda. Szczera prawda.

 

Szczera prawda...

Zainteresowanie wg Zdzisława Amico.

 

Wybacz Kucio3d7c89bd2a748ba925cd47f9a8c74b9b.jpg

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.