Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, ozzy110 napisał:

@LeweBiodroSmoka czy ty w ramach ofert 4 tury wysłałeś swoje kontroferty z 3?

giphy.gif?cid=ecf05e47j8ignp594l5rauo84v

@Regis Krejci jest RFA, więc twoja oferta jest nieprawidłowa

nie, w tym samym PM, ale post wyglądał tak:

IV Tira:

1. L. Williams vet/min
2. A. Simmons vet/min
3. S. Ojeleye vet/min
4. J. Johnson vet/min
5. A. Igoudala vet min
6. L. Kennard vet/min
7.  S. Brown vet/min

podpisuję max trzech graczy

Extension:

Jerami Grant 76/3+1PO

nie wiem czenu Ashi skopiował poprzedni wpis

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego 1 dnia powinno się czekać z głosowaniem do wieczora

Było wałkowane jeśli chcecie żeby kwoty minimum były podane to piszecie to w ofertach.

Ja nie mam zamiaru tracić czasu na szukanie ile kto ma exp i jaka kasa mu przysługuje.

Naprawdę wolę się wyspać.

Nie dość, że trzeba przypominać to jeszcze dawać wszystko na tacy. Szanujmy się

A QO jest wpisane @Alonzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

...

czemu znowu?

Z tego samego powodu co jakieś 15 innych extensions, które swego czasu zostały skreślone.

The salary in the first year of a veteran extension may be any amount up to 120% of the player's previous salary6, or 120% of the estimated average salary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Z tego samego powodu co jakieś 15 innych extensions, które swego czasu zostały skreślone.

The salary in the first year of a veteran extension may be any amount up to 120% of the player's previous salary6, or 120% of the estimated average salary

to jakie może być według Ciebie najbardziej podobne do tego co lbs miał na mysli ?

 

Ode mnie extensionsy Granta, Gordona, Konchara na pewno na tak.

Sam bym chciał złożyć w następnej turze Paulowi Georgowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

mogę to poprawić w V Turze? ile to w ogóle na oko będzie? chodzi o to, że mogę mu dać maksymalnie 120% poprzedniej umowy?

jak dla mnie skoro jesteś pokrzywdczony już na starcie, bo źle dano Twoje głosy, to imo nie widze powodu czemu takiej kosmetycznej zmiany nie można wprowadzić jeszcze w tej turze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

mogę to poprawić w V Turze? ile to w ogóle na oko będzie? chodzi o to, że mogę mu dać maksymalnie 120% poprzedniej umowy?

120% average salary wynosi chyba więcej, ale to i tak za mało, żeby Jerami to klepnął. Możesz złożyć, ale Grant i tak odrzuci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

120% average salary wynosi chyba więcej, ale to i tak za mało, żeby Jerami to klepnął. Możesz złożyć, ale Grant i tak odrzuci.

jak pytałem się w temacie Rady "czy mogą być z tym jakieś problemy" to mógłby ktoś napisać o tej zasadzie, a nie, że mam na to ostatni moment... czyli co, Grant po sezonie wchodzi na rynek i dopiero wtedy mogę mu złożyć więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie @LeweBiodroSmoka bardzo ładnie chce docenić granta i zostawić go na dłużej. Tu niestety przeszkodą są zasady CBA

Jak dla mnie na spokojnie złóż max ofertę jaką możesz wedle CBA, którą i tak Jerami odrzuci ale zapamięta pozytywnie starania aby przyjąć nową ofertę za rok od ciebie ;) 

76/3 jest bardzo spoko oferta za rok ;) 

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jak pytałem się w temacie Rady "czy mogą być z tym jakieś problemy" to mógłby ktoś napisać o tej zasadzie, a nie, że mam na to ostatni moment... czyli co, Grant po sezonie wchodzi na rynek i dopiero wtedy mogę mu złożyć więcej?

dokładnie - ale jeżeli złożysz mu taką ofertę za rok to już nie powinien mieć problemów z jej przyjęciem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Kennard u mnei siedzi jak ta lala.

dziwne beda glosy na cos innego,

30-pare minut w mocnym teamie, on tu wchodzi fajnie w koncepcje simmons-kennard-beasley-davis-robinson  forbes-argentyskie sukinsyny vidooza deck - melo , 

troche pgora z pileczka (drugi ballhander po simmonsie, wiec idealna rola), troche bez (z beasleyem i forbesem rozciagaja gre)

idealna okazja po slabym roku cholera na wypromowanie sie w organizacji majacej ugruntowana marke. ma sporo do udowodnienia, wciaz potencjal by zarabac parenascie mln na sezon

@karpik @shevcu

 

specjalnie go żem dal na samym poczatku, 

a w pistons widziemy moranta,  dangelo trenta jr, josha richardsona na nowych kontraktach.

gdzie w tym jakas okazja na wypromowanie sie?

jezeli pojdzie do pistons dla jednego miliona, to znaczy ze widzi sie poza nba niebawem. a to jest wbrew logice, bo to zbyt dobry gracz

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ten Kennard u mnei siedzi jak ta lala.

dziwne beda glosy na cos innego,

A jakie są Twoje przewagi nad Bucks? Bo szczerze powiedziawszy to ja tu będę się mocno zastanawiał właśnie nad Bucks i Twoimi Knicks. 

@evitacre będą jakieś argumenty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

A jakie są Twoje przewagi nad Bucks? Bo szczerze powiedziawszy to ja tu będę się mocno zastanawiał właśnie nad Bucks i Twoimi Knicks. 

@evitacre będą jakieś argumenty? 

mzoe to, ze jestem duzo bardziej stabilna organizacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

mzoe to, ze jestem duzo bardziej stabilna organizacja

Czy ja wiem. Jeszcze niedawno bym się zgodził, ale ostatnio też zacząłeś rzucać zawodnikami na prawo i lewo. Big3 miało być nietykalne. Rozumiem, hardcap nad głową, ale przez to i niepewne jutro. 

Wyrównana walka imho.

btw, głosów na Pistons w tym przypadku nie rozumiem, bo Kennard tam zbędny, a za rok i tak wchodzi na rynek. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.