Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Bądź facetem, nie bądź jak rozkapryszony chłopak w rurkach, z kubkiem w ręku wypełniony bezkofeinową kawą, podlanym odtłuszczonym, bez laktozy, mlekiem sojowym.

 

Mawia się, że kto ma miękkie serce ten powinien mieć twardą dupę. Ty miękkie serce okazałeś zgłaszając się na Radnego co szanuję mocno. Ale jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć i B. Jak się bierzesz za jakąś Pannę a ona Ci wypali przed wszystkim "zrób mi tak językiem, abym zapomniała o byłym" to bierzesz się do roboty czy wciągasz gacie z powrotem na maszt i wychodzisz?

 

To na tych szkoleniach mówili Ci, że takie teksty działają?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na tych szkoleniach mówili Ci, że takie teksty działają? :smile:

 

To od Ciebie zależy czy zadziałają. Albo możesz się dalej wkurw*ać na wszystko dookoła co umie stukać w klawiaturę, albo sobie powiedzieć: "nie zniżę się do danego poziomu".

 

Your choice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Fluber nie potrafisz przyjąć krytyki swojego zespołu. Jak tylko bilanse nie są po twojej myśli, zrywasz rozmowy.

 

Zaprosiłem Cię do gry, wprowadziłem do Niej, wielokrotnie rozmawialiśmy o BeGM, a także uważam, że bardzo dobrze współpracowaliśmy razem w radzie. Byłeś merytoryczny, chętny do pracy, a w trudnych chwilach dla rady jej dobrych duchem. Ale kiedy przyszło odchodzić zamiast podziękowań słyszę, że jestem jednym z powodów odejścia z gry.

 

Doczepiłeś się tej wstawki o Motleyu z której każdy sobie zakpił. Motley po prostu wskoczył do rotacji w ostatnich tygodniach, kosztem części minut słabo grającego Scotta. Chociaż sam oglądałem jakiś mecz, gdzie Motley zagrał wartościowe minuty, a Scott wtedy nawet nie podniósł się z ławki. I pamiętam, że sami fani Clippers krytykowali wtedy niemiłosiernie grę twojego gracza ciesząc się z prób Riversa odmiany sytuacji. To nie są tak odległe dzieje, bym tego nie znalazł.

 

A opisy to propaganda. Serio pytam, ale co one mają zmienić? Bo Myles Turner ma DRTG 100 z kilkoma wykrzyknikami i boldem? Przecież te statystyki oparte naszymi opisami nie zmienią niczyjej perspektywy. Ja byłem nawet za tym, by zlikwidować obowiązek ich pisania, ale rada uznała, że jest to sprawdzenie obecności. Nie chcę nikogo urazić, ale kto swój opis poleca do szczegółowej analizy, by zaskoczył mnie odkrywczą myślą? I nie mówię tu o tym, że Rondo pogra 12 minut na SG czy Gordon Hayward z ławki.

 

W sprawie tego co zaszło w sprawie zmiany zasady napisałem sporo, sam chciałem odejść, a także straciłem znajomości, które nawet w świecie internetu uważałem za wartościowe. Ale sama gra mnie wciąż cieszy. Do tego też dostawałem sporo głosów wsparcia tak jak i ty teraz i wiedziałem, że mimo tych obelg jakie padały nie jestem sam. W tak dużym gronie zawsze zdarzy się jakaś zdechła ryba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jest to jak tu niektórzy patrzą tylko przez swój pryzmat, byłeś naprawde megaaktywbym GM fluber, ale ta aktywność miała w c*** różnych odcieni, często agresywne, chamskie wpisy, ignorowanie ludzi czy po prostu zwyczajne ich gnojenie

 

zobacz na ile sobie mogłeś pozwolić, a jedyna kara jaka mogła Cię za to spotkać to wrzutka do łapu-capu

 

i to się tyczy też reszty - zarzucacie innym straszne rzeczy by po chwili robić takie same zabiegi tylko w innych sytuacjach

 

do wiaderek i grabek dorzucam Wam foremki - ogarnijcie się ludzie, przecież to ja tu robię za oszałoma już, nie róbcie mi konkurencji!!

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A opisy to propaganda. Serio pytam, ale co one mają zmienić? Bo Myles Turner ma DRTG 100 z kilkoma wykrzyknikami i boldem? Przecież te statystyki oparte naszymi opisami nie zmienią niczyjej perspektywy. Ja byłem nawet za tym, by zlikwidować obowiązek ich pisania, ale rada uznała, że jest to sprawdzenie obecności. Nie chcę nikogo urazić, ale kto swój opis poleca do szczegółowej analizy, by zaskoczył mnie odkrywczą myślą? I nie mówię tu o tym, że Rondo pogra 12 minut na SG czy Gordon Hayward z ławki.

 

 

A wg mnie opisy są jedną z najwartościowszych elementów naszej gry. 

 

Jasne, że część GMów stosuje propagandę, a część robi na odwal, ale sa też tacy - i tych powinno być więcej - którzy staraja się przekazac innym swoja wizje drużyny - bo chyba o to nam tu wszystkim chodzi - o wizje drużyny ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kiedy przyszło odchodzić zamiast podziękowań słyszę, że jestem jednym z powodów odejścia z gry.

 

 

Tak, chciałbym żebyście sobie pewne rzeczy przemyśleli, może moje odejście sprawi, że ta gra stanie się lepsza?:)

Niesamowite jest to jak tu niektórzy patrzą tylko przez swój pryzmat, byłeś naprawde megaaktywbym GM fluber, ale ta aktywność miała w c*** różnych odcieni, często agresywne, chamskie wpisy, ignorowanie ludzi czy po prostu zwyczajne ich gnojenie

 

zobacz na ile sobie mogłeś pozwolić, a jedyna kara jaka mogła Cię za to spotkać to wrzutka do łapu-capu

 

i to się tyczy też reszty - zarzucacie innym straszne rzeczy by po chwili robić takie same zabiegi tylko w innych sytuacjach

 

Tym bardziej atmosfera powinna sie poprawic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chciałbym żebyście sobie pewne rzeczy przemyśleli, może moje odejście sprawi, że ta gra stanie się lepsza? :smile:

 

Raczej nie, bo mimo swoich wad jesteś ogromną wartością dodatnią tej zabawy. Świat BeGM na pewno straci.

 

Odejścia Jana Pawła II nic nie zmieniło, mimo deklaracji z wielu stron, to obawiam się, że i twoje nie zmieni ;)

 

Mam nadzieję, że przemyślisz decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham BeGM i nie wstydzę się tego! ;)

Wiesz tez ze juz kilka miesiecy temu na priv wspominalem o tym ze nosze sie z odejsciem:) rola radnego spraila mi sporo satysfakcji i dobrze sie w niej czulem ale jako gm mecze sie juz od dluzszego czasu. To jedyne rozsadne wyjscie w tej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej atmosfera powinna sie poprawic:)

ja tam już mam "wiecie co" na ten Wasz styl prowadzenia relacji, mogę się ograniczyć do wrzucania facepalmów łysego z star treka, Twoje odejście będzie duża stratą, tak samo by było gdyby odszedł Jasiek, gra przeżyje bez Waszego rozejmu, a Ty się jeszcze fluber zastanów czy warto tak reagować a nie lepiej może ciut bardziej wyluzować

 

bądź jak Marcus!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber jak już udupileś finansowo Cavs na długie lata, to teraz nie odchodź ... ;)

 

Ponoć to Ty jesteś nie do zarżnięcia jesli chodzi o dyskusje, wiec czemu się poddajesz tak łatwo!? Jeszcze tydzień temu napisałeś ze wszyscy są zbyt wrażliwi itp. A teraz robisz to samo co oni.

 

Naprawdę myślałem ze ty masz dystans do tego wszystkiego. I liczyłem na zacięta walkę na noże o PO, a bez ciebie Cavs nie maja szans!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000.jpg

 

Część 23.

 

Popełnić jakiś wywiad. Ta myśl mi towarzyszyła dzisiaj cały poranek. Trochę zabłądziłem na północy USA, ale nie martwcie się. Cykl trwa a biedna wątroba dopominała się L4.

 

Playoffs. To hasło przewodnie GMa u którego dzisiaj goszczę. Gryzie, drapie, bije, nasyła Ukraińców, wzmacnia się jak może, składa ofiary, bawi się laleczkami VooDoo z podobiznami konkurencyjnych GMów. Wszystko by awansować do rozgrywek posezonowych. Człowiek którego trochę traktuję jak bratnią duszę. Choleryk? Być może. Ale czy to przeszkadza w bardzo dobrym planowaniu i zarządzaniu jego drużyną?

 

Stanowczo nie.

 

Kto zgadnie gdzie jesteśmy? Gdzie dziś spożywamy shoty w ten najbardziej bezpłciowy dzień tygodnia? Dla podpowiedzi zdjęcie:

 

636591651611262245-Indy-downtown-view-fr

 

Kto zgadł ten jest naprawdę dobry. Kto nie, kolejne podpowiedzi:

 

Sportowe miasto. Siedziba takich drużyn jak Indians w baseballu, Colts w NFL. Odbywają się tutaj też wyścigi Nascar i MotoGP. Kiedyś odbywały się również wyścigi Formuły 1.

 

Dalej nic? No to więcej podpowiedzi nie będzie. Nazwa drużyny u której dzisiaj gościmy to...

 

Indiana Pacers!

 

I ich GM:

 

RonnieArtestics!

 

--------------------

 

1. Shams Charania: Zmiany, zmiany, zmiany - w kogo, albo przynajmniej z jakiej pozycji Pacers celują w przyszłe lato?

 

RonnieAsrtestics: Skupimy się oczywiście na dalszej obudowie trzonu Conley-Randle-Turner. Barton pewnie również zostanie, nie wykluczamy również Jeremyego Lamba w planach na przyszłość. Nie chcę zdradzać nazwisk z kręgu naszych zainteresowań jednak mogę powiedzieć, że obwód wymaga wzmocnień, natomiast zestaw podkoszowców nie zmieni się raczej zbyt mocno.

 

 

2. SC: All-stare game - kto z Pana drużyny powinien w nim zagrać?

 

RA: Oczywiście absurdem dla mnie jest fakt, ze Mike Conley nie grał ani razu w all star game. Chyba najbardziej niedoceniony gracz w historii NBA. Niestety, takie uroki gry w small marketach. Zarówno Memphis jak i Indiana mają problem z dobrą prasą i pozostają w cieniu najbardziej znanych organizacji. Oprócz niego na poziom all-star wzbija się po mału Myles Turner, myślę ze w przyszłym roku ma spore szanse na nominację.

 

 

3. SC: Młodzi przyszłością - który z Pana młodych graczy jest szykowany na lidera drużyny i dlaczego?

 

RA: Może już nie tacy młodzi ale Julius Randle oraz Myles Turner to duet, który z pewnością możesz nazwać naszą przyszłością. Ten pierwszy już wskoczył na poziom 20ppg, natomiast ten drugi pomimo problemów z regularnością w ataku, rozkręca się wraz z trwaniem sezonu, a w obronie już dawno stał się naszym najlepszym zawodnikiem.

 

 

4. SC: Czy Pacers będą tak samo aktywni w nadchodzącym okienku, czy pozostała tylko kosmetyka? Jakieś szczególne cele?

 

RA: Nie planujemy dużych ruchów, jedynie ewentualnie wzmocnić jeszcze ławkę rezerwowych lub poszukać drobnych oszczędności. 

 

 

5. SC: Wg. Pana - najlepsza drużyna w naszej lidze to...?

 

RA: Myślę, że ciężko wskazać zdecydowanego faworyta. Walka o mistrzostwo rozstrzygnie się pomiędzy Warriors, którzy na zachodzie nadal chyba dominują, a którąś z czołowych drużyn wschodu. Tutaj poziom jest tak wyrównany, ze ciężko wskazać mi pewniaka do finału. 

 

 

6. SC: Wg. Pana - najlepszy gracz w naszej lidzie to...?

 

RA: W obecnym sezonie do tej pory jest to Paul George. Szkoda, ze nie udało się zatrzymać go w zespole, ale życzymy mu jak najlepiej. Jednak w Play Off to Lakers będą mieli jako argument najlepszego gracza globu, jesli ten bedzie zdrowy. 

 

 

7. SC: Re-draft trzech ostatnich lat 2016, 2017, 2018. Załóżmy, że ma Pan #1 ale tylko na jednego gracza z tych lat. Kogo Pan bierze?

 

RA: Brandon... oh wait, to nie największe rozczarowanie tylko najlepszy gracz miał być... 

Gdybym mógł wziąłbym Lukę Doncica.

 

 

8. SC: "Nikt mnie tak nie oszukał jak on" - na kim się Pan najbardziej zawiódł? Największe rozczarowanie?

 

RA: Markelle Fultz. Zainwestowaliśmy w niego bardzo dużo, a on po prostu okazał się być za słaby psychicznie na NBA. Czasem talent przegrywa z głową. Nikt mnie w przeszłości tak nie zawiódł, no może poza Shabazzem Muhammadem, za którego dałem 1st roundera na początku mojej kariery jako GM. 

 

 

9. SC: Draft 2019 - czarnym koniem będzie "...."?

 

RA: Ja Morant może być kimś takim. 

 

 

10. SC: Dostaje Pan posadę komisarza: jaką była by pierwsza zmiana którą by Pan wprowadził w lidze?

 

RA: Być może wprowadzenie bonusów za sprzedaż koszulek graczy nominowanych do all-star oraz all-NBA teams. Postulowałem o to na zebraniu ligi dwukrotnie już, mimo iż nie mamy za bardzo allstarów w zespole, uważam że ten pomysł wydaje się być uczciwą szansą na podreperowanie budżetów, zwłaszcza dla drużyn które nie walczą o play offs.

 

-----------------

 

Dziękuję Ronniemu za gościnę, za wyborne shoty, za czas, a przede wszystkim za wyśmienity wywiad. Głęboko życzę i trzymam kciuki za awans do playoofs. Tej charakternej drużynie i ich GMowi się to jak najbardziej należy. 

 

Powodzenia Ronnie!

 

-----------------

 

W części 24 zapraszają nas znów na Zachód! Do bardzo sympatycznego GMa. Wiadomość od niego mnie niezmiernie ucieszyła, bo już myślałem, że nie weźmie udziału w moim cyklu a tu taka niespodzianka!

 

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.