Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

1000.jpg

 

 

Po jednodniowej przerwie, wracamy z częścią czternastą! Aż nie mogę sam uwierzyć , że jesteśmy już prawie na połówce.

 

Dzisiaj shoty przydadzą się niektórym na kaca. 10 szybkich w piątkowy wieczór przy miłej lekturze i miłym towarzystwie Managera ze wschodniego wybrzeża? Mam nadzieję, że nikt nie powie nie!

 

Dzisiaj dostaliśmy zaproszenie od bardzo sprawnego negocjatora. Cisza sprzyja negocjacjom i wynikom i jest to zasada której się bardzo mocno trzyma. Do tego uchodzi za bardzo sympatycznego GMa, którego pracę docenia wielu. Gdyby ktoś pokusił się o ranking najlepszych wyników drużyn w beGM na przestrzeni ostatnich dwóch lat - z pewnością jego team był by jednym z topowych. 2x playoffy, 1x finał konferencji. W tym roku również udział w playoffach nie jest zagrożony. Brzmi niewiarygodnie zważywszy na to co ich odpowiednik z real NBA urządza. Zarost, uśmiech od ucha do ucha, urodzony optymista.

 

Panie i Panowie

 

Manager Washigton Wizzards

 

Sylvinho!

 

----------------------------

 

1. Shams Charania: Zmiany, zmiany, zmiany - w kogo, albo przynajmniej z jakiej pozycji Wizzards celują w przyszłe lato?

Sylvinho: Wolałbym nie zdradzać narazie szczegółów, mogę jednak zapowiedzieć, że szykujemy w stolicy lekkie odmłodzenie zespołu.


2. SC:All-stare game - kto z Pana drużyny powinien w nim zagrać?

 

S: Bradley Beal oraz Jrue Holiday

 

3. SC: Młodzi przyszłością - który z Pana młodych graczy jest szykowany na lidera drużyny i dlaczego?

S: Może nie na liderami, ale na pewno ważnymi zawodnikami pierwszej piątki w przyszłości mogą być Bam Adebayo i Rodions Kurucs.

 

4. SC: Czy Wizzards będą tak samo aktywni w nadchodzącym okienku, czy pozostała tylko kosmetyka? Jakieś szczególne cele?

S: Wizards będą bardzo aktywni podczas zbliżającego się okienka transferowego.


5. SC: Wg. Pana - najlepsza drużyna w naszej lidze to...?

S: Golden State Warriors

 

6. SC: Wg. Pana - najlepszy gracz w naszej lidzie to...?

S: Cały czas Lebron James.

 

7. SC: Re-draft trzech ostatnich lat 2016, 2017, 2018. Załóżmy, że ma Pan #1 ale tylko na jednego gracza z tych lat. Kogo Pan bierze?

S: Luke Doncicia

 

8. SC: "Nikt mnie tak nie oszukał jak on" - na kim się Pan najbardziej zawiódł? Największe rozczarowanie?

S: Managment Phoenix Suns w real NBA.


9. SC: Draft 2019 - czarnym koniem będzie "...."?

S: Ja Morant

 

10. SC: Dostaje Pan posadę komisarza: jaką była by pierwsza zmiana którą by Pan wprowadził w lidze?

S: Zdecydowanie zmiana systemu finansowego.

 

-----------------------------

 

Krótko, ale rzeczowo. Z paru odpowiedzi można wysnuć, że Wizards po następnym okienku już nie będą tą samą drużyną ale to tylko lepiej dla nich. Czy będziemy świadkami przebudowy a la Jerry West? Krótko, szybko ale wciąż w playoffowym obiegu? Wszystko wskazuje na to, że tak! Dziękuję Sylvinho za czas, za wywiad a miastu stołecznemu gratuluję mądrego zarządzającego.

 

----------------------------

 

Z ogłoszeń parafialnych:

 

Wódka na shoty się kończy. Za dużo pijemy! Potrzebna dostawa.

 

Dziękuję Managerom którzy obdarzają mnie co raz większym zaufaniem zdradzając szczegóły tego co się u nas niedługo wydarzy. Zapewniam, że nie będę rozsiewał żadnych niepotwierdzonych informacji, a jeśli ich nawet otrzymywał nie będę, nadal będę praktykował wywiady które to sprawiają mi masę radości i przyjemności.

 

Z istotnych informacji i wiedzy - dezinformacja jest częścią każdej strategii. Jak każdy szanujący się kraj ma wywiad i kontrwywiad tak i ja z Gostyńską mogłem postąpić podobnie. Byłem, czy nie? Czasami podejrzenia warto skierować na ślepe tory.

 

--------------------------------

 

Jutro. Nie będzie tylko 10 shotów, ale ekstra połówka z okazji połówki naszego cyklu! Po serii klubów na Zachodzie, zabawię jeszcze trochę na Wschodzie. Z kim będziemy pić w sobotni wieczór? Nie ujmując innym - z top 3 Managerów z Eastern Conference. Aby nie napisać za dużo, co by nie zdradzić od kogo dostałem zaproszenie na tym zakończę. Lecz dla rozbudzenia apetytów fragment odpowiedzi na pytanie nr 8:

 

"Największe rozczarowanie to moja decyzja o oddaniu..."

 

Reszta jutro.

 

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000.jpg

 

 

Sobota. A w zasadzie sobotni wieczór. Jak nie noc. W sam raz na odcinek piętnasty. 

 

Dzisiaj poradnik, czyli jak w jednym roku zrobić playoffy, później mocno przytankować, a za rok znów playoffy. Coś niesamowitego, jak w jeden rok można się sprawnie zresetować stwarzając sobie miejsce w lato na dwa maxy. Nie mówię tu oczywiście o piciu, bo z Wami resetuję się co wieczór. Dzisiaj gości mnie północ. Daleka północ. Mawiają na siebie " We, the North ". 

 

9578-moving-to-toronto-7.png

 

 

Czyż nie piękny widok? Wieczorem lądując uraczyłem się powyższym. Tak moi drodzy. Jesteśmy w Toronto. W krainie młodych których liderem jest bezsprzecznie poniższy Pan:

 

tenor.gif?itemid=4254004

 

 

Żartuję. To nie on. Ale czy tylko mnie ta słynna scena filmowa przypomina Pascala Siakama? Kapitan co się zowie z niego.

 

Nie będę więcej przedłużał, bo może i wena jest ale mnie się głupoty trzymają. Poza tym nie wypada aby kazać czekać Managerowi który mnie dziś gości, jak i również nie wypada aby szkło się męczyło.

 

Panie i Panowie

 

Manager Toronto Raptors

 

Longer!

 

---------------------------

 

1. Shams Charania: Zmiany, zmiany, zmiany - w kogo, albo przynajmniej z jakiej pozycji Raptors celują w przyszłe lato?

 

Longer: Wygląda na to że będę miał najwięcej pieniędzy na wolnych agentów. Mam zamiar skupić się tylko na topowych graczach z doświadczeniem.

 

 

2. SC: All-stare game - kto z Pana drużyny powinien w nim zagrać?

 

L:  Wschód jest tak napakowany gwiazdami że w tym roku niestety nikt nie dostał się do Meczu Gwiazd ale myślę że za rok przynajmniej jeden All Star będzie grał w Toronto.

 

 

3. SC: Młodzi przyszłością - który z Pana młodych graczy jest szykowany na lidera drużyny i dlaczego?

 

L: Liczę na dalszy rozwój Foxa i Siakama którzy będą na lata fundamentem drużyny. 

 

 

4. SC: Czy Raptors będą tak samo aktywni w nadchodzącym okienku, czy pozostała tylko kosmetyka? Jakieś szczególne cele?

 

L: W nadchodzącym okienku nie będzie działo się nic ciekawego z mojej strony, obiecałem jedynie rodakowi Gortatowi że dam mu szansę zagrać o mistrzostwo, także liczę że Marcin trafi do poważnego kontendera.

 

 

5. SC: Wg. Pana - najlepsza drużyna w naszej lidze to...?

 

L: Najlepszą drużyną nadal są Warriors, odejście Duranta w lato mogłoby to zmienić.

 

 

6. SC: Wg. Pana - najlepszy gracz w naszej lidzie to...?

 

L: Obecnie James Harden.

 

 

7. SC: Re-draft trzech ostatnich lat 2016, 2017, 2018. Załóżmy, że ma Pan #1 ale tylko na jednego gracza z tych lat. Kogo Pan bierze?

 

L: Oddałbym nerkę za Luke. 

 

 

8.SC:  "Nikt mnie tak nie oszukał jak on" - na kim się Pan najbardziej zawiódł? Największe rozczarowanie?

 

L: Sam się oszukałem  :smile: Największe rozczarowanie to moja decyzja o oddaniu Derricka White'a rok temu i to za CJ. Milesa! Tego frajerstwa nie mogę sobie wybaczyć

 

 

9. SC: Draft 2019 - czarnym koniem będzie "...."?

 

L: Mam kilku wysokich z dalszymi pickami na oku ale nazwisk nie podam.

 

 

10. SC: Dostaje Pan posadę komisarza: jaką była by pierwsza zmiana którą by Pan wprowadził w lidze?

 

L: Nie zastanawiałem się nad tym ale chciałbym by gra była trochę twardsza bez masy głupich gwizdków.

 

---------------------------------

 

Szybkie shoty, rzeczowe odpowiedzi a teraz mniej oficjalna część. Idziemy w miasto z tym jakże sprawnym Managerem. Jak dzisiejsza noc będzie przebiegała tak sprawnie jak przebudowa jego drużyny to powinniśmy do trzeciej obskoczyć wszystkie knajpy i przynajmniej ze dwa razy kebsa.

 

Dziękuję za poświęcony czas i mam nadzieję, że do nastęnego!

 

---------------------------------

 

Z ogłoszeń parafialnych:

 

Jordan Clarckson w Phoenix Suns

 

---------------------------------

 

A na niedzielny wieczór przygotowałem Wam perełkę. Jeden z najaktywniejszych GMów w naszej lidze. Kierunek - zachodnia konferencja.

 

 

 

"Tak samo wchodził do ligi Melo"

 

 

O kim może być mowa przekonacie się już jutro!

 

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcusCamby ma zamiar prowadzić poważne negocjacje w sprawie pozyskania DeMar DeRozana i Hassana Whiteside, gdzie stroną dealu miałby być John Wall, który przejął niechlubną pałeczkę najgorszego kontraktu w całej lidze. Cała liga ma bacznie obserwować negocjacje, by doświadczony GM nie oskubał wchodzącego w bezwzględny świat BeGMowych transakcji.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000.jpg

 

 

Obaliliśmy już połówkę. Dzisiaj część szesnasta. 16 Managerów za nami.

 

Dzisiaj goszczę w zachodniej konferencji. Miasto bardzo klimatyczne, mające swą duszę, żyjące własnym życiem, ale niestety targane problemami. W 2005 roku spotkało ich to:

 

katrina_001.jpg?quality=75&strip=all&w=9

 

 

W tym roku praktycznie nie ma już śladu po tamtym wydarzeniu. Ba, miały nastać piękne czasy. Czasy, w którym do Luizjany ich Manager sprowadzi puchar Larry'ego O'Briana. Wszystko wydawało się świetnie pasować. Ostatnie transfery w lecie potwierdzały tylko mistrzowskie aspiracje, lecz później przyszła katastrofa. Kontuzje. Coś, co przeraża i spędza sen z powiek wszystkim GMom. Nie mniej Manager z którym dzisiaj spożywam shoty jest sprytny, jest wyważony w swych działaniach, jest cierpliwy. Wszystkie te trzy cechy razem wzięte bez wątpienia spowodują, że Pelicans wrócą na swój mistrzowski tor. Wszak po każdej burzy przychodzi słońce!

 

Panie i Panowie

 

Manager New Orleans Pelicans

 

MarcusCamby!

 

----------------------

 

1. Shams Charania: Zmiany, zmiany, zmiany - w kogo, albo przynajmniej z jakiej pozycji Pels celują w przyszłe lato?

 

MarcusCamby: Nasz zespół ma w składzie trzy wielkie gwiazdy i jedną wchodząca na poziom all-stara. Rotacja jest uzupełniona przez wartościowych weteranów, a także nowe, młode nadzieje ligi. W tym momencie nie rozglądamy się za jakimiś szczególnymi wzmocnieniami, gdyż kadra wydaje się być kompletna.

 

 

2. SC: All-stare game - kto z Pana drużyny powinien w nim zagrać?

 

MC: Gdyby zdrowie pozdrowiło to prawdopodobnie czterech moi graczy z pierwszej piątki mogłoby występować w tej prestiżowej imprezie. Davis, Griffin, Wall, Hield to nazwiska zasługujące na udział w ASG.

 

 

3. SC: Młodzi przyszłością - który z Pana młodych graczy jest szykowany na lidera drużyny i dlaczego?

 

MC: Nieśmiało wskażę na Harry Gilesa. Na papierze wydaje się być kompletny. Świetne warunki fizyczne, gra tyłem do kosza, płynne ruchy, dobry rzut, bardzo dobry podający i zdradza potencjał na defensywnego anchora. Jest szalenie ambitny, pracowity. Jeśli zdrowie pozwoli to powinien w przyszłości być jedną z gwiazd ligi.

 

 

4. SC: Czy Pels będą w jakiś sposób aktywni w nadchodzącym okienku, czy pozostała tylko kosmetyka? Jakieś szczególne cele?

 

MC: Nie widzę nazwisk, które zimą mogłyby znacząco odmienić nasz zespół do lepszej walki w fazie postseason.

 

 

5. SC: Wg. Pana - najlepsza drużyna w naszej lidze to...?

 

MC: W pełni zdrowi byliby to pewnie Pelicans, ale po kontuzji Walla palmę pierwszeństwa oddaje z niechęcią w ręce Golden State Warriors. Knicks mają też sporo argumentów, by przejąć panowanie w lidze. Lakers po eksplozji formy Russella atakują z tylnego siedzenia.

 

 

6. SC: Wg. Pana - najlepszy gracz w naszej lidzie to...?

 

MC: LeGOAT jest wciąż bezkonkurencyjny.

 

 

7. SC: Re-draft trzech ostatnich lat 2016, 2017, 2018. Załóżmy, że ma Pan #1 ale tylko na jednego gracza z tych lat. Kogo Pan bierze?

 

MC: Doncic ma niesamowity ofensywny skillset, aczkolwiek rodzą się w głowie pytania na ile może się jeszcze rozwinąć. Elementy w których jest słaby są raczej trudne do wytrenowania.  Mimo to Słoweńca wziąłbym z jedynką. Z dwójką Foxa, bo skradł moje serce w tym sezonie. Tatum to numer trzy, bo przypomina mi wielkiego byłego gracza - Carmelo Anthony'ego. Ta łatwość i lekkość w zdobywaniu punktów jest imponująca. Tak samo wchodził do ligi Melo.

 

 

8. SC: "Nikt mnie tak nie oszukał jak on" - na kim się Pan najbardziej zawiódł? Największe rozczarowanie?

 

MC: Chyba Dekker. Nasi analitycy, a także Rockets stawiali Sama dużo wyżej niż Harrella. Wydawało się, że to dobry obrońca z rzutem, który może za chwilę zastąpić Arizę w składzie drużyny z Teksasu. Podkradliśmy go za first picka, a on od tego czasu idzie mocno w dół. Wciąż ma warunki na elite-rolesa, ale sądziłem, że będzie obecnie dużo wyżej niż jest.

 

 

9. SC: Draft 2019 - czarnym koniem będzie "...."?

 

MC: Za draft odpowiadają moi współpracownicy. Dla mnie to obecnie anonimowe nazwiska. Podobno ten cały Zion jest mocny, ale chyba trudno nazwać go czarnym koniem. Gdzieś tam dostaje przecieki, by mieć na uwadze Nassira Little. Podobno z różnych względów nie rozwija się prawidłowo, ale mam notkę na biurku o jego wielkich możliwościach.

 

 

10. SC: Dostaje Pan posadę komisarza: jaką była by pierwsza zmiana którą by Pan wprowadził w lidze?

 

MC: Zlikwidował maksymalne umowy dla graczy. Pełny wolny rynek. Kto da więcej wygrywa. To by pokazało, kto na prawdę zna się na NBA i potrafi budować zespół. Obecnie ligą rządzi układ wielkich marek. Jest kilku kiepskich GMów, którzy siedząc w dużych organizacjach odcinają kupony nie swoich sukcesów.

 

-------------------------

 

Nie traci dobrego humoru i nie jest to dobra mina do złej gry. Z pewnością ma plan. Z pewnością mimo problemów, jego drużyna zagra w playoffs. Z pewnością wrodzona cierpliwość mu pomoże. Mnie pozostaje życzyć powodzenia i zdrowia przede wszystkim.

 

Dziękuję Marcusowi za czas. Niedzielny wieczór spędzimy jak to bywa moim zwyczajem, "na mieście". Być w Nowym Orleanie i nie zaznać jego klimatu? No way!

 

travel-guide-new-orleans-french-quarter-

 

 

---------------------------

 

Jutro, na część siedemnastą zapraszam Was również do konferencji zachodniej. Można by było powiedzieć, że za miedzę. Jeśli poniższe zdjęcie Wam coś mówi, wiecie kogo odwiedzimy!

 

Zapraszam!

 

river-cruiser-texas-stars.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księgowy San Antonio Spurs otrzyma bonus za nadgodziny spędzone w pracy w weekendy.

 

Efekty:

 

Planowany poziom wydatków na satysfakcjonującym poziomie:

 

103.215.473

 

Za pełna 14 osobowa równa rotacja gdzie przewidziane są jeszcze wzmocnienia pod względem sportowym.

 

Do minimum spadły niestety dostępne w wymianach picki

Ostatnie wzmocnienia sportowe niestety kosztowały

 

Lista dostępnych:

 

1rd:

 

2025 DEN SAS

 

2rd

 

2021 CHI DAL

2023 CLE SAS

2024 SAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się wypowiadać, dlaczego była rezegnacja z fotela GMa w Knicks. Tutaj sam CM musiałby się wypowiedzieć. Myślę, że niedługo faktycznie może się zadziać.

 

Okradnięty może nie, ale okradziony już tak - niezły brain fart z odmianą :tongue:

 

No, a poza tym to wiesz, mały trash talk nie zaszkodził nikomu :grin:

Bardziej mi chodziło o to jakby w realnej NBA zostało przedstawione to, że GM grający o mistrza, nagle rezygnuje a nie o faktyczne powody CMa, które jakiekolwiek by nie były szanuję :)

Może kłótnia z właścicielem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło o to jakby w realnej NBA zostało przedstawione to, że GM grający o mistrza, nagle rezygnuje a nie o faktyczne powody CMa, które jakiekolwiek by nie były szanuję :smile:

Może kłótnia z właścicielem?

 

Cóż,

 

uznałem, że w lidze płotek, tj. gm'ow osiągnąłem wszystko. Do tego doszło mniej czasu. 

 

Dlatego chciałem wejść do ligi prawdziwych graczy (mieć wpływ na cały klub, a nie tylko kadrę zawodniczą) i objąć zaszczytną funkcję prezydenta. Nie być narzędziem, a przekazywać wytyczne narzędziom.

 

Właściciel Knicks nie chciał się zgodzić, przyszła propozycja OKC, którą przyjąłem. 

 

:smile:

 

DEQ6BevVwAEx2N7.jpg

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie siedź na dworze z nogami na metalowej poręczy bo Ciebie piorun zdejmie.

 

Człowiek Morza a wybrał zamiast bliskiego Atlantyku w NY bajoro małe.

W OKC ani morza ani bezpiecznie.

Pioruny tylko i słychać grzmoty

Pisze z troski

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklahoma City Thunder jest skłonna do rozmów w sprawie pakietu G. Hill i D. Sabonis- cena to spadający kontrakt który wniesie jakość do drużyny jeszcze w tym sezonie.

 

A skoro przy duetach jesteśmy - Bucks dopuszczają możliwość przejęcia J. Walla o ile w wymianę włączony zostanie A. Davis.

 

Czy Marcus Camby ulegnie i odda swoją gwiazdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.