Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Nowym GMem Cavaliers zostanie @CVBE , do redakcji trafiły również screeny prawdy, ale uznaliśmy, ze są one zbyt brutalne by je publikować

 

 

Jeśli screeny prawdy zawierały moją minę, kiedy wczytywałem się w regulamin to faktycznie mogły być zbyt brutalne.

 

A więc tak - zgodnie z tym, co już wcześniej zostało powiedziane, przejmuję schedę po Fluberze i spróbuję podjąć się zadania prowadzenia Cavs. Początki jak zawsze ciężkie, póki co próbuję zrozumieć jak to możliwe, że komuś chciało się to wymyślić just for fun. Jak zrozumiem to, zajmę się zrozumieniem regulaminu i spróbuję sobie to jakoś choć trochę poukładać.

 

Z tego co do tej pory zdążyłem zauważyć, to nie ma tu zbyt wielu twarzy (ekhm... nicków), znajomych z innych lig fantasy, co może oznaczać dwie rzeczy:

1. Jesteście elitą

2. Jesteście już przesadzonymi nerdami

Obie opcje mi się podobają, gdyż intensywność innych lig jest niestety niewielka. Mam nadzieję, że we w miarę krótkim czasie uda mi się przyswoić tą gigantyczną liczbę informacji i stać się równorzędnym graczem.

 

Z ważnych informacji - uwielbiam wymiany, jednak od razu ostrzegam iż żadnej nie klepnę (chyba, że jakiś no-brainer), dopóki nie uznam że już na pewno wiem co robię. Przed kilkoma z Was zostałem już ostrzeżony, kilku na szczęście znam (tu ukłon w stronę Teca, Ronniego i Sylvinho, z którymi zawsze akurat się świetnie negocjuje/rozmawia), więc jakieś tam wejście już mam, Na pewno początkowo będę liczył też na pomoc Flubera, więc powinno mi to ułatwić bezkolizyjne wejście do ligi. Bądźcie jednak wyrozumiali, jeśli będą jakieś uwagi/zastrzeżenia, walcie prosto do mnie, bo mogę czegoś nie ogarniać, ale chętnie się poprawię. Gdybym miał coś zrobić a bym to przegapił to również byłbym wdzięczny za zrozumienie i przypomnienie.

 

Let's get it started :smile:

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znając cvbe, moje playoffs stały się mniej realne ;(

 

Chyba ze nie planujesz żadnych wzmocnień w tym okienku? Idziesz w tank z tym składem, prawda ?

 

Jeszcze zdecydowanie za wcześnie na takie pytania, póki co wnikliwie analizuję pierwszy podpunkt regulaminu :D A tak serio to szaleństw nie przewiduję (to nie fbx gdzie mogę robić wymiany co tydzień bo tu mnie nakrzyczycie), muszę wszystko ogarnąć najpierw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i co do regu i reszty @cvbe

 

ja do tej pory niewiele rozumiem z tego wszystkiego i jakoś sobie radzę, ktoś na pewno Ci pomoże jakbyś miał pytania

 

zresztą do tej pory zdarzają się sytuacje typu "nikt nic nie wie" więc niech Cię to nie przytłacza, negocjacje, koncepcja na team, dobra gadka i opisy to są główne elementy nad którymi powinieneś się skupić

 

bardzo brakuje mnie też aktywego Woodena, jego opis zrobił na mnie świetne wrażenie, lubię taki styl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadka i opisy powinny być najprostszą sprawą bo nie wymagają żadnej specjalistycznej wiedzy. Póki co jestem na etapie czytania opisów i jest to bardzo w moim stylu, więc aż się nie mogę tego doczekać. Koncepcja niestety nie może być tak płynna jak w innych ligach bo negocjacje są obarczone nie tylko "lubię-nie lubię" gracza, ale też warunkami finansowymi itp, więc tu będzie początkowo problem i sam ofert rozsyłał nie będę póki tego nie zrozumiem, ale wstępną koncepcję na pewno ułożę sobie bardzo szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i co do regu i reszty @cvbe

 

ja do tej pory niewiele rozumiem z tego wszystkiego i jakoś sobie radzę, ktoś na pewno Ci pomoże jakbyś miał pytania

 

zresztą do tej pory zdarzają się sytuacje typu "nikt nic nie wie" więc niech Cię to nie przytłacza, negocjacje, koncepcja na team, dobra gadka i opisy to są główne elementy nad którymi powinieneś się skupić

 

bardzo brakuje mnie też aktywego Woodena, jego opis zrobił na mnie świetne wrażenie, lubię taki styl

Opisy powiadasz że są ważne?

 

Pisze ten co opisu nie zrobił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan Clarkson jednak nie w Phoenix Suns a w San Antonio Spurs.

 

W drugą stronę na pewno powędrował Matthew Dellavedova i non-confirmed info, Alex Len.

 

 

Shams ziomeczku, chyba przesadziłeś wczoraj z shotami :)

 

Jordan Clarkson w Spurs był już 1 stycznia, więc najprędzej wróci tam w przyszłym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co by się pragnęli rozpędzić jak ja, January i Ignazz nie raz - oficjalne ostrzeżenie poniżej.

 

Po 2 Be GM to zabawa pełna emocji. Pozytywnych i negatywnych ale od pewnego jej uczestnicy robią ekspansję na całe forum. Od dziś każdy wpis na temat Be GM poza działem Fantasy będzie usuwany. Za dużo jest skarg , że wpisy NT tej gry uniemożliwiają czytanie innych wątków
Żadna inna gra fantasy nie wychodzi poza dział do tego przeznaczony
 

 

I tak tutaj mamy wystarczający burdel, bo dwie osoby które mogą moderować te teksty pozwalają np na spamowanie Media Room jakimś gównem, gdzie jeszcze 2-3 miesiące temu ten temat był tylko dla newsów przeznaczony.

 

Co raz bardziej się zastanawiam, czy by nie złożyć jakiejś petycji do Borysa o wydzielenie trzeciego moda dla naszej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.