Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Moi mili.

 

W związku z tym, że pojawili się następcy (co mnie cieszy), mój trud czas zakończyć.

 

Dzięki

 

Wasz Wojnar - na zawsze źródło nr 1.

 

Ps. Życzyłbym sobie jakby któryś z insiderów wskrzesił zapoczątkowaną przeze mnie formułę bardziej szczegółowych wywiadów.

 

Kontynuujcie dziedzictwo.

GM Pistons za to prosi o zwrot czasu wykorzystanego na pytania do wywiadu, który nigdy się nie ukazał

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000.jpg

 

 

Wieczór. Część piąta. Czas rozsiąść się wygodnie bo właśnie na tacy wjeżdża kolejne 10 shotów do opróżnienia z GMem którego wczoraj zapowiadałem w ten sposób:

 

 

"A już jutro w części piątej ponownie zagościmy na wschodzie, acz tym razem u contendera. Drużyny idealnie zbilansowanej z GMem łączącym yin i yang, ogień z wodą, ekstrawertyk i introwertyk w jednym i najprawdopodobniej poznamy w końcu człowieka o którym pisze LeweBiodroSmoka w swojej stopce."

 

 

Czy potrzebuję dodawać coś więcej? Nieee. Nie będę dłużej trzymał w niepewności.

 

Panie i Panowie, GM New York Knicks

 

człowiek...morza!

 

-----------------------------------

 

1. Shams Charania: Zmiany, zmiany, zmiany - w kogo, albo przynajmniej z jakiej pozycji Knicks celują w przyszłe lato?

 

człowiek...morza: Nie przewiduję większych zmian. Głównym celem jest zatrzymanie aktualnego trzonu. 

 

 

2. SC:All-stare game - kto z Pana drużyny powinien w nim zagrać?

 

CM: Retoryczne pytanie.

 

 

3. SC: Młodzi przyszłością - który z Pana młodych graczy jest szykowany na lidera drużyny i dlaczego?

 

CM:  Żaden. 
 

 

4. SC: Czy Knicks będą w jakiś sposób aktywni w nadchodzącym okienku, czy pozostała tylko kosmetyka? Jakieś szczególne cele?

 

CM: Tyson Chandler, czekamy też na ewentualne buy-outy. 

 

 

5. SC: Wg. Pana - najlepsza drużyna w naszej lidze to...?

 

CM: Knicks. Jesteśmy kompletną i głodną zwycięstw drużyną. W decydujących momentach przechylimy szalę. 

 

 

6. SC: Wg. Pana - najlepszy gracz w naszej lidzie to...?

 

CM: Lebron James.

 

 

7. SC: Re-draft trzech ostatnich lat 2016, 2017, 2018. Załóżmy, że ma Pan #1 ale tylko na jednego gracza z tych lat. Kogo Pan bierze?

 

CM: Jarren Jackson Jr. 

 

 

8. S.C: "Nikt mnie tak nie oszukał jak on" - na kim się Pan najbardziej zawiódł? Największe rozczarowanie?

 

CM: W Knicks begm Lucas Nogeuira.

 

 

9. S.C: Draft 2019 - czarnym koniem będzie "...."?

 

CM: Nie wiem, nie znam się.

 

 

10. S.C: Dostaje Pan posadę komisarza: jaką była by pierwsza zmiana którą by Pan wprowadził w lidze?

 

Cm: Ostatni punkt w regulaminie - radzie przysługuje prawo do decyzji wbrew przepisom, jeśli nie godzi to w dobro innych gm'ow, zaś decyzja ta będzie zgodna z "duchem gry". Jako bezpiecznik (i niejako potwierdzenie, czy godzi, czy nie godzi w dobro innych gm'ow) prawo do zawetowania takiej decyzji dla 1/3 gm'ow (bez kworum) - nic o nas bez nas. 

 

---------------------------------

 

Dziękuję serdecznie człowiekowi...morza za poświęcony czas! Shoty ładnie wchodziły, ale ani raz nie sprawiał wrażenia że działają. Ot, istny człowiek...z opisu LBSa.

 

---------------------------------

 

Jutro w cugu, część szósta i przerzucamy się na zachód z naszymi shotami. Naszym gościem wielki fan Pana Z, Bob budowniczy, ekipa ratunkowa, legenda forum i to wszystko w jednej osobie! GM którego pracę winni doceniać pozostali 29 GMowie i GM któremu szczerzę życzę szczęścia w drafcie.

 

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego jest handel Davisem?

 

Czyli jestem idiota co oddał ulubionego gracza do tego moim zdaniem najlepszy fit do tamtych Spurs?

Tak bez powodu i złej narracji?

Mi pamięć szwankuje?

Nie wiem. Może byłeś na wakacjach i nie pamiętasz akurat

Przecież ta gra już dawno się przeniosła na tematy główne gdzie w temacie Jazz january będzie opisywał teraz Korvera jako tego kickera. ;)

Tak było w lato i w temacie głównym spurs i jeszcze w temacie leodramma

 

Wiesz Ignazz, za bardzo bierzesz do siebie opinie kilku GMow którzy tutaj w tych działach dbają o własny interes tylko i mieli po prostu chrapkę na Leonarda ;) Jak Ci się chce poszukać to poszukaj, ale ja z tego co pamietam (choć tyle było gownoburz po drodze ze może coś mylę) ze u nas sytuacja z Leonardem jest zgoła inna niż w rl Spurs i masz podstawy wierzyć ze podpisze przedłużenie .

 

Gdyby wszyscy reagowali tak jak Ty z Leonardem to ja już dawno bym oddał Tatuma bo przecież on jest wściekły i nie podpisze ze mna kontraktu ;)

 

Ten deal z Leonardem byl bardzo przeciętny dla Ciebie ze względu na Lee, sama podstawa Murray i picki była spoko, ale Lee jako wypełniacz? To był błąd i wtedy i teraz

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000.jpg

 

 

Część szósta. Shams siada z GMem nad oceanem spokojnym. Long Beach. Ciepło, miło, piękne kobiety w bikini i perspektywa 10 shotów. Wyjścia są dwa. Albo szybko obalić i iść w miasto, albo się delektować. Pozwalam wybrać sposób mojemu rozmówcy.

 

Odwaga. To go na pewno cec***e. Bo czym się innym mógł kierować jak nie tym obejmując rządy w tej jakże nieudolnie do tej pory prowadzonej drużynie? Wielki fan Pana Z. Dla tych co wczoraj nie zrozumieli o kogo chodzi - chodziło o Ziona. Mocno mu będę kibicował aby za swój trud pracy, wytrwałość dostał nr 1 z draftu!

 

Panie i Panowie. menager Los Angeles Clippers:

 

BMF!

 

-------------------------------------

 

1. Shams Charania: Zmiany, zmiany, zmiany - w kogo, albo przynajmniej z jakiej pozycji Clippers celują w przyszłe lato?

 

BMF: Ze względów finansowych, pole Clippers będzie ograniczone. Nie oznacza to jednak, że organizacja nie dokona żadnych ruchów. Poza przebudową organizacji wokół wysokich picków draftowych, celem jest także pozyskanie zawodników 'na dorobku' za stosunkowo niską cenę, by rozwijać ich w naszych szeregach. Zbudowanie mistrzowskiej organizacji to nie tylko topowe talenty, ale także ich otoczenie oraz rozwijanie zawodników z drugiego szeregu. 

 

 

2. SC:All-stare game - kto z Pana drużyny powinien w nim zagrać?

 

B: Po blisko dekadzie, gdy Los Angeles Clippers mieli dwóch bądź nawet trzech przedstawicieli w Meczu Gwiazd, przyszły gorsze czasy, i najprawdopodobniej żaden z zawodników nie otrzyma możliwości występu. 

 

 

3. SC: Młodzi przyszłością - który z Pana młodych graczy jest szykowany na lidera drużyny i dlaczego?

 

B: Po latach wspaniałych bojów w playoffach, Clippers postanowili rozpocząć nowy etap w historii organizacji. Już teraz mamy kilku zdolnych, młodych zawodników, tj. Colin Sexton i Ante Zizić, ale przede wszystkim nie możemy doczekać się tegorocznego draftu, gdzie mamy aż trzy pierwszorundowe wybory. Trust the process, chciałoby się mimowolnie rzec.

 

 

4. SC: Czy Clippers będą w jakiś sposób aktywni w nadchodzącym okienku, czy pozostała tylko kosmetyka? Jakieś szczególne cele?

 

B: Celem zawsze jest pozyskanie kolejnych assetów, nawet tych drobnych, mogących pomóc w procesie. Jeżeli pojawi się okazja dokonać korekt w składzie i uzyskać przy tym np. wybory w drafcie, z całą pewnością Clippers dokonają takich ruchów.

 

 

5. SC: Wg. Pana - najlepsza drużyna w naszej lidze to...?

 

B: Na początku sezonu w tym samym tierze miałem Golden State Warriors i New York Knicks. Po zaskakującej wymianie z udziałem Serge'a Ibaki, rozgrywającego rewelacyjny sezon, Warriors ponownie wysforowali się na pierwsze miejsce, ale trudno nie docenić potencjału zespołu z Madison Square Garden. Ponadto, już rok temu Scottie Pippen i Steve Kerr porównywali problemy Warriors do tych z Bulls z 1998 roku, a jak wiadomo, był to ostatni tytuł legendarnej dynastii... 

 

 

6. SC: Wg. Pana - najlepszy gracz w naszej lidzie to...?

 

B: LeBron James którego jedyną słabą stroną jest, że gra dla Lakers

 

 

7. SC: Re-draft trzech ostatnich lat 2016, 2017, 2018. Załóżmy, że ma Pan #1 ale tylko na jednego gracza z tych lat. Kogo Pan bierze?

 

B: Bezsprzecznie Luka Doncić. Każdy mecz jugola młodzieńca to przyjemność dla oczu.

 

 

8. S.C: "Nikt mnie tak nie oszukał jak on" - na kim się Pan najbardziej zawiódł? Największe rozczarowanie?

 

B: Praca z Clippers przebiega zgodnie z wielopunktowym planem.

 

 

9. S.C: Draft 2019 - czarnym koniem będzie "...."?

 

B: Goga Bitadze. ( Shams: kto?! )

 

 

10. S.C: Dostaje Pan posadę komisarza: jaką była by pierwsza zmiana którą by Pan wprowadził w lidze?

 

B: Reforma draftu i zmiana systemu finansowego.

 

------------------------------

 

BMF wybrał jednak delektowanie się za co mu serdecznie dziękuję. W tak zacnym towarzystwie to sama przyjemność. Na jego prośbę niespodzianka!

 

Shot nr 11. Bez pytania. Tylko i wyłącznie jego autoryzowane zdjęcie (+18)!

 

sfCTh8S.jpg

 

----------------------------

 

I właśnie dla takich chwil robi się te wywiady. Serdecznie dziękuję BMFowi za poświęcony czas. Wybornie było.


Jutro, jak tylko dojdę do siebie po nadprogramowych shotach i wrażeniach po zobaczeniu zdjęcia - część siódma. Znów będzie ciepło. Odwiedzimy ekipę, która za sezon a najdalej za dwa będzie realnym contenderem. Gorąco polecam kolejną część bo będzie warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z impasem w rozmowach między Minnesota a Portland, może się w tym okienku posypać wiele dogadanych wymian.

 

GMowie nie mogą dojść do porozumienia, a w Minnesocie podobno padło kilka niecenzuralnych słów po tym jak Portland zaczęło dorzucać kolejne zadania w sprawie wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000.jpg

 

 

Część siódma. Wczoraj wylegiwaliśmy się na plaży z GMem Los Angeles Clippers, a dzisiaj również ciepło, miło, w sam raz na kaca lecz tym razem na wschodzie. W planach była wycieczka na północ ale plany uległy zmianie przez pogodę i temperatura -35 stopni w tamtych rejonach.

 

Tymczasem zapraszam do chwilowej przerwy od 'Anthony Davis drama'. Shoty stoją gotowe, odpowiednio schłodzone. Sami też nalejcie sobie coś do lektury bo będzie naprawdę ciekawie. Po drugiej stronie kolejna legenda tego forum. GM który wszedł do ligi z buta, świetnie się w niej odnajdując. Działa wspólnie z poprzednikiem, acz to on oficjalnie figuruje jako główny zarządzający. Posiada w składzie wielu młodych, perspektywicznych graczy którzy za rok, pewnie góra dwa będą rządzić tą ligą. Optymistyczny, zawsze uśmiechnięty, dobra dusza środowiska beGM.

 

Panie i Panowie

 

GM Orlando Magic

 

Alonzo!

 

------------------------------

 

1. Shams Charania: Zmiany, zmiany, zmiany - w kogo, albo przynajmniej z jakiej pozycji Magic celują w przyszłe lato?

 

Alonzo: Dwie największe potrzeby klubu, to rezerwowy rozgrywający po kontuzji JJ Barei oraz 3&D forward na  3 / 4. Wszystko będzie uzależnione od możliwości finansowych.

 

 

2. SC:All-stare game - kto z Pana drużyny powinien w nim zagrać?

 

A: Dwie młode gwiazdy Orlando – Karl-Anthony Towns i Donovan Mitchell.

 

 

3. SC: Młodzi przyszłością - który z Pana młodych graczy jest szykowany na lidera drużyny i dlaczego?

 

A: Magic są drużyną nastawioną na przyszłość, nasi liderzy Towns i Mitchell mają odpowiednio 23 i 22 lata. W podobnym wieku są inni młodzi gracze, którymi chcemy obudowywać ten duet – Gordon, Oubre i Kuzma. Chcemy zapewnić naszym młodym graczom stabilizacje  i spokojny rozwój.

 

 

4. SC: Czy Magic będą w jakiś sposób aktywni w nadchodzącym okienku, czy pozostała tylko kosmetyka? Jakieś szczególne cele?

 

A: Kontuzja Barei i problemy z plecami Lowrego zmusiły nas do większych, niż planowaliśmy korekt w taktyce, a  odnośnie podkoszowych, na szczęście wznowił już treningi niezwykle ważny dla naszej drużyny Cody Zeller. Porozumieliśmy się z jednym GMem w sprawie pozyskania  wartościowego i doświadczonego gracza do naszej rotacji, więcej zmian nie planujemy, choć życie samo pisze scenariusze.

 

 

5. SC: Wg. Pana - najlepsza drużyna w naszej lidze to...?

 

A: Nie będę tu oryginalny – Golden State Warriors, choć warto śledzić walkę na Wschodzie, gdzie mamy 4 bardzo silne drużyny mogące zagrozić w Finale dominacji aktualnych mistrzów.

 

 

6. SC: Wg. Pana - najlepszy gracz w naszej lidzie to...?

 

A: Pomimo aktualnej kontuzji, która jest dla nas wszystkich zaskoczeniem – LeBron James, który powinien nadal dominować w playoffs. Natomiast w sezonie regularnym trzeba docenić Jamesa Hardena.

 

 

7. SC: Re-draft trzech ostatnich lat 2016, 2017, 2018. Załóżmy, że ma Pan #1 ale tylko na jednego gracza z tych lat. Kogo Pan bierze?

 

A: Oczywiście Donovan Mitchell.  :smile:  Jednak, jak mógłbym jeszcze kogoś wybrać to Luka Doncic – nieprawdopodobny talent i już dojrzałość boiskowa, pomimo młodego wieku. Cieszy mnie, że trafił do bliskich mojemu sercu Miami Heat, gdzie Dwyane Wade będzie mógł przekazać liderowanie drużyny w godne ręce.

 

 

8. S.C: "Nikt mnie tak nie oszukał jak on" - na kim się Pan najbardziej zawiódł? Największe rozczarowanie?

 

A: Jimmy Butler – myślałem, że w tym roku to będzie jego liga, niestety problemy zdrowotne oraz niezrozumienie z graczami z którymi grał i gra aktualnie sprawiają wrażenie, że to chyba jednak Butler coś powinien zmienić w swojej postawie.

 

 

9. S.C: Draft 2019 - czarnym koniem będzie "...."?

 

A: DeAndre Hunter zapowiada się na gracza, którego Magic bardzo chętnie widzieliby w swojej organizacji jako 3&D, ale wątpliwe się wydaje, żeby zachował się do picku z którym będą wybierali Magic.

 

 

10. S.C: Dostaje Pan posadę komisarza: jaką była by pierwsza zmiana którą by Pan wprowadził w lidze?

 

A: U nas z pewnością liczenie kwoty od ilości trymestrów na które gracz ma kontrakt – 1 /3 sumy, 2 /3 sumy jak podpisujemy gracza w styczniowym lub lutowym okienku. Do tego w styczniu można by takiego gracza zwolnić i mieć w salaries tylko 1 /3 jego kontraktu, przy założeniu, że podpisaliśmy z nim przed sezonem kontrakt tylko częściowo gwarantowany. Przykładowo w lutym możliwe, że udało by nam się zmieścić jeszcze w składzie Udonisa Haslema i nie wpaść w podatek. Natomiast w real NBA ograniczyłbym faule po których m.in. James Harden rzuca więcej osobistych, niż chciałbym oglądać w meczu.

 

------------------------

 

Gościnnie, miło, w sympatycznej atmosferze. Ciekawy jestem przyszłych ruchów Alonzo bo kierunek jego działań jest już znany - mistrzostwo. Dziękuję serdecznie za poświęcony czas GMowi Orlando Magic. Umówiliśmy się, że kolejne shoty obalamy pod palmą, w sąsiedztwie Orlando, a dokładnie w Tampa którą to od zawsze chciałem odwiedzić.

 

------------------------

 

Jutro część ósma i nie mniej ciekawa. Nie upiecze mi się tym razem i przyjdzie się wybrać na północ. Podobno krioterapia jest bardzo zdrowa. Przyjdzie pić na mrozie, ale GM który będzie mi towarzyszył i jego odpowiedzi rozgrzewają lepiej niż nie jeden shot, a jego polityka i komentarze rozpaliły już nie jedną dyskusję. Kto to taki? Dowiecie się już jutro!

 

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.