Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

imo w nowej Radzie powinni zasiąść też Karpik z Qcinem, jeden wykazał się świetną pracą na samym początku, a drugi wykonał ostatnio tytaniczną robotę, co też powinno wpłynąć pozytywnie na jego kandydaturę

Ja to wręcz nie mogę się doczekać publikacji tej fantastycznej i tytanicznej pracy.

 

Są takie chwile w życiu Forumowicza ze bardzo żałuje ze jest tylko opcja Like ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wręcz nie mogę się doczekać publikacji tej fantastycznej i tytanicznej pracy.

 

Są takie chwile w życiu Forumowicza ze bardzo żałuje ze jest tylko opcja Like ;)

ja masz coś do zarzucenia komuś Iggy, to albo wal prosto z mostu, albo nie wtrynżalaj się w moją opinią nic do niej nie wnosząc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo w nowej Radzie powinni zasiąść też Karpik z Qcinem, jeden wykazał się świetną pracą na samym początku, a drugi wykonał ostatnio tytaniczną robotę, co też powinno wpłynąć pozytywnie na jego kandydaturę

 

 

tak jak dawniej, tak i teraz, u mnie bez zmian- nie nadaję się do takich rzeczy :) 

 

ale bardzo się cieszę, że w Radzie będą i Marcus i Tomek, żałując nieco, że zabraknie Flubera i Jaśka, jakby to był cały skład Rady, to autentycznie przelewałbym Ozzyemu donejty, za relację z posiedzeń ;)

 

a tak serio serio, to dobrze dla gry że osoby z najwszechstronniejszą wiedzą w niej zasiądą i liczę, że dobry gry będzie ponad indywidualne waśnie- a zarówno z Cambym jak i Tomkiem wymieniłem setki PMów i wiem, że obaj nadają się do tej roli idealnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani Karpik, ani Qcin nie wyrażali zainteresowania. A nawet przeciwnie, wprost odmawiali. Karp to oczywista kandydatura ze względu na jego ogromną wiedzę. Nawet nie będąc w radzie często służył radą i był konsultantem z którym omawiałem trudne tematy. Ale mimo mojego namawiania zawsze odmawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja masz coś do zarzucenia komuś Iggy, to albo wal prosto z mostu, albo nie wtrynżalaj się w moją opinią nic do niej nie wnosząc

Ja miło i z uśmiechem a Ty od razu ostro.

Wiesz ze mam duże obiekcje co do tego czekania na wymianę 7 way gdzie cała liga stanęła i zawieszono cześć GM a i ostatecznie skasowano cześć innych czekających wymian.

 

Wiesz ze jest to kontrowersyjne i pisanie w tonie jakoby osoba której bardzo zależało we własnym interesie na poprawieniu wymiany aby regulaminowo przeszła - zasługiwała przez tytaniczna prace na obecność w Radzie mnie akurat tylko drażni.

 

Ale reakcja była spokojna i z przekąsem.

 

Wymiany całościowo nikt jeszcze poza Q nie widział wiec czekajmy z publikacja.

 

Cieszę się ze ktoś za Ciebie przeliczył wymianę aby była ok ale mi kojarzy się to niestety dwuznacznie.

 

Cześć osób nie mogła czekając podejmować decyzji / innym uciekły alternatywne opcje a inni i tak maja to gdzieś bo robią tylko kosmetyczne wymiany i jest to tylko dodatek.

 

Jeżeli już jesteś taki skrupulatny to może zacznij od opisu bo widzę ze masz czas na wątki poboczne.

 

Mimo ze jest po terminie przecież można wrzucić bo możemy jeszcze przeczytać koncepcje i edytować głosy.

 

Punkt karny za spóźnienie to jedno ale aktywność na forum i dalej brak opisu to drugie.

 

Przepraszam wszystkich niezainteresowanych ale mój grubszy komentarz będzie po publikacji wymiany a powyższy wpis jest reakcja na wpis LBS.

 

Cdn.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiany całościowo nikt jeszcze poza Q nie widział wiec czekajmy z publikacja.

 

Ja ją widziałem.

 

 

Cieszę się ze ktoś za Ciebie przeliczył wymianę aby była ok ale mi kojarzy się to niestety dwuznacznie.

I ja ją przeliczyłem, podobnie jak kilka poprzednich wersji. Bardzo mi zależało na tym, żeby zamknąć ten temat zanim odejdę z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest kontrowersyjne, kontrowersje powstały po wymianie gdy okazało się, że przez nią upadają inne deale, dlatego tak ja pisałem Tobie i innym, Ignazz - trzeba było przymknąć oko i klepać z błedem, teraz to już mnie mało to obchodzi, skoro tyle osób było za tym by to dopiąć na legalu, no to teraz mamy co mamy

 

tą wymianę widzieli wszyscy GM zamieszani w wymianę, a z wiązku z tym zapewne i kilka postronnych osób

 

aha i niegospodaruj moim czasem Ignazz, zrobie co i kiedy będę chciał

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to może od razu przedyskutujemy ten wątpliwy element tej korekty która została zastosowana bo o to chce szerszej dyskusji.

 

Tego typu legalizacja ruchu sprawia ze tworzymy bardzo groźny precedens.

Jaki wątpliwy element tej korekty masz na myśli? I jaką legalizację masz na myśli? To, że ktoś z Rady ( w tym wypadku ja) sprawdził zgodność wymiany z regulaminem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz jakbyś mnie nie wrzucił na ignora ( :grin:) to byś miał tez w PM gotowane rozwiązanie jak możesz sobie przywrócić swoją wymianę w niemal niezmienionej formie, zrobiłem to tylko i wyłącznie z dobrego serca i straciłem swój czas na naprawianie Twojego braku wizji .

Niestety każdym kolejnym komentarzem potwierdzasz, ze to faktycznie było zbyt dobre moje serduszko i szkoda mojego czasu.

Dla mnie eot bo szkoda mojego czasu na Twoje insynuacje niepodparte niczym poza jakimś prywatnym problemem (?) - nieważne .

Wymianę widzieli zarówno wszyscy zainteresowani jak i 3 osoby spoza tego grona w tym Fluber, i każdy z nich dołożył od siebie jakaś uwagę, która można było łatwo przeoczyć , ale na szczęście dało się ja zmodyfikować za wczasu - każdy wiec pewnie potwierdzi ze było kilka momentów w tej wymianie gdzie decydowały detale w kontraktach i tyle .

Masz tak wspaniałe assety, ze na pewno uda Ci się je opchnac z zyskiem, ale nie mecz już proszę na forum tym gadaniem bo jest słabe, tak jak Twoje tysięczne wyciąganie Hensona i picku. Ode mnie tyle, powodzenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuje za wspólna zabawę.

Koncept tej gry jest doskonały i z racji aby nie robić konfliktów dymów na wodzie i zbędnego zamieszania odchodzę z chwila obecna.


Potencjalny dług obniżony do 15-20 mln 

Ciekawa ekipa na rozwój

Polecam

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz nie rozumiem teraz decyzji o Twoim odejściu. Byłeś jednym z najbardziej oburzonych kiedy Rada podjęła decyzję o puszczeniu wymiany z błędem. Sam napisałeś wtedy do mnie na priv, że jak ta wymiana z błędem przejdzie to rezygnujesz z gry i że zdajesz sobie sprawę, że cofnięcie tej wymiany oznacza dla Ciebie dużą stratę, bo wtedy Twoje wymiany nie przejdą ( nie będę się tutaj wgłębiał w konkretne nazwiska). W związku z powyższym Qcin ostatecznie sam zaproponował, że rezygnuje z pierwotnej wersji wymiany i ostatecznie regulamin nie uległ zmianie, a wymiana nie przeszła. W czym zatem teraz tkwi problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM Knicks poznaje dopiero kulturę organizacyjną ligi i zgodnie ze swoim obecnym zrozumieniem panującego tu obyczaju oficjalnie ogłasza że:

- odejdzie z ligi o ile

- nikt nie zaproponuje mu zaraz za expiringi

- All Stara na niskim, długim kontrakcie

- najlepiej młodego

- wraz z pickiem w drafcie

- narkotykami pozwalającymi tak przeżywać to Dungeons&Dragons dla koszykarskich nerdów jak... Jak ci co powyżej

- i o ile Qcin go nie przeprosi

(dla zasady lub za to że będąc w stolicy się nie odzywał, ew z jakiegokolwiek innego powodu)

...

Mam nadzieję że wszystko zrobiłem tu dobrze?

Bujam całą noc córkę na kolanach dzięki czemu przebiłem się przez to wszystko i szczerze mówiąc jestem na swój sposób pod wrażeniem.

Daaaaaaaamn.

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak by było jasne. Jeżeli ktoś przejmuje zespół to może zdecydować czy chce czy nie chce dealu przyklepane go przez poprzedniego GMa?

Co z ewentualnymi dealami przyklepanymi przez poprzednich GMów - cm, fluber, kucio itd?

Czy rezygnacja i powrót następnego dnia, anuluje deal czy nie?

 

Ogólnie to masakra z tymi rezygnacjami. Wprowadza to straszną niepewność. Przykładowo ktoś z Waszego 7 zespołowego dealu na dzień przed ogłoszeniem, rezygnuje i jest dramat.

 

Dlatego przypominam o pomyśle lodówki, dokąd trafiały by zaakceptowane przez wszystkie strony deale po wcześniejszym sprawdzeniu czy jest legalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.