Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Jrue Holiday blisko odejścia z Washington Wizards. 

 

W drugą stronę miałby powędrować m.in jeden z czołowych prospectow. 

 

Jeżeli nie przydarzy się poważniejsza kontuzja któregoś z uczestników transferu, to deal klepnięty.

Edytowane przez Wojnar Adrianowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000.jpg

 

 

Nalejcie sobie popitkę, bo do szybkich 10 shotów w części czwartej zaprasza nas dzisiaj GM z miasta na wschodzie naszej koszykarskiej mapy. Jest niczym przyczajony tygrys, ukryty smok. Czeka, czeka, by wszystkich GMów zaskoczyć. Zdecydowany przeciwnik 'na już, na teraz', za to wielki fan przemyślanych działań. Wytworny negocjator i póki co mój faworyt na MVP 10 shots w kategorii 'najlepsza odpowiedź'!

 

Panie i Panowie...

 

GM Atlanty Hawks - eMeS!

 

------------

 

 

1. Shams Charania: Zmiany, zmiany, zmiany - w kogo, albo przynajmniej z jakiej pozycji Atlanta celują w przyszłe lato?

 

eMeS: Mamy bardzo stabilną sytuację z kontraktami na przyszły rok. Jak przyjdzie na to czas, usiądziemy z naszymi weteranami i omówimy cele na przyszłość, co będzie punktem wyjścia w podejściu do FA. Na chwilę obecną jednak, skupiamy się na obecnym sezonie.

 

 

2. SC: All-stare game - kto z Pana drużyny powinien w nim zagrać?

 

e: Ze względu na to, że zmagaliśmy się z wieloma kontuzjami, ciężko będzie wskazać kandydata. Niemniej, dla mnie cała drużyna zasługuje na pochwałę.

 

 

3. SC: Młodzi przyszłością - który z Pana młodych graczy jest szykowany na lidera drużyny i dlaczego?

 

e: Wendell Carter Jr, John Collins, Derrick White - mamy wielu młodych, utalentowanych zawodników. Każdy z nich ma szansę wskoczenia na poziom zapewniający miano lidera, ale tylko ciężka praca może doprowadzić na szczyt. Jesteśmy tu po to, żeby zapewnić im każdą możliwą pomoc w rozwoju nie tylko fizycznym, ale też mentalnym. 

 

 

4. SC: Czy Atlanta będą w jakiś sposób aktywni w nadchodzącym okienku, czy pozostała tylko kosmetyka? Jakieś szczególne cele?

 

e: Ze względu na kontuzję Wendella, która prawdopodobnie potrwa do końca sezonu, z niecierpliwością wypatrujemy powrotu Valanciunasa. Rozglądamy się jednak za możliwością kupna s5 kalibru centra, zeby nie rezygnować z grania Jonasem z drugim składem, co w odczuciu sztabu wygrało nam parę meczów w pierwszym trymestrze.

 

 

5. SC: Wg. Pana - najlepsza drużyna w naszej lidze to...?

 

e: Atlanta rzecz jasna! Pod względem sportowym być może kilka zespołów nas chwilowo wyprzedza, ale atmosfera jest tu niepowtarzalna i zarówno zawodnicy, jak i fani nie mają wątpliwości, która drużyna jest najlepsza.

 

 

6. SC: Wg. Pana - najlepszy gracz w naszej lidzie to...?

 

e: James Harden jest obecnie w nieziemskiej formie.

 

 

7. SC: Re-draft trzech ostatnich lat 2016, 2017, 2018. Załóżmy, że ma Pan #1 ale tylko na jednego gracza z tych lat. Kogo Pan bierze?

 

e: Luka Doncic. 

 

 

8. SC: "Nikt mnie tak nie oszukał jak on" - na kim się Pan najbardziej zawiódł? Największe rozczarowanie?

 

e: Nie da się rozczarować kogoś tak czarującego jak ja.

 

 

9. SC: Draft 2019 - czarnym koniem będzie "...."?

 

e: Mam swoich kandydatów, ale pozwolę sobie zachować tę informację dla siebie. 

 

 

10. SC: Dostaje Pan posadę komisarza: jaką była by pierwsza zmiana którą by Pan wprowadził w lidze?

 

e: Zmieniłbym komisarza.

 

 

----------------------------

 

Przy ósmym shocie widać było, że mają moc! Dziękuję serdecznie eMeSowi za wywiad przy którym się świetnie bawiłem.

 

----------------------------

 

A już jutro w części piątej ponownie zagościmy na wschodzie, acz tym razem u contendera. Drużyny idealnie zbilansowanej z GMem łączącym yin i yang, ogień z wodą, ekstrawertyk i introwertyk w jednym i najprawdopodobniej poznamy w końcu człowieka o którym pisze LeweBiodroSmoka w swojej stopce.

 

Zapraszam!

Edytowane przez Shams Charania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisiek halo gdzie jestes? 


Gdzie jakies informacje? 


Jrue Holiday blisko odejścia z Washington Wizards. 

 

W drugą stronę miałby powędrować m.in jeden z czołowych prospectow. 

 

 

Jeżeli nie przydarzy się poważniejsza kontuzja któregoś z uczestników transferu, to deal klepnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze daleko od akceptacji, wciaz strony negocjuja, deal najprawdopodobniej bedzie trojstronny.

Lubisz kosci to je rzucaja, ja moim czytelnikom serwuje tylko steki.

 

Pozdrawiam

 

Nie wiesz w takim razie o jaki deal nawet chodzi.

 

Tymczasem Wojnar otrzymał kolejne informacje:

 

Duże wzmocnienie Knicks w kontekście walki o mistrzostwo. Jeden z czołowych defensorów ligi na 90 % poszerzy rotację Knicks w najbliższym okienku.

 

Edytowane przez Wojnar Adrianowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- te wasze 90% się ostatnio nie sprawdziły w pewnym przypadku ;)

 

- jak to jeden z czołowych defensorów ligi według Knicks, to bym się wstrzymał po ostatniej próby sprzedaży Saricia w 2T :tongue:

 

Saric zostaje i zachowuje miejsce w s5 żeby była jasność. 

 

Abstrahując od tego co masz na myśli, bo nie do końca wiem  :tongue:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi mili.

 

W związku z tym, że pojawili się następcy (co mnie cieszy), mój trud czas zakończyć.

 

Dzięki

 

Wasz Wojnar - na zawsze źródło nr 1. 


Ps. Życzyłbym sobie jakby któryś z insiderów wskrzesił zapoczątkowaną przeze mnie formułę bardziej szczegółowych wywiadów. 


Kontynuujcie dziedzictwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.