Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Czy ja wiem. Jeszcze niedawno bym się zgodził, ale ostatnio też zacząłeś rzucać zawodnikami na prawo i lewo. Big3 miało być nietykalne. Rozumiem, hardcap nad głową, ale przez to i niepewne jutro. 

Wyrównana walka imho.

byczq nie jestem bez grzechu oczywiscie, ale knicks od lat to organizacja ktora zmierza w jasno okreslonym keirunku, a jej gm poza przerwa chorobowa jest od poczatku w organizacji.

trudno znalezc gm'ow o tak zacnej opini jak czlowiek morza

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Braveheart22 napisał:

Czy ja wiem. Jeszcze niedawno bym się zgodził, ale ostatnio też zacząłeś rzucać zawodnikami na prawo i lewo. Big3 miało być nietykalne. Rozumiem, hardcap nad głową, ale przez to i niepewne jutro. 

Wyrównana walka imho.

btw, głosów na Pistons w tym przypadku nie rozumiem, bo Kennard tam zbędny, a za rok i tak wchodzi na rynek. 

Kennard to powinien teraz podpisywać roczny kontrakt z Realem Madryt:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, january napisał:

O co chodzi z głosami na tak przy ofertach Magic?

Typy dostają 0 gwarantowanego hajsu, nie ma bata by to klepneli, two-way deal jest lepszy od tych ofert.

Czyli pensje niższe o ileś mln$ są ok bo gracze idą do Lakers, ale już szansa na załapanie się do składu Magic nie :)

Cały Jasiek :)

Z tych graczy którym proponuję umowy tylko Vildoza dostał propozycję od Knicks - to raz.

Dwa - przecież 2wsy przy nich nie koliduje bo max jednego zatrzymam o 1/3 gwarantowanej kasy to i tak sporo kasy w porównaniu z 2way więc Jasiu nie pird#l głupot.

 

No i niegwarantowane kontrakty to norma na tym etapie oraz walka o ostatni wolny slot w drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

ten Kennard u mnei siedzi jak ta lala.

dziwne beda glosy na cos innego,

30-pare minut w mocnym teamie, on tu wchodzi fajnie w koncepcje simmons-kennard-beasley-davis-robinson  forbes-argentyskie sukinsyny vidooza deck - melo , 

troche pgora z pileczka (drugi ballhander po simmonsie, wiec idealna rola), troche bez (z beasleyem i forbesem rozciagaja gre)

idealna okazja po slabym roku cholera na wypromowanie sie w organizacji majacej ugruntowana marke. ma sporo do udowodnienia, wciaz potencjal by zarabac parenascie mln na sezon

@karpik @shevcu

 

specjalnie go żem dal na samym poczatku, 

a w pistons widziemy moranta,  dangelo trenta jr, josha richardsona na nowych kontraktach.

gdzie w tym jakas okazja na wypromowanie sie?

jezeli pojdzie do pistons dla jednego miliona, to znaczy ze widzi sie poza nba niebawem. a to jest wbrew logice, bo to zbyt dobry gracz

Sprawdzę jak głosowałeś za jego extension rok temu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ty zabierasz  im brak możliwości bycia w 5 rundzie FA i wezyku two-way w zamian za dosłownie nic. Null zero. Po prostu za to, że Magic nabeda prawa do darmowego wypi****lenia ich na bruk w kazdej sekundzie. 

Już widzę te tłumy uderzające po Mika Beasleya, czy Camerona Krutwiga o którym pierwszy raz w życiu dziś usłyszałeś. 

Tak naprawdę u mnie o ten slot mają walczyć Garrett i Martin w zależności od tego jak wypadną w preseasson.

Zajmij się Lakers i nie twórz Jasiu problemów tam gdzie ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Extension Gordona też nielegalne :) (nie może dostać NTC, za mały staż w lidze).

wgl to NTC dla takiego kasztana niezly hit

notabene psuje lige takie cos i jest oderwane od rzeczywistosci

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Extension Gordona też nielegalne :) (nie może dostać NTC - nie można dawać NTC w extension, jeśli poprzedni kontrakt nie zawiera NTC, a nawet jeśli, to Gordon ma za mały staż w lidze).

No to bez NTC wrzucić pod głosowanie. Imho nie ma sensu unieważniać oferty przez takie coś, jeśli z finansowego punktu widzenia jest wszystko legalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

No to bez NTC wrzucić pod głosowanie. Imho nie ma sensu unieważniać oferty przez takie coś, jeśli z finansowego punktu widzenia jest wszystko legalne. 

Wiesz, ja tak samo w poprzedniej turze mogłem powiedzieć, że skoro nie mogę dać Gayowi czy Tuckerowi niegwarantowanego drugiego roku, to zmieńcie to na TO. A jednak tak nie powiedziałem, bo nadrzędną zasadą jest, że nie zmieniamy ofert po otwarciu kopert, a oferta musi być zgodna z CBA. Ta taka nie jest. Magic złożą poprawną ofertę w V turze i tyle, nie ma potrzeby tu tworzyć precedensów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Wiesz, ja tak samo w poprzedniej turze mogłem powiedzieć, że skoro nie mogę dać Gayowi czy Tuckerowi niegwarantowanego drugiego roku, to zmieńcie to na TO. A jednak tak nie powiedziałem, bo nadrzędną zasadą jest, że nie zmieniamy ofert po otwarciu kopert, a oferta musi być zgodna z CBA. Ta taka nie jest. Magic złożą poprawną ofertę w V turze i tyle, nie ma potrzeby tu tworzyć precedensów.

ale to jest zupełnie inna sytuacja, bo extension to nie jest walka z innymi przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to powinni wziąć sobie dzień wolnego na czytanie CBA

Maksymalne extension Granta wynosi $ 47 446 329 @LeweBiodroSmoka

I Extension Gordona nie podlega pod zmianę i @Alonzo będzie mógł poprawić ofertę w 5 turze. Tak samo LBS

Godzinę temu, karpik napisał:

BTW Extension Konchara też do wykreślenia @ozzy110

Rzeczywiście. znowu casus 120%. Dobra reakcja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

Tego nawet nie sprawdzałem. Z Koncharem chodzi o to, że on dopiero rok temu podpisał dwuletni kontrakt z Hornets, a prawo do extension przysługuje w przypadku kontraktów minimum 3-letnich.

No to już w ogóle. Myślałem, że teraz jest w 3 roku umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.