Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Były GM Jazz, MJ1 dziękuje wielu GM-om za miłe i szczere słowa na forum oraz na priv :smile: a także za propozycje bycia asystentem w 3 organizacjach z konferencji wschodniej :smile:

 

Dodał także, że ma nadzieję, że inni GM-owie, których poznał w trakcie swojej pracy, zostaną na swoich stanowiskach i ligą będzie mógł ekscytować się przyglądając z boku :) ponadto życzy swojemu następcy, TuPalnikowi, jak najlepszych wyników i spełnienia najpiękniejszych snów fanom beGM-owych Jazz :smile:

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszono składy do ASG, następujące drużyny mają swoich reprezentantów w ASG:

 

Milwaukee Bucks - 3 reprezentantów ( Walker, Middleton, Giannis)

Philadelphia 76ers - 3 reprezentantów ( Simmons, Embiid, Thompson)

 

New York Knicks - 2 reprezentantów ( Irving, Leonard)

Miami Heat - 2 reprezentantów ( Oladipo, Vucević)

Warriors - 2 reprezentantów ( Curry, Durant)

Pelicans - 2 reprezentantów ( Davis, Griffin)

Magic - 2 reprezentantów ( Lowry, Towns)

Celtics - 2 reprezentantów ( Westbrook, George)

 

 

Wizards - 1 reprezentant ( Beal)

Rockets - 1 reprezentant ( Harden)

Nuggets - 1 reprezentant ( Jokić)

Spurs - 1 reprezentant ( Aldridge)

Blazers - 1 reprezentant ( Lillard)

Lakers - 1 reprezentant ( James)

 

15 graczy ze Wschodu i 9 z Zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000.jpg

 

 

Piątkowy wieczór i polewamy sobie do części ósmej. A że goszczę dzisiaj na mroźnej północy, tym bardziej coś na rozgrzanie jest więcej niż wskazane. Wam też polecam bo będzie do czego! Najlepiej w podwójnej dawce bo raz, że mamy piątek, piąteczek, piątunio, a dwa - nasz gość jest bezapelacyjnie jedną z najbarwniejszych postaci w beGM. Bezpardonowy, bezkompromisowy, krytykowany za 'mogło być San Francisco a zostało ściernisko', ale w tym wydawać by się mogło panującym chaosie niewątpliwie jest metoda. Kolekcjoner: picków, alkoholi które trzyma w piwniczce do której mnie zaprosił i lajków za idealne wstawki a la 'po co Ci Nurkić jak możesz mieć Noela'.

 

Panie i Panowie

 

GM Minnesoty Timberwolves

 

Qcin!

 

---------------------------------------

 

1. Shams Charania: Zmiany, zmiany, zmiany - w kogo, albo przynajmniej z jakiej pozycji Wolves celują w przyszłe lato?

 

Qcin: Nie wiem nic ponadto, ze Kevin Durant jest najlepszym skrzydłowym ligi.

 

 

2. SC:All-stare game - kto z Pana drużyny powinien w nim zagrać?

 

Q: J. Tatum powinien być ciepło przyjęty w ASG mimo chłodnego klimatu Minnesoty. Nikt tak jak on nie rozgrzeje widowni.

 

 

3. SC: Młodzi przyszłością - który z Pana młodych graczy jest szykowany na lidera drużyny i dlaczego?

 

Q: No sam Pan widzi, 3 pytania, 2 o Tatuma , czyż on nie jest gwiazda ?

 

 

4. SC: Czy Wolves będą w jakiś sposób aktywni w nadchodzącym okienku, czy pozostała tylko kosmetyka? Jakieś szczególne cele?

 

Q: Priorytetem Minnesoty było i będzie zawsze wygrywanie. Kilka ruchów już wykonaliśmy, pracujemy nad kolejnymi. Core ma być młody, atletyczny i czarny do szpiku kości. 

 

 

5. SC: Wg. Pana - najlepsza drużyna w naszej lidze to...?

 

Q: Ta sam co rok i dwa lata temu. Golden pewnie zmierza po tytuł choooć wiem ze rośnie im pod nosem groźna konkurencja

 

 

6. SC: Wg. Pana - najlepszy gracz w naszej lidzie to...?

 

Q: Curry potem Curry a na koniec Curry, choć Lillard tez jest zajebisty.

 

 

7. SC: Re-draft trzech ostatnich lat 2016, 2017, 2018. Załóżmy, że ma Pan #1 ale tylko na jednego gracza z tych lat. Kogo Pan bierze?

 

Q: Jeszcze jedno pytanie o Tatuma i pomyśle, ze ma Pan obsesje!

 

 

8. S.C: "Nikt mnie tak nie oszukał jak on" - na kim się Pan najbardziej zawiódł? Największe rozczarowanie?

 

Q: Gdzie jest pick Bostonu 23’ i dlaczego nie u mnie? 

 

 

9. S.C: Draft 2019 - czarnym koniem będzie "...."?

 

Q: Ja Morant jest najlepszym graczem tego draftu.

 

 

10. S.C: Dostaje Pan posadę komisarza: jaką była by pierwsza zmiana którą by Pan wprowadził w lidze?


 

 

Q: Wprowadzenie amnestii raz na 3 lata dla każdej drużyny (50% salary zostaje, 50% znika)- niech tabelki nie zabija zabawy!

 

--------------------------------------

 

Zwięźle ale rzeczowo z lekką nutką humoru, ale też rzeczowości. Przy okazji wyszło na jaw że mam obsesję na punkcie Tatuma. Dodatkowo wcale mi tak zimno już nie jest. Piwniczka miała kilka niesamowitych pamiątek. Gościnnie, miło, aż żal że nie można zostać na dłużej. Dziękuję Qcinowi za wywiad i czekam na to, co zrobi w najbliższym okienku nie mniej niż Wy!

 

--------------------------------------

 

Jutro się ogrzejemy, kierunek południowy-zachód. Moim gościem w części dziewiątej będzie GM który w swoim składzie ma równie dobre i perspektywiczne nazwiska co moi poprzedni goście. Już w tym roku, być może niezamierzone - kręcą zaskakująco dobry bilans a wszystko wskazuje na to, że może być tylko lepiej! Moim skromnym zdaniem już na ten moment mają przyszłych dwóch all-starów. 

 

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się od teraz tylko wzmacniamy ;)

My się czasem wzajemnie dopingujemy z troski o partnera w wymianie

 

Ja zawsze w sercu mam dobro spurs ale są niepisane zaaady.

 

Jedna z nich to dbam o Lakers

 

Wiec abym mógł zadbać o dobra ofertę Lakers to nie krępuj się wysłać mi PM z oferta

Porównam ocenie i postaram się ja przebić.

 

Nic nie tracisz a sprawisz świat lepszym milszym doskonalszym.

 

Zauważyłem ze taka postawa bardzo mobilizuje Legendę beGM do wysyłania lepszych ofert na koniec dnia. ;)

Różnica jest niewielka.

 

Tez lubię picki.

 

 

Dawać

Zapraszam

 

Lubię picki :P

 

 

http://www.e-nba.pl/topic/5596-begm-trading-block-tablica-og%C5%82osze%C5%84/

 

Przyda Ci się ten temat też na start ;>

Historycznie to byłem ze względu na sympatie spurs jednym z nielicznych nagabywaczy o DeR

 

Możemy wrócić do dyskusji na PM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie jeszcze raz za grę.

 

Miło było i pewnie będę zerkał co się dzieje ciekawego, w szczególności w Knicks.

 

Życzę powodzenia Woodenowi. Wbrew pozorom do zrobienia w przyszłości jest dość sporo i te małe ruchy do najłatwiejszych nie należą (tym bardziej bez picków). 


Qcinn, Lillard za 2 lata robi out. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie jeszcze raz za grę.

 

Miło było i pewnie będę zerkał co się dzieje ciekawego, w szczególności w Knicks.

 

Życzę powodzenia Woodenowi. Wbrew pozorom do zrobienia w przyszłości jest dość sporo i te małe ruchy do najłatwiejszych nie należą (tym bardziej bez picków).

 

Qcinn, Lillard za 2 lata robi out.

 

Ty zrobiłeś out jako pierwszy , wciąż mam ci za złe ze zostawiłeś Knicks w oknie życia :>

 

A Lillard nie ma jak robić out skoro nie ma PO ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.